Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 8. 2013 21:40

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Nevím jak dál

l1012 napsal(a):

Samozřejmě, že si sedneme a popovídáme si co bude dál. Žádné výčitky, žádný křik, žádná Itálie. Toho jsem dalek.
Pokud si dobře pamatuju, tak jsem o mé ženě nenapsal jediné křivé slovo (mimo současného případu) a už je ze mě uzurpátor, hajzl a já nevím co všechno.

Taky zdravím - a přidávám z vlastní zkušenosti (s bývalkou):  Nedělat bugr (žádná Itálie) je velká chyba!
Dokonce i inteligentní ženská si to s velkou pravděpodobností vyloží tak, že o ni stojíš velmi málo (tj. není tohle jednání jen výsadou cikánek, což je možná dost známo z jednoho českého filmu).
A za druhé - uzurpátor, hajzl apod.??? - To si fakt nechᚠtakhle nadávat? - Mᚠvůbec nějaké sebevědomí?
Člověk by ho měl mít, ne přehnané, ale "zdravé". Věř, že být BEZ sebevědomí, je velmi nezdravé. stolt

Není tady

 

#52 27. 8. 2013 21:44

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevím jak dál

zelvicka177 napsal(a):

Já bych to asi úplně otočila.

Přestala bych pátrat a začala se starat pouze a jen o sebe.

Třeba by se začaly dít věci :-)

no to by mně vážně zajímalo, co by se tak asi začlo dít


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#53 27. 8. 2013 21:48

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevím jak dál

l1012 napsal(a):

Nedávno jsem četl jedno pěkné heslo:
"když někomu nestojím za to, aby mi byl věrný, tak on mi zas nestojí za to, abych se nad ním dále trápil"

Chtěl bych se tím řídit, ale ještě se k té druhé části musím dobrat. wink

to je pěkné heslo a pravdivé


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#54 28. 8. 2013 7:43

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Nevím jak dál

l1012 napsal(a):

Zdravím, musím říct, že ač tu do mě šijete co jsem za nemorální bytost, tak i to mě dodává sílu bojovat dál. Bojovat o společný život s mojí ženou.  wink
Možná dělám věci, které se některým příčí, budiž. Pokud někoho baví žít v nejistotě a případným máslem na hlavě? Jeho volba.
Samozřejmě, že si sedneme a popovídáme si co bude dál. Žádné výčitky, žádný křik, žádná Itálie. Toho jsem dalek.
Pokud si dobře pamatuju, tak jsem o mé ženě nenapsal jediné křivé slovo (mimo současného případu) a už je ze mě uzurpátor, hajzl a já nevím co všechno.
Zdaleka nejsem Mirek Dušín. A kdo z vás ano? Jenom se prostě potřebuju někde vykecat. Živě nemám s kým.
S čímž moje žena nemá zase problém.
Tento pátek se s ním potkala na zábavě. Věděli jsem, že tam bude a já nějak byl i docela v pohodě a věřil jsem jí.
Když přijela, tak jsme pokecali a šli spát. Všechno v pohodě.
Jediný co mě mrzelo, že se shodli, že jsem blázen a "mám to prostě nastavené jinak". Jelikož ho znám, tak během dne to ví celé město odkud pochází a kde mě všichni znají, co jsem za magora atd.
Pro někoho je to možná prkotina, ale mě to vadí.
Když jsem jí to řekl, tak se zasmála
. A a si to tak neberu. wink

víš otázka je , jestli to vaše klidne povídání je k něčemu. Ty třeba (hrdě) říkáš, že žádné hádky, výčitky a tak nejsou  a tvoje žena by možná řekla : No nehádáme se, ale vedeme dlouhé hovory o ničem, musím se zpovídat z každého kroku, rozebírat s manželem každé slovo, pohled - no a už mě to nebaví. Nejsem jeho studentka ani dítě , abych se musela zpovídat z každého kroku.

Není tady

 

#55 28. 8. 2013 7:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevím jak dál

tvoje žena by možná řekla : No nehádáme se...
... ale "sedneme a popovídáme si co bude dál" až když to začne smrdět malérem. Jinak "Žádné výčitky, žádný křik, žádná Itálie", ale taky žádnej zvláštní zájem...
I to může bejt jedna z možnejch situací.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#56 28. 8. 2013 10:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevím jak dál

jarena napsal(a):

Eva. napsal(a):

2012 za chyby své ženy (jsou to chyby? selhání? ) nemůže. Ale může za ty své. A nějaké tam evidentně jsou.

Jo, on má chyby a ona bezchybná řeší jeho chyby v cizí posteli.
Všichni máme chyby. Sami některé své chyby nevidíme a musí nás na ně někdo upozornit. POkud neupozorní a pak se na to vymlouvá, není to dobře. Pak se také musíme snažit ze svých chyb poučit. A to taky někdy nejde. Pak musíme začít svůj život jinak a neotravovat partnera, který za moje chyby nemůže. Pokud se ti dva nedomluví už ani na tom, jestli je venku noc nebo den (přeháním) tak a si neotravují život a jdou od sebe. A nebo musí jeden z nich držet hu.. a krok. Takhle se dá taky žít, ale jen málokdo to dokáže.

Tak on chyby aj priznáva - ale je otázka, či si ich uvedomoval aj PRED jej úletom - a či s nimi niečo robil... Zdá sa, že nie. Vzah je spojená nádoba a prejaví sa v nej všetko, aj najmenšie zlyhanie, aj najmenšie zlepšenie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#57 28. 8. 2013 10:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevím jak dál

mikuelini napsal(a):

1012 ,tady radeji radu nehledej ,myslim si ,ze jsi celkem fajn chlap ,ktery chce ten vztah resit .Tady Te zensky rozeberou jak slepice  a budou cim daL VICE KLOVAT ,je to jejich hobby a zabijeni volneho casu .Dozvis se nakonec ,ze za vse muzes Ty ,to je tady normal...

Vo vzahu ale nejde o to kresanské - vina a trest - ani o ot, kto je vinník a kto obe - väčšinou, až na výnimky, sú OBAJA proste tvorcovia toho vzahu... Ide len o to, či sa ten vzah nedá tvori aj lepšie. Ale chcie musia tiež obaja, to je samozrejmé.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#58 28. 8. 2013 14:06

Deneb
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2013
Příspěvky: 109

Re: Nevím jak dál

Vachu napsal(a):

l1012 napsal(a):

Samozřejmě, že si sedneme a popovídáme si co bude dál. Žádné výčitky, žádný křik, žádná Itálie. Toho jsem dalek.
Pokud si dobře pamatuju, tak jsem o mé ženě nenapsal jediné křivé slovo (mimo současného případu) a už je ze mě uzurpátor, hajzl a já nevím co všechno.

Taky zdravím - a přidávám z vlastní zkušenosti (s bývalkou):  Nedělat bugr (žádná Itálie) je velká chyba!
Dokonce i inteligentní ženská si to s velkou pravděpodobností vyloží tak, že o ni stojíš velmi málo (tj. není tohle jednání jen výsadou cikánek, což je možná dost známo z jednoho českého filmu).
A za druhé - uzurpátor, hajzl apod.??? - To si fakt nechᚠtakhle nadávat? - Mᚠvůbec nějaké sebevědomí?
Člověk by ho měl mít, ne přehnané, ale "zdravé". Věř, že být BEZ sebevědomí, je velmi nezdravé. stolt

Zdravím a více než souhlasím. Jako ženě mi opravdu vadí ustupující "hodný" muž, který by mi nedejbože toleroval nevěru...polykáte svou sebeúctu a to není zrovna imponující.
Jak jsem tak četla tak mi přijde, že jste ve vztahu ten závislejší, (což je prostě po tolika letech normální) jen nechápu jak to, že se necháte tekto ranit a nechcete jí to vrátit zpět. Možná chce být potrestána... Proč to asi udělala? Neměla to být z její strany provokace?

Trošku se bojím, že se na té zábavě pan třetí zůčastněný (v horším případě i Vaše žena) bavil na Vᚠúčet... hmm Ráda bych se mýlila...

Upravil(a) Deneb (28. 8. 2013 14:08)


Never mix, never worry...
Láska znamená být v temnotách věrný tomu, co jsme viděli ve světle.

Není tady

 

#59 28. 8. 2013 16:09

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: Nevím jak dál

Lepsi takovej chlap jako 1012 nez takovej hnup jako jsem mela ja .Ten neresil nikdy nic ,kdyz sem zacla ja neco resit ,tak se nanejvys otocil na bok a zacal chrapat ,takze tak

Není tady

 

#60 20. 9. 2013 15:30

l1012
♥♥-----
Registrovaný: 30. 4. 2012
Příspěvky: 60

Re: Nevím jak dál

Zdravím,
tak po delší době jsem zpět, abych poreferoval jek pokračujeme.
Minulý týden jsem navštívil psychologa, se kterým jsem si krásně pokecal (opravdu) a te mě vlil novou sílu do žil.
Oba s manželkou se snažíme o změnu našeho vztahu. Jí to asi jde samozřejmě líp (ona problém nemá, pro ní to bylo příjemné), já se v tom občas plácám, ale pomaličku to ustupuje. Nepátrám, neslídím. I když musím říct, že někdy je to opravdu těžké. roll
Někdy mě zarazí její názory, nějaké věci, ale neptám se. Jenom si někdy říkám, aby to nebyla voda na její mlýn. A potom jsem v tom zase.
Ale jak říkám, z mého pohledu se to pomaličku zlepšuje.
Bojím se doby, kdy opět nastane ten rodinný stereotyp a budeme zase na začátku. Snad ne.
Plánujeme nějaké společné akce, takže uvidím, jak to všechno dopadne.

Není tady

 

#61 22. 9. 2013 9:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevím jak dál

Držím päste.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#62 27. 9. 2013 8:25

Lenyys
♥------
Registrovaný: 27. 9. 2013
Příspěvky: 3

Re: Nevím jak dál

Zdravím,
  je mi 37let a na těchto stránkách jsem se ocitla,protože hledám radu jak žít dál.sad
  Je to 8 měsíců,co se můj manžel(39) zamiloval do kolegyně z práce..21let. Jsme spolu 19let,máme 19 a 8 letou dceru.
  Celou dobu se nᚠvzah odvíjel od jeho žárlivosti,ze začátku jsem to brala jako důkaz jeho velké lásky.Nepřál si abych
  chodila do práce,prý by nás to stejně nevytrhlo....Ze začátku mi to vyhovovalo,byla jsem starostlivá manželka a kde
  jsem se hla tam jsem chodila s dcerou,aby neměl důvod žárlit.Žádné kavičky z kamarádkami a podobně...nic.
  Společná přátelství odboural tím,že vždy žárlil na partnera mé kamarádky,bez důvodu,stačilo když jsem se dobře
  bavila,smála,byla šastná.Už za tím viděl víc.Takže kromě rodinných přátel,nám v podstatě nezůstal v podstatě nikdo,
  kromě jediného mladého páru a to jen proto,že cítí sympatie k Petře,přítelkyni Jirky a mé nejlepší kamarádce.
  Abych se vrátila zpátky,tvrdí mi,že je to pouze kamarádka z práce,ale s kterou si fakt rozumí,začal s ní po práci chodit na pivo,chodí opilý.Zatím s ní asi nic nemá,ale cítím,
  že je zamilovaný,tvrdí mi že jsem dost atraktivní na to,abych si našla někoho jiného kdo by mě netrápil.Je to holčina,
  která žije kalbama,cigárama,hospodou a já jsem už trošku mimo.Přitom docela pravidelně,chodíme na pivko,jezdíme
  na motorce,procházky s malou,ale chápu že po 20 letech vztahu nemůžu čekat,že ze mě bude celý vedle,i když se
  snažím vypadat stále upraveně,dbám o sebe,ale 21 už mít nikdy nebudu-bohužel:(
  Asi se ptáte co tady řeším,že jsem blbka,ale bohužel zatím bez jeho příjmu,bych neutáhla barák,malá o něho pláče,ale
  největší problém je v mé hlavě,že se od něj nedokážu psychicky odpoutat,vím,že jsem hloupá,ale mám fóbický strach z toho,že zůstanu sama a psychicky to nezvládnu,přes to všechno ho mám po těch 20 letech ráda. Je to o to horší,že jsem před 10 lety přišla o otce,který půl roku umíral na rakovinu a já jsem do poslední chvíle věřila,že neumře,no za půl roku jsem začala zvracet,nemohla pozřít vůbec nic a bála se úplně všeho,onemocněla jsem depresemi.Začala jsem se léčit,zabralo to,chodila jsem na terapie a brala jsem udržovací léčbu.Za dva roky mi zemřel tragicky 19 synovec,který bydlel naproti nám,opravdu blízký,úžasný kluk. Takže se můj stav zhoršil,nicméně
také jsem se z toho časem dostala,ale dodneška beru antidepresiva,sice ty nejslabší,ale beru. Ale proč jsem se o tomto vůbec zmínila,nechci být litována a pochopena v tom,že pokud mám nějaký životní výkyv,tak moje psychika se mnou zacloumá takovým způsobem,že si nevím sama se sebou rady,a kdyby tady nebyly dcery a moje mamka,tak se přiznám,že bych to zkončila. Vím,že nejsem sama v životě kdo má trápení,ale já už nemůžu....

Není tady

 

#63 27. 9. 2013 11:54

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevím jak dál

Strach z toho, že zůstaneme samy a psychicky, materiálně to nezvládneme, ten má asi každá. Ale život nám ukáže, že to zvládneme.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#64 27. 9. 2013 12:27

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Nevím jak dál

|1012- sledovat manželku přes GPS je vážně síla. u psychologa radši pokračuj

Není tady

 

#65 27. 9. 2013 12:31

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevím jak dál

Lenyys, bylo by dobré, kdyby sis založila vlastní vlákno, aby nevznikaly zmatky.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#66 27. 9. 2013 12:48

Lenyys
♥------
Registrovaný: 27. 9. 2013
Příspěvky: 3

Re: Nevím jak dál

Promiňte,nějak jsem to špatně pochopila,díky za upozornění.Lenyys

Není tady

 

#67 1. 4. 2014 21:49

l1012
♥♥-----
Registrovaný: 30. 4. 2012
Příspěvky: 60

Re: Nevím jak dál

Zdravím po dlouhé době. Tak jsem se pokoušel půl roku slepit vztah a bohužel. 9.3 manželka navrhla rozvod. Já jsem souhlasil, protože to už bylo trápení pro oba. V klidu jsme domluvili podrobnosti a od včerejška již bydlím jinde. Samozřejmě, že s kamarádem byla po celou dobu v kontaktu (tajný telefon a podobné lahůdky). Půl roku se dušovala, že to s ním hned v srpnu ukončila. Potom z ní vypadlo, že se ještě viděli 2x v září. Celkově se měnila, chování, udržování se, sex (víc než jindy) atd. Minulý týden jsem se dozvěděl, že se celou dobu přetvařovala. Já to viděl, ale mlčel jsem, protože když jsem se na něco zeptal, tak jsem byl ....  Teď už to holt neustála. OK. Už se stím smiřuji, vybavuji si nové bydlení. Jsem rád, že jsme se rozešli jako lidé v klidu a snad i bez zloby a nenávisti. To beru jako vítězství. Na všem jsme domluveni, takže i rozvod bude v pohodě a rychlý. A dokážu si představit, že nějaký čas spolu  pujdeme někam na kávu a pokecáme. Nu a to je tak všechno. wink

Není tady

 

#68 2. 4. 2014 8:43

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevím jak dál

l1012 napsal(a):

Zdravím po dlouhé době. Tak jsem se pokoušel půl roku slepit vztah a bohužel. 9.3 manželka navrhla rozvod. Já jsem souhlasil, protože to už bylo trápení pro oba. V klidu jsme domluvili podrobnosti a od včerejška již bydlím jinde. Samozřejmě, že s kamarádem byla po celou dobu v kontaktu (tajný telefon a podobné lahůdky). Půl roku se dušovala, že to s ním hned v srpnu ukončila. Potom z ní vypadlo, že se ještě viděli 2x v září. Celkově se měnila, chování, udržování se, sex (víc než jindy) atd. Minulý týden jsem se dozvěděl, že se celou dobu přetvařovala. Já to viděl, ale mlčel jsem, protože když jsem se na něco zeptal, tak jsem byl ....  Teď už to holt neustála. OK. Už se stím smiřuji, vybavuji si nové bydlení. Jsem rád, že jsme se rozešli jako lidé v klidu a snad i bez zloby a nenávisti. To beru jako vítězství. Na všem jsme domluveni, takže i rozvod bude v pohodě a rychlý. A dokážu si představit, že nějaký čas spolu  pujdeme někam na kávu a pokecáme. Nu a to je tak všechno. wink

Někdy to prostě nedopadne a je lepší  to ukončit v klidu , tak hodně štěstí v novém životě smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#69 2. 4. 2014 12:23

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Nevím jak dál

l1012 napsal(a):

Zdravím po dlouhé době. Tak jsem se pokoušel půl roku slepit vztah a bohužel. 9.3 manželka navrhla rozvod. Já jsem souhlasil, protože to už bylo trápení pro oba. V klidu jsme domluvili podrobnosti a od včerejška již bydlím jinde. Samozřejmě, že s kamarádem byla po celou dobu v kontaktu (tajný telefon a podobné lahůdky). Půl roku se dušovala, že to s ním hned v srpnu ukončila. Potom z ní vypadlo, že se ještě viděli 2x v září. Celkově se měnila, chování, udržování se, sex (víc než jindy) atd. Minulý týden jsem se dozvěděl, že se celou dobu přetvařovala. Já to viděl, ale mlčel jsem, protože když jsem se na něco zeptal, tak jsem byl ....  Teď už to holt neustála. OK. Už se stím smiřuji, vybavuji si nové bydlení. Jsem rád, že jsme se rozešli jako lidé v klidu a snad i bez zloby a nenávisti. To beru jako vítězství. Na všem jsme domluveni, takže i rozvod bude v pohodě a rychlý. A dokážu si představit, že nějaký čas spolu  pujdeme někam na kávu a pokecáme. Nu a to je tak všechno. wink

Ustál jsi to chlapsky, a to se cení. A rozhodně to vnímají i všichni zúčastnění. Můžeš být na sebe pyšný.
Je to statečný přístup a málokdo to dokáže.
A až půjdete někam na tu kávu, tak už budeš mít třeba i novou známost v začátku a bude ti hej. A možná že i bm zažárlí smile

Není tady

 

#70 2. 4. 2014 14:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevím jak dál

Grainne napsal(a):

l1012 napsal(a):

Zdravím po dlouhé době. Tak jsem se pokoušel půl roku slepit vztah a bohužel. 9.3 manželka navrhla rozvod. Já jsem souhlasil, protože to už bylo trápení pro oba. V klidu jsme domluvili podrobnosti a od včerejška již bydlím jinde. Samozřejmě, že s kamarádem byla po celou dobu v kontaktu (tajný telefon a podobné lahůdky). Půl roku se dušovala, že to s ním hned v srpnu ukončila. Potom z ní vypadlo, že se ještě viděli 2x v září. Celkově se měnila, chování, udržování se, sex (víc než jindy) atd. Minulý týden jsem se dozvěděl, že se celou dobu přetvařovala. Já to viděl, ale mlčel jsem, protože když jsem se na něco zeptal, tak jsem byl ....  Teď už to holt neustála. OK. Už se stím smiřuji, vybavuji si nové bydlení. Jsem rád, že jsme se rozešli jako lidé v klidu a snad i bez zloby a nenávisti. To beru jako vítězství. Na všem jsme domluveni, takže i rozvod bude v pohodě a rychlý. A dokážu si představit, že nějaký čas spolu  pujdeme někam na kávu a pokecáme. Nu a to je tak všechno. wink

Někdy to prostě nedopadne a je lepší  to ukončit v klidu , tak hodně štěstí v novém životě smile

Naopak, možno to dopadlo najlepšie, ako mohlo - obaja majú šancu na nový, lepší začiatok. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#71 2. 4. 2014 20:39

l1012
♥♥-----
Registrovaný: 30. 4. 2012
Příspěvky: 60

Re: Nevím jak dál

Díky všem za podporu. Musím říct, že je to den ode dne lepší. A vůbec největší radost mám z toho, že naše holky (15,19) mě nezavrhly. Včera jsem byl se starší vybírat novou postel, dneska jsme vymalovali pokoj (obě pomáhaly jak draci), zítra jedu s mladší vybírat koberec a v sobotu jedeme všichni 3 pro novou tv. A obě je to opravdu baví a ne že jedou z povinnosti. Natolik je znám.
Máme s manželkou společnou kamarádku, která mě neskutečně psychicky podporuje přes sms. Ona si také prošla rozvodem, ale opravdu brutálním, takže ví jak se cítím a jak mi je. Díky ní jsem odložil Lexaurin a pomaličku se vracím do života. Ta aby měla svatozář. ;-)

Není tady

 

#72 2. 4. 2014 22:15

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nevím jak dál

Seš dobrej a přeju do nového začátku jen to nejlepší. Kdybys nestál za nic, tak by ty "Tvoje holky " kolem Tebe tak neskákaly (včetně kamarádky).


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#73 4. 4. 2014 13:50

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nevím jak dál

l1012 napsal(a):

Díky všem za podporu. Musím říct, že je to den ode dne lepší. A vůbec největší radost mám z toho, že naše holky (15,19) mě nezavrhly. Včera jsem byl se starší vybírat novou postel, dneska jsme vymalovali pokoj (obě pomáhaly jak draci), zítra jedu s mladší vybírat koberec a v sobotu jedeme všichni 3 pro novou tv. A obě je to opravdu baví a ne že jedou z povinnosti. Natolik je znám.
Máme s manželkou společnou kamarádku, která mě neskutečně psychicky podporuje přes sms. Ona si také prošla rozvodem, ale opravdu brutálním, takže ví jak se cítím a jak mi je. Díky ní jsem odložil Lexaurin a pomaličku se vracím do života. Ta aby měla svatozář. ;-)

Šikovnej tummenupp
Hodně štěstí.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#74 4. 4. 2014 15:28

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Nevím jak dál

l1012 napsal(a):

Díky všem za podporu. Musím říct, že je to den ode dne lepší. A vůbec největší radost mám z toho, že naše holky (15,19) mě nezavrhly. Včera jsem byl se starší vybírat novou postel, dneska jsme vymalovali pokoj (obě pomáhaly jak draci), zítra jedu s mladší vybírat koberec a v sobotu jedeme všichni 3 pro novou tv. A obě je to opravdu baví a ne že jedou z povinnosti. Natolik je znám.
Máme s manželkou společnou kamarádku, která mě neskutečně psychicky podporuje přes sms. Ona si také prošla rozvodem, ale opravdu brutálním, takže ví jak se cítím a jak mi je. Díky ní jsem odložil Lexaurin a pomaličku se vracím do života. Ta aby měla svatozář. ;-)

To víš že jo Laxaurin! dumbom
Takovej chlap, a ještě aby si vypatlal mozek a po pár měsících nevěděl s kým včera telefonoval...ještě toto by scházelo big_smile

Není tady

 

#75 4. 4. 2014 22:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nevím jak dál

Takovej chlap, a ještě aby si vypatlal mozek a po pár měsících nevěděl s kým včera telefonoval...ještě toto by scházelo

Jasný, škoda každého dobrého kusu storstark


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů