Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 8. 3. 2006 16:16

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

1.poradna

Ahoj snažilky a maminky.Slíbila jsem,že napíšu,co bylo poprvé v poradně.Vypadá to,že miminko je v pohodě,teď bych měla být podle minulého UZ 11+3,doktorka říkala,že je vše,jak má být.Jen v moči mi našli bílkovinu,tak říkala,že to budeme hlídat.Jinak už mi pomalu začíná být lépe od žaludku,sice jsem nazvracela,ale bylo mi tak nijak a divně.No však to znáte...Na další kontrolu jdeme 12.dubna,to budu 16.týden a budou mi brát krev na všechny testy.To bude teprve drámo,u prvního mimča to nedopadlo moc dobře a musela jsem na plodovku.Doufám,že to teď bude všechno ok.:-))))Zatím se všechny mějte moc fajn,zatím pa Iva.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#2 8. 3. 2006 16:22

Ivana26
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 282

Re: 1.poradna

Ahojky,
myslela jsem, že odběry dělají už v první poradně?? Nebo Ti ještě nedali průkazku??

Není tady

 

#3 8. 3. 2006 16:32

dezy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1242

Re: 1.poradna

ahojky, já jsem byla u doktora v pátém týdnu - potvrdil mi 5+2 a včera jsem byla na prvním utz - tam mi řekli, že je to 7+2 a že mám přijít 28.3. na další utz a na odběry a průkazky prý dávají až ve 13. týdnu. Takže ono je to asi všude jinak smile


http://lb2f.lilypie.com/uFjfp1.png

http://lb4f.lilypie.com/bj1xp1.png

Není tady

 

#4 8. 3. 2006 19:14

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: 1.poradna

Ivi,průkazku mi dali dneska,ale ty odběry mi dělali i poprvé v 16.týdnu.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů