Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 20. 7. 2014 12:52

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Co znamená být duchovně založený

lupina montana napsal(a):

olasik napsal(a):

lupina montana napsal(a):

I ze mně? wink

Z tebe ne , možná trošku nespokojenost v určitý oblasti.
Ale ono je to plíživý , na začátku mᚠvšechno a ještě k tomu dávᚠmoudra na net a život je krásnej .
Na konci už je pak ta samota a zbydou jen ti moudra a virtuální pochvaly........a reálně seš na nule .

To nevím, jak jsi k tomuhle došla va Já to mám opačně, přeorientuj si bradavici lol
Na konci by MĚLA být samota a usebranost. Navíc předpokládám, že je člověčice unavená životem a viruální, jemné, sotva viditelné vztahy mi přijdou jako velice pěkné pro tuto dobu.
Ale tam ještě nejsem, mám v plánu ještě nějakých 33 let, tak doufám, že to klapne cool

Pro tebe platí jen ta první věta .
Ty další už jsou o Helče a Gym.
Neboj bradavice dobře sedí a dobře čuchá.
Mluvím o netovém životě , ne o reálném průběhu života . Tohle se stává lidem, kteří propadnou netu , začne jim ujíždět reálek.
Sešla jsem se s řadou lidí z netu a vždycky byli o level níž, než jak působili v diskuzi .......na netu královna, co hází moudra, reálně bezdomovec z pátý cenový........myslím tím, lidi, co skutečně hodně žili netem.
Na každýho, kdo běžně píše.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#77 20. 7. 2014 13:12

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Co znamená být duchovně založený

Podnětný název vlákna smile  Mě by ještě víc než vaše duchovní založení zajímalo vaše duchovní naložení a jeho případné proměny. Já např jsem v zimě naloženější víc než v létě, v noci víc než ve dne, hladová víc než sytá….. a když mám volno tak víc než když musím něco vyřizovat ve městě….(Byla jsem minulý týden na fú a ač úřednice vstřícná a jednání úspěšné, přišla jsem tam o veškeré své naložení a nastala mi úplná temná noc duše, doslova hnusný pocit beznaděje, prázdnoty a zmaru a trval několik hodin. Fakt. To je asi duchem takových míst, jinak si to neumím vysvětlit.)  Tak jsem se chtěla zeptat, jestli to máte podobně jako já nebo jestli jste permanentně naložení gloria big_smile  A jak se vyrovnáváte s těmi případnými propady do temnot.

Není tady

 

#78 20. 7. 2014 13:20

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co znamená být duchovně založený

Zdar, Draku! Čemu říkᚠ"propad do temnot"?
Takhle jsem to nikdy nezkoumala......jsem na to málo Panna coollol
Ale můžu ti říct, že třeba o samotě, při snídani, při chození venku.
Ale nejvíc při dobré rozmluvě s někým, s kým se dá filozofovat....a vznikají u toho nové a překvapivé souvislosti a vynořují se nové pohledy.
Když energie hladce a bublavě proudí.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#79 20. 7. 2014 13:23

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co znamená být duchovně založený

olasik napsal(a):

Sešla jsem se s řadou lidí z netu a vždycky byli o level níž, než jak působili v diskuzi .......na netu královna, co hází moudra, reálně bezdomovec z pátý cenový........myslím tím, lidi, co skutečně hodně žili netem

Tak to je dost zvláštní. Já znám ze sítě tak padesát? Šedesát lidí? A to co říkáš, tak ani jeden.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#80 20. 7. 2014 13:29

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Co znamená být duchovně založený

lupina montana napsal(a):

Zdar, Draku! Čemu říkᚠ"propad do temnot"?
Takhle jsem to nikdy nezkoumala......jsem na to málo Panna coollol
Ale můžu ti říct, že třeba o samotě, při snídani, při chození venku.
Ale nejvíc při dobré rozmluvě s někým, s kým se dá filozofovat....a vznikají u toho nové a překvapivé souvislosti a vynořují se nové pohledy.
Když energie hladce a bublavě proudí.

Hoj, Vlku smile Ty temnoty, to je ten pocit, že všecko je marný, že duchovní založení, naložení, snažení, usilování...nemá cenu...Pro vás Blížence by to mohlo být i to, že není s kým pofilozofovat, že se nejeví nikde žádné zajímavé souvislosti a že energie ani nebublá ani neproudí big_smile

Není tady

 

#81 20. 7. 2014 13:32

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co znamená být duchovně založený

Aha, ve studni..................no co: zalarvuju, stočím do klubka, obalím bahnem a počkám.
Vždycky to mine, jak říkával Bálú, když vyschla Vajgananga cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#82 20. 7. 2014 13:34

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co znamená být duchovně založený

Zrovna tuhle mně přepadlo, že jsem se nepohnula ani o krok va
No fujtajbl. Ale jak říkám - obalit bahnem......mám s tím letité zkušenosti smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#83 20. 7. 2014 13:50

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Co znamená být duchovně založený

lupina montana napsal(a):

Aha, ve studni..................no co: zalarvuju, stočím do klubka, obalím bahnem a počkám.
Vždycky to mine, jak říkával Bálú, když vyschla Vajgananga cool

Nápodobně big_smile A když má člověk tu možnost - někam zalízt - tak je to samozřejmě snesitelnější.  Alespon tedy pro mě - když nemusím komunikovat s okolím.  Vzpomínám si, jak špatně jsem tato období snášela, když jsem v práci jednávala s desítkami lidí denně. Chvílema to bylo strašné pro mě, občas jsem si dala panáka, abych to nějak přitlumila. Nevím, jak bych se k tomu stavěla teď, jestli už jsem odolnější nebo jestli bych to řešila zase slivovicí big_smile.... Tak jsem se tu chtěla pozeptat, jak tohle řeší lidi, kteří se nachází zrovna v tom propadu a musí naplno fungovat mezi ostatními. A bez jakéhokoliv chemického dopingu. Jestli to jde - být zachumlaný sám v sobě a přesto být aktivní vně, jestli to jde naplno nebo jenom na automatickýho pilota.

Není tady

 

#84 20. 7. 2014 15:30

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co znamená být duchovně založený

Tak to já ti neřeknu. Já jsem pracovala jednak dlouho z domova a druhak a hlavně jsem nemusela jednat s nikým, kromě materiálu lol když jsem nechtěla.
Každopádně to bude hodně vysoká dívčí - zabahnit, ale jistou část povrchu nechat vytyčenou.....a udělat to tak, aby ses za á) neobrnila definitvně a nevratně a za bé) nenechala cupovat klienstvem......to by možná mohla Pan, na rozdíl ode mně furt dělá s lidma.
Včera jsem četla pěknou větu k tématu: "myslel si, že je silná - ale byla jen obrněná" smile
Já jsem to používala jako dítě, asi od deseti let naplno - tak vzpomínám, jak jsem to dělala? No fakt nevím.........výsledky ve škole samozřejmě odpovídaly stavu, ale to je tak všechno. Myslím, že přežití duše pro mně bylo důležitější, než komunikace se spolužactvem a učitelstvem. Jenže jsem si tím nevydělávala, že.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#85 20. 7. 2014 17:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co znamená být duchovně založený

jestli to jde naplno nebo jenom na automatickýho pilota
Zapla Pán Bůh za autopilota... když ho mᚠdobře "nastavenýho", ti venku skoro nemusejí poznat, že se toho kniplu jen držíš...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#86 20. 7. 2014 17:18

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co znamená být duchovně založený

Nejsem si vědoma, že bych někdy zažívala to, co popisujete.
Jenom v období, kdy jsem trpěla těžkou depresí.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#87 20. 7. 2014 18:05

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co znamená být duchovně založený

helena napsal(a):

jestli to jde naplno nebo jenom na automatickýho pilota
Zapla Pán Bůh za autopilota... když ho mᚠdobře "nastavenýho", ti venku skoro nemusejí poznat, že se toho kniplu jen držíš...

To je pravda. Ale vychovat si dobrýho autopilota není žádná (_._) že.......
Nakonec Draku - proč by neměl zákazníkům/klientům stačit kvalitní autopilot? va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#88 20. 7. 2014 18:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co znamená být duchovně založený

vychovat si dobrýho autopilota není žádná (_._)
Není... ale pokud víš, že ho budeš potřebovat, pak holt tomu tu péči věnuješ...
proč by neměl zákazníkům/klientům stačit kvalitní autopilot?
Někdy je dokonce žádoucí.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#89 20. 7. 2014 18:19

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co znamená být duchovně založený

helena napsal(a):

proč by neměl zákazníkům/klientům stačit kvalitní autopilot?
Někdy je dokonce žádoucí.

Žejo? Já to neznám, ale myslela bych si to taky tak. Nemůžeš si každýho pouštět do bubliny jen tak mírnyxtýrnyx, jen proto, že je zákazník.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#90 20. 7. 2014 18:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co znamená být duchovně založený

Nemůžeš si každýho pouštět do bubliny jen tak mírnyxtýrnyx, jen proto, že je zákazník.
Takňák... ale je fakt, že oni se, neřádi, někdy docela dobejvaj...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#91 20. 7. 2014 18:34

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co znamená být duchovně založený

Jo? No sakryš - tak to jsem ráda, že jsem pracovně obcovala s materiálem neživým va Byly doby, kdy jsem měla tu bublinu průchozí....takovej skvot. Nebo možná spíše žádnou.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#92 20. 7. 2014 18:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co znamená být duchovně založený

takovej skvot
Myslím, že ve větší či menší míře jsme tohle měli všichni, než jsme si vymezili perimetr...
Zákazníci se domáhají vstupu ne- i agresivně, páč mají dojem, že spolubublinování jim může přinýst nějakou výhodu.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#93 20. 7. 2014 22:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co znamená být duchovně založený

haiel napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Aha, ve studni..................no co: zalarvuju, stočím do klubka, obalím bahnem a počkám.
Vždycky to mine, jak říkával Bálú, když vyschla Vajgananga cool

Nápodobně big_smile A když má člověk tu možnost - někam zalízt - tak je to samozřejmě snesitelnější.  Alespon tedy pro mě - když nemusím komunikovat s okolím.  Vzpomínám si, jak špatně jsem tato období snášela, když jsem v práci jednávala s desítkami lidí denně. Chvílema to bylo strašné pro mě, občas jsem si dala panáka, abych to nějak přitlumila. Nevím, jak bych se k tomu stavěla teď, jestli už jsem odolnější nebo jestli bych to řešila zase slivovicí big_smile.... Tak jsem se tu chtěla pozeptat, jak tohle řeší lidi, kteří se nachází zrovna v tom propadu a musí naplno fungovat mezi ostatními. A bez jakéhokoliv chemického dopingu. Jestli to jde - být zachumlaný sám v sobě a přesto být aktivní vně, jestli to jde naplno nebo jenom na automatickýho pilota.

S ostatnými som naopak nemala žiaden problém, prepady na mňa číhali za rohom osamote.... Nikto za dva roky neprišiel na to, že si rochním v depke... Vime to asi dobre maskova, alebo prepína na autopilota či čo...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#94 20. 7. 2014 22:37

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Co znamená být duchovně založený

Selima napsal(a):

haiel napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Aha, ve studni..................no co: zalarvuju, stočím do klubka, obalím bahnem a počkám.
Vždycky to mine, jak říkával Bálú, když vyschla Vajgananga cool

Nápodobně big_smile A když má člověk tu možnost - někam zalízt - tak je to samozřejmě snesitelnější.  Alespon tedy pro mě - když nemusím komunikovat s okolím.  Vzpomínám si, jak špatně jsem tato období snášela, když jsem v práci jednávala s desítkami lidí denně. Chvílema to bylo strašné pro mě, občas jsem si dala panáka, abych to nějak přitlumila. Nevím, jak bych se k tomu stavěla teď, jestli už jsem odolnější nebo jestli bych to řešila zase slivovicí big_smile.... Tak jsem se tu chtěla pozeptat, jak tohle řeší lidi, kteří se nachází zrovna v tom propadu a musí naplno fungovat mezi ostatními. A bez jakéhokoliv chemického dopingu. Jestli to jde - být zachumlaný sám v sobě a přesto být aktivní vně, jestli to jde naplno nebo jenom na automatickýho pilota.

S ostatnými som naopak nemala žiaden problém, prepady na mňa číhali za rohom osamote.... Nikto za dva roky neprišiel na to, že si rochním v depke... Vime to asi dobre maskova, alebo prepína na autopilota či čo...

To je otázka, jak dlouho takový propad trvá. pokud to trvá jeden, dva dny, jde to ustát, pokud to trvá měsíc, tak na žádného autopilota přepnout nelze.

Není tady

 

#95 20. 7. 2014 22:39

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co znamená být duchovně založený

Já mám opačnou zkušenost, Ivo, naopak jsem vždycky přepínala na autopilota v dlouhodobém horizontu - takový spořič energie. Teď už to neřeším, mám jen kratičkodobý. A navrch vím, že vždycky přejdou smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#96 20. 7. 2014 22:43

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Co znamená být duchovně založený

lupina montana napsal(a):

Já mám opačnou zkušenost, Ivo, naopak jsem vždycky přepínala na autopilota v dlouhodobém horizontu - takový spořič energie. Teď už to neřeším, mám jen kratičkodobý. A navrch vím, že vždycky přejdou smile

Tak to mi tedy nešlo. Já jsem měla problém vylézt z postele a jít se vyčurat, natož si vzpomenout, jak se na nějakého autopilota přepíná.

Není tady

 

#97 20. 7. 2014 22:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co znamená být duchovně založený

Ivana napsal(a):

Selima napsal(a):

haiel napsal(a):


Nápodobně big_smile A když má člověk tu možnost - někam zalízt - tak je to samozřejmě snesitelnější.  Alespon tedy pro mě - když nemusím komunikovat s okolím.  Vzpomínám si, jak špatně jsem tato období snášela, když jsem v práci jednávala s desítkami lidí denně. Chvílema to bylo strašné pro mě, občas jsem si dala panáka, abych to nějak přitlumila. Nevím, jak bych se k tomu stavěla teď, jestli už jsem odolnější nebo jestli bych to řešila zase slivovicí big_smile.... Tak jsem se tu chtěla pozeptat, jak tohle řeší lidi, kteří se nachází zrovna v tom propadu a musí naplno fungovat mezi ostatními. A bez jakéhokoliv chemického dopingu. Jestli to jde - být zachumlaný sám v sobě a přesto být aktivní vně, jestli to jde naplno nebo jenom na automatickýho pilota.

S ostatnými som naopak nemala žiaden problém, prepady na mňa číhali za rohom osamote.... Nikto za dva roky neprišiel na to, že si rochním v depke... Vime to asi dobre maskova, alebo prepína na autopilota či čo...

To je otázka, jak dlouho takový propad trvá. pokud to trvá jeden, dva dny, jde to ustát, pokud to trvá měsíc, tak na žádného autopilota přepnout nelze.

Dva roky... rodna


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#98 20. 7. 2014 23:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co znamená být duchovně založený

Zkouším počítat: od deseti autopilot, cca ve čtrnácti občasné vynořování, zřídkavé. Potom častější a častější, cca 26-28 deprese.......no, radši přestanu lol bylo to dlouhý. To bych bez autopilota vypilotovanýho nedala.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#99 20. 7. 2014 23:17

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Co znamená být duchovně založený

Selima napsal(a):

Ivana napsal(a):

Selima napsal(a):


S ostatnými som naopak nemala žiaden problém, prepady na mňa číhali za rohom osamote.... Nikto za dva roky neprišiel na to, že si rochním v depke... Vime to asi dobre maskova, alebo prepína na autopilota či čo...

To je otázka, jak dlouho takový propad trvá. pokud to trvá jeden, dva dny, jde to ustát, pokud to trvá měsíc, tak na žádného autopilota přepnout nelze.

Dva roky... rodna

Já pět let. Ale to už bych u nás nebrala jako propad, to je regulérní deprese. Propady mívám odjakživa, pamatuji se na ty hrozné pocity už z doby, kdy jsem ještě zdaleka nechodila do školy. Ale to trvalo fakt ten den, dva. Asi v 10 letech jsem měla docela velkou krizi, bylo mi zle skoro celý školní rok. Pak zase ty propady a ve 40 deprese jak hrom.

Není tady

 

#100 20. 7. 2014 23:25

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Co znamená být duchovně založený

lupina montana napsal(a):

helena napsal(a):

jestli to jde naplno nebo jenom na automatickýho pilota
Zapla Pán Bůh za autopilota... když ho mᚠdobře "nastavenýho", ti venku skoro nemusejí poznat, že se toho kniplu jen držíš...

To je pravda. Ale vychovat si dobrýho autopilota není žádná (_._) že.......
Nakonec Draku - proč by neměl zákazníkům/klientům stačit kvalitní autopilot? va

On stačí, v práci samozřejmě autopilot, ale i tomu dají někteří klienti pěkně zabrat.... marný, energeticky to dotuješ ty, žejo.  Já jsem ale nemyslela jenom práci. Běžné mezilidské fungování - rodina, přátelé, vyřizovačky, úřady, jednání.... jak se k tomu dokážete (vy, co to dokážete smile ) přimět, podotýkám znovu - v propadu a bez dopingu.  On ten autopilot se dá beztak použít jenom u rutinních záležitostí, takže tady ne vždy.

Upravil(a) haiel (20. 7. 2014 23:26)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů