Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#176 5. 11. 2013 13:27

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Re: Holky scraperky

A vkládám, jak jsem slíbila, Květuščin kalendář .... teda doufám, že je to ten, co myslela, když tak mě Květuško oprav hjarta

http://i.mimibazar.cz/h/bc/6/131104/23/f4487937.jpg

Není tady

#177 5. 11. 2013 13:31

AndreaP.
Administrátor

Holky, ještě já, jsem dneska nějaká ukecaná big_smile, nicméně koukám na tu nástěnku a je zastaralá, chtělo by to upravit na aktuální data a odkazy, tak kdyby se chtělo někomu mi s tím pomoci, budu vděčná. Takže pokud máte odkazy, které stojí za to tam mít, sem s nimi, díky.

Není tady

#178 5. 11. 2013 14:25

floran
♥------

AndreaP. napsal(a):

A vkládám, jak jsem slíbila, Květuščin kalendář .... teda doufám, že je to ten, co myslela, když tak mě Květuško oprav hjarta

http://i.mimibazar.cz/h/bc/6/131104/23/f4487937.jpg

jo jo Andrejko, je to on.
A kterou nástěnku mᚠna mysli. Já jsem nějak natvrdlá asi.smilereta

Není tady

#179 5. 11. 2013 14:30

AndreaP.
Administrátor

Květuško tu pro nováčky, se souhrnnými informacemi, přece jen je to už řadu let, co jsme to dělaly pro sebe

http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=36576

Ty návody a články jsou pořád aktuální, ale třeba seznam odkazů na frebíčka, tak ten je hodně špatný už teď. Většina už snad ani nefunguje.

Není tady

#180 6. 11. 2013 11:03

Jiruska
♥♥♥♥♥--
Místo: Nejdek
Web

Ahoj holky, zdravím všechny...
Floranko - to je dobře, že jsi tu.. tvoje slova mi chybí... je mi líto, že se tak trápíš s počítačem. Když má člověk nový stroj, tak by se to mělo zlepšit a práci usnadnit, mrzí mě, že takhle bojuješ.. kéž by se našel někdo, kdo by ti pomohl... proč jsem tak daleko!! Kalendář se ti moc povedl, ty prostě rozdávᚠradost stále! Jsi můj vzor v tolika věcech!
Dávám novinku od Natali Christmas in gold, nádherný kit!
http://www.digishoptalk.com/gallery/data/500/dst593.jpg

Upravil(a) Jiruska (6. 11. 2013 11:04)

Není tady

#181 6. 11. 2013 11:38

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Šestko vítej snad se s tím popereš nakonec zjistíš že to jde.A myslím že tady se můžeš zeptat na co budeš chtít.Vždy se tu našel někdo kdo poradil.
Květuš já to mám s vkládáním také jiné nešlo mi to.Ale už nemám vlastnosti obrázku ale když na něj najedu a kliknu pravím nabídne mi to "zkopírovat adresu" tak se podívej jestli to také nemᚠtak

A k tomu MMB také už mě nebaví upadá to tam.Je to sice škoda hodně lidí začalo díky LO tam ale co už naděláme.

Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

#182 6. 11. 2013 13:30

floran
♥------

tak jsem napsala příspěvek, chtěla vložit smajlík, klepnu na smajlíky, objeví se mi celá stranka smajlů , ale zpět do příspěvku se vrátit nejde. Jiruško díky.To víš, že Pilarka měla radost a obdivovala scrap. Hani , mě to nabízí jen uložit jako a kopírovat, a to mi ani neumožní určit kam. Tak hledám, přemísuju jako blbec. nejde ani hromadně přemístit. Tak a teď se zasmějte, na plochu dám složku a fotky po jedné tam sáčkuju. A kdybyste viděli , jak dělám scrap, tak vás klepne. To co trvalo minuty, trvá hodiny a skutek utek. No co, snad se s tím nějak popasuju. Včera mi vnučka říkala, že ji všichni kamarádi s W8 posílají do háje a nikdo neumí poradit, jen všichni zuří.
Kdyby někdo věděl o možnosti vložit obrázek, aniž bych musela jít přes MMB a Andrejku, napište .Možná by Vás zajímaly mé úpravy fotek před scrapem, které obdivovala Pilarčina sestřenice, co s ní něco podobné vystavovala.
Holky, vánoce jsou za dveřmi. netuším jaké dárky vymyslet. Navíc řeším dárek k 90-tinám sousedky a 80 tinám bývalého šéfa. Snad mě něco napadne.

Ta jednokitovka bude super, je to krásný kit. jen nápad chybí. Tak uvidím. A už to odešlu, než se mi to zase zavře.

Není tady

#183 6. 11. 2013 17:00

AndreaP.
Administrátor

Květuško, tak to mě mrzí, že to dělá takovou paseku, je vidět, že to asi někdo někde řádně zprasil a bude se jednat o ne zrovna vydařenou verzi. Já mám "sedmičky" a jsem maximálně spokojená, za mě to nejlepší, co jsem kdy měla. Nemᚠteda možnost přejít na jinou verzi, třeba právě na ty sedmičky?

Není tady

#184 6. 11. 2013 20:33

floran
♥------

AndreaP. napsal(a):

Květuško, tak to mě mrzí, že to dělá takovou paseku, je vidět, že to asi někdo někde řádně zprasil a bude se jednat o ne zrovna vydařenou verzi. Já mám "sedmičky" a jsem maximálně spokojená, za mě to nejlepší, co jsem kdy měla. Nemᚠteda možnost přejít na jinou verzi, třeba právě na ty sedmičky?

To je fakt, že je to úplně špatné. mám staženou 8.1 která měla být lepší. No uvidím, pokusím se na to přijít nějak s tím sžít. Právě dnes jsem mluvila s vnučkou , ta je z toho taky zoufalá, když má na přednáškách dělat na noasu.
Jo holky, co jste na FB mrkněte, sdílela jsem nádherně zdobená jablíčka tak jako perníčky . Bomba.
www.sashe.sk/danke/journal/cifrovane-jablcka

Upravil(a) floran (6. 11. 2013 20:34)

Není tady

#185 7. 11. 2013 9:42

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Není tady

#186 7. 11. 2013 9:43

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Není tady

#187 7. 11. 2013 16:03

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Není tady

#188 10. 11. 2013 16:28

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Není tady

#189 10. 11. 2013 18:21

AndreaP.
Administrátor

Ahooj, po nějak celkem náročném víkendu jsem tady, tak jak to jde holky? No koukám, v jednokitovce ještě ani jedno LO big_smile

Není tady

#190 10. 11. 2013 18:29

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Web

AndreaP. napsal(a):

Ahooj, po nějak celkem náročném víkendu jsem tady, tak jak to jde holky? No koukám, v jednokitovce ještě ani jedno LO big_smile

Už tam jedno je doufám že nebudu sama

Není tady

#191 10. 11. 2013 22:42

floran
♥------

Tak se mi nakonec podařilo vložit i jednokitovku, bo jsem vna staříčkovi  počítači.
Topi, Ločka mᚠkrásná a Matýsek vyrostl a už je velký kluk.
Jednokitovky Andrejky i Haničky super.
Holky, mrkly jste na můj odkaz na nádherná jablíčka v posledním mém příspěvku? Já jsem nadšená a asi je zkusím:-)))

Není tady

#192 10. 11. 2013 22:54

annave
♥♥♥♥♥♥-

Ahoj děvčata,

jednokitovku nedám, makám na kalendářích a jsem v těžkém skluzu. No jako každý rok:rodna:graterdumbom

Ale až je dokončím, určitě se zapojím.

Andrejko, moc se mi líbí ta tvoje rychlovka tummenupp Krásná fotka:supr:

Hanička to má krásně sladěné a na Florančino ločko se jdu podívat tummenupp

Není tady

#193 10. 11. 2013 23:51

AndreaP.
Administrátor

Obdivuju všechny, kdo makají na kalendářích, já to letos prostě nedávám, není nálada, čas, chu, prostě nic hmm
A díky moc za pochvalu jednokitovky hjarta

Není tady

#194 11. 11. 2013 0:07

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Ahoj všem,
chodím nakukovat a obdivovat ločka smile máte je moc hezký. Jak už jsem psala, nescrapuju, protože u mě ted vede háčkování a pletení, a fakt nevím, kam dřív skočit.
Ale nedalo mi to,když jsem viděla vaše dílka z hezkého freebie. Jsem zjistila, jak kluci nedávno přeinstalovávali windousy, že mi zmizel i gimp, tak jsem si ho musela nainstalovat. dumbom Obnovit heslo na mmb. (to byl problém největší, ale vzpomněla jsem si).
Od 1.11. chodím do práce. Střídá se mi ranní ,odpolední, celodenní po dnech. Docela fajn, jsem i dopoledne konečně taky sama doma (prázdniny byly náročný). Marky hlídá moje mamka.
Ve škole dobrý, ty začátky to byl mazec. Nad každým novým písmenkem se zasekla a brečela a vztekala se,že ho neumí napsat. Ted už má ruku uvolněnou a třeba a má jak vytištěný.
Nechce moc číst potvora, nevím, jak na ní, ale nechci jí zase nutit, abych jí to neotrávila. A tak když jí čtu večer a je tam slovo, co zvládne, nechám jí to. říkám si, naučili se to všichni, tak ...
Pavlik je ve druháku na lodníka, patří mezi ty "nadprůměr" na rodičáku ho chválili, tak jsem byla pyšná matka. Chodí přes rok s holčinou, o víkendu jsou u nás doma, tři dny v týdnu zas Pavel u nich.
Milá holčina, naučila jsem jí háčkovat, tak motáme spolu. Už si uháčkovala šál. Marky se nervuje u řetízkových ok, ale už se daří. smile
David na podzim dal opravky z matury , a ač scháněl práci v oboru elektrotechniky, zatím nic nesehnal. Tedy v Praze a dál. Takže jde od zítřka k nám do továrny - jako strojmistr. Při pohovoru byli nadšený, že kdyby něco,tak bude vědět, kde a jak je elektrika (má školu na elektrotechniku strojů).. je to zatím taková přechodná stanice, říkala jsem mu,at to bere jako vojnu - nácvik pracovat a tak, a za dva roky může jít bydlet do podnájmu do Prahy.
S Verčou se nakonec rozešli (chodili spolu od prváku - tři roky) tak byl z toho hodně špatný. Ted od prázdnin má holčinu od nás z "vesnice" a jsou zaláskovaný.
No jinak nic novýho u nás.
Manžel maká v SRN. Jezdí domů jednou za měsíc. Tak jsem slaměnná vdova.
Holky,
já vás obdivuju,že pořád, tolik let scrapujete, že vás to ještě nepřestalo bavit, a že jste u toho vydrželi.
Já jsem se zmohla akorát na dvě fotoknížky, ale kalendáře nedělám. Přijde mi,že nemám tolik fotek na výběr.
Tak všem přeju dobrou noc a piště, chodím vás sem číst.
sova

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#195 11. 11. 2013 12:36

floran
♥------

Andrejko, Dušičko,
máte krásné slečny. Vyrostly do krásy. gloriaA nezapoměly jste scrapovat.
Duši, ráda jsem si přečetla, co Ti život přinesl. Moc Ti přeji, aby se Ti v práci dařilo, doma aby to klapalo, děti byly spokojené. To je to nejdůležitější, aby rodina byla zdravá a v pohodě.
Já pořád přemýšlím, jak jsem to dřív dělala, že jsem všechno stíhala. Dnes jsem se pustila do úklidu koření.
Všechno staré jsem zlikvidovala, umyla kořenky a znovu to vyměním a hlavně popíšu. A odpoledne jdu na kosmetiku (jen obočí a řasy) a musím si koupit nějaké zimní boty, takové ty rychlé, ve kterých semůžu rychle přemisovat. Ale ještě tu mám odpoledne školáčka na češtinu. Asi budou velká písmena.
Teď mě napadlo, Duši, že nějaké programy p ro malé školáčky  jsou i na netu, to by možná Markétku bavilo. A dost děti také baví ty příběhy, co jsou z části kreslené. Fajn to bylo v Méďovi Pusíkovi pro prvňáčky.smile
Tak se tu zatím mějte, jdu dodělat to koření. Snad mi vyschly kořenky. A dám si kafe a budu na Vás myslet.smile

Není tady

#196 11. 11. 2013 14:55

Sonrisa 1
♥------
Web

Ahoj holky, jen proletím gloria

Květi, bylo mi teď sděleno, že pokud Tě zlobí ta win 8, mᚠudělat update na 8,1 a pak se prý chovají jako sedmičky wink

http://windows.microsoft.com/cs-cz/wind … om-preview

Není tady

#197 11. 11. 2013 19:16

AndreaP.
Administrátor

Holky další kolo jednokitovky je zde http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=50097

Haničce moc díky, že mě na tyto stránky přivedla hjarta

Jste skvělé, že se do jednokitovek zapojujete a inspirujeme se tak navzájem. Díky.

Není tady

#198 11. 11. 2013 19:39

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Floranko koukla jsem na tvé LO a mᚠho parádní a že tě štvou novoty se vůbec nedivím jsem na tom stejně.Všechno nové mě štve protože když už něco ovládám šup a je tu novinka smile
Duši to je fajn že jsi napsala jak se mᚠa jak jsi psala že se kluk rozešel s holčinou tak jsem si řekla dokud nejsou děti tak to jde.Já se stále nevyrovnala s rozchodem Jirky s Janou pořád vidím Terku jak neví co a jak a jak se ke komu chovat je to takové zvláštní.

Není tady

#199 11. 11. 2013 19:58

AndreaP.
Administrátor

Duši, dle Tvého psaní to na mě působí, že se u vás vše srovnalo, to je moc dobře, přeju Ti, a je už jen a jen dobře. Kluky už mᚠveliký, to je šílené, jak ten čas letí. A Markétka si zvykne, je to šikulka. S Káou to bude taky zajímavé, tento rok má odklad, takže mě to čeká až příští rok, ale stále prohlašuje, že ona do školy jako fakt ne, že ona chce zůstat ve školce roll Jinak k tomu čtení, že se Marky nechce číst, Tom je ve třetí a taky ho to ještě bavit nezačalo, čtení považuje za opruz lol Holt po mě v tomto směru není, já byla veliký čtenář. Ach jooo.
Je super, že David udělal opravky a ještě větší paráda je, že má místo, i když jen přechodné, bude to pro něj obrovská škola.

Není tady

#200 19. 11. 2013 18:06

spirula
♥♥♥♥♥♥♥

Ahojky, kde jste kdo???
Já sice nescrapuju, ale nakukuju, co se tady děje... mám hotové kalendáře, koupené od Síti, no... na víc není čas, začala jsme chodit do práce, sice jen na půl uvazek, ale i tak mám pocit, že jsem pořád v poklusu.
Doufám, že se všechny máte fajn...

Duši, gratuluju k nové práci, souhlasím s Andrejkou, že z tvého psaní čiší spokojenost...
Jinak my taky máme školáka a musím říct, že dobrý, chodí rád a má samé jedničky a učitelka ho má ráda, on ji, prostě nemohlo to být lepší... snad mu to vydrží.

Upravil(a) spirula (19. 11. 2013 18:08)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí