Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 7. 11. 2013 7:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak dál ?

Psycholog mi nerikal nic konkretniho,jen mi pokladal otazky
Psycholog ti taky "nic konkretniho" říkat nemá... abys ne/udělala tohle nebo onohle.
Ty otázky jsou cílený tak, abys získala (nebo se aspoň pokusila najít) jinej pohled na situaci... aby tě vyvedl z "bludnýho kruhu" a ukázal ti i jiný možnosti, jiný cesty, jak dál.

jak by se plazici se po podlaze se slzama v ocich libil zhrzene manzelce
Netroufám si hovořit za všechny zhrzený manželky... ale při mý povaze bych konstatovala cosi o šaškovi http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#52 7. 11. 2013 8:42

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jak dál ?

... reta ... Tak nejak ...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#53 7. 11. 2013 9:18

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

Jessiko ty ses fakt vostra...mimo jine mi rikat holka kdyz je mi 31let...

No to víš, mně bude v za chvíli 47, pro mně je taková třicítka holka smile
Ale je zbytečné dohadovat se o terminologii, ba dokonce o úvahách, zda věk nese moudrost.
Tvůj věk spíš ukazuje na to, že se ještě v životě budeš mít co ohánět a byly by dobré si uvědomit, zda tím chceš procházet sama. Takže taková běžná rada - sepiš si seznam 10 proti 10.

P.S. za to, že mᚠnízké sebevědomí, tvůj muž ale nemůže. To můžeš změnit jen ty.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#54 7. 11. 2013 10:07

zelvicka177
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 8. 2013
Příspěvky: 179

Re: Jak dál ?

helena napsal(a):

[
jak by se plazici se po podlaze se slzama v ocich libil zhrzene manzelce
Netroufám si hovořit za všechny zhrzený manželky... ale při mý povaze bych konstatovala cosi o šaškovi http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

No a hlavně to nepřepálit :-)


http://img109.imageshack.us/edit_preview.php?l=img109/711/37ja.jpg&action=rotate

Není tady

 

#55 7. 11. 2013 10:09

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak dál ?

Jessika napsal(a):

No to víš, mně bude v za chvíli 47, pro mně je taková třicítka holka smile
Ale je zbytečné dohadovat se o terminologii, ba dokonce o úvahách, zda věk nese moudrost.
Tvůj věk spíš ukazuje na to, že se ještě v životě budeš mít co ohánět a byly by dobré si uvědomit, zda tím chceš procházet sama. Takže taková běžná rada - sepiš si seznam 10 proti 10.

P.S. za to, že mᚠnízké sebevědomí, tvůj muž ale nemůže. To můžeš změnit jen ty.

Proč sama? V jejím věku s jedním dítětem, přece probůh nebude do smrti sama.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#56 7. 11. 2013 10:21

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

No právě, to si taky říkám, když po 30tce právě život naopak začíná..prej teda :-) co je seznam 10 proti 10? Jako sepsat si všechna + a - ? Proč zůstat, proč odejít? Včera jsem mu řekla že mu to nikdy neodpustím a že se mi to pořád vrací a vracet bude a že mu už nikdy nebudu věřit, tak koukal, co měl taky dělat, že..rozhodně se neplazil po podlaze se slzama v očích :-D :-D Ráno říkal že se bojí že to s náma takhle dopadne špatně a aby mu Ježíšek nepřinesl rozvodový papíry, tak jsem mu na to řekla že i to je možný, že k tomu zatím stále úspěšně směřujeme..ticho..

Není tady

 

#57 7. 11. 2013 10:27

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak dál ?

dusička napsal(a):

Není lepší to skončit když se kvůli tomu pořád trápím? Když jsem chtěla aby šel k psychologovi se mnou tak prý mám problém já, on žádný nemá, těší se na mě a je spokojený..úplně zapomíná že ve vztahu jsou vždycky dva.. Musím ještě zmínit že k dceři je úžasný a skvělý táta.

Já souhlasím s Jessikou.
Pokud nevíš, jestli odejít , neodejít, tak se na to vyprdni a zůstaň tam kde si .
Odejdi,až budeš mít vyřešenýho manžela a bude ti uplně jedno, co dělá. Ted na něj prostě jen blbě žárlíš.
V čem si pomůžeš, když od něho odejdeš?

tentokrat souhlasim s Dusickou , dala bych tomu cas, vykaslala se na veskere aktivity smerem od tebe vcetne sexu , a delala jen zakladni ukony co se tyce domacnosti ..... pokud se nic nezmeni k lepsimu , tak si dat cas na rozhodnuti a pak to zacit resit .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#58 7. 11. 2013 10:32

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

Dušička má pravdu, jen se trošku bojím, abych se z toho už nezbláznila.. Navíc vařit, prát a uklízet člověku kterýmu nevěřím ani nos mezi očima...takhle jdu přes sebe už hoooodně dlouho, proto se ptám jak dál sad doufám že kdybych odešla že bude platit staré známé sejde z očí sejde z mysli :-/ i když to by taky trvalo, než by se prodal dům, vídat ho každou neděli večer při předávce dcerky...chjoooooooooooooo

Není tady

 

#59 7. 11. 2013 10:40

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak dál ?

Eva. napsal(a):

Jessika napsal(a):

No to víš, mně bude v za chvíli 47, pro mně je taková třicítka holka smile
Ale je zbytečné dohadovat se o terminologii, ba dokonce o úvahách, zda věk nese moudrost.
Tvůj věk spíš ukazuje na to, že se ještě v životě budeš mít co ohánět a byly by dobré si uvědomit, zda tím chceš procházet sama. Takže taková běžná rada - sepiš si seznam 10 proti 10.

P.S. za to, že mᚠnízké sebevědomí, tvůj muž ale nemůže. To můžeš změnit jen ty.

Proč sama? V jejím věku s jedním dítětem, přece probůh nebude do smrti sama.

To nemuzes nikdy vedet


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#60 7. 11. 2013 10:48

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

No právě, to si taky říkám, když po 30tce právě život naopak začíná..prej teda :-) co je seznam 10 proti 10? Jako sepsat si všechna + a - ? Proč zůstat, proč odejít? Včera jsem mu řekla že mu to nikdy neodpustím a že se mi to pořád vrací a vracet bude a že mu už nikdy nebudu věřit, tak koukal, co měl taky dělat, že..rozhodně se neplazil po podlaze se slzama v očích :-D :-D Ráno říkal že se bojí že to s náma takhle dopadne špatně a aby mu Ježíšek nepřinesl rozvodový papíry, tak jsem mu na to řekla že i to je možný, že k tomu zatím stále úspěšně směřujeme..ticho..

A cos tím chtěla dokázat ? Co jsi chtěla , aby udělal ? Přijde mi, že chceš ,aby odešel on, aby ten rozchod byl na něj , abys ty byla "z obliga".
Aby ty rozvodové papíry nepřinesl Ježíšek tobě.

Není tady

 

#61 7. 11. 2013 10:50

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

Pak je otázka co je lepší  - sama s dítětem a v pohodě (stejně jsem si říkala že už žádnýho chlapa nechci ani cejtit), nebo ve vztahu kde jsem v křeči a odbíhám brečet do koupelny :-(

Není tady

 

#62 7. 11. 2013 10:55

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

dycinky

A cos tím chtěla dokázat ? Co jsi chtěla , aby udělal ? Přijde mi, že chceš ,aby odešel on, aby ten rozchod byl na něj , abys ty byla "z obliga".
Aby ty rozvodové papíry nepřinesl Ježíšek tobě.

Tak to je taky možný kdo ví jestli by to tak nebylo nejlepší..nechtěla jsem tím dokázat nic, jen mu tak říct, že i po půl roce to není za mnou a nevím jestli kdy bude, že na to prostě nedokážu zapomenout. Nechtěla jsem aby si sypal popel na hlavu (ani nevím jestli to umí), nebo se plazil po zemi..prostě jsem považovala za nutný mu vysvětlit proč bylo zase "odpoledne na prd" a proč jsem se "zase tvářila"..

Není tady

 

#63 7. 11. 2013 10:56

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

a dát tomu čas, jak dlouho ještě?? je to půl roku a nehnuli jsme se z místa, možná chvilku kousek dopředu, pak zase o dva kroky zpátky sad a tak pořád dokola sad jak kdybych měla nohy v bahně a nemohla ven sad

Není tady

 

#64 7. 11. 2013 11:08

zelvicka177
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 8. 2013
Příspěvky: 179

Re: Jak dál ?

Tak zkus něco prostě udělat. On vidí jenom nepříjemné obličeje, naštvanost. To už ho snad ani nemůže bavit chodit domů smile

Zkus dělat něco sama pro sebe. Co se netýká jeho. Prostě přestat o tom mluvit, přestat to rozebírat, přestat to řešit.
A to dodržet.

Tady už to někdo psal. On se umí sám hezky bavit, když je v Praze, tak mu ukaž, že též se umíš o sebe "postarat".

Přijde mi, že on tě bere jako nějakou povinnost, výčitku, nic zajímavého, zábavného, přitažlivého.
Čeho se asi brzy raději zbaví.

Za půl roku ses nehla z místa hlavně ty smile Vůbec nikam.
Najdi si psychologa, který bude řešit hlavně tebe samotnou.

Není tady

 

#65 7. 11. 2013 11:21

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

Mᚠpravdu želvičko, nikam jsem se nehnula a neposunula, to jsem to dopracovala :-( nějaký kontakt na někoho opravdu dobrého nemáte někdo? ten ke kterému jsem chodila mi přišel takovej nic moc, spíš teda nic, než moc :-/

Není tady

 

#66 7. 11. 2013 11:25

zelvicka177
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 8. 2013
Příspěvky: 179

Re: Jak dál ?

Když my nevíme, odkud jsi. Za mne paní doktorka Jitka Douchová z Prahy. Laskavá, velice zkušená a hlavně trefná :-)

Není tady

 

#67 7. 11. 2013 11:35

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak dál ?

zelvicka177 napsal(a):

Tak zkus něco prostě udělat. On vidí jenom nepříjemné obličeje, naštvanost. To už ho snad ani nemůže bavit chodit domů smile

Zkus dělat něco sama pro sebe. Co se netýká jeho. Prostě přestat o tom mluvit, přestat to rozebírat, přestat to řešit.
A to dodržet.

Tady už to někdo psal. On se umí sám hezky bavit, když je v Praze, tak mu ukaž, že též se umíš o sebe "postarat".

Přijde mi, že on tě bere jako nějakou povinnost, výčitku, nic zajímavého, zábavného, přitažlivého.
Čeho se asi brzy raději zbaví.

Za půl roku ses nehla z místa hlavně ty smile Vůbec nikam.
Najdi si psychologa, který bude řešit hlavně tebe samotnou.

ne jemu , ale sobě. Přijde mi, že se ji prostě nechce a snadno se to hodí na to, že ...že i po půl roce to není za mnou a nevím jestli kdy bude, že na to prostě nedokážu zapomenout.

Není tady

 

#68 7. 11. 2013 11:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak dál ?

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

Proč sama? V jejím věku s jedním dítětem, přece probůh nebude do smrti sama.

To nemuzes nikdy vedet

Nemůžu. Ale v jejím věku je to hodně pravděpodobné.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#69 7. 11. 2013 11:51

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

No právě, to si taky říkám, když po 30tce právě život naopak začíná..prej teda :-) co je seznam 10 proti 10? Jako sepsat si všechna + a - ? Proč zůstat, proč odejít? Včera jsem mu řekla že mu to nikdy neodpustím a že se mi to pořád vrací a vracet bude a že mu už nikdy nebudu věřit, tak koukal, co měl taky dělat, že..rozhodně se neplazil po podlaze se slzama v očích :-D :-D Ráno říkal že se bojí že to s náma takhle dopadne špatně a aby mu Ježíšek nepřinesl rozvodový papíry, tak jsem mu na to řekla že i to je možný, že k tomu zatím stále úspěšně směřujeme..ticho..

Proč tak rezolutní prohlášení?
Nikdy neříkej nikdy...


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#70 7. 11. 2013 11:54

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

Mᚠpravdu želvičko, nikam jsem se nehnula a neposunula, to jsem to dopracovala :-( nějaký kontakt na někoho opravdu dobrého nemáte někdo? ten ke kterému jsem chodila mi přišel takovej nic moc, spíš teda nic, než moc :-/

Nu, jestli myslíš, že se to za pár sezení spraví, tak nespraví. Ale hlavně - ty musíš chtít. Samo se to nespraví a ani sebelepší psycholog to nespraví. Ty musíš máknout na sobě. Psycholog ti jenom pomůže, ale až pak, když ty budeš doopravdy chtít.
Třeba já jsem chodila skoro dva a půl roku na skupinovou terapii.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#71 7. 11. 2013 12:07

zelvicka177
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 8. 2013
Příspěvky: 179

Re: Jak dál ?

dycinky napsal(a):

ne jemu , ale sobě. Přijde mi, že se ji prostě nechce a snadno se to hodí na to, že ...že i po půl roce to není za mnou a nevím jestli kdy bude, že na to prostě nedokážu zapomenout.

Jo rozumím, já to myslela spíše ve smyslu jakési přitažlivosti, zájmu ze strany manžela nebo jak to říct...

Umím si představit zakladatelku v situaci, kdy si vyžádá dva dny v týdnu pro sebe a jde se bavit. Rámcově sdělí muži, kde se nachází a bude se tam vyskytovat pravidelně. Něco co ji samotnou bude bavit.

Přijde mi taková žena pro muže atraktivnější než ta vyčítající, nutící manžela k účasti na společném programu apod..

Není tady

 

#72 7. 11. 2013 12:37

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

Jsem z Prahy, moc děkuji za kontakt, vyzkouším. Chtěla jsem aby šel se mnou, ale jak už jsem psala - odmítl, on žádný problém nemá, ale já ano, tak a chodím sama smile Vyhradit si dva dny v týdnu pro sebe to bychom se vídali už opravdu jenom o víkendech :-D jeho piva a pozdní příchody domů to spolehlivě vykryjí :-) Určitě ho nechci do ničeho nutit, na začátku jsem se urputně snažila aby to bylo všechno dobrý, proto ty programy, kina, večeře...výsledkem bylo že jsem k výročí svatby nedostala ani kytku (prý měli všude zavřeno...ehmmmm)..

Není tady

 

#73 7. 11. 2013 12:51

zelvicka177
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 8. 2013
Příspěvky: 179

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

Jsem z Prahy, moc děkuji za kontakt, vyzkouším. Chtěla jsem aby šel se mnou, ale jak už jsem psala - odmítl, on žádný problém nemá, ale já ano, tak a chodím sama smile Vyhradit si dva dny v týdnu pro sebe to bychom se vídali už opravdu jenom o víkendech :-D jeho piva a pozdní příchody domů to spolehlivě vykryjí :-) Určitě ho nechci do ničeho nutit, na začátku jsem se urputně snažila aby to bylo všechno dobrý, proto ty programy, kina, večeře...výsledkem bylo že jsem k výročí svatby nedostala ani kytku (prý měli všude zavřeno...ehmmmm)..

Zkus to, tak jak já to píšu. :-) 

A uvidíš, jak se budou vyvíjet jeho piva a pozdní příchody domů :-)))

Není tady

 

#74 7. 11. 2013 14:13

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

Zkusím želvičko, moc děkuju :-) Uvidíme, schválně, budu dál reportovat :-)

Není tady

 

#75 7. 11. 2013 16:31

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

Mᚠpravdu želvičko, nikam jsem se nehnula a neposunula, to jsem to dopracovala :-( nějaký kontakt na někoho opravdu dobrého nemáte někdo? ten ke kterému jsem chodila mi přišel takovej nic moc, spíš teda nic, než moc :-/

No mne jeho otazky pro tebe pripadaly velmi konstruktivni... Dokazala jsi na ne odpovedet va hlavne sobe (kurnik, neumim nasvych klavesach napsat otaznik skurt )

Upravil(a) Dorka (7. 11. 2013 16:45)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů