Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 5. 1. 2014 17:48

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Wikina napsal(a):

Já při olizování obličeje uhýbám, ale ne z obavy o hygienu. Vždycky jim říkám: pusinky dávám já a dávám jim je mezi oči. Mám strašně ráda psí vůni. Ne ten pach, jaký mají velký mokrý psi , ale to jak jim voněj packy. Nevím jak to popsat, ale psíčkaři to asi znají. Mám psy doma, takže si myjí podvozky po každém venčení - 3x-4xdenně. Takže jsou relativně čistí. big_smile

Infekční určitě nejsou, ale když by si olizovali operační ránu, tak si ji doslaova rozlížou a zanesou. Já těď měla 2 psy po operaci a hlídala jsem ve dne, v noci.

Pacicky jim voni mysickou.Taky me voni pes.Olizovani od nej taky nesnesu,ale nestitim se po nem.Pritel se olizovat necha.To kdyby videla jeho mama tak by s toho zesilela.lol


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#52 5. 1. 2014 17:51

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

PPavlaa napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Ale zviřáci nejsou špinavý, ani infekční, Pavli wink nebo rozhodně ne ti naši doma, na to si člověk hledí. Já se nechám pusinkovat dost intenzivně - přiznám se ale, že je to rasou, kdyby mě měl oslintávat boxer, tak to bych se taky bránila lol Ne z obavy před nějakou špínou, ale proto, že děsně slintá.

lupi, to je možný, ale já v tom prostě vidím hubu plnou bakterií, a chci, nebo ne ..
a mě třeba neva, když mě olizuje nᚠkoucour (když mi nechce olizovat přímo pusu), kočky mají ten jazýček takovej příjemnej, ale u těch psů mi přijde takovej moc mokrej, učvachtanej roll

Nekde jsem cetla,ze maji na jazyku penicilin.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#53 5. 1. 2014 18:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Na zem??? No to se ale nemohl divit! To je přímo pozvání!
Nojo... ale vykládej to někomu, kdo se cejtí bejt druhým Desenským z titulu toho, že měli na dvorku u boudy na řetězu V(v)ořecha... lol (Teda - abych to upřesnila - kdo se cejtí bejt voprávněnej vědět líp než já úplně všechno, včetně všeho toho, co jsem kdy vyštudovala  wink)
Nakonec co čekat od člověka, kterej "seznamuje" kocoura s papouškem tak, že ptáka nechá procházet volně po zemi, macka drží v ruce a "Podívej, kocoure, Pepíček"... Jasně, že ho neudržel, naštěstí to odneslo jen pár dlouhejch ocasních per a já, páč Pepan mi vlítnul na rameno, kde vztekle kloval do ucha a kočičák se za ním snažil vyšplhat po mým stehně... big_smile

Upravil(a) helena (5. 1. 2014 18:32)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#54 5. 1. 2014 19:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

eremuruss napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Ale zviřáci nejsou špinavý, ani infekční, Pavli wink nebo rozhodně ne ti naši doma, na to si člověk hledí. Já se nechám pusinkovat dost intenzivně - přiznám se ale, že je to rasou, kdyby mě měl oslintávat boxer, tak to bych se taky bránila lol Ne z obavy před nějakou špínou, ale proto, že děsně slintá.

lupi, to je možný, ale já v tom prostě vidím hubu plnou bakterií, a chci, nebo ne ..
a mě třeba neva, když mě olizuje nᚠkoucour (když mi nechce olizovat přímo pusu), kočky mají ten jazýček takovej příjemnej, ale u těch psů mi přijde takovej moc mokrej, učvachtanej roll

Nekde jsem cetla,ze maji na jazyku penicilin.

er, tomu nevěřím.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#55 5. 1. 2014 19:13

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Přímo penicilin asi ne lol ale dezinfekční ho mají báječně. Nevím jak kočky - to nějak neriskuju, protože ty naopak mají na zubech spřátelené kolonie infekčních bakterií....ale psi určitě. Ono je to skutečně logický vývojový krok - když si roztrhneš tlapu v divočině, mᚠna léčení jen vlastní hubu, případně huby spřátelené......takže je záhodno, aby tam byl soubor léčivých látek jaksi nasoftwérovanej. Já si nechávám olízat veškeré rány, pokud je k tomu beruška ochotna a hojí se to pak dvakrát rychleji, nehnisá, záněty se nedělají.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#56 6. 1. 2014 12:06

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

lupina montana napsal(a):

Přímo penicilin asi ne lol ale dezinfekční ho mají báječně. Nevím jak kočky - to nějak neriskuju, protože ty naopak mají na zubech spřátelené kolonie infekčních bakterií....ale psi určitě. Ono je to skutečně logický vývojový krok - když si roztrhneš tlapu v divočině, mᚠna léčení jen vlastní hubu, případně huby spřátelené......takže je záhodno, aby tam byl soubor léčivých látek jaksi nasoftwérovanej. Já si nechávám olízat veškeré rány, pokud je k tomu beruška ochotna a hojí se to pak dvakrát rychleji, nehnisá, záněty se nedělají.

J epravda že když mám ránu, třeba se říznu, nebo pes má vytažený klíště, že jeden můj pejsek - důvěrně zvaný Cvach- vždycky ránu hledá a jde ji olizovat. Je jim přirozené si rány lízat. A myslím, že kočky budou to samý. Určitě je to jejich jakási dezinfekce. Jen mě vyděsilo, když jsem četla příběh (z veter.ord) o psu po operaci břicha, který si to rozlízal a zemřel . Zřejmě na celk. sespi.

Není tady

 

#57 6. 1. 2014 12:14

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

eremuruss napsal(a):

Wikina napsal(a):

Já při olizování obličeje uhýbám, ale ne z obavy o hygienu. Vždycky jim říkám: pusinky dávám já a dávám jim je mezi oči. Mám strašně ráda psí vůni. Ne ten pach, jaký mají velký mokrý psi , ale to jak jim voněj packy. Nevím jak to popsat, ale psíčkaři to asi znají. Mám psy doma, takže si myjí podvozky po každém venčení - 3x-4xdenně. Takže jsou relativně čistí. big_smile

Infekční určitě nejsou, ale když by si olizovali operační ránu, tak si ji doslaova rozlížou a zanesou. Já těď měla 2 psy po operaci a hlídala jsem ve dne, v noci.

Pacicky jim voni mysickou.Taky me voni pes.Olizovani od nej taky nesnesu,ale nestitim se po nem.Pritel se olizovat necha.To kdyby videla jeho mama tak by s toho zesilela.lol

Moje dcera- od malička - před jakýhokoliv psa dřepla a nechala se olízat úplně. Když ji dnes olizuje naše retroška, tak je to legrační, ona ji u toho jemně okusuje nos a kouká jí přitom z 10cm do očí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů