Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 8. 2013 16:12

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Manzel se nekoupe

Manzel se po 10letem manzelstvi prestal myt a dbat na hygienu .Sex chce casto ,ale ja nemam chut .Smrdi a o penisu a zadku radsi nemluvim .Hnusi se mi .Jestli to pujde tak dal tak se asi rozvedu .Domluvy a vyhruzky nepomahaji .Jednou jsem s nim spala a pak se z toho pozvracela :Jak na nej?

Není tady

 

#2 27. 8. 2013 16:30

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Manzel se nekoupe

Taho,
jakou radu myslíš dostaneš? uvař mu čaj a přestane smrdět nebo dej mu ultimátum - buď se omyje nebo rozvod... všechny rady jsou většinou o tom, a si spolu promluvíte....


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#3 27. 8. 2013 16:34

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Re: Manzel se nekoupe

Slova na nej neplati .Driv takovy nebyval.Ale maji to v rodine ,jeho otec je taky pekne cunatko .Jinak manzel je hodny a spolehlivy az ted na tu hygienu .Stve me to hrozne .Pohrozim asi rozvodem ,jinac to nevidim

Není tady

 

#4 27. 8. 2013 18:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel se nekoupe

Jak na nej?
Nijak. Vůbec nijak, protože pokud "Domluvy a vyhruzky nepomahaji", pak je mu dost jedno, jak se cejtíš.
"Pohrozim asi rozvodem" je holej nesmysl, protože pohrozit a neprovést ti vůbec nepomůže.
Teoreticky s ní můžeš přestat spát - v obou významech toho slova, tedy žádnej sex a oddělený místnosti - ale je docela možný, že ani to s ním nehne. Pak si buď můžeš zvyknout, když "je hodny a spolehlivy"... nebo ten rozvod dotáhnout do konce. Otázka je, zda by přistoupil na po*ný, protože jinak bys tohle všechno musela vykládat před soudem. Kdybys teda nenašla jinej spolhelivej důvod.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5 27. 8. 2013 18:50

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Manzel se nekoupe

Taha napsal(a):

Manzel se po 10letem manzelstvi prestal myt a dbat na hygienu .Sex chce casto ,ale ja nemam chut .Smrdi a o penisu a zadku radsi nemluvim .Hnusi se mi .Jestli to pujde tak dal tak se asi rozvedu .Domluvy a vyhruzky nepomahaji .Jednou jsem s nim spala a pak se z toho pozvracela :Jak na nej?

Taho, že sex chce často - znamená to, že ho spolu máte? Anebo ho chce, ale má smůlu? Protože to by bylo první co bych udělala, že bych se ho za této situace ani nedotkla a ani na sebe nenechala sáhnout. A jestli má sex tak rád, tak třeba ho to donutí se sebou něco dělat. A když ne, tak přemýšlet co dál, jestli chceš dál žít bez sexu a se smraďochem, který se ti hnusí.

Upravil(a) LENNNA (27. 8. 2013 18:50)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#6 27. 8. 2013 18:51

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Manzel se nekoupe

Ten muj mel zase smladlavy fusky a posrany trenky ,nastesti sel uz do riti...Hajzl

Není tady

 

#7 27. 8. 2013 18:55

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Manzel se nekoupe

To asi nevzniklo den ze dne? To jsi to celou dobu tolerovala?
Teď to bude těžké měnit. Nevím co ti poradit.
Jedině přímou debatu na téma "miláčku, již mi nevoníš" A stát si za tím.

Není tady

 

#8 27. 8. 2013 19:04

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Manzel se nekoupe

Proboha to je strašný, zlatý milování v bazénu...


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#9 27. 8. 2013 19:06

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Manzel se nekoupe

Nech ho obrezat a bude po smradu ,neobrezani smrdi strasne

Není tady

 

#10 27. 8. 2013 19:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel se nekoupe

To asi nevzniklo den ze dne? To jsi to celou dobu tolerovala?
Jednou dvakrát to toleruješ, jednou dvakrát přehlídneš, jednou dvakrát si nevšimneš, jednou dvakrát se pohádáš... a ono se pořád nic neděje, jen si pán jede ve svý lajně... Co naděláš? Omámíš ho chloroformem a umeješ?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#11 27. 8. 2013 20:29

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Manzel se nekoupe

orela napsal(a):

Ten muj mel zase smladlavy fusky a posrany trenky ,nastesti sel uz do riti...Hajzl

lollollol

TAK to jsem se zase zasmala, jak dlouho ne !


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#12 27. 8. 2013 20:36

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Manzel se nekoupe

nic

Upravil(a) sahleb (28. 8. 2013 9:42)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#13 27. 8. 2013 21:04

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Manzel se nekoupe

Radu žádnou nemám.
Ale pobavila jsem se nad některými příspěvky a taky jeden pro zasmání přidám.
Kddyž mi bylo asi 18let, chodila jsem s klukem, který taky občas nevoněl, ale vídali jsme se málo, ještě jsem studovala a brzy jsem zjistila, že to tak mají nastaveno. Žil jen s maminkou, a koupali se POUZE v neděli večer, nejdříve jeden, pak druhý, ve stejné!! vodě, aby ušetřili. Brzy po mém "odhalení" jsme se rozešli.

Není tady

 

#14 27. 8. 2013 21:09

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Manzel se nekoupe

Přidám tedy také pro pobavení: když jsme byli malí, taky jsme se koupali jen v sobotu večer. Nejdřív my s bráchou a pak po nás ve stejný vodě táta. Myslím, že to nebylo tak neobvyklé. Ale vzhledem k tomu, kolik stála voda, to byla od lidí pěkná hloupost uvěřit, že tak ušetří.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#15 27. 8. 2013 22:13

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Manzel se nekoupe

.. a pak s tou vodou mamka povytírala tongue

šetřit se musí big_smile

U nás byla taky sobota koupací den. Přes týden jen "lehká hygiena" Dneska si neumím představit, že bych se denně neosprchovala. Děti nesmrdí, ale jak to dělali dospělí...


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#16 28. 8. 2013 8:18

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Manzel se nekoupe

Tak to jsem taky zazila u BM ,hygiena taky slaba a jeste k tomu si cistil zuby jen rano ...Jsem rada ,ze jsem pryc .Byl o hodne starsi ,tak ani nic nechtel menit ,hruza

Není tady

 

#17 28. 8. 2013 8:32

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Manzel se nekoupe

Tulipánka napsal(a):

Přidám tedy také pro pobavení: když jsme byli malí, taky jsme se koupali jen v sobotu večer. Nejdřív my s bráchou a pak po nás ve stejný vodě táta. Myslím, že to nebylo tak neobvyklé. Ale vzhledem k tomu, kolik stála voda, to byla od lidí pěkná hloupost uvěřit, že tak ušetří.

A cely tyden jste se nemyli?? va


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#18 28. 8. 2013 9:41

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Manzel se nekoupe

Tulipánka napsal(a):

Přidám tedy také pro pobavení: když jsme byli malí, taky jsme se koupali jen v sobotu večer. Nejdřív my s bráchou a pak po nás ve stejný vodě táta. Myslím, že to nebylo tak neobvyklé. Ale vzhledem k tomu, kolik stála voda, to byla od lidí pěkná hloupost uvěřit, že tak ušetří.

Tohle nebyla vyjimka. Znam i dalsi domacnosti, u me to teda nebylo, jo.  Proste se strasne setrilo  a pritom voda nestala vubec nic, ale setrilo se i na vode.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#19 28. 8. 2013 9:42

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Manzel se nekoupe

Tulipánka napsal(a):

Přidám tedy také pro pobavení: když jsme byli malí, taky jsme se koupali jen v sobotu večer. Nejdřív my s bráchou a pak po nás ve stejný vodě táta. Myslím, že to nebylo tak neobvyklé. Ale vzhledem k tomu, kolik stála voda, to byla od lidí pěkná hloupost uvěřit, že tak ušetří.

Tohle nebyla vyjimka. Znam i dalsi domacnosti, u me to teda nebylo, jo.  Proste se strasne setrilo  a pritom voda nestala vubec nic, ale setrilo se i na vode.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#20 28. 8. 2013 9:45

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Manzel se nekoupe

eremuruss napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Přidám tedy také pro pobavení: když jsme byli malí, taky jsme se koupali jen v sobotu večer. Nejdřív my s bráchou a pak po nás ve stejný vodě táta. Myslím, že to nebylo tak neobvyklé. Ale vzhledem k tomu, kolik stála voda, to byla od lidí pěkná hloupost uvěřit, že tak ušetří.

A cely tyden jste se nemyli?? va

Erem,
jo, myli jsme si v umyvadle zadek a nohy tongue


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#21 28. 8. 2013 9:46

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Manzel se nekoupe

sahleb napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Přidám tedy také pro pobavení: když jsme byli malí, taky jsme se koupali jen v sobotu večer. Nejdřív my s bráchou a pak po nás ve stejný vodě táta. Myslím, že to nebylo tak neobvyklé. Ale vzhledem k tomu, kolik stála voda, to byla od lidí pěkná hloupost uvěřit, že tak ušetří.

Tohle nebyla vyjimka. Znam i dalsi domacnosti, u me to teda nebylo, jo.  Proste se strasne setrilo  a pritom voda nestala vubec nic, ale setrilo se i na vode.

I kdyz byli moji rodice velice setrny koupat jsme se museli denne v malo napustene vane.Me jako diteti se nebavilo koupat a treba jsem jen namocila mydlo a mama to hned poznala a rano me vzbudila nez jsem sla do skoly a musela jsem se jit vykoupat.Pak jsem si zvykla a kazde rano se koupu a jdu svezi do prace.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#22 28. 8. 2013 9:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manzel se nekoupe

helena napsal(a):

To asi nevzniklo den ze dne? To jsi to celou dobu tolerovala?
Jednou dvakrát to toleruješ, jednou dvakrát přehlídneš, jednou dvakrát si nevšimneš, jednou dvakrát se pohádáš... a ono se pořád nic neděje, jen si pán jede ve svý lajně... Co naděláš? Omámíš ho chloroformem a umeješ?

Vymením tongue


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#23 28. 8. 2013 9:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manzel se nekoupe

Tulipánka napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Přidám tedy také pro pobavení: když jsme byli malí, taky jsme se koupali jen v sobotu večer. Nejdřív my s bráchou a pak po nás ve stejný vodě táta. Myslím, že to nebylo tak neobvyklé. Ale vzhledem k tomu, kolik stála voda, to byla od lidí pěkná hloupost uvěřit, že tak ušetří.

A cely tyden jste se nemyli?? va

Erem,
jo, myli jsme si v umyvadle zadek a nohy tongue

Takýto režom sme mávali na chate, ale tam nie je elektrina, plyn, voda - takže sme si vodu navláčili, ohriali -a šetrili s ňou... Ale bývali sme tam len v lete a kúpavali sme sa buď v jazere alebo v kadi na dvore, takže sme neumreli od smradu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#24 28. 8. 2013 13:19

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Re: Manzel se nekoupe

LENNNA napsal(a):

Taha napsal(a):

Manzel se po 10letem manzelstvi prestal myt a dbat na hygienu .Sex chce casto ,ale ja nemam chut .Smrdi a o penisu a zadku radsi nemluvim .Hnusi se mi .Jestli to pujde tak dal tak se asi rozvedu .Domluvy a vyhruzky nepomahaji .Jednou jsem s nim spala a pak se z toho pozvracela :Jak na nej?

Taho, že sex chce často - znamená to, že ho spolu máte? Anebo ho chce, ale má smůlu? Protože to by bylo první co bych udělala, že bych se ho za této situace ani nedotkla a ani na sebe nenechala sáhnout. A jestli má sex tak rád, tak třeba ho to donutí se sebou něco dělat. A když ne, tak přemýšlet co dál, jestli chceš dál žít bez sexu a se smraďochem, který se ti hnusí.

Sex mame jen ,kdyz ho donutim se vysprchovat ,ale mrmle .Vcera jsem na neho pouzila zenske zbrane-plac  a pohrozila mu rozvodem .Tak uvidim ,jak se zmeni .On si nemysli ,ze je to tak hrozne .Zacal bucet ,ze je utahany z  prace  a ze chlap ,kterej nesmrdi neni chlap. Nevim ,kde na to prisel ,v posledni dobe zajde obcas do hospody za kamaradama a od te doby se to s nim veze .Zacal doma i prdet a to i pri obedu .Tohle nikdy nedelal

Není tady

 

#25 28. 8. 2013 16:17

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Manzel se nekoupe

Taha napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Taha napsal(a):

Manzel se po 10letem manzelstvi prestal myt a dbat na hygienu .Sex chce casto ,ale ja nemam chut .Smrdi a o penisu a zadku radsi nemluvim .Hnusi se mi .Jestli to pujde tak dal tak se asi rozvedu .Domluvy a vyhruzky nepomahaji .Jednou jsem s nim spala a pak se z toho pozvracela :Jak na nej?

Taho, že sex chce často - znamená to, že ho spolu máte? Anebo ho chce, ale má smůlu? Protože to by bylo první co bych udělala, že bych se ho za této situace ani nedotkla a ani na sebe nenechala sáhnout. A jestli má sex tak rád, tak třeba ho to donutí se sebou něco dělat. A když ne, tak přemýšlet co dál, jestli chceš dál žít bez sexu a se smraďochem, který se ti hnusí.

Sex mame jen ,kdyz ho donutim se vysprchovat ,ale mrmle .Vcera jsem na neho pouzila zenske zbrane-plac  a pohrozila mu rozvodem .Tak uvidim ,jak se zmeni .On si nemysli ,ze je to tak hrozne .Zacal bucet ,ze je utahany z  prace  a ze chlap ,kterej nesmrdi neni chlap. Nevim ,kde na to prisel ,v posledni dobe zajde obcas do hospody za kamaradama a od te doby se to s nim veze .Zacal doma i prdet a to i pri obedu .Tohle nikdy nedelal

Pane Boze ,nebyl to nahodou ten muj .To chovani mu uplne odpovida

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů