Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 6. 11. 2013 8:07

Anonyymní
♥------

Bleší kousnutí v těhotenství

Ahoj, chtěla bych Vás poprosit o radu. Nedávno jsme si pořídili křečka a zřejmě jsme si s ním donesli i blechy. Mám doma malou dcerku a zjistila jsem, že jsem těhotná. Dcerka má pár kousnutí, ale na mě jdou nejvíce. Nohy mám docela poštípané. Prosím nevíte někdo, jestli ty štípance nemají nějaký špatný vliv na těhotenství? A jak se jich u křečka zbavit - nějaký prostředek a kde ho koupit. Uklízím mu klec všechno... Díky za radu, jsem z toho už nešastná grater

Není tady

#2 7. 11. 2013 7:45

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Bleší kousnutí v těhotenství

Já bych ti poradila rozhodně, aby ses vykašlala na "nějaké" ty prostředky z drogerie příp. od veterináře a zavolala firmu - nestojí to majlant, možná méně než zaplatíš za postřiky a repelenty a hlavně natírat tekutým pudrem ten pomáhá lépe než např. Fenistil gel. Blecha se množí jak šílená a nám donesla blchy toulavá kočka na půdu, hop na psa a už byly doma. Pán od dezinsekce to vystříkal - celou půdu, 5 místností a dvě chodby, dvě koupelny - do lahvičky odlil na psa, a celkem jsme zaplatili 600.- a byl klid. NEPRODLUŽUJ to je to úplně zbytečné, akorát se rozmnoží!!! Postřiky z drogerie na ně vůbec nefungují!

Strach je malá smrt...

Není tady

#3 7. 11. 2013 7:46

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Zadej do hledáčku dezinsekce a tvoje bydliště a někoho si vyber a zavolej tam - co nejdříve!
P.S. ten postřik nevadí ničemu, ani rostlinám, lidem, zvířatem a nezanechá pach ani skvrny! A ušetříš nervy.
Můžu říct že jsem měla koupený i drahý repelent z lékárny který se používá prý proti všemu i do tropů, akorát mi to naleptalo kůži a blechám to stejně nevadilo... vyhozené peníze, měla jsem volat firmu hned.

Upravil(a) Bety (7. 11. 2013 7:50)

Strach je malá smrt...

Není tady

#4 7. 11. 2013 7:50

mikuelini
♥♥♥♥♥--

Od veterinare pripravek FRONTLINE.Mela jsem psa a doma koberec ,pes dotahl taky ty blechy asi od psu z parku ,kde jsme chodily na prochazku.Potom jsem odjela na dovolenou i se psem ,jak jsem se vratila ,okamzite mi na hole nohy naskakalo asi 30 hladovych blech,proste hruza.Kousaly mne i v posteli.Koupila jsem ten Frontline u veterinare ,vse vystrikala,psa odblesila ,odstehovala na par dnu k priteli a potom uz byl pokoj.Kdybych nezazila neuverim

Není tady

#5 7. 11. 2013 7:53

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Dřív Frontline zabíral - to jsi dělala teď nedávno? EU v něm (i v dalších) snížila účinnou dávku, já jsem vystříkala celý Frontline i Biotol a ještě cosi, nezabralo nic... a těch repelentů

Strach je malá smrt...

Není tady

#6 7. 11. 2013 7:58

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Jak odchytit aspoň pár dospělých jedinců:
Bílý papír - položit na zem, potřít uprostřed medem, nadělat víc takových ostrůvků po bytě
co se chytne, to se nebude dál množit, každá zlikvidovaná se počítá!

Strach je malá smrt...

Není tady

#7 7. 11. 2013 8:00

mikuelini
♥♥♥♥♥--

Bety napsal(a):

Dřív Frontline zabíral - to jsi dělala teď nedávno? EU v něm (i v dalších) snížila účinnou dávku, já jsem vystříkala celý Frontline i Biotol a ještě cosi, nezabralo nic... a těch repelentů

No je to uz tak 5 let,tehdy to pomohlo a tech blech bylo hodne.No tak to uz zbyva tedy ta moznost ,jak jsi psala ty s tim odbornikem .

Není tady

#8 7. 11. 2013 8:06

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Jo to by sedělo, my jsme Frontline taky předtím vždycky používali, teď je to na nic... a ten profi postřik má účinnost 3 měsíce a způsobí, že nové blechy které se případně z vajíček roztroušených po bytě vylíhnou, nejsou už dál schopné rozmnožování, a finančně to vyjde skoro na stejno jestli ne úplně, pán vystříká všechno, i pod matracemi atd.

Strach je malá smrt...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí