Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#1 1. 9. 2013 14:20

DGabra
♥------

CO TO JE???????

Dobry den, chtela bych se optat na to zda se s tim jiz nekdo setkal a zda je to na nejakou konzultaci s lekarem ci zbytecne plasim smile. Mam dvouleteho sny. Kdyz se narodil tak cca 45s nedychal, musely ho ozivovat a jeho apgar skore bylo 3,5,9. Mozna proto ze jsem po narozeni syna cetla par clanku co muze mit podobny porod za nasledky jsem vic ostrazita a cokoliv co nedelal jeho starsi bratr v jeho veku mi prijde divne. Je to asi mesic co jsem si vsimla ze kdyz vecer jdem spat a ja u nej lehavam, ze obcas jak lezi, tak jako by vykulil oci, rukama zahybe jako kdyz do nich na chvili dostane krec a zhluboka se nadychne, takhle to treba nez usne udela ctyrikrat. A ja se chci zeptat zda uz jste se nektera s necim podobnym setkala anebo to mam brat jako takovyto leknuti se cloveka nez tvrde zabere. Snad jsem to napsala k pochopeni. Predem moc dekuji

Není tady

#2 22. 10. 2013 10:42

cucoretka
♥------

Re: CO TO JE???????

Komunita111-je to zdroj řady cenných informací týkajících se zdravotního pojištění, zdraví a životního stylu obecně, rad, které mohou pomoci vám i vašim blízkým, kamarádům a známým.Na Kumunitě jsou pravidelně nové diskuse,bývají zde chaty s odborníky,občas chodí na email zajímavé dotazníky,ankety...
více s dočtete na http://komunita111.cz/page/about

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí