|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahoj snažilky a maminky.Slíbila jsem,že napíšu,co bylo poprvé v poradně.Vypadá to,že miminko je v pohodě,teď bych měla být podle minulého UZ 11+3,doktorka říkala,že je vše,jak má být.Jen v moči mi našli bílkovinu,tak říkala,že to budeme hlídat.Jinak už mi pomalu začíná být lépe od žaludku,sice jsem nazvracela,ale bylo mi tak nijak a divně.No však to znáte...Na další kontrolu jdeme 12.dubna,to budu 16.týden a budou mi brát krev na všechny testy.To bude teprve drámo,u prvního mimča to nedopadlo moc dobře a musela jsem na plodovku.Doufám,že to teď bude všechno ok.:-))))Zatím se všechny mějte moc fajn,zatím pa Iva.



Není tady
Ahojky,
myslela jsem, že odběry dělají už v první poradně?? Nebo Ti ještě nedali průkazku??
Není tady
ahojky, já jsem byla u doktora v pátém týdnu - potvrdil mi 5+2 a včera jsem byla na prvním utz - tam mi řekli, že je to 7+2 a že mám přijít 28.3. na další utz a na odběry a průkazky prý dávají až ve 13. týdnu. Takže ono je to asi všude jinak 
Není tady
Ivi,průkazku mi dali dneska,ale ty odběry mi dělali i poprvé v 16.týdnu.



Není tady