Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#76 18. 10. 2013 12:54

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Re: manžel má delší dobu milenku

mikuelini napsal(a):

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

Chemie, vášeň a jiskření po desítky let není láska.

ale je to to nejhezčí smile

Ono by zustalo ,ale nesmite si zevsednet

což v běžném dlouhodobém vztahu nejde ... až na vyjímky

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#77 18. 10. 2013 12:55

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Eva. napsal(a):

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

"milovat" oficiálního partnera není pro vztah až tak moc podstatný
kteří "mají potřebu cítit, že jsou milováni"

heleno, mᚠv tom guláš. Tak milovat, nebo být milován? To jsou zcela odlišné věci. Jo, a proč v uvozovkách?

No nic, nebudu tě už trápit. Už jsem pochopila, proč zůstáváš. Přemýšlela jsem nad tím, nemohla jsem to pochopit.
Pro někoho je důležité milovat, nebo být milován nebo obojí. Pro jiného materiální záležitosti.

to jsou tzv. zlatokopky stolt

Grainne, nerozumím. Kde vidíš v mém psaní zlatokopky? va

Já to chápu tak, že kde není .. láska .. , ale přesto zůstávám , tak to bude kvůli materiálním hodnotám ..

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#78 18. 10. 2013 12:56

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Eva. napsal(a):

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

ale je to to nejhezčí smile

Možná pro tebe.

oprava : pro mne smile

Není tady

#79 18. 10. 2013 12:58

zelvicka177
♥♥♥----

Grainne napsal(a):

laminanonte napsal(a):

helena napsal(a):

ži s človekom, u ktorého aj vieš, aj cítiš, prečo si si vybral(a) práve jeho a cítiš k nemu niečo viac ako k ostatným
Ale jo... já jen říkám, že k hezkýmu vztahu není až tak úplně nutná "láska nebeská"...

a není to ten důvod, proč si někteří lidé hledají milence a milenky...protože jim z toho jejich současného vztahu vyprchal ten náboj..ta vášeň a jiskření? Mít hezký vztah,který je založen na skutečných hodnotách, jim nestačí...

určitě je .... vášeň a jiskření dává životu úplně jiný rozměr

No vidíš. A někdo radši tu šeď, nudu, stereotyp a klid, pohodu ... hrůzostrašné že smile

Není tady

#80 18. 10. 2013 13:03

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

zelvicka177 napsal(a):

Grainne napsal(a):

laminanonte napsal(a):

a není to ten důvod, proč si někteří lidé hledají milence a milenky...protože jim z toho jejich současného vztahu vyprchal ten náboj..ta vášeň a jiskření? Mít hezký vztah,který je založen na skutečných hodnotách, jim nestačí...

No vidíš. A někdo radši tu šeď, nudu, stereotyp a klid, pohodu ... hrůzostrašné že smile

ale ne , já to chápu .... měla jsem to tak milion let a byla jsem celkem spokojená .... když něco neznᚠ, tak ti to nechybí a vše se stále mění ... nudu, sed a stereotyp si jsem schopná zařídit sama

Není tady

#81 18. 10. 2013 13:03

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Grainne napsal(a):

Já to chápu tak, že kde není .. láska .. , ale přesto zůstávám , tak to bude kvůli materiálním hodnotám ..

Ale to psala helena, ne já. Já jsem její psaní komentovala. Dělᚠmi v tom zmatek. smile

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#82 18. 10. 2013 13:08

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Grainne napsal(a):

Ale tak to vždy být nemusí, že by ten, kdo zůstává kvůli materiálním hodnotám, by byl zlatokop/ka.

Upravil(a) Eva. (18. 10. 2013 13:09)

Není tady

#83 18. 10. 2013 13:15

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Eva. napsal(a):

Grainne napsal(a):

Ale tak to vždy být nemusí, že by ten, kdo zůstává kvůli materiálním hodnotám, by byl zlatokop/ka.

Jak se tomu tedy říká ?

Není tady

#84 18. 10. 2013 13:18

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

Grainne napsal(a):

Jak se tomu tedy říká ?

To já nevím. Ale spousta lidí je ve vztahu, kde partnera nemilují a jsou s ním. Vždy ty jsi taky byla. Bylas zlatokopka?

Není tady

#85 18. 10. 2013 13:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Eva. napsal(a):

zelvicka177 napsal(a):

Možná to helena myslí tak, že prioritní není chemie, vášeň a jiskření po desítky let... smile
Přes kterou řada žen zapomíná na jiné kvality pro hezký vztah důležité smile

Mno, já bych to neoddělovala.
Právě když je chemie vášen i po desítce let, je to o souznění, o vzájemné blízkosti, o nezevšednění,je to o lásce, nejenom o chemii

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#86 18. 10. 2013 13:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Eva. napsal(a):

Chemie je chemie. Vášeň je vášeň.
Kde je chemie, nemusí vzniknout láska.
Kde je láska, už (třeba když je dotyčným 90 let smile ) obvykle nebývá vášeň. smile Nu, možná i bývá, ale jaksi tělo už není schopno. smile

Chemie, vášeń, to jsou věci fyzické.
Láska je duševní.

Můžeš se rozvážnit i při polibku, nebo při pohlazení. Nemusí to být zrovna sex. sty, když mluvíš o těch 90 letech.
Vášeň a chemie i když to jsou jiné věci, sakra spolu souvisí. A to dost.
Jako třeba
chemie a vášeň
muž a žena
navzájem se doplňují

Není tady

#87 18. 10. 2013 13:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Nu, zatím to neumím posoudit, ale představuji si, že v 90 letech, jestli tady ještě budu, tak mě nějaké "vášnivé" polibky zajímat nebudou.k big_smile

Není tady

#88 18. 10. 2013 13:21

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Eva. napsal(a):

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

Jak se tomu tedy říká ?

To já nevím. Ale spousta lidí je ve vztahu, kde partnera nemilují a jsou s ním. Vždy ty jsi taky byla. Bylas zlatokopka?

Třeba jim vyhovuje ten stereotyp, mají se rádi jako kamarádi, rozumí si. Nepotřebují mít vášeň a chemii ve vztahu. Nevím. Prostě jim ten "vztah" vyhovuje

Není tady

#89 18. 10. 2013 13:23

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

dusička napsal(a):

Právě když je chemie vášen i po desítce let, je to o souznění, o vzájemné blízkosti, o nezevšednění,je to o lásce, nejenom o chemii

Láska je láska. smile
A chemie je chemie.
Jsou vztahy, kde je obojí. Ale vždy jsou to dvě záležitosti, nebo jak to říct. Sexuálně mě může přitahovat muž i po 20 letech, ale neznamená to, že ho současně i miluji. Může to tak být, ale nemusí.

Není tady

#90 18. 10. 2013 13:23

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Eva. napsal(a):

Nu, zatím to neumím posoudit, ale představuji si, že v 90 letech, jestli tady ještě budu, tak mě nějaké "vášnivé" polibky zajímat nebudou.k big_smile

Majko - je to o vnitřním pocitu. O tom polití těla teplem, nevím, jak bych to napsala. Lidi potřebují pohlazení, dotyky.
Já si nepředstavuju pod slovem vášen jen polibky.
To je skoro jako by si napsala,že v devadesáti tě nebude zajímat láska. No nevím, toho se ani nedožijeme.

Není tady

#91 18. 10. 2013 13:24

zelvicka177
♥♥♥----

Grainne napsal(a):

zelvicka177 napsal(a):

Grainne napsal(a):

ale ne , já to chápu .... měla jsem to tak milion let a byla jsem celkem spokojená .... když něco neznᚠ, tak ti to nechybí a vše se stále mění ... nudu, sed a stereotyp si jsem schopná zařídit sama

Taková ironie v tom byla.. ale jenom malinko... smile

Není tady

#92 18. 10. 2013 13:25

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Eva. napsal(a):

dusička napsal(a):

Láska je láska. smile
A chemie je chemie.
Jsou vztahy, kde je obojí. Ale vždy jsou to dvě záležitosti, nebo jak to říct. Sexuálně mě může přitahovat muž i po 20 letech, ale neznamená to, že ho současně i miluji. Může to tak být, ale nemusí.

Vidíš a já to mám v jednom.
Chemie není jenom o sexuální přitažlivost , ale hlavně o té vášni, o té jiskře. smile
Pokud nepřeskočí ta jiskra (chemie) nevznikne láska.

Není tady

#93 18. 10. 2013 13:31

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Eva. napsal(a):

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

Jak se tomu tedy říká ?

to ne ... neměla jsem co vykopat big_smile asi jsem si to dlouho neuvědomovala ... děti , práce , každodenní kolotoč . Vlastně to přišlo , až v době , kdy začalo být více času a už nás nic nespojovalo

Není tady

#94 18. 10. 2013 13:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Btw ty to taky ještě nevíš
Samozřejmě, Evo... jediná modrá jsi ty... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Já to chápu tak, že kde není .. láska .. , ale přesto zůstávám , tak to bude kvůli materiálním hodnotám
Tak to chápeš blbě, Grainne... nebo mᚠpohled "buď láska nebo prachy" - a nic mezi tím...
A k tomuhle - "Ale to psala helena, ne já" - dodávám, že jsem nic podobnýho nepsala. Pouze jsem se vyjádřila, že „"milovat" oficiálního partnera není pro vztah až tak moc podstatný“, což Eva "komentovala" slovy "Pro někoho je důležité milovat, nebo být milován nebo obojí. Pro jiného materiální záležitosti."
Taky holka uznává jen ty krajní hodnoty... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#95 18. 10. 2013 13:34

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

dusička napsal(a):

Eva. napsal(a):

Grainne napsal(a):

Jak se tomu tedy říká ?

Třeba jim vyhovuje ten stereotyp, mají se rádi jako kamarádi, rozumí si. Nepotřebují mít vášeň a chemii ve vztahu. Nevím. Prostě jim ten "vztah" vyhovuje

většinou jen jednomu smile a pak ten , co mu to chybí  tu vášen a jiskření objeví někde jinde a už to jede

Není tady

#96 18. 10. 2013 13:36

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

Btw ty to taky ještě nevíš
Samozřejmě, Evo... jediná modrá jsi ty... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Já to chápu tak, že kde není .. láska .. , ale přesto zůstávám , tak to bude kvůli materiálním hodnotám
Tak to chápeš blbě, Grainne... nebo mᚠpohled "buď láska nebo prachy" - a nic mezi tím...
A k tomuhle - "Ale to psala helena, ne já" - dodávám, že jsem nic podobnýho nepsala. Pouze jsem se vyjádřila, že „"milovat" oficiálního partnera není pro vztah až tak moc podstatný“, což Eva "komentovala" slovy "Pro někoho je důležité milovat, nebo být milován nebo obojí. Pro jiného materiální záležitosti."
Taky holka uznává jen ty krajní hodnoty... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

a co je teda podle tebe pro vztah podstatný ? Láska není potřeba , materiální hodnoty to taky nejsou ....

Není tady

#97 18. 10. 2013 13:46

andy75
♥♥♥----

Když i po letech si partneři rozumí a pořád po sobě touží, je moc hezké a chtěl by asi každý.
Většinou si později sice rozumí, ale třeba už ta chemie moc není, člověk cítí jistotu,každý se fyzicky měníme,už to není jak za mlada, i děti dělají svoje, není tolik času na "lásku" a i sexuální touha obecně ( u každého jinak) se zmenšuje.
Hodně ženských si sice stěžuje na chlapa, ale neodejdou, protože je drží " peníze",nejen chtějí pro sebe,ale i pro děti.
Když je to pro ně tak hrozné to soužití, tak mají odejít,jinak, jak si některá takto stěžuje a má jinak " všechno" , tak postupně to přestávám brát vážně, protože je to pořád dokola a nic.
nemyslím si ale, že je buď láska nebo peníze, to je opravdu blbost.
Dá se žít i v "přátelství" , když funfujete jako rodina a jen už ten sex není jak byl.

Není tady

#98 18. 10. 2013 14:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Láska není potřeba , materiální hodnoty to taky nejsou
A na to jsi přišla sama? A bez držení? Že si něco takovýho myslím?
Tak ještě jednou a pomalu... ne jenom láska a ne jenom materiální hodnoty.
Zkus si představit i ty další možnosti... za domácí cvičení... big_smile

Hodně ženských si sice stěžuje na chlapa, ale neodejdou, protože je drží " peníze",nejen chtějí pro sebe,ale i pro děti.
Ale prd a vořech, andy... ty taky za vším vidíš jen a jen ty prachy vissla

Upravil(a) helena (18. 10. 2013 14:02)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#99 18. 10. 2013 14:03

zelvicka177
♥♥♥----

Teda ty musíš mít heleno nervy jak provazy....visslabig_smiledumbom

Není tady

#100 18. 10. 2013 14:05

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):

Eva. napsal(a):

většinou jen jednomu smile a pak ten , co mu to chybí  tu vášen a jiskření objeví někde jinde a už to jede

Když jsou spolu, tak to vyhovuje jak ženě,tak chlapovi. Takže žádné většinou. stolt
Po letech už to není jen o sexu, ženská zpohodlní, chlap taky. Není to každý den, ale třeba jednou za 14 dnů. Když to vyhovuje oběma, tak proč ne. Není to o tom,že by  ta vášen vyprchala, nebo že by ten sex nebyl takový jako dřív.
Možná je kvalitnější, hlubší.
A jen tak si lehnout vedle sebe, pustit si film, nic nedělat, nebo se opřít jeden o druhého,když jsou problémy, podržet se. To je přeci taky hodně důležitý.

Upravil(a) dusička (18. 10. 2013 14:05)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí