Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 9. 2013 9:25

Amysterya
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2008
Příspěvky: 248

Fotky pro přítele

Všechny vás zdravím!
Nevím si moc rady, kam umístit svůj dotaz.
Momentálně máme s partnerem krizi, není v tom jiná žena, je to především jeho velký pracovní stres s obřím projektem, na který se potřebuje soustředit.
Dali jsme si na pár měsíců od sebe pauzu (asi tak do jara).
Moc dobře to nenesu, ale vím, že je to pro něj velmi důležité.
Již půl roku vím, co mu chci dát k Vánocům.
Chtěla bych si nechat udělat pěkné fotkyv oblečení i v prádle, nic vulgárního.
Fotografa už mám,je to spolužák,dělal mi fotky a důvěřuji mu,mám i vyhlídnuto několik atelierů.
2 věci mi dělají starosti:
1) myslíte, že je to vhodný dárek a že by ho to mohlo potěšit, i kdyby vztah vyšuměl?neznechutilo by ho to?
anebo to muži mají tak, že vizuální podněty vždy vítají?
podotýkám, že naše dočasná rozluka neproběhla ve zlém, občas se vídáme u společných přátel a komunikujeme spolu velmi slušně, ale spíš jako přátelé než partneři
2)mám už udělanou sbírku fotek pro inspiraci (bude to tak trošku kopírování, ale pro soukromé účely)
nevíte, kde by se daly vypůjčit případné rekvizity? abych věci nekupovala jen na focení
prádlo a oblečení bude samozřejmě moje smile ,
ale například velký starý kufr, vysoké šněrovací boty, baletní piškoty se stuhami ....
poradíte mi někdo?
A neměli byste někdo typ, kde oslovit třeba studentky kadeřnictví a vizážistky?potřebuji ten nej výsledek smile
Je to pro mě moc důležité, makám na sobě  a uvítám každou vaší radu a poznámku ...
utěšuji se tím, že i kdyby nám to nedopadlo, tak mi zůstanou alespoň ty fotografie a za 50 let vyvolají třeba příjemnou vzpomínku smile
Přeji všem pěkný den!a děkuji za pochopení smile
2)

Není tady

 

#2 21. 9. 2013 10:19

aiga
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 1. 2011
Příspěvky: 133

Re: Fotky pro přítele

Nebudu radit, jen napíšu, co bych udělala já. Pokud bych chtěla výjimečné fotografie s různými rekvizitami, dala bych přednost profi fotografovi.

Jednak by obstarávání kufru, piškotů atd. bylo na něm, jednak spolupracuje s vizážiskami i kadeřnicí (i jemu záleží na tom, aby výsledek jeho práce byl co nejlepší a tohle mu žádná začínající učnice nazajistí).
Kamarád Tě zná, což je do určité míry výhoda, ale může to být i omezující - nastylizuje Tě tak, jak Tě vidí nebo chce vidět. Opravdový profesionál dokáže objevit krásu i tam, kde si ji neuvědomuješ (prohlídni si třeba fotky fotografky Nguyen Phuong Thao, její práce se mi velmi líbí).
Kdybych byla v partnerské krizi, kterou popisuješ, album fotografií bych si nechala pro sebe na památku.


A tam, kde nejsou lidé, snaž se být člověkem.

Není tady

 

#3 21. 9. 2013 16:25

Amysterya
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2008
Příspěvky: 248

Re: Fotky pro přítele

Děkuji za reakci smile
Zmiňovanou paní fotografku kamarád zná, jsou to kolegové z MF,on je také profi fotograf smile ....
Spíš jsem chtěla, aby dané fotky odpovídaly mým představám smile ... i když to nemusí být ta nejlepší volba smile
A pravda je, že mi asi stejně nakonec "zbydou" .... ale třeba , jak zmiňuji již dříve, to bude hezká vzpomínka

Není tady

 

#4 21. 9. 2013 17:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Fotky pro přítele

Ak je kamoš profík, rekvizity by mal alebo mohol ma, zvyšok by som si požičala, ak je to len kvôli foteniu (u kamošiek, niečo možno v divadle..). Fotky by som "kamarátovi", ktorý si odo mňa potrebuje "oddýchnu" - lebo je jasné, kto "pauzu" navrhol - nedávala. A že v tom nie je iná žena - môže by pravda dnes, ale zajtra už nie... V tom prípade by boli takéto fotky dvojnásobe ošemetné. Takéto by som dala len vo vežmi osobnom vzahu, keby som i bola istá, že urobis rados a nie rozpaky alebo problém.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 21. 9. 2013 18:14

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Fotky pro přítele

Vᚠvztah skončil. Jeho zanezprázdněnost je pouze vymluva.
Není vhodné dávat muži, se kterym nemám vztah, jakékoliv fotky. Natož takové, jako mu chceš dát ty.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6 21. 9. 2013 18:22

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Fotky pro přítele

Fotky si nech udělat, pokud chceš, určitě to bude moc hezká památka! tummenupp
Ale stoprocentně bych je nedávala jako dárek příteli, se kterým vlastně již spolu nejste!
Mohu se mýlit, ale jednak na takovéhle pauzy moc nevěřím a jednak z tvého popisu to na mě působí spíše tak, že on už o tebe nemá zájem. Pauzu navrhl jen proto, že ti neuměl říct narovinu, že už s tebou nechce být. Ale jak říkám, je to jen můj pocit z toho psaní, jen doměnky a mohu se mýlit. Každopádně ikdyby ano, tak fotky bych mu v takovéhle situaci nedávala zcela určitě.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7 21. 9. 2013 18:55

Amysterya
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2008
Příspěvky: 248

Re: Fotky pro přítele

Děkuji vám všem za reakce.
Shodnete se , že nedávat.Souhlasím s vámi.
Je to spíš můj nějaký "rozmar" , snaha a touha ...
Tím, že se jedná až o vánoční dárek - nikdo neví, co se stane zítra ,natož do Vánoc.
To focení zrealizuji a pak se uvidí ...
Možná si jen potřebuji potvrdit, že nejsem taková příšera (to není nikdo, když se na něj vrhnou kadeřnice s vizážistkou smile ) , zvednout trošku sebevědomí ...
Měla jsem to vymyšlené už k minulým Vánocům, jen okolnosti mi to nedovolily zrealizovat a mělo to vyjít letos, ...jen dárek pro něj...
Několikrát jsem chtěla sama odejít a přitom odloučení nesu těžce, byl to on , kdo o vztah stál víc než já,ale já jsem nakonec zjistila, že ho miluju.
Udělala jsem ve svém životě dost zásadních změn - změnila práci, ve které jsem si polepšila pracovně i finančně, dostala se na VŠ - za chvíli začíná akademický rok, začala jsem jezdit autem, což jsem odkládala celé desetiletí .... tohle všechno by se nestalo, kdybych nechtěla být lepší ... dalo by se říct, že mi to do jisté míry zlepšilo život ....ale nejsem šastná
špatně je na tom to, že to nedělám kvůli sobě (jsem si tak nějak trochu jedno) , ale kvůli němu ....
Omlouvám se,ale tím že jsem to napsala, se mi ulevilo.
děkuji smile

Není tady

 

#8 21. 9. 2013 19:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Fotky pro přítele

amy, když s tebou být nechce, kašli na něj smile na světě je chlapů wink
fotky bych mu taky nedávala.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#9 22. 9. 2013 0:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Fotky pro přítele

Nauč sa robi to všetko pre seba a svoj pocit- TY si pre seba tá najdôležitejšia osoba... a akýkožvek chlap až potom. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#10 25. 9. 2013 11:44

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Fotky pro přítele

Selima napsal(a):

Nauč sa robi to všetko pre seba a svoj pocit- TY si pre seba tá najdôležitejšia osoba... a akýkožvek chlap až potom. stolt

Jasně. Oni to mají tahle nastavené od přírody, ženy se to musejí teprve učit wink


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#11 25. 9. 2013 12:00

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Fotky pro přítele

Amysteria - ten vztah skončil-přítel Tě už nechce. Co je to za partnera, když potřebuje klid na práci- jak bys to viděla v reálném životě. Fotky si dej raději do alba nebo si je schovej pro někoho dalšího- s tímto přítelem už bych nepočítala

Není tady

 

#12 25. 9. 2013 21:11

Amysterya
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2008
Příspěvky: 248

Re: Fotky pro přítele

Děkuji za vzkazy ...
Též na to sama začínám přicházet , i když je to těžké ....jako každý neúspěch .....
Fotky zrealizuju , sama sobě pro radost smile
Je to stále ve mně, miluju ho, i když o to nestojí , musím se s tím poprat sama ....špatné je, že tohle mi trvá až v řádu let ....mám to bohužel na sobě už vyzkoušené .... apokaždé jsem opatrnější a nedůvěřivější, jak vidno ,tak to stále nestačí ..........
nevím, jak je to s Božími mlýny, prý melou ...
nicméně pravda je ta, že v té práci , kvůli které to mmj mělo být se mu začíná dost nedařit a myslím si , že bude hůř ... možná i dost zle
a protože je stále součástí mé mysli a hlavně srdce, nic zlého mu nepřeji, je mi ho i dost líto, že má potíže
plácám se v tom a nevím, jak ze všeho ven ....rozhodně si ho nechci ničím ošklivit ,  jen abych se z toho rychleji dostala ... jsem nešastná, ale sama vím, v čem jsme nebyli ani jeden ideální a myslím si, že ta "dobře myšlená negativa" by mi udělala v hlavě více škody než užitku
zatím jsem si to v hlavě nastavila tak, že odjel někam hodně daleko a píšu mu své dopisy do šuplíku ....
nebo máte nějaký jiný nápad? děkuji smile

Není tady

 

#13 26. 9. 2013 12:50

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Fotky pro přítele

On ale nemá tolik práce, jen Tě nechce, chápeš....

Není tady

 

#14 28. 9. 2013 14:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Fotky pro přítele

amy, to mi přijde, že jdeš sama proti sobě, když se budeš udržovat v tom, že odjel někam daleko. to je jako bys s ním pořád počítala a čekala.
bodej by to pak nebylo na dlouho ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#15 28. 9. 2013 15:43

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Re: Fotky pro přítele

Hezky napad s tema fotkama ,ale priteli je nedavej ,jenom by ses ponizila

Není tady

 

#16 28. 9. 2013 15:45

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Fotky pro přítele

ona nemá v úmyslu mu je dávat, četlas to vůbec dál ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#17 28. 9. 2013 16:05

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Re: Fotky pro přítele

Vzdyt mu je chtela dat na vanoce,

Není tady

 

#18 28. 9. 2013 17:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Fotky pro přítele

taho, ano, v prvním příspěvku to píše .. když se mrkneš dál, třeba do 12, zjistíš, že fotky si udělat nechá, ale sama pro sebe.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#19 29. 9. 2013 13:27

Amysterya
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2008
Příspěvky: 248

Re: Fotky pro přítele

Všechny vás tu zdravím smile
děkuji za názory.
Začínám se vzpamatovávat z poznání, že je konec.Není to moc lehké, ale to se můžeme dočíst tady všude na babinetu.
Potřebuju se teď dát nějak dohromady, zvýšit sebevědomí, které mám zadupané do země, jak jsem už psala, fotky pro něj už taky nebudou ....budu se teď muset asi zaměřit na pěstování sebelásky ( mám s tím slovem,ale docela dost problém) ...
Potřebuju asi nejen jemu , ale hlavně sobě dokázat , jak moc se mýlil.
To jsem si dala jako hlavní úkol.
Doufám, že se mi to podaří, co nejdřív.
A moc vám všem děkuju smile
Beru to jako lekci, která mi měla pomoci najít ten správný směr.

Není tady

 

#20 29. 9. 2013 18:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Fotky pro přítele

Nemusíš nikomu nič dokazova, ani sama sebe! wink A hlavne nezabúdaj, a opakuj i: "Som víažná spermia, som víazná spermia!" lebo to je fakt. stolt
A neboj, skôr alebo neskôr, podža toho ako to budeš cíti, príde niekto iný a bude a štva niečím iným... Ver mi, s týmto mám bohaté skúsenosti. big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů