Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 10. 2013 11:06

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Financni nejistota

Psala jsem tu jiz nekolikrat ,ze mam problem s manzelem .Ted jiz  asi vim ,kde je pricina. Zjistila jsem ,ze zijeme v podstate z nasetrenych penez.Manzel je zamestnany na polovicni uvazek a do toho jeste podnika.Vydelak z jeho zamestnani padne na najem a ja tahnu z materske jidlo pro ctyri cleny rodiny.Jeho podnikani ted hodne stagnuje ,proste nema do ceho pichnout .Zakazky jsou posledni 2 mesice velmi zridka. Jestli to pujde tak dal ,tak nevim ....Zijeme v zahranici ,kde se uzivit neni zadna sranda.Ja bych se rada vratila do Ceska ,ale manzel ma obavy ,ze je to tam po prac.strance jeste horsi.Mam z toho deprese a manzel taky ,jsme v posledni dobe pekne frustrovani. Co by jste delai na mem miste?

Není tady

 

#2 17. 10. 2013 11:28

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Financni nejistota

Vratit se do Cech ,v cizine je to o nicem ,taky jsem tam byla a jenom drela jak vul a vubec nezila.Na zapade jsou tak zvyknuty ,ale povaha ceska  je jina.Cesi jsou usmevavi ,chtej se bavit a to i v posteli

Není tady

 

#3 17. 10. 2013 12:29

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Financni nejistota

orela napsal(a):

Vratit se do Cech ,v cizine je to o nicem ,taky jsem tam byla a jenom drela jak vul a vubec nezila.Na zapade jsou tak zvyknuty ,ale povaha ceska  je jina.Cesi jsou usmevavi ,chtej se bavit a to i v posteli

tummenupptummenupptummenupp

Není tady

 

#4 18. 10. 2013 0:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Financni nejistota

Neviem, podža toho v čom podniká alebo aké máte profesie - sú také, s ktorými a uživíte hocikde, také ktoré s alepšie uplatnia v zahraničí a také, s ktorými je lepšie v ČR... Ale vzhžadom na to, že v Čechách by si asi nemala nárok ani na tú materskú a rozbiehanie podnikania nie je sranda, počkala by som asi.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 18. 10. 2013 10:34

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Financni nejistota

Vsude je chleba o dvou kurkach  ,taky bych to rozhodla asi podle uplatneni se v Cesku  ,jakou mate profesi ,navic co je v Cesku dulezite ,aby mel clovek zajistene nejake bydleni ,na pac blink se nema cenu vracet.Vse dobre promyslet .Taky jsem uz nejaky rok v zahranici ,Cesko mi schazi hodne ,hlavne ta mentalita ,pracovne u nas na Morave nic moc ,co tak slysim od znamych .Drzim pesti at se dobre rozhodnete

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů