Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 14. 10. 2013 17:01

Mmarta
Zablokovaný

interaktivní aplikace do iPadu pro děti

Zdravím všechny moderní rodiče, potřebovala bych nutně vaši radu – v jednom časopise jsem se dočetla, že se dělají speciální aplikace na iPad pro děti – prý se to dá koupit a dítko si tam může nejen číst kraounké příběhy s obrázky, ale taky luštit kvízy, hrát hry, kreslit a tak... Slyšeli jste někdo o tom - jaké s tím máte zkušenosti – popř. kde se to dá pořídit a orientační cena? :-) Děkuji moc.

Není tady

#2 14. 10. 2013 20:11

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Re: interaktivní aplikace do iPadu pro děti

Chudak dite....

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#3 15. 10. 2013 15:42

Brrouk
Zablokovaný

Ahoj Marto, já to chápu, někdy taky potřebuju děti na chvilku zabavit, třeba když jedeme v autě, a nechci aby pořád jenom tak nečinně čučely na televizi, takže jsem právě nedávno takovou jednu interaktivní aplikaci koupila a je to celkem fajn :-) aspoň se tam něco naučí, jsou tam různý aktivity, hry a třeba namluvené čtení toho příběhu a dítě zároveň sleduje text, to se mi moc líbí :-) dá se vybrat podle toho, jaké pohádky má dítě rádo :-)

Není tady

#4 19. 10. 2013 16:32

Mmarta
Zablokovaný

Díky Brouku :-) nějak tak jsem to myslela, samozřejmě, že u toho moje dítě nebude trávit víc času, než je nutné, ale někdy to myslím přijde vhod :-) podle toho, jak to popisuješ, tak se mi to celkem dost líbí, hry a tak jsou fajn a taky mě dost zaujalo to simultánní čtení! No, vzhledem k tomu, že je to aplikace, tak předpokládám, že se to asi pořizuje přes internet, že? Nemᚠteda prosím teda nějaký tip, kde to nejlépa pořídit? J Jo a ještě nevíš, jaká jsou v nabídce témata? Já bych ideálně potřebovala něco pro holčičku. Díky

Není tady

#5 22. 10. 2013 17:45

Brrouk
Zablokovaný

Jojo, jsou samozřejmě různé druhy, podle toho, co dítě baví :-D my máte právě taky jednu s příběhem panenky Barbie a uvažujeme o pořízení nějakého příběhu se zvířátky :-) pořídila jsem to na e-shopu tady tohoto nakladatelství http://www.egmont.cz/cz/aplikace/ objednávala jsem tam předtím pro děti knížky a byla jsem vždy spokojená :-)

Upravil(a) Brrouk (22. 10. 2013 17:47)

Není tady

#6 24. 10. 2013 18:06

Mmarta
Zablokovaný

Fajn, díky... mrknu na to a uvidím :-D hlavně doufám, že když to pořídím, tak že to zvládnu taky nějak ovládat :-D i když je možný, že dcera si s tím poradí i beze mě :-P známě děti :-D

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí