Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 9. 2013 9:15

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Co dáváte v zimě psovi do boudy?

Čas chvatem cválá a než  se nadějem,zas tu bude bílo,zima,brrr. A já vážně začínám uvažovat,co letos dát našemu krátkosrstému psovi na ležení do boudy - jde o zateplenou boudu,podlaha je dřevěná a pod dřevem polystyrén,pes je otužilá rasa - německý stř.pinč,ale přesto se mi moc nezdá,nechat ho v zimě v boudě jen na té dřev.podlaze.

Loni i předloni jsem mu tam dala polystyrén obalený froté prostěradlem,no mělo to krátké trvání a bordel z polyst.kuliček všude v boudě a na zahradě taky.Pokud je tak -10st,nechávám ho doma,ale do těch -5 bývá přes noc ve svém.

Když mu tam dám staré vaáky,má to ten samý průběh,vše si z boudy vytáhne.

Uvažuju taky o variantě,že mu koupím fleesový obleček - overal i s nohavičkama a budu mu to na noc dávat,jsou ted moc pěkné pro pejsky.

Zajímalo by mě,jak tohle řešíte vy,kteří nemáte zrovna chundalaté rasy a pokud máte jako my psa krom bytu i v boudě.

Není tady

 

#2 10. 9. 2013 9:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co dáváte v zimě psovi do boudy?

Co dáváte v zimě psovi do boudy?
Čaj s rumem v dostatečným množství... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#3 10. 9. 2013 9:47

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Co dáváte v zimě psovi do boudy?

helena napsal(a):

Co dáváte v zimě psovi do boudy?
Čaj s rumem v dostatečným množství... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Nečteš řádně!Nejde o bernardýna! storstark

Není tady

 

#4 10. 9. 2013 9:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co dáváte v zimě psovi do boudy?

Nečteš řádně!Nejde o bernardýna!
Čtu řádně! Myslela jsem na zahřátí psa, ne na rozdávání bůhvíkomu http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5 10. 9. 2013 10:00

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Co dáváte v zimě psovi do boudy?

Jaku napsal(a):

Čas chvatem cválá a než  se nadějem,zas tu bude bílo,zima,brrr. A já vážně začínám uvažovat,co letos dát našemu krátkosrstému psovi na ležení do boudy - jde o zateplenou boudu,podlaha je dřevěná a pod dřevem polystyrén,pes je otužilá rasa - německý stř.pinč,ale přesto se mi moc nezdá,nechat ho v zimě v boudě jen na té dřev.podlaze.

Loni i předloni jsem mu tam dala polystyrén obalený froté prostěradlem,no mělo to krátké trvání a bordel z polyst.kuliček všude v boudě a na zahradě taky.Pokud je tak -10st,nechávám ho doma,ale do těch -5 bývá přes noc ve svém.

Když mu tam dám staré vaáky,má to ten samý průběh,vše si z boudy vytáhne.

Uvažuju taky o variantě,že mu koupím fleesový obleček - overal i s nohavičkama a budu mu to na noc dávat,jsou ted moc pěkné pro pejsky.

Zajímalo by mě,jak tohle řešíte vy,kteří nemáte zrovna chundalaté rasy a pokud máte jako my psa krom bytu i v boudě.

v tom ho nemůžeš nechat celou noc. Nᚠmá svetr, overal nosit nechce vůbec a ve svetru je jen venku v mrazech, přesto je vždy dost napružený, když mu ho dávám. Je vipet, tak hodně běhá a i ten svetr mu trochu brání v pohybu.
Nᚠpes se vzorně v zimě přikrývá, spí pod peřinou.big_smile

Není tady

 

#6 10. 9. 2013 10:24

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Co dáváte v zimě psovi do boudy?

dycinky napsal(a):

Jaku napsal(a):

Čas chvatem cválá a než  se nadějem,zas tu bude bílo,zima,brrr. A já vážně začínám uvažovat,co letos dát našemu krátkosrstému psovi na ležení do boudy - jde o zateplenou boudu,podlaha je dřevěná a pod dřevem polystyrén,pes je otužilá rasa - německý stř.pinč,ale přesto se mi moc nezdá,nechat ho v zimě v boudě jen na té dřev.podlaze.

Loni i předloni jsem mu tam dala polystyrén obalený froté prostěradlem,no mělo to krátké trvání a bordel z polyst.kuliček všude v boudě a na zahradě taky.Pokud je tak -10st,nechávám ho doma,ale do těch -5 bývá přes noc ve svém.

Když mu tam dám staré vaáky,má to ten samý průběh,vše si z boudy vytáhne.

Uvažuju taky o variantě,že mu koupím fleesový obleček - overal i s nohavičkama a budu mu to na noc dávat,jsou ted moc pěkné pro pejsky.

Zajímalo by mě,jak tohle řešíte vy,kteří nemáte zrovna chundalaté rasy a pokud máte jako my psa krom bytu i v boudě.

v tom ho nemůžeš nechat celou noc. Nᚠmá svetr, overal nosit nechce vůbec a ve svetru je jen venku v mrazech, přesto je vždy dost napružený, když mu ho dávám. Je vipet, tak hodně běhá a i ten svetr mu trochu brání v pohybu.
Nᚠpes se vzorně v zimě přikrývá, spí pod peřinou.big_smile

To mě zajímá - proč ho v tom nemůžu nechat celou noc?Je to jen fleec,nemá to jako svrchní vrstvu žádný šusták či něco podobného.

Není tady

 

#7 30. 9. 2013 17:23

Mlcík
♥------
Registrovaný: 30. 9. 2013
Příspěvky: 6

Re: Co dáváte v zimě psovi do boudy?

Našemu pejskovi dáváme slámu. Pěkně jí to hřeje a hlavně je to jediný co nerozkouše. Samozřejmě něco málo vyhází ven, ale zase lepší než deka, která je za chvíli na cucky. Jedna známá si nechala dokonce postavit vyhřívanou boudu pro pejsky, to je taky zajímavý nápad, ale ta sláma je levnější varianta. big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů