Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 9. 2013 20:48

jaaami
♥------
Registrovaný: 22. 9. 2013
Příspěvky: 7

Zůstat či odejít?

Dobrý den ,nevím jak začít,ale asi už nevím kudy kam - zůstat nebo odejít?S partnerem ( v té době bezdětným!) jsem se seznámila před 7 lety a byla jsem jeho milenkou.V té době měl přítelkyni o 12 let starší než je on(ve vstahu měl problém).Nic méně jsem otěhotněla a mám s ním dceru,kterou nechtěl, dokonce když jsem mu řekla že si dítě nechám tak mu přál aby bylo postižené!Situace dopadla tak že přítelkyně se s ním rozešla - odcházela od něj jíž i před tím - několikrát a o jediné co bojoval byl pes kterého mu tedy nechala.Toto uvádím záměrně!Po odchodu přítelkyně a narození naší dcery a tahanic o výživné atd. jsme se nějak dali dohromady s tím že jsem s dcerou k němu jezdila především na víkendy- on tedy bydlel sám v domečku a já v bytě.O dceru nikdy moc nestál dokonce jí snad jen k prvním narozeninám dal dárek.Po nějaké době cca 4 letech jsem se s dcerou k němu nastěhovala ,jelikož jsme se snažili o další dítko čehož byl iniciátorem on ... přišel s tím že by se mnou chtěl další dítě.Mě to tehdy udělalo radost a souhlasila jsem.ještě než jsem podruhé otěhotněla tak na mě vstáhl ruku a slovně mě napadal.říkala jsem si že je to ze stresu -pracovní vytíženost atd.Když jsem otěhotněla a bylela už u něj několikrát na mě slovně´útočil a nejraději by na mě vztáhl ruku znovu ... upozorňuji že nejsem ta z těch co si vše nechá a tak bojuji.Narodila se nám druhá dcera které je nyní rok ... co mám za problém?!První dcera ho nemá ráda ... jednou byla u toho když na mě vztáhl ruku ... po té dcera skončila v nemocnici ... nejedla nepila,v nemocnici jsem byla s ní a miminko hlídala moje maminka .Mezi jednou a druhou dcerou dělá velké rozdíly nic méně na prvním místě v jeho životě je pes ... všude s ním jezdí ,když jede nakoupit koupí dobrůtky pro psa -- pro dceru ani náhodou to ba na opak chodí dceři brát čokoládu bonbony atd .... s tím že on také jako malej toho moc neměl!To co mě dostalo te´d naposledy je : první dcera měla svátek - nedostala nic,druhá dcera měla svátek dal jí penízky po té co jsem ho tedy upozornila že první nic nedal donesl tedy tu samou částu že prý si to ani neuvědomil.Nechci po něj velodary stačil by třeba sáček bonbonů a popřání!Teď měla první dcera narozeniny a dopadlo to tak že jí nic nedal a že přát jí nebude že je na něj drzá a že poslouchá jen mě že je to mamánek atd .... že si NEZASLOUŽÍ ani to popřání!Dceři je šetl let a myslím že cestu k ní by si měl hledat on ... dle jeho je můj názor špatný!!! musí se snažit dcera.A co se týká mě tak jsem si teď naposledy vyslechla že pokud by mohl tak by si za manželku vzal toho psa ,protože on jediný ho má rád!!!Mě by si nevzal a také mě to zdělil razantním NÉ. Své matce zdělil že to myslel jen z legrace! Já jsem pro něj jen s prominutím - musím to napsat SRACÍ KÝBL jelikož jediné co umím je se pro vše nasrat!Jako za otce svých dětí se za něj strašně stydím a to jsem mu i řekla.Myslím si že já ubližuji svým dětem že s ním zůstávám a že vyrůstají vedle takového sebestředného sobce.Nevím odejít či se pokoušet o nějakou nápravu (partnerská poradna nebo něco takového?) ... nevím ... nerada by jsem se nějak unáhlila a proto prosím o radu, pomoc ...jsem špatná????Děkuji moc Jaaami Omlouvám se za hrubky nejsem schopná myslet ,poslední dobou ani pořádně nespím..

Není tady

 

#2 22. 9. 2013 21:04

trnka
♥♥-----
Registrovaný: 4. 8. 2011
Příspěvky: 83

Re: Zůstat či odejít?

Jestli to dobře chápu - už několikrát tě zmlátil?
http://www.rosa-os.cz/
http://www.stopnasili.cz/teenageri/kde- … pomoc.html
Všechno si pozorně přečti a prostuduj. Držím palce.


Naše životy nám nepatří. Od lůna k hrobu jsme spojeni s druhými. V minulosti i v současnosti. A každým zločinem či laskavostí tvoříme naši budoucnost.   z filmu Atlas mraků

Není tady

 

#3 22. 9. 2013 21:31

jaaami
♥------
Registrovaný: 22. 9. 2013
Příspěvky: 7

Re: Zůstat či odejít?

Jo chápeš to dobře,dovolil si to ke mě 2x

Není tady

 

#4 22. 9. 2013 21:38

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Zůstat či odejít?

Odejít. Lepší to nebude. Hlavně si s nim nedělej další díte. Je mi líto tvých děti, ze s tebou v tomhle musí žít.

Není tady

 

#5 22. 9. 2013 21:40

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Zůstat či odejít?

Nechápu. První dítě neuznává a ty si s ním pořídíš dítě druhé. Naivita.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#6 22. 9. 2013 22:02

jaaami
♥------
Registrovaný: 22. 9. 2013
Příspěvky: 7

Re: Zůstat či odejít?

Dokud jsem k němu s dcerou jezdila jen na víkendy nikdy mě to tak nepřišlo a ještě jsem si říkala že je to tím že s ním nevyrůstala a že když se tedy k němu nastěhujem že to bude lepší že tu cestu k sobě najdou.

Není tady

 

#7 22. 9. 2013 23:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Zůstat či odejít?

hmm To vidím len zlé a horšie riešenie... Zlé odís, horšie zosta... Ale do psychologickej poradne si zájdi ty, zisti si možno aj právne veci okolo rozchodu, prirpav naň deti... Zo dňa na deň v zlosti by som neutekala, ale nečakala by som ani na zázrak, že sa zlepší, zmení...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 23. 9. 2013 10:22

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Zůstat či odejít?

Pryc od nej ,hned pokud mas kde jit .Chudera dcerka ,zcela urcite to na ni zanecha nasledky ,v tom , v cem vyrusta.Do poradny a zjistit jak z toho ven .Mysli prosim Te na deti ,proc je nechas v necem takovem vyrustat? V jake rodine vyrustal on ?

Není tady

 

#9 23. 9. 2013 12:52

jaaami
♥------
Registrovaný: 22. 9. 2013
Příspěvky: 7

Re: Zůstat či odejít?

Jeho otec státní zaměstnanec a  matka učitelka  v MŠ .... já vím neuvěřitelné!!!

Není tady

 

#10 23. 9. 2013 13:01

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Zůstat či odejít?

Frigo napsal(a):

Nechápu. První dítě neuznává a ty si s ním pořídíš dítě druhé. Naivita.

Velmi kulantně řečeno.A co mᚠza výmluvu,že jsi s ním šla do druhého dítěte i přesto,když na tebe ještě před otěhotněním vztáhl ruku?! Chudáci děti,takové rodiče dumbomkapitulation

Není tady

 

#11 23. 9. 2013 14:16

jaaami
♥------
Registrovaný: 22. 9. 2013
Příspěvky: 7

Re: Zůstat či odejít?

Výmluvu???? člověk je nědky slepej!!! bylo to omlouvání ,že prý pracovní přepětí finance atd.   .... člověk snadno uvěří.

Není tady

 

#12 23. 9. 2013 15:26

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Zůstat či odejít?

Nevím nad čím přemýšlíš. Jen co sem si přečetla tvoje první řádky .... tak mu přál aby bylo postižené! tak mi bylo jasné, že tohodle chlapa bych jako otce svých dětí nechtěla!
A jak je vidět jeho slova si dodnes pamatuješ a že už je to nějaká doba. Takže sama moc dobře víš co dělat. Jen to potřebuješ mít od někoho posvěcené.
A ne! Nezměníš ho!
Mysli především na své holčičky, zaslouží si být šastné, by jen s mámou.
Teď už snad růžové brýle nemáš.


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#13 23. 9. 2013 15:50

jaaami
♥------
Registrovaný: 22. 9. 2013
Příspěvky: 7

Re: Zůstat či odejít?

Poměnko asi je to tak jak píšeš ,je to obava ,strach z toho zůstat sama ,ale na druhou stranu se stydím i sama za sebe  že ty moje sluníčka to odnášejí! .... Moc ti děkuji asi jsem to opravdu potřebovala od někoho " posvěcené ".

Není tady

 

#14 23. 9. 2013 17:47

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Zůstat či odejít?

jaaami napsal(a):

Výmluvu???? člověk je nědky slepej!!! bylo to omlouvání ,že prý pracovní přepětí finance atd.   .... člověk snadno uvěří.

Uvěří jen taková baba,která nemá všech 5 pohromadě-jako ty!Víš co potřebuješ?Ne aby ti někdo něco posvětil,co si po.srala,ale už ti někdo řekl,že si hodně hloupá?Mě  říct někdo, to,co ten tvůj amant tobě,tak by to byla jeho posl.slova,co jsem od něj slyšela a rychle od něj co nejdál.dumbom

Není tady

 

#15 23. 9. 2013 19:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zůstat či odejít?

jaaami napsal(a):

Výmluvu???? člověk je nědky slepej!!! bylo to omlouvání ,že prý pracovní přepětí finance atd.   .... člověk snadno uvěří.

Člověk? Nebo ty? Skrývᚠse za jakési anonymní všeobecno a nedokážeš ani sama sobě nalít čistého vína. A říct si - já jsem slepá, já snadno uvěřím. Lžeš sama sobě.

Upravil(a) Eva. (23. 9. 2013 19:50)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#16 23. 9. 2013 22:13

jaaami
♥------
Registrovaný: 22. 9. 2013
Příspěvky: 7

Re: Zůstat či odejít?

Já!

Není tady

 

#17 25. 9. 2013 17:22

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Zůstat či odejít?

jaaami, odejdi. Děti mají jen jedno dětství a zaslouží si ho užít.....ne toto wink Narovinu, horší to nebude. Možná jen malinko t잚í.

Není tady

 

#18 13. 10. 2013 19:47

andy75
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2013
Příspěvky: 174

Re: Zůstat či odejít?

Je zajímavé, jak ženy , hlavně potom matky si myslíme, že se chlap změní,teda ne všechny.
Vyrostla jsem v necitlivém prostředí, kde otec ponižovat matku i před námi dětmi a potom i nás děti.
Výsledek - nevážím si ani otce, ani matky,kdo je vlastně větší viník, existuje větší viník?
Takové ženy potom nemají sebevědomí a předpokládám, že ho taky asi moc nemáš,nedivím se ti.
Já jako dítě jsem ho neměla  a vlastně matka mi ho neměla jak předat, když se pořád třepala, mám problém vyjádřit city,v sexu se uvolnit nebo někomu pomoci,cítím se často špatně,méněcenně, přitom vypadám velmi sebevědomě,určitě nechceš,aby tvoje holky takto dopadly.
Jak jsi k takovému přišla, byl takový i na začátku?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů