Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 27. 8. 2013 19:10

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

orela napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

orela napsal(a):

Jsem sama s detmi ,manzel se odstehoval po dlouholetych neshodach konecne pryc .Mam prima souseda ,vysokej ,atraktivni a je videt ,ze by si dal rict .Zatim se jen tak flirtovne bavime ,ale jinak nic .Problem je a proto se do toho bojim jit ,ze je o 22 let starsi nez ja .Co delat ,jit od toho radsi pryc anebo uzit si s nim jen tak aferku a postel s nim?

A ty si myslíš, že by do toho ten tvůj soused šel? Ono s někým flirtovat je jiné, než s ním mít sex. No a pokud mᚠdvě děti, tak nevím. Hlavně abys nebyla zklamaná.

Do sexu pujde urcite ,svlika me ocima ,ma charisma hlavne sexualni  .Proc si to pekne nerozdat ,bez zavazku? To je nejlepsi,doufam ,ze se mu postavi...

lol lol


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#27 27. 8. 2013 19:11

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

jen aby to přežil vissla


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#28 27. 8. 2013 19:12

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

aprill napsal(a):

orela napsal(a):

Bigben61 napsal(a):


A ty si myslíš, že by do toho ten tvůj soused šel? Ono s někým flirtovat je jiné, než s ním mít sex. No a pokud mᚠdvě děti, tak nevím. Hlavně abys nebyla zklamaná.

Do sexu pujde urcite ,svlika me ocima ,ma charisma hlavne sexualni  .Proc si to pekne nerozdat ,bez zavazku? To je nejlepsi,doufam ,ze se mu postavi...

no pokud budeš s ním mluvit ve stejném stylu jak píšeš, tak je možné , že nic nebude tongue

Je to lekar ,ma rad prasarnicky .Doktori jsou vsichni stejni ,mozna mu dnes odreknu ,nechce se mi pro nej fintit a aspon se udelam nedostupnou

Není tady

 

#29 27. 8. 2013 19:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

doufam ,ze se mu postavi...
Jak - "se mu" http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
Která si ho nepostaví, ta si ho nezaslouží... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#30 27. 8. 2013 19:15

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

orela napsal(a):

aprill napsal(a):

orela napsal(a):


Do sexu pujde urcite ,svlika me ocima ,ma charisma hlavne sexualni  .Proc si to pekne nerozdat ,bez zavazku? To je nejlepsi,doufam ,ze se mu postavi...

no pokud budeš s ním mluvit ve stejném stylu jak píšeš, tak je možné , že nic nebude tongue

Je to lekar ,ma rad prasarnicky .Doktori jsou vsichni stejni ,mozna mu dnes odreknu ,nechce se mi pro nej fintit a aspon se udelam nedostupnou

To udělᚠasi to nejlepší co můžeš a zítra mu taky nedávej, a si nemyslí, že tě má když chce.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#31 27. 8. 2013 19:16

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

Bigben61 napsal(a):

orela napsal(a):

Bigben61 napsal(a):


A ty si myslíš, že by do toho ten tvůj soused šel? Ono s někým flirtovat je jiné, než s ním mít sex. No a pokud mᚠdvě děti, tak nevím. Hlavně abys nebyla zklamaná.

Do sexu pujde urcite ,svlika me ocima ,ma charisma hlavne sexualni  .Proc si to pekne nerozdat ,bez zavazku? To je nejlepsi,doufam ,ze se mu postavi...

Podle toho co tady píšeš, budeš určitě pěkná sexuální dračice a tak se neboj, když tak si ho postavíš sama, ne?

Nemam naladu se s nim dlouho babrat ,pokud ho ma zvadlyho ,kdyz se zacneme mazlit ,tak mi nebude stat za delsi namahu. Mam po krk tech zvadlych parku...Toho jsem si v manzelstvi uzila az ,az...

Není tady

 

#32 27. 8. 2013 19:18

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

orela napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

orela napsal(a):


Do sexu pujde urcite ,svlika me ocima ,ma charisma hlavne sexualni  .Proc si to pekne nerozdat ,bez zavazku? To je nejlepsi,doufam ,ze se mu postavi...

Podle toho co tady píšeš, budeš určitě pěkná sexuální dračice a tak se neboj, když tak si ho postavíš sama, ne?

Nemam naladu se s nim dlouho babrat ,pokud ho ma zvadlyho ,kdyz se zacneme mazlit ,tak mi nebude stat za delsi namahu. Mam po krk tech zvadlych parku...Toho jsem si v manzelstvi uzila az ,az...

Škoda, že nejsi moje sousedka lol


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#33 27. 8. 2013 19:19

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

Bigben61 napsal(a):

orela napsal(a):

aprill napsal(a):


no pokud budeš s ním mluvit ve stejném stylu jak píšeš, tak je možné , že nic nebude tongue

Je to lekar ,ma rad prasarnicky .Doktori jsou vsichni stejni ,mozna mu dnes odreknu ,nechce se mi pro nej fintit a aspon se udelam nedostupnou

To udělᚠasi to nejlepší co můžeš a zítra mu taky nedávej, a si nemyslí, že tě má když chce.

Ja si s nim pohraju az se mu bude z toho hlava tocit ..Bude za mnou behat jako pejsek ....Chce mladou ,tak at ji ma...

Není tady

 

#34 27. 8. 2013 19:23

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

orela napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

orela napsal(a):


Je to lekar ,ma rad prasarnicky .Doktori jsou vsichni stejni ,mozna mu dnes odreknu ,nechce se mi pro nej fintit a aspon se udelam nedostupnou

To udělᚠasi to nejlepší co můžeš a zítra mu taky nedávej, a si nemyslí, že tě má když chce.

Ja si s nim pohraju az se mu bude z toho hlava tocit ..Bude za mnou behat jako pejsek ....Chce mladou ,tak at ji ma...

Taky bys ho měla vzít někam na nákupy a koupit si něco hezkého na sebe, aby si nemyslel, že to  bude zadarmo. Doktor bude mít prachů ...


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#35 27. 8. 2013 19:26

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

Manzelka ho  odrbala a tak financne asi nic moc.Nevadi ,ja si na nem zvysim sebevedomi .Kolik je Tobe let? Na dalsiho dedka nemam naladu...

Není tady

 

#36 27. 8. 2013 19:28

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

orela napsal(a):

Manzelka ho  odrbala a tak financne asi nic moc.Nevadi ,ja si na nem zvysim sebevedomi .Kolik je Tobe let? Na dalsiho dedka nemam naladu...

Žádnej dědek - 52 a hlavně mi stojí, neboj.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#37 27. 8. 2013 19:30

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

No tak mu je 54 ,ja mu dam poradne podejmit .Jestli bude neschopnej ,tak s nim vyperu ..Mam vztek na chlapy ,tak se na nim vyradim

Není tady

 

#38 27. 8. 2013 19:35

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

orela napsal(a):

Manzelka ho  odrbala a tak financne asi nic moc.Nevadi ,ja si na nem zvysim sebevedomi .Kolik je Tobe let? Na dalsiho dedka nemam naladu...

dumbom, jen dávej bacha , aby ho on nesrazil tobě a ještě víc lol

Upravil(a) aprill (27. 8. 2013 19:38)

Není tady

 

#39 27. 8. 2013 19:38

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

aprill napsal(a):

orela napsal(a):

Manzelka ho  odrbala a tak financne asi nic moc.Nevadi ,ja si na nem zvysim sebevedomi .Kolik je Tobe let? Na dalsiho dedka nemam naladu...

dumbom, jen dávej bachy , aby ho on nesrazil tobě a ještě víc lol

Neboj nesrazi ,mel fajn zenu ale lital za mladyma sestrickama v nemocnici ,to vim od te jeho zeny.Uz jen proto si ho podam ,hosika starnouciho ...

Není tady

 

#40 27. 8. 2013 19:45

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

nakonec za nim pujdu ,jdu se vykoupat

Není tady

 

#41 27. 8. 2013 19:45

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

orela napsal(a):

No tak mu je 54 ,ja mu dam poradne podejmit .Jestli bude neschopnej ,tak s nim vyperu ..Mam vztek na chlapy ,tak se na nim vyradim

Hele a co ti tak strašnýho udělali chlapi?


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#42 27. 8. 2013 19:56

jarena
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 133

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

orela napsal(a):

Frigo napsal(a):

Leila napsal(a):

Ty jsi byla 6. 8. - před 20 dny na interrupci, teď uvažuješ o postelové aférce se sousedem a Eva je nechutné prase big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile ?

kde píše, že byla na potratu ? Já se dočetla pouze, že asi je těhotná. 

Jestli je ti ten chlap sympatický, tak co ti v tom brání ?

Nebrani nic ,dnes vecer jdu k nemu na vino ,pozval mne ,proc si neuzit ,kdyz se nabizi situace .Jsem volna ,tak si budu letat jako ptak



Ty to mᚠdobrý, ty můžeš létat jako pták, protože tě netíží mozek. tummenupp

Není tady

 

#43 27. 8. 2013 21:58

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

to je zas zpátky Rozmarila nebo co


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#44 27. 8. 2013 23:25

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

helena napsal(a):

doufam ,ze se mu postavi...
Jak - "se mu" http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
Která si ho nepostaví, ta si ho nezaslouží... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Helenko , prosím nepiš už tyhle fujtajbly , mám z toho pak husí kůži .
\prostě chlap , kterýmu se nepostaví at se o podobné věci ani nesnaží


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#45 27. 8. 2013 23:28

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

Zvedavka napsal(a):

orela napsal(a):

Jsem sama s detmi ,manzel se odstehoval po dlouholetych neshodach konecne pryc .Mam prima souseda ,vysokej ,atraktivni a je videt ,ze by si dal rict .Zatim se jen tak flirtovne bavime ,ale jinak nic .Problem je a proto se do toho bojim jit ,ze je o 22 let starsi nez ja .Co delat ,jit od toho radsi pryc anebo uzit si s nim jen tak aferku a postel s nim?

Pokud chces chlapivi poslouzit jen jako matrace, tak si s nim uzij. Osobne bych rozvijela nejprve pratelstvi a pak by se videlo. Kdyz se zamilujete, bude vek to nejmensi. Kdyz si jen uzijes, zrejme se pripravis o moznost lepe ho poznat. Chlapi maji jakysi radar, pokud je zena hned povolna, boji se ze je takova ke vsem muzum. Uziji si a pryc. Mozna pryc driv, nez bys to stihla ty.

prosím pěkně jaká matrace , třeba může on posloužit jako matrace jí ..... co se na to někdy kouknut také z druhé strany.
A jestli má chlap takový názor , tak je lepší , že zmizí co nejdříve .... posuzovat někoho podle toho , jestli kupčí se sexem dostatečně dlouho usch


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#46 28. 8. 2013 6:22

šestka
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 113

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

Konečně veselé téma. Ještě že se Orela nenaštvala a nenechala se vystrnadit. To se mi líbí.

Není tady

 

#47 28. 8. 2013 6:31

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

šestka napsal(a):

Konečně veselé téma. Ještě že se Orela nenaštvala a nenechala se vystrnadit. To se mi líbí.

I mně , snad to vydrží


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#48 28. 8. 2013 7:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

nepiš už tyhle fujtajbly... chlap , kterýmu se nepostaví at se o podobné věci ani nesnaží
Nevím, co je na tom fujtajblovýho... http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
Ty asi taky vyžaduješ, aby přístroj fungoval na zmáčknutí tlačítka - a když ne, tak se rovonou vyhodí, co? http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#49 28. 8. 2013 7:53

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

helena napsal(a):

nepiš už tyhle fujtajbly... chlap , kterýmu se nepostaví at se o podobné věci ani nesnaží
Nevím, co je na tom fujtajblovýho... http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
Ty asi taky vyžaduješ, aby přístroj fungoval na zmáčknutí tlačítka - a když ne, tak se rovonou vyhodí, co? http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

asi to bere podle sebe. nefungovala, byla vyhozena vissla

Není tady

 

#50 28. 8. 2013 8:12

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Soused sympatak o 22 let starsi

Bety napsal(a):

to je zas zpátky Rozmarila nebo co

Tipuji to spíš na Mendy.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů