Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 3. 2006 9:26

Miroslava
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 186

rozšířené žilky-co na ně platí?

Chtěla bych radu-udělay se mi rozšířené žilky na nose a nevím co s něma?
Máte někdo dobrou zkušenost?


[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;42/st/20060528/n/Georgios/dt/7/k/635b/age.png

Není tady

 

#2 9. 3. 2006 11:42

Buba
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 131

Re: rozšířené žilky-co na ně platí?

Mam, pomohol mi laser. Skusala som vsetko mozne, pomohol mi jedine  laser.

Není tady

 

#3 10. 3. 2006 11:33

dani
Host

Re: rozšířené žilky-co na ně platí?

Buba napsal(a):

Mam, pomohol mi laser. Skusala som vsetko mozne, pomohol mi jedine  laser.

Aky laser? Mne ich odstranovali viackrat a vzdy po tyzdni sa mi znova objavili. Mozno ten laser boo iny ako ten Vas. Dakujem za odpoved.

 

#4 10. 3. 2006 13:20

Folly
Host

Re: rozšířené žilky-co na ně platí?

Miroslava napsal(a):

Chtěla bych radu-udělay se mi rozšířené žilky na nose a nevím co s něma?
Máte někdo dobrou zkušenost?

Byla jsem před lety v Praze -Asklepionu. Už si nepamatuji, kolik to stálo, ale několik tisíc + krém s vysokým ochranným faktorem. Pomohlo to.

 

#5 11. 3. 2006 19:58

Buba
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 131

Re: rozšířené žilky-co na ně platí?

dani napsal(a):

Buba napsal(a):

Mam, pomohol mi laser. Skusala som vsetko mozne, pomohol mi jedine  laser.

Aky laser? Mne ich odstranovali viackrat a vzdy po tyzdni sa mi znova objavili. Mozno ten laser boo iny ako ten Vas. Dakujem za odpoved.

Neviem aky laser to bol, bola som na 2 sedeniach( 1krat jedno lice, 2 krat 2 lice), zakazdym  TRVALO PRIBLIZNE MESIAC, kym sa mi zilky vstrebali, odvtedy mam pokoj, cenu si nepamatam, ale robia to od konca jesene do konca zimy. Robili mi to v Bratislave v 1. Laserovom centre, trvalo to hadam 3 minuty, cena je od laseroveho impulsu, nemala som toho vela, ale nebolo to drahe. Tam mi aj predali krem s ochrannym faktorom 100, ten stal asi do 1000; sk, chranila som sa s nim do vypotrebovania. wink

Není tady

 

#6 27. 3. 2006 10:12

italy
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 34

Re: rozšířené žilky-co na ně platí?

Tiez som bola v piatok v Asklepionu. Ale na nohach. Na miestach, kde boli zilky su cervene ciarocky /asi necely 1 cm/, malino navrete a citlive na dotyk. Asi cez 40 impulzov za 2000,- Kc. Ja som ich nemala vela.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů