Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#151 14. 12. 2013 8:49

petrushka
♥------
Registrovaný: 11. 11. 2013
Příspěvky: 5

Re: Manzel se nekoupe

helena napsal(a):

To asi nevzniklo den ze dne? To jsi to celou dobu tolerovala?
Jednou dvakrát to toleruješ, jednou dvakrát přehlídneš, jednou dvakrát si nevšimneš, jednou dvakrát se pohádáš... a ono se pořád nic neděje, jen si pán jede ve svý lajně... Co naděláš? Omámíš ho chloroformem a umeješ?

Svatá pravda, když na něj nezabírají tak na něho jedině zabere to, že s ním nebudeš spát. A jestli ani nezabere to tak to nemá smysl. Ultimáta nedávej..to jsou jenom slova do vzduchu, prostě už něco s tím udělej /vlastně nedělej- sex/.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů