Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 10. 9. 2013 21:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Pokrytectví 21.století

Milelenka napsal(a):

Konkrétně teď mně zajímá, kdy si lidi uvědomí, že žijí podle zajetých standardů a to je pro ně možná příčina jejich trápení.

No řekla bych že ve chvíli, kdy jim ty standardy zkomlikují život dostatečně na to, aby se rozhoupali k nějaké změně smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#52 10. 9. 2013 21:31

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Pokrytectví 21.století

Pandorraa napsal(a):

Milelenka napsal(a):

... Jenom se ptám, proč by se žena, která ví, na čem je (její druh jí má rád, zajišuje ji , spí s ní a nelže jí) měla cítít ponížená. Vynech předsudky a rutinu, vem to jenom logicky.

Proč?
Protože například:
-  podléhá staletému úzusu - představě o spokojené rodině
-  zaměňuje svoji hodnotu jako člověka s tím, jak naplňuje společenská pravidla a očekávání
-  má strach z opuštění
-  svoji vlastní hodnotu odvozuje od toho, jak je jako manželka úspěšná
-  se bojí o sebe a také o děti
-  ji válcuje její ego
-  ze sebe přece nenechá dělat blbce
-  toho pána hrozně miluje a to tak, že hrozně
-  v podstatě netuší, co je láska, potažmo láska vypadá přesně tak, jak ona si ji představuje a ne jinak
-  má na toho pána přece papír a někdo jiný zpochybnil jeho platnost
-  si přece u oltáře svatosvatě slíbili, že... a to navěky
-  nějaká jiná paní je úspěšnější než ona sama a to si teda dovolila hodně
-  blá blá blá
.
.
.
.
Zkrátka protože si vlastně vůbec nevěří...chce chlapa, který bez ní nemůže být a netuší, že by měla chtít chlapa, který bez ní klidně být může, ale  nechce wink

Myslim, ze s temi vyjmenovanymi zalezitosmi byl problem, uz kdyz lidi zili v jeskyni. A jeste nejmin stejne dlouho bude, protoze ten spravny zpusob lasky jim jaksi nejde.

Upravil(a) elena007 (10. 9. 2013 21:46)

Není tady

 

#53 10. 9. 2013 21:49

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Pokrytectví 21.století

elena007 napsal(a):

Myslim, ze s temi vyjmenovanym zalezitosmi byl problem, uz kdyz lidi zili v jeskyni. A jeste nejmin stejne dlouhou bude, protoze ten spravny zpusob lasky jim jaksi nejde.

To se mýlíš.
Když lidé žili v jeskyni, tyhle věci neřešili. Nebyli pro ně zdaleka tak podstatné, jako pro lidi dnes, protože aby vůbec přežili, museli úzce spolupracovat, děti patřily matce, který jediná byla vždy jistá a na soukromý majetek a dědictví se nehrálo.
Tehdy lidé vztahové problémy určitě tak na dřeň neřešili, neměli na takové "prkotiny" čas.
Nebo si umíš představit ženu v té době, která se hroutí, nejí, nespí, pláče, hubne, naříká a to celé dlouhé dny...není vlastně k ničemu, je nepoužitelná, nefunguje na svém místě tak, jak by měla - prostě vypadne z "týmu"?
Myslím, že tehdy ženy o nějakém "ponížení" vůbec nepřemýšlely, protože ony svého partnera nevlastnily a ani on je nevlastnil. Tehdejší úzus byl prostě jiný. Nejspíš se taky hašteřily, ale asi spíš o to, která dostala větší kus úlovku než o to, na kterou se muž směje víc a na kterou míň.

Když lidé jeskyně opustili, usadili se, patriarchát smetl dosavadní matriarchát, věci se podstatně změnily a křesanství tomu svými dogmaty nasadilo korunu.

Taky si nemyslím, že lidem nejde "ten správný způsob lásky". Nakonec: který to je? Třeba ten křesanský, který nabádá: miluj bližního svého jako sebe samého? Pokud ano, tak se většina, DRTIVÁ většina, lidí, kteří odhalili partnerovu nevěru a mají se s ní nějak vyrovnat, příliš nemiluje...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#54 10. 9. 2013 22:44

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Pokrytectví 21.století

Milelenka napsal(a):

To LENNNA: Já směrem k fiktivní Alici  nic nepředpokládám. Jenom se ptám, proč by se žena, která ví, na čem je (její druh jí má rád, zajišuje ji , spí s ní a nelže jí) měla cítít ponížená. Vynech předsudky a rutinu, vem to jenom logicky.

To Grianne: Zrovna ty mᚠmotto „Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat.“. 
Prosím vysvětlení : Pokud někoho miluji, tak mu ubližuji, když miluji ještě někoho jiného?

To Helena: pokud se dotyčnej hédonista dokáže udržet na uzdě tak, aby neublížil nikomu dalšímu - a to je sakra těžký
Možná by se to dalo obrátit – pokud uznám svobodnou mysl toho druhého (té druhé) , tak mu (jí) nechám právo na to , aby jednal ve prospěch sebe. Pak to není nastaveno tak, že on (ona) ubližuje mně, ale že on (ona) neubližuje sobě.

To Sahleb: Ja mam svou hrdost a se zenatym bych nechodila.
Já bych se ráda zeptala, co je podstata takové hrdosti. Logicky, nikoli psycho-logicky, prosím.

podle mne ano ... mně by ubližovalo, kdyby kromě mne miloval ještě někoho jiného ... a to motto já chápu tak , že co to znamená poznᚠaž tehdy, když miluješ ty ,....ne  když miluje někdo tebe


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#55 10. 9. 2013 23:02

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Pokrytectví 21.století

Zena v jeskyni nejspis nebyla tak "zjemnela" smile Rodova linie po matce, ktera je, jak sama rikas, vzdy znama, jeste neznamena matriarchat Jestli matriarchat, tak jak je popularne znamy, vubec kdy existoval, je otazne.
Vsak tim hasterenim o kus zvance to zacalo smile a i dnes je to casto o nem.

Nevim, proc se vsechno hazi na krestanska dogmata, kdyz postaveni zen bylo neutesene uz pred nim. Hodne zen ve starovekem Rime konvertovalo dobrovolne a radostne, protoze se jim jevilo, ze se jejich postaveni zlepsi.

Není tady

 

#56 11. 9. 2013 7:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pokrytectví 21.století

Myslim, ze s temi vyjmenovanymi zalezitosmi byl problem, uz kdyz lidi zili v jeskyni.
Myslím, že pračlověková Janečková při hlídání mláďat, péči o oheň, sbírání bobulí, žvejkání kůží a nepřetržitý snaze o to, aby přežila ona i potomci, na podobný "problémy" ani nevzdechla...

mně by ubližovalo, kdyby kromě mne miloval ještě někoho jiného
Celej život se to nemusíš dozvědět... i když s ním budeš lehat vstávat...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#57 11. 9. 2013 7:50

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Pokrytectví 21.století

Milelenka napsal(a):

To sahleb: Víš, já píšu o situaci, kdy není nikdo podváděný - o situaci, kdy je trojúhelník již odhalen.
Tak proč pořád ty výkřiky o zradě a podvádění?
Je mi jasné, že málokdo tady vstoupí do života s prohlášením, že bude žít věrně se všemi svými ženami.
To je už o jiném zřízení /náboženství.
Spíš mi není jasné, proč se z toho taková žena hroutí, když musí cítit, že NĚCO dlouhodobě není v pořádku.
A muž přijde s tím, že na to něco, co mu chybí, má někoho jiného, ale to druhé něco doma - to chce ponechat taky.
Asi si ta žena nechce uvědomit, že je konec předstírání - a to je pokrytectví.

Mám pocit, že se to tady již víckrát řešilo. Proč ženě, žijící ve vztahu vadí další žena, a proč je milenka s existencí manželky srozuměna? A někdy tatហžena?
Milelenko, zkus si představit, že dotyčný muž ukončí vztah s manželkou a odejde žít s tebou. Vypadalo by pak tvoje psaní stejně? Tolerovala bys případnou další ženu, která by do tvého vztahu vstoupila (odhalený trojúhelník ty+tvůj muž+jeho milenka/ky), nebo mᚠpocit, že tobě by se to nestalo, protože s tebou by mu nic nechybělo? smile

Není tady

 

#58 11. 9. 2013 8:01

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Pokrytectví 21.století

Daphné napsal(a):

Mám pocit, že se to tady již víckrát řešilo. Proč ženě, žijící ve vztahu vadí další žena, a proč je milenka s existencí manželky srozuměna? A někdy tatហžena?
Milelenko, zkus si představit, že dotyčný muž ukončí vztah s manželkou a odejde žít s tebou. Vypadalo by pak tvoje psaní stejně? Tolerovala bys případnou další ženu, která by do tvého vztahu vstoupila (odhalený trojúhelník ty+tvůj muž+jeho milenka/ky), nebo mᚠpocit, že tobě by se to nestalo, protože s tebou by mu nic nechybělo? smile

To je zajímavá otázka. Možná proto, že žena žijící ve vztahu, do něj nevstupuje s tím, že by měla (časem) existovat ještě jiná žena? Že si nemůže jistým způsobem rozhodnout předem, nebo jak to říct? Taky může a může odejít, ale hůř se odchází manželce než milence. Kdežto milenka předem ví, do čeho jde a vybrala si to sama?
Hezky jsi napsala, že je milenka s existencí manželky srozuměna.
To ale někdy neznamená, že by nechtěla ten stav změnit.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#59 11. 9. 2013 8:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pokrytectví 21.století

mᚠpocit, že tobě by se to nestalo, protože s tebou by mu nic nechybělo?
Až na výjimky tenhle pocit máme všechny a všichni... souvisí s tím, jak se manželství z původně "pouhý" smlouvy relativně výhodný pro obě strany zromantizovalo...
Proč ženě, žijící ve vztahu vadí další žena, a proč je milenka s existencí manželky srozuměna?
Protože žena "žijící ve vztahu" cejtí ohrožení (viz Pandorraa plus X dalších důvodů), zatímco milenka může jen "vydělat". Krom toho některým milenkám "existence manželky" paradoxně vyhovuje... zase z mnoha důvodů, od "nudné, leč nutné" péče až třeba proto, že se nechtějí vázat.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#60 11. 9. 2013 8:39

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Pokrytectví 21.století

elena007 napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Milelenka napsal(a):

... Jenom se ptám, proč by se žena, která ví, na čem je (její druh jí má rád, zajišuje ji , spí s ní a nelže jí) měla cítít ponížená. Vynech předsudky a rutinu, vem to jenom logicky.

Proč?
Protože například:
-  podléhá staletému úzusu - představě o spokojené rodině
-  zaměňuje svoji hodnotu jako člověka s tím, jak naplňuje společenská pravidla a očekávání
-  má strach z opuštění
-  svoji vlastní hodnotu odvozuje od toho, jak je jako manželka úspěšná
-  se bojí o sebe a také o děti
-  ji válcuje její ego
-  ze sebe přece nenechá dělat blbce
-  toho pána hrozně miluje a to tak, že hrozně
-  v podstatě netuší, co je láska, potažmo láska vypadá přesně tak, jak ona si ji představuje a ne jinak
-  má na toho pána přece papír a někdo jiný zpochybnil jeho platnost
-  si přece u oltáře svatosvatě slíbili, že... a to navěky
-  nějaká jiná paní je úspěšnější než ona sama a to si teda dovolila hodně
-  blá blá blá
.
.
.
.
Zkrátka protože si vlastně vůbec nevěří...chce chlapa, který bez ní nemůže být a netuší, že by měla chtít chlapa, který bez ní klidně být může, ale  nechce wink

Myslim, ze s temi vyjmenovanymi zalezitosmi byl problem, uz kdyz lidi zili v jeskyni. A jeste nejmin stejne dlouho bude, protoze ten spravny zpusob lasky jim jaksi nejde.

Tohle je kardinalni blbost.
Mohou to byt uplne jine duvody. Tahkle jsou dost divne.  Zesmesnuji partnera, ktery je podvaden.

CO je spravny zpusob lasky.

Upravil(a) sahleb (11. 9. 2013 9:01)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#61 11. 9. 2013 8:50

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Pokrytectví 21.století

sahleb, zesměšní jen toho partnera, který má v sobě nastaveno, že to je zesměšnění.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#62 11. 9. 2013 9:02

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Pokrytectví 21.století

Eva. napsal(a):

sahleb, zesměšní jen toho partnera, který má v sobě nastaveno, že to je zesměšnění.

Ty vety nejsou realisticke ale ty vety (ne ta osoba) maji snahu zesmesnit podvadeneho partnera.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#63 11. 9. 2013 9:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pokrytectví 21.století

Tohle je kardinalni blbost.
Neřekla bych... "chlap, který bez ní klidně být může, ale  nechce" totiž tak snadno a lehce neodchází...
Ty vety nejsou realisticke
Prosím? Co je nerealistického a zesměšňujícího na tom, že "podléhá představě o spokojené rodině... má strach z opuštění... se bojí o sebe a také o děti... ze sebe přece nenechá dělat blbce"?
Ty další výroky vypadají poněkud zlehčující... ale jen na první pohled. Jinak jsou to toiž zcela reálný věty podváděnejch manželek, potažmo milenek.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#64 11. 9. 2013 9:18

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Pokrytectví 21.století

helena napsal(a):

Tohle je kardinalni blbost.
Neřekla bych... "chlap, který bez ní klidně být může, ale  nechce" totiž tak snadno a lehce neodchází...
Ty vety nejsou realisticke
Prosím? Co je nerealistického a zesměšňujícího na tom, že "podléhá představě o spokojené rodině... má strach z opuštění... se bojí o sebe a také o děti... ze sebe přece nenechá dělat blbce"?
Ty další výroky vypadají poněkud zlehčující... ale jen na první pohled. Jinak jsou to toiž zcela reálný věty podváděnejch manželek, potažmo milenek.

přesně tak.
Větu - Nemiluju ho, ale kdyby mě podváděl, tak mu to neodpustím a zničím ho, protože je můj majetek a já jsem hodně majetnická.- mi řekla moje dobrá kamarádka. A věřím, že to myslela zcela vážně. Na rozdíl od jiných asi byla i upřímná.

Není tady

 

#65 11. 9. 2013 9:33

Milelenka
♥------
Registrovaný: 8. 8. 2013
Příspěvky: 20

Re: Pokrytectví 21.století

To Pandorra: Píšeš to jinak než já, ale mám pocit, že ty jediná jsi dokázala uchopit téma.
Vypadá to, že už mᚠspoustu věcí zpracovaných. Líbíš se mi.

To Zelvicka: Ten článek jsem četla již dříve.  Nelíbí se mi, ale když si to přečtu bez citu (jak zde píšete), tak jistou logiku to má.  Je to provokativní a současnou společností neúnosný pohled na ženu, ale ono to spíše má být míněno pro zviditelnění autora.

To Daphne: Kdysi jsem to chtěla řešit jako Eva. Ale bránila nám v tom nedospělost našich dětí (obou stran). Ani jeden z našich oficiálních partnerů nám nebyl věrný a obě naše oficiálních manželství vykazovalo více závad než kladů.
To, že jsem rozvedená, je proto, že bývalá milenka mého muže nechtěla více úhelník. To , že on není rozvedený, je proto, že já jsem nechtěla řešit situaci násilím. Pak jsme si zvykli (spíš asi já, pro něj se nic vlastně nemění) a začali jsem vnímat více výhody tohoto vztahu.
Ani jedno z řešení (rozvod nebo soužití na tajno) není ideální a to je to, co mně občas přiměje zamyslet se nad tím, proč by to nešlo nějak "zlegalizovat".

To all: omlouvám se za chybně nebo nepřesně používané příměry.
Omlouvám se fiktivní Alici (chápu, že jí situace ubližuje) , ale zkusila jsem řešení.
Omlouvám se doktorce z blogu, že zrovna ji jsem použila jako příklad pro prezentaci pokrytectví, ale tak to cítím.
Tím nechci říct, že já jsem bezchybná a na dr poctivá.

Není tady

 

#66 11. 9. 2013 9:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pokrytectví 21.století

Nemiluju ho, ale kdyby mě podváděl, tak mu to neodpustím a zničím ho
Znám jednu, která se přiznala, jak při domácí "Itálii" seděla v okně a v duchu si říkala "když skočím, nanejvejš si zlomím nohy, ale vždycky budu tvrdit, že mě shodil on"... tongue


To , že on není rozvedený, je proto, že já jsem nechtěla řešit situaci násilím.
Taky se to dá číst jako "on se rozvádět nechce"...

Upravil(a) helena (11. 9. 2013 9:54)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#67 11. 9. 2013 10:10

Milelenka
♥------
Registrovaný: 8. 8. 2013
Příspěvky: 20

Re: Pokrytectví 21.století

To helena: Taky se to dá číst jako "on se rozvádět nechce"...
Ano. A já se nedivím. Ale nechce se "rozvést" ani se mnou.

Není tady

 

#68 11. 9. 2013 10:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pokrytectví 21.století

Ale nechce se "rozvést" ani se mnou.
Zřejmě mu to vyhovuje... a víc než tobě, s ohledem na tvoji poznámku o "řešení násilím".


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#69 11. 9. 2013 10:38

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Pokrytectví 21.století

Milelenka napsal(a):

Moje odpověď (č2) :
Milá Alice, pokud vám doma všechno klape, překousněte v sobě žárlivost, majetnost a předsudky. Vyhrála jste první výhru – máte doma chlapa, který vás na rukou nosí, ve svém věku máte i pěkný sex, jste výhodně majitelově zajištěná a vᚠpartner vám nelže. Otevřete oči a nechte nekonečnou lásku nebeskou v TV seriálech, podívejte se na svět realisticky a užívejte toho všeho. Když to vyhovuje vašemu manželovi, proč by takový vztah měl být ponižující? Kdyby tomu bylo naopak, jistě byste toto uvítala. Představte si dvojí otevřenou milující náruč, představte si ty rozličné životní zážitky – s jedním zajdete na příjemnou večeři, druhý vám ji připraví. S jedním absolvujete zážitkový zájezd, s druhým se o dovolené válíte u moře. S jedním projedete Český ráj na kolech, s druhým si užijete koncert. A ani jeden není unavený a znuděný, protože si váží toho, že jste mu věnovala právě tento čas. Jenže , tak to nebude, protože mužů ve vašem věku je málo a je o ně rvačka. Takže nebude tak chamtivá a věnujte svému muži ještě hezký kus života – včetně sebe…

Ptejte se mně, na co chcete, já na co chci,  odpovím.

Takže jestli ti dobře rozumím, ty bys ráda, aby manželka tvého přítele překousla v sobě žárlivost, majetnost.... a nebyla chamtivá... abyste se vy dva nemuseli skrývat a měli prostě legální trojúhelník se souhlasem jeho manželky.

Upravil(a) Eva. (11. 9. 2013 10:40)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#70 11. 9. 2013 11:35

zelvicka177
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 8. 2013
Příspěvky: 179

Re: Pokrytectví 21.století

Milelenko, já ti rozumím. Možná když ženská přestane vyšilovat (a vyšilovat začne ta druhá), tak se trojúhelník rozbije tak nějak časem sám...
Mně osobně by to v klidu nenechalo i z  praktických důvodů. Muž je poskytovatelem zdrojů (finance, bydlení, zaopatření dětí) - jo vím, v dnešní době i ženy jsou schopny se materiálně postarat. Ale ve chvíli, kdy by tu druhou přivedl do jiného stavu, tak dojde k jejich dělení minimálně mezi další děti. Prostě ta původní rodina a potomci na tom tratí, někdy docela výrazně.

Není tady

 

#71 11. 9. 2013 11:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pokrytectví 21.století

Ale ve chvíli, kdy by tu druhou přivedl do jiného stavu, tak dojde k jejich dělení minimálně mezi další děti.
Hm... koukám, že ten partnerskej vztah se z toho nějak vytratil a zůstává jen "matka-lvice" http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#72 11. 9. 2013 11:50

Milelenka
♥------
Registrovaný: 8. 8. 2013
Příspěvky: 20

Re: Pokrytectví 21.století

To Zelvicka:
Ad finance - Ano, já jsem psala, že tento "nadstandard" ohledně počtu žen by si měli užívat pouze takoví muži, kteří jsou schopni se o rodinu postarat tak, aby nepocítila nedostatek.
Ad děti - nám je dohromady cca 160 let. V takovém věku už nové přírustky neočekáváme smile

Není tady

 

#73 11. 9. 2013 12:08

Milelenka
♥------
Registrovaný: 8. 8. 2013
Příspěvky: 20

Re: Pokrytectví 21.století

To Eva:
...Takže jestli ti dobře rozumím, ty bys ráda, aby manželka tvého přítele překousla v sobě žárlivost, majetnost.... a nebyla chamtivá... abyste se vy dva nemuseli skrývat a měli prostě legální trojúhelník se souhlasem jeho manželky....

My se nijak zvl᚝ neskrýváme. Jenom to všude netroubíme. O našem vztahu ví jen nejbližsí okolí - moje.
A s tím osvícením právě té "naší" manželky to nevidím nijak dobře, ale tak to prostě je. Já spíš myslím už na budoucí generace wink

Není tady

 

#74 11. 9. 2013 12:15

zelvicka177
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 8. 2013
Příspěvky: 179

Re: Pokrytectví 21.století

helena napsal(a):

Ale ve chvíli, kdy by tu druhou přivedl do jiného stavu, tak dojde k jejich dělení minimálně mezi další děti.
Hm... koukám, že ten partnerskej vztah se z toho nějak vytratil a zůstává jen "matka-lvice" http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Jo smile A krom financí je to ještě nevýhodnější dělba času mezi potomky smile

A jinak tedy Milelenko, řešíš ty nějaký problém, nebo co ti vadí?
Já to chápala tak, že si z milence vezmeš, co potřebuješ a dál netřeba řešit.
Tedy že problémy jeho manželky jsou ti vcelku jedno...
A z jakého zdroje mᚠty informace o ní? Od milence?
Víš chlapi (a ženatí zvl᚝) toho nakecaj...smile

Není tady

 

#75 11. 9. 2013 12:29

Milelenka
♥------
Registrovaný: 8. 8. 2013
Příspěvky: 20

Re: Pokrytectví 21.století

To Zelvicka:
Víš, mně je to celkem fuk, zda jsou všechny informace pravdivé. Ony se ke mně občas dostaly, aniž bych se po nich pídila.  Za těch cca 20 let se to tak nějak nastřádá...
Problém neřeším, jak jsem psala , nemá ideální řešení. Vždycky by bylo někomu ublíženo.
A u nás s dospělými dětmi jsme oba spíš rádi, když se potomci ozvou a věnujou nám chvilku - takže se vzájemně o možnost  s nima vídat neokrádáme.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů