Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 3. 1. 2014 16:03

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Wikina napsal(a):

říká se že to odčerví, ale prý ne. (info od veta - to je jasný- komu by prodal odčerv.tbl)

Jasně že je naživu. Jen asi voněl...ne?big_smile

Moji psi pořád něco žerou. To bych je musela mít s náhubkem i doma (i ty malý 7kg).
V zimě je jejich vášní dřevo. Tahaj mi ho od krbu. Mají to zakázaný, tak postupují jako oragnizovaná mafie. Jeden dřevo krade (potichu), předá ho druhému a třetí mě zatím nějak zaměstnává. Jakmile to zjistím,  vrhnu se na toho prvního zloděje (strášně dostane), ale třetí pes už ožírá poleno na koberci. Druhej, aby neztrácel čas mezitím vyžírá hlínu z květináčů.  A pak se děj opakuje, jen si vyměněj pořadí. Během 5 min. mám z obyvákokuchyně doslova kůlničku na dříví s rozsypanou hlínou a navíc mokrou, protože dřevo musej pěkně zapíjet, ne?

vzhledem k tomu, že moje kamarádka veterinářka svého psa taky odčervuje odčervovacíma tabletama , tak to asi bude pravda, že česnek jako odčervovadlo nefunguje

Není tady

 

#27 3. 1. 2014 16:32

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

já taky odčervuju tbl., i když bych asi nemusela....

Není tady

 

#28 3. 1. 2014 16:46

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Wikina napsal(a):

já taky odčervuju tbl., i když bych asi nemusela....

proč si myslíš, že by jsi nemusela?

Není tady

 

#29 3. 1. 2014 18:06

Suzie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 8. 2006
Příspěvky: 410

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Wikina napsal(a):

Už to asi není aktuální, ale autorku naprosto chápu a taky bych se starala...
Česnek by mě ale nevyplašil,  máme žroutku jiné ligy. Už jsem v tomto směru zkušená. nesezrala doposud snad jen ocel a plech. Jinak kamení, štěrk, uhlí, hlínu, PVC,kalhotky (její vlastní), antikoncepci, kancelářské spony....to jen namátkou letos.
Mohlo by se zdát, že se o psa nestarám, ale opak je pravdou . Je velmi vynalézavá a flexibilní a má (bohužel) větší invenci, než já.
Ale nedosahuje kvalit jedné čuby, (viděla jsem to na Nat geo wild), která sežrala násadu od mopu. lol Teleskopickou!!!

Můj všežravý bulík jednou sežral gumacuk i s háky /netušili jsme to/, naštěstí pak sežral ještě pánský pracovní kapesník asi 35x35cm a ten to všechno obalil a miláček to v pohodě vyzvracel na koberec v obýváku - vypadalo to jak jarní rolka v čínské restauraci. Když jsem viděla, co to obsahuje, tak mě polil pot. Kdyby nebylo kapesníku, tak mohlo být po něm.
Doteď, když si může vybrat mezi masem a suchým chlebem, tak dává přednost chlebu a pak až maso. Kapesníky a ponožky žere jen potajmu, ale už si dáváme pozor.

Není tady

 

#30 3. 1. 2014 18:52

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

aprill napsal(a):

Wikina napsal(a):

já taky odčervuju tbl., i když bych asi nemusela....

proč si myslíš, že by jsi nemusela?

já jsem totiž nechala(chávala) vyšetřovat stolici na červy, tasemnice apod. Zhruba á 2 -3měs.  Setkala jsem se s názorem veta, že je zbytečné preventivně cpát psa odčervováky, nemá-li tasemnici(a ty další potvory). Prý stejně nezaberou na vajíčka, jen na dospělé červy. A působí jen den. Tak jsem v tom měla hokej a dělala obojí. Neměli tam nikdy ani vajíčka. Tak proto jsem to napsala.

Není tady

 

#31 3. 1. 2014 18:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Můj všežravý bulík
Sousedka měla buličku... neznám operovanějšího psa, protože všechno přirozenou cestou holt nevyšlo. Ale fakt je, že člověk jen tiše zírá, co všechno se mu do tý držtičky a krku vejde...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#32 3. 1. 2014 18:57

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Suzie napsal(a):

Wikina napsal(a):

Už to asi není aktuální, ale autorku naprosto chápu a taky bych se starala...
Česnek by mě ale nevyplašil,  máme žroutku jiné ligy. Už jsem v tomto směru zkušená. nesezrala doposud snad jen ocel a plech. Jinak kamení, štěrk, uhlí, hlínu, PVC,kalhotky (její vlastní), antikoncepci, kancelářské spony....to jen namátkou letos.
Mohlo by se zdát, že se o psa nestarám, ale opak je pravdou . Je velmi vynalézavá a flexibilní a má (bohužel) větší invenci, než já.
Ale nedosahuje kvalit jedné čuby, (viděla jsem to na Nat geo wild), která sežrala násadu od mopu. lol Teleskopickou!!!

Můj všežravý bulík jednou sežral gumacuk i s háky /netušili jsme to/, naštěstí pak sežral ještě pánský pracovní kapesník asi 35x35cm a ten to všechno obalil a miláček to v pohodě vyzvracel na koberec v obýváku - vypadalo to jak jarní rolka v čínské restauraci. Když jsem viděla, co to obsahuje, tak mě polil pot. Kdyby nebylo kapesníku, tak mohlo být po něm.
Doteď, když si může vybrat mezi masem a suchým chlebem, tak dává přednost chlebu a pak až maso. Kapesníky a ponožky žere jen potajmu, ale už si dáváme pozor.

Panebože, to je taky dáreček.big_smile
gumacuk je takové to natahovací? z měkké gumy? Myslíš že by to neprošlo?
Kolegyně boxer sežral červené trenýrky (prvně je roztrhal) a tak si je zase druhým koncem vytahovala ven. Takže textil projde dobře. Já našla v produktech naší čubky i mašličku z nějakých kalhotek. Prostě ho.vno s fialovou mašlí lol

Není tady

 

#33 3. 1. 2014 18:59

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

helena napsal(a):

Můj všežravý bulík
Sousedka měla buličku... neznám operovanějšího psa, protože všechno přirozenou cestou holt nevyšlo. Ale fakt je, že člověk jen tiše zírá, co všechno se mu do tý držtičky a krku vejde...

Helo, a to si představ tu teleskopickou tyč! A to té boxerce ještě trčelo kousek z krku. Kdybych to neviděla, nevěřila bych!
Jsou fakt neuvěřitelní.

Není tady

 

#34 3. 1. 2014 19:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Nᚠpes kdysi čórnul páníčkovi z talíře klobásu v momentě, kdy se napůl otočil, aby si podal chleba... a když se zas vrátil do původní polohy, klobása nebyla... ten neřád ji musel spolknout v kuse.
Zajímavý je, že normálně by si to nedovolil... holt poznal slabšího člena smečky http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png a taky nezkušenýho, protože si ten talířek položil na zem.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#35 3. 1. 2014 19:38

Suzie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 8. 2006
Příspěvky: 410

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Wikina napsal(a):

Suzie napsal(a):

Wikina napsal(a):

Už to asi není aktuální, ale autorku naprosto chápu a taky bych se starala...
Česnek by mě ale nevyplašil,  máme žroutku jiné ligy. Už jsem v tomto směru zkušená. nesezrala doposud snad jen ocel a plech. Jinak kamení, štěrk, uhlí, hlínu, PVC,kalhotky (její vlastní), antikoncepci, kancelářské spony....to jen namátkou letos.
Mohlo by se zdát, že se o psa nestarám, ale opak je pravdou . Je velmi vynalézavá a flexibilní a má (bohužel) větší invenci, než já.
Ale nedosahuje kvalit jedné čuby, (viděla jsem to na Nat geo wild), která sežrala násadu od mopu. lol Teleskopickou!!!

Můj všežravý bulík jednou sežral gumacuk i s háky /netušili jsme to/, naštěstí pak sežral ještě pánský pracovní kapesník asi 35x35cm a ten to všechno obalil a miláček to v pohodě vyzvracel na koberec v obýváku - vypadalo to jak jarní rolka v čínské restauraci. Když jsem viděla, co to obsahuje, tak mě polil pot. Kdyby nebylo kapesníku, tak mohlo být po něm.
Doteď, když si může vybrat mezi masem a suchým chlebem, tak dává přednost chlebu a pak až maso. Kapesníky a ponožky žere jen potajmu, ale už si dáváme pozor.

Panebože, to je taky dáreček.big_smile
gumacuk je takové to natahovací? z měkké gumy? Myslíš že by to neprošlo?
Kolegyně boxer sežral červené trenýrky (prvně je roztrhal) a tak si je zase druhým koncem vytahovala ven. Takže textil projde dobře. Já našla v produktech naší čubky i mašličku z nějakých kalhotek. Prostě ho.vno s fialovou mašlí lol

Kdyby byl gumacuk jen ta guma, tak mě to nevyděsí. Ale to je ta guma, co má na obou koncích železné háky a slouží k připevňování předmětů. Ty háky mají tak 5 centimetrů každý. V tomhle jsou bulící prostě hovádka. Naštěstí už je tolik nežere, ale když se dostane k nám do ložnice, tak mi rozžužlá pyžamové kalhoty na zadku a tak mám všechny dírkaté až děraté na intimních místech. Pořád si kupuju nová pyžama.

Není tady

 

#36 3. 1. 2014 20:58

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

No alespoň mᚠpraktické větrání.
To se ale vážně divím, že to vyndal - horem teda. To jste fakt měli kliku.

Není tady

 

#37 3. 1. 2014 21:19

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Wikina napsal(a):

Už to asi není aktuální, ale autorku naprosto chápu a taky bych se starala...
Česnek by mě ale nevyplašil,  máme žroutku jiné ligy. Už jsem v tomto směru zkušená. nesezrala doposud snad jen ocel a plech. Jinak kamení, štěrk, uhlí, hlínu, PVC,kalhotky (její vlastní), antikoncepci, kancelářské spony....to jen namátkou letos.
Mohlo by se zdát, že se o psa nestarám, ale opak je pravdou . Je velmi vynalézavá a flexibilní a má (bohužel) větší invenci, než já.
Ale nedosahuje kvalit jedné čuby, (viděla jsem to na Nat geo wild), která sežrala násadu od mopu. lol Teleskopickou!!!

Co mas za rasu?


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#38 4. 1. 2014 15:11

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

eremuruss napsal(a):

Wikina napsal(a):

Už to asi není aktuální, ale autorku naprosto chápu a taky bych se starala...
Česnek by mě ale nevyplašil,  máme žroutku jiné ligy. Už jsem v tomto směru zkušená. nesezrala doposud snad jen ocel a plech. Jinak kamení, štěrk, uhlí, hlínu, PVC,kalhotky (její vlastní), antikoncepci, kancelářské spony....to jen namátkou letos.
Mohlo by se zdát, že se o psa nestarám, ale opak je pravdou . Je velmi vynalézavá a flexibilní a má (bohužel) větší invenci, než já.
Ale nedosahuje kvalit jedné čuby, (viděla jsem to na Nat geo wild), která sežrala násadu od mopu. lol Teleskopickou!!!

Co mas za rasu?

ta pažravá moje je retrívřice. A ta čuba s mopem byla drobná boxerka

Není tady

 

#39 4. 1. 2014 22:49

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

helena napsal(a):

Nᚠpes kdysi čórnul páníčkovi z talíře klobásu v momentě, kdy se napůl otočil, aby si podal chleba... a když se zas vrátil do původní polohy, klobása nebyla... ten neřád ji musel spolknout v kuse.
Zajímavý je, že normálně by si to nedovolil... holt poznal slabšího člena smečky http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png a taky nezkušenýho, protože si ten talířek položil na zem.

Na zem??? No to se ale nemohl divit! lol To je přímo pozvání! Naše čuby jsou v tomhle směru ukázněné a nesežraly ani maso, když jsem ho zapomněla na lavičce v předsíni - ovšem svačinku z dětských ruček občas vytáhly - ony jak to ty děti drží v takový tý výšce "právě mi někdo podal chlebík se šunčičkou"............. lol
Kamarádka měla knírače, vejlupka non plus ultra a ten jí jednou vyraboval bobboniéru tak decentně, že si ještě dost dlouho myslela, že ji ani nenačala cool .........ostatně naše první čubina taky uměla lovit čokoládový figurky ze stromečku tak, že jsme to poznali až při odstrojování. Ukousla jim staniol naspodu a pak to obratně vytáhla tak, že to vypadlao neporušeně vissla


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#40 5. 1. 2014 11:59

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Ja si sednu na gauc natahnu si nohy,piju kavu a nase labradodice pribehne a napije se i kdyz kafe drzim v ruce.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#41 5. 1. 2014 12:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

erem, ale nepiješ to kafe už pak po ní, ne ?

Upravil(a) PPavlaa (5. 1. 2014 12:18)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#42 5. 1. 2014 13:13

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

PPavlaa napsal(a):

erem, ale nepiješ to kafe už pak po ní, ne ?

no tak nevím jak erem, ale mně by to nevadilo. big_smile Vadilo by mi, že bryndá. A nesměla bych takovou prasečinu dopustit před páníkem. roll
Nedávno jsem tahala rohlíky z čuby, která mi sebrala celý sáček. Měla jsem jen čtyři a jiné pečivo doma nebylo a zrovna jsem s nákupem -večeří přijela domů.

Není tady

 

#43 5. 1. 2014 15:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

tak já už bych to teda nepila. mám zvířata ráda, ale některé věci mi prostě vadí. tuhle měla kamarádka na fb fotky jak ji pes olizuje pusu a mě se z toho dělalo docela šoufl. budu s nima dělat kravinky, mazlit se, drbat je za ušima, nevadí mi, když si je přitisknu na tvář, ale abych si se psem nebo kočkou dávala pusu, nebo si ji nechala olizovat, tak to bléé ..
nᚠkocour když se muchláme se občas snaží ten svůj čumáček dát k mojí puse, jen tak něžně, ale vždycky ucuknu, tohle mi prostě vadí.
z toho hrníčku to samé, napil se - napil, ale já už bych si to kafčo udělala nový.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#44 5. 1. 2014 15:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Ale zviřáci nejsou špinavý, ani infekční, Pavli wink nebo rozhodně ne ti naši doma, na to si člověk hledí. Já se nechám pusinkovat dost intenzivně - přiznám se ale, že je to rasou, kdyby mě měl oslintávat boxer, tak to bych se taky bránila lol Ne z obavy před nějakou špínou, ale proto, že děsně slintá.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#45 5. 1. 2014 15:52

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Já při olizování obličeje uhýbám, ale ne z obavy o hygienu. Vždycky jim říkám: pusinky dávám já a dávám jim je mezi oči. Mám strašně ráda psí vůni. Ne ten pach, jaký mají velký mokrý psi , ale to jak jim voněj packy. Nevím jak to popsat, ale psíčkaři to asi znají. Mám psy doma, takže si myjí podvozky po každém venčení - 3x-4xdenně. Takže jsou relativně čistí. big_smile

Infekční určitě nejsou, ale když by si olizovali operační ránu, tak si ji doslaova rozlížou a zanesou. Já těď měla 2 psy po operaci a hlídala jsem ve dne, v noci.

Není tady

 

#46 5. 1. 2014 16:10

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

V tomhle já jsem velmi na vážkách - psi mají vyloženě dezinfekční sliny (konečně v přírodě jim nikdo nevyrábí ATBčka) takže když není rána sešitá, nechám je pracovat......zažila jsem, kdy si čubina bezvadně zatáhla olizováním přefiknutou zápěstní tepnu, pak už jí tam dávali jen svorku. Ale když to mají sešitý, tak by si to opravdu asi vytahali. Že by ji "zanesli" tomu nevěřím, ale když je rána větší, asi by se jim hojila déle a navíc by zůstala dost rozšklebená jizva, což nenastane, když je zašitá.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#47 5. 1. 2014 16:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

Wikina napsal(a):

, ale to jak jim voněj packy. Nevím jak to popsat, ale psíčkaři to asi znají.

Jojo, hlínou a lesem smile Já mám ráda i "vůni" mokré srsti (včetně kožichů, podotýkám) ale mně voněj i afrikány a černej rybíz lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#48 5. 1. 2014 16:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

lupina montana napsal(a):

Ale zviřáci nejsou špinavý, ani infekční, Pavli wink nebo rozhodně ne ti naši doma, na to si člověk hledí. Já se nechám pusinkovat dost intenzivně - přiznám se ale, že je to rasou, kdyby mě měl oslintávat boxer, tak to bych se taky bránila lol Ne z obavy před nějakou špínou, ale proto, že děsně slintá.

lupi, to je možný, ale já v tom prostě vidím hubu plnou bakterií, a chci, nebo ne ..
a mě třeba neva, když mě olizuje nᚠkoucour (když mi nechce olizovat přímo pusu), kočky mají ten jazýček takovej příjemnej, ale u těch psů mi přijde takovej moc mokrej, učvachtanej roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#49 5. 1. 2014 17:36

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

já si tady dělám legrácky, co kdo kdy sežral a já blbá nechala na stole (konferečním) bonboniéru. Višně v čokoládě. Odběhla jsem vytáhnout prádlo ze sušičky a ....co byste řekli.. Pes - ten zrzavej - mi jich 6 sežral. Hrůzou trnu. Ale dal si i večeři, tak snad bude dobrej.
Už jednou jsem ohledně čokolády na veterinu volala, takže nemám sílu se opět znemožnit.
Taková školácká chyba

Není tady

 

#50 5. 1. 2014 17:43

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: pes sežral 2 stroužky česneku

PPavlaa napsal(a):

erem, ale nepiješ to kafe už pak po ní, ne ?

Me to po mem psovi nevadi,piju dal.big_smile
Prekvapil me i pritel ktery krajel cibulku do omacky a upadla mu kus na zem.Pes ji chnapnul a zacal zrat.Jelikoz jsme jinou nemeli vytrhnul mu ji s cumacku a dokrajel ji a sup s ni do omacky.
On ktery nesnesl,kdyz pes zral s talire se ktereho jsme jedli my.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů