Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 11. 2013 16:41

Moznanajivka
♥------
Registrovaný: 1. 11. 2013
Příspěvky: 2

Polovážný vztah

offtopic

Upravil(a) Moznanajivka (2. 11. 2013 23:39)

Není tady

 

#2 1. 11. 2013 17:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Polovážný vztah

No, podža mňa mu je s tebou dobre tu a teraz (čo nie je málo) a berie to tak, že k sebe TERAZ patríte, ale na nejaké plánovanie budúcnosti a svadobné zvony a "žili spolu šastne, až kým nepomreli" to nevidím. Ty si rozmysli, čo od vzahu chceš a očakávaš TY a rozhodni sa: ber alebo nechaj tak...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 1. 11. 2013 18:13

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Polovážný vztah

Mně je divné to, že je o dost starší, jak píšeš, a že "on žádný vážnější vztah nikdy neměl". Když je "o dost starší", tak určitě už nějaký vážnější vztah měl, co myslíš? O dost starší předpokládám, že mu není 20 a tobě 15. Osobně si o dost starší představuji, že mu je aspoň 40, jestli ty už můžeš chodit na zábavy a festivaly.
A vůbec - co mᚠpřesně na mysli - co je podle tebe vážnější vztah?
A co je polovážný vztah? Zajímavé termíny.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4 1. 11. 2013 18:27

Moznanajivka
♥------
Registrovaný: 1. 11. 2013
Příspěvky: 2

Re: Polovážný vztah

offtopic

Upravil(a) Moznanajivka (3. 11. 2013 12:04)

Není tady

 

#5 1. 11. 2013 18:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Polovážný vztah

Očekávat věrnost? Nu, je ti teprve 22 let, mᚠprávo na naivitu.
Věrnost nelze očekávat od žádného vztahu. Člověk buď věrný je nebo není, a je to v jakémkoliv vztahu. Věrnost není kategorie, odvíjející se od druhu vztahu.
Ty tady píšeš o věrnosti. Ve vztahu jsou mnohdy důležitější věci, než věrnost.
Ostatně, co to vlastně je, věrnost? Pro jednoho je nevěrou erotické psaní na netu, pro jiného pohlavní styk, pro jiného duševní milování jiného člověka...
Ještě si vyzkoušej pár vztahů, jsi mladá. Abys zjistila, jakého partnera vlastně k sobě hledáš.

I když (nedá mi), za našich starých časů jsem já byla ve 22 letech už stará na to, že se teprve vdává a čeká první dítě. smile Některé mé spolužačky už měly i čtyřleté děti. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6 1. 11. 2013 20:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Polovážný vztah

že to bere jako polovážný vztah. Nevím co si pod tím představit
Termín "polovážný vztah" mi zní podobně jako "trochu těhotná"... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
On mi říkal, že žádný vážnější vztah neměl...
Je možný, že o něj nestojí... nechce se vázat, netouží plánovat ani potomky ani veselku... důvodů může bejt X.
od společných kamarádů vím, že se neumí chovat jako ve vztahu
Třeba to doteď nepotřeboval... to, co chce, zatím (asi) vždycky dostal i bez tý "námahy" s romantickejma pozvánkama - zvl᚝ když ten úvodní krůček (a mnohý další) udělají (a rády) slečny samy... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 1. 11. 2013 21:47

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Polovážný vztah

Moznanajivka napsal(a):

Tak mě je 22 a jemu je 32.

Tak to ale přeci není nějaký "o dost starší muž", ne? Kdyby mu bylo padesát, tak to chápu...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#8 1. 11. 2013 22:01

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Polovážný vztah

Mikeš napsal(a):

Moznanajivka napsal(a):

Tak mě je 22 a jemu je 32.

Tak to ale přeci není nějaký "o dost starší muž", ne? Kdyby mu bylo padesát, tak to chápu...

asi tím bylo myšleno o dost starší než ona


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#9 1. 11. 2013 22:04

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Polovážný vztah

helena napsal(a):

že to bere jako polovážný vztah. Nevím co si pod tím představit
Termín "polovážný vztah" mi zní podobně jako "trochu těhotná"... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
On mi říkal, že žádný vážnější vztah neměl...
Je možný, že o něj nestojí... nechce se vázat, netouží plánovat ani potomky ani veselku... důvodů může bejt X.
od společných kamarádů vím, že se neumí chovat jako ve vztahu
Třeba to doteď nepotřeboval... to, co chce, zatím (asi) vždycky dostal i bez tý "námahy" s romantickejma pozvánkama - zvl᚝ když ten úvodní krůček (a mnohý další) udělají (a rády) slečny samy... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png

že to bere jako polovážný vztah. Nevím co si pod tím představit

já si pod tím představím příjemně společně strávený čas bez plánování budoucnosti ... s tím už mám bohaté zkušenosti


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#10 2. 11. 2013 12:26

světýlko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 455

Re: Polovážný vztah

Mikeš napsal(a):

Moznanajivka napsal(a):

Tak mě je 22 a jemu je 32.

Tak to ale přeci není nějaký "o dost starší muž", ne? Kdyby mu bylo padesát, tak to chápu...

To víš, v tomhle věku je ten rozdíl obrovský, de facto je o celou třetinu let starší, než ona ... pamatuji se, že ve dvaceti mi třicátníci připadali fakt za zenitem smile

Není tady

 

#11 2. 11. 2013 14:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Polovážný vztah

Moznanajivka napsal(a):

Tak mě je 22 a jemu je 32. On mi říkal, že žádný vážnější vztah neměl... Pro mě je vážnější vztah, že oba to berou tak, že jsou spolu, jsou si věrní, ale zase to není o tom, že plánují děti, svatbu atd., jsou spolu prostě teď a dál se uvidí... polovážný právě nevím... já osobně bych si ho představovala asi jako ten vážnější... prostě je to teď, ale ne navždy... Ale právě mě zajímá i jiný úhel pohledu, protože každý uvažuje jinak a jinak to bere. Mě by docela takový vztah vyhovoval, svatbu atd... neplánuji a ani tak svázaný vztah nechci, ale spíš mi jde o věrnost... jestli se dá očekávat od polovážnýho vztahu a nebo ne...

A nemala by si si toto skôr vydebatova S NÍM? možno obaja chcete to isté, len si to neviete poveda....

Upravil(a) Selima (2. 11. 2013 14:17)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů