Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 27. 9. 2013 16:12

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Sex - jak často

Grainne napsal(a):

Frigo napsal(a):

Grainne napsal(a):


tak to asi nezbyde nez snizovat tu vekovou latku smerem dolu sad to mne moc netesi sad

blbost, zkušenost snad není k zahození smile

zkusenost smerem dolu nebo nahoru smile ?  Ono je to o jednotlivci , i kdyz smerem nahoru muze dojit k neocekavanym prekvapenim smile

zkušenost se získává věkem smile   podle mně tedy


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#27 27. 9. 2013 17:36

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Sex - jak často

Sex tak casto jak to jde ,partnery pokud mozno menit ,aby nebyla nuda

Není tady

 

#28 27. 9. 2013 22:53

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sex - jak často

Frigo napsal(a):

Grainne napsal(a):

Frigo napsal(a):


blbost, zkušenost snad není k zahození smile

zkusenost smerem dolu nebo nahoru smile ?  Ono je to o jednotlivci , i kdyz smerem nahoru muze dojit k neocekavanym prekvapenim smile

zkušenost se získává věkem smile   podle mně tedy

ok, píšeme každá o něčem jiném

... neřekla bych věkem, spíše množstvím zkušeností


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#29 27. 9. 2013 22:54

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sex - jak často

orela napsal(a):

Sex tak casto jak to jde ,partnery pokud mozno menit ,aby nebyla nuda

roll  fakt joo ... tolik se zase nenudím big_smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#30 28. 9. 2013 13:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex - jak často

eremuruss napsal(a):

jirinkaa napsal(a):

Abych nebyla špatně pochopena, nechci si stěžovat, mě tahle frekvence naprosto vyhovuje, kdyby nebylo toho stresu, ranního vstávání a podobně, možná bych si dala říct i častěji, spíš se bojím, jak napsala Frigo, aby manžel neměl pocit že ho nějak zanedbávám a nenašel si někde náhradu.

To neovlivnis sexem.Pokud si bude chtit najit jinou, najde si ji.Ja mela silne naruziveho manzela sex jsme meli 5x v tydnu. A stejne sel jinam.To nam bylo,ale 24 let

erem, ve 24 mi sex 5x v týdnu nepřijde zase tolik, abys z chlapa dělala náruživého partnera.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#31 28. 9. 2013 13:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex - jak často

Rozmarilach napsal(a):

carlos napsal(a):

Pro Rozmarilach

Zdᚠse mírně zaujatá, nikde jsem nepsal, že si má sedat na zadek "když on vytáhne chloubu" atd. Prostě jsem konstatoval že v dlouhodobém vztahu je to spíše ku prospěchu věci, pokud on stále má zájem. Vypadá to totiž většinou jinak. Ale ty nevypadᚠže by ti na vztazích nějak záleželo. Život není jen o nabídce sexu od "tisíců" mužů.

No to není ku prospěchu , když je ta ženská šíleně unavená a nechce se  jí víc se milovat ......to je na škodu .
Proti vztahům nic nemám ,ale psát že se má unavená žena radovat, že manžel chce víc svědčí o tom, jak přemýšlíš .
Já znám zase hromadu vztahů, kde žena odmítá tolik sexu a muž otravuje .

Celý chaty jsou plný takových Jiříků ve středním věku , s kterými manželka nechce spát a oni hledají jinde .

ono je všude hromada chlapů. se kterými žena spát chce a stejně hledají něco jinýho někde jinde. chlapi, no ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#32 28. 9. 2013 15:25

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Sex - jak často

PPavlaa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

jirinkaa napsal(a):

Abych nebyla špatně pochopena, nechci si stěžovat, mě tahle frekvence naprosto vyhovuje, kdyby nebylo toho stresu, ranního vstávání a podobně, možná bych si dala říct i častěji, spíš se bojím, jak napsala Frigo, aby manžel neměl pocit že ho nějak zanedbávám a nenašel si někde náhradu.

To neovlivnis sexem.Pokud si bude chtit najit jinou, najde si ji.Ja mela silne naruziveho manzela sex jsme meli 5x v tydnu. A stejne sel jinam.To nam bylo,ale 24 let

erem, ve 24 mi sex 5x v týdnu nepřijde zase tolik, abys z chlapa dělala náruživého partnera.

Po 8 letech vztahu?


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#33 28. 9. 2013 15:45

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex - jak často

erem, nevím, mě to v tom věku nepřijde nic mimořádnýho ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů