Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#226 12. 6. 2014 15:25

l1012
♥♥-----
Registrovaný: 30. 4. 2012
Příspěvky: 60

Re: Nevím jak dál

Děkuji všem za přání.
A opět děkuji všem, kteří mě tady podpořili i trochu odsoudili. I to bylo poučné.
Dnes je to 95 dní od rozhodnutí manželky o mém dalším osudu a 75 dní od mého ostěhování se od rodiny.
Kdo trošku sledoval moji anabázi, tak vi a ostatní, a si přečte. big_smile
Momentálně stále nejsem šastný, ale jsem spokojený. Mám byt, mám svého anděla, vrací se mi sebevědomí.
Anděl přijede poprvé na víkend ke mě, tak jsem trochu nervozní, ale strašně se na ní těším. Někdy si připadám, že je mi znova 15. smile Zatím to vypadá, že u nás. vyjímka potvrdí pravidlo. Možná to vypadá na nějakou tu letní dovolenou. wink
Už vím, že nikdy nechci a nebudu na nikom citově závislý, budu mít rád, budu milovat, ale všechno má své hranice.
Dnes jsem byl u soudu o dceru, jelikož jsme byli na všem domluveni, měli skvělého právníka a soudila nás známá mého bratra, tak celý soud trval věřte, nevěřte 5 minut a bylo hotovo.
Bylo mi to líto, ale už jsem se vším smířený a hůř to nesla manželka, než já. Při čtení rozsudku trochu plakala, jenom nevím proč? Vždy to takhle přece chtěla.
Manželka mi už neschází, děti se mnou komunikují a jsou v pohodě.
Mladší dceři jsem anděla už ukázal. Byla nadšená a řekla "to by bylo hustý, kdyby jste zůstali spolu" smile
A potom dodala "chtěla bych, aby jsi ty i mamina jste byli šastný". Je to moje zlatíčko. hjarta
Takže všem ještě jednou.
DÍKY, DÍKY, DÍKY tummenupp

Není tady

 

#227 12. 6. 2014 15:32

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nevím jak dál

No teda.....
Fakt paráda. To, že se dokážete domluvit, tím pádem sami sobě neubližujete víc, než už se stalo. A že i děti to tím pádem berou tak, jak to berou.
Nezbývá než opět pogratulovat. A přeji hezký víkend.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#228 12. 6. 2014 15:35

l1012
♥♥-----
Registrovaný: 30. 4. 2012
Příspěvky: 60

Re: Nevím jak dál

wink snad to vyjde wink

Není tady

 

#229 12. 6. 2014 15:42

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevím jak dál

l1012 napsal(a):

wink snad to vyjde wink

koukam jake mas stesti ... preji at ti to vyjde ...a nemusis se v tom po rozvodu placat jako nekteri smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#230 12. 6. 2014 16:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevím jak dál

snad to vyjde
Myslím, že nelze nesouhlasit... http://fora.babinet.cz/img/smilies/stolt.gif
--------------------------------------------
Poznámka pod čarou - přestaň počítat dny http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#231 12. 6. 2014 17:33

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Nevím jak dál

gratuluju, nový anděl dodá pozitivní energiii a věř nebo ne, za měsíc tady budeš psát, že už jsi šastný. Za rok budeš psát, že je bývalá manželka ve sračkách ale ty už budeš jinde.

Není tady

 

#232 12. 6. 2014 17:41

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Nevím jak dál

Mně anděl pomohl moc.....neskutečně
Jsem jiná a myslím si, že to mám v hlavě lépe srovnané......mnohem lépe
Žiju si fajn život.....a děkuji osudu, že se mi to stalo

Není tady

 

#233 12. 6. 2014 20:08

Mořenka
♥------
Registrovaný: 16. 5. 2014
Příspěvky: 6

Re: Nevím jak dál

Každý musí pracovat sám na sobě, pro své vlastní štěstí. Nemůžeme spoléhat na jiné. Dělat se šastné každý den z maličkostí, třeba že svítí sluníčko, usmála se na vás prodavačka atak.smile

Není tady

 

#234 12. 6. 2014 21:40

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nevím jak dál

l1012 napsal(a):

Děkuji všem za přání.
A opět děkuji všem, kteří mě tady podpořili i trochu odsoudili. I to bylo poučné.
Dnes je to 95 dní od rozhodnutí manželky o mém dalším osudu a 75 dní od mého ostěhování se od rodiny.
Kdo trošku sledoval moji anabázi, tak vi a ostatní, a si přečte. big_smile
Momentálně stále nejsem šastný, ale jsem spokojený. Mám byt, mám svého anděla, vrací se mi sebevědomí.
Anděl přijede poprvé na víkend ke mě, tak jsem trochu nervozní, ale strašně se na ní těším. Někdy si připadám, že je mi znova 15. smile Zatím to vypadá, že u nás. vyjímka potvrdí pravidlo. Možná to vypadá na nějakou tu letní dovolenou. wink
Už vím, že nikdy nechci a nebudu na nikom citově závislý, budu mít rád, budu milovat, ale všechno má své hranice.
Dnes jsem byl u soudu o dceru, jelikož jsme byli na všem domluveni, měli skvělého právníka a soudila nás známá mého bratra, tak celý soud trval věřte, nevěřte 5 minut a bylo hotovo.
Bylo mi to líto, ale už jsem se vším smířený a hůř to nesla manželka, než já. Při čtení rozsudku trochu plakala, jenom nevím proč? Vždy to takhle přece chtěla.
Manželka mi už neschází, děti se mnou komunikují a jsou v pohodě.
Mladší dceři jsem anděla už ukázal. Byla nadšená a řekla "to by bylo hustý, kdyby jste zůstali spolu" smile
A potom dodala "chtěla bych, aby jsi ty i mamina jste byli šastný". Je to moje zlatíčko. hjarta
Takže všem ještě jednou.
DÍKY, DÍKY, DÍKY tummenupp

Okamžiky štěstí jsou někdy málo uchopitelné. Moc si je neuvědomujeme, jsou krátké a nesetrváváme v nich pořád...to poznᚠprávě ve chvíli, kdy v nich seš a víš to, cítíš to...třeba jako já tohle úterý, kdy jsem unavená a celá olepená z vedra, slezla z Palackého stezky a ponořila se do jiskřivé Kamenice stolt

Spokojenost, to je jiná stolt
Je super, že jsi spokojený. Můžeš se už plně soustředit na ty okamžiky štěstí.
Držím palce.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#235 12. 6. 2014 21:58

l1012
♥♥-----
Registrovaný: 30. 4. 2012
Příspěvky: 60

Re: Nevím jak dál

karfice napsal(a):

gratuluju, nový anděl dodá pozitivní energiii a věř nebo ne, za měsíc tady budeš psát, že už jsi šastný. Za rok budeš psát, že je bývalá manželka ve sračkách ale ty už budeš jinde.

Myslím, že tam bude podstatně dřív, pokud už tam není.

Není tady

 

#236 12. 6. 2014 22:33

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Nevím jak dál

Mořenka napsal(a):

Každý musí pracovat sám na sobě, pro své vlastní štěstí. Nemůžeme spoléhat na jiné. Dělat se šastné každý den z maličkostí, třeba že svítí sluníčko, usmála se na vás prodavačka atak.smile

smile svět se skládá z maličkostí


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#237 12. 6. 2014 22:37

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevím jak dál

dusička napsal(a):

Mořenka napsal(a):

Každý musí pracovat sám na sobě, pro své vlastní štěstí. Nemůžeme spoléhat na jiné. Dělat se šastné každý den z maličkostí, třeba že svítí sluníčko, usmála se na vás prodavačka atak.smile

smile svět se skládá z maličkostí

Svítí celé dny ... takže jsme všichni štěstím bez sebe smile kdy už vás ty kecy přestanou bavit


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#238 12. 6. 2014 22:50

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Nevím jak dál

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):

Mořenka napsal(a):

Každý musí pracovat sám na sobě, pro své vlastní štěstí. Nemůžeme spoléhat na jiné. Dělat se šastné každý den z maličkostí, třeba že svítí sluníčko, usmála se na vás prodavačka atak.smile

smile svět se skládá z maličkostí

Svítí celé dny ... takže jsme všichni štěstím bez sebe smile kdy už vás ty kecy přestanou bavit

Graine - ty tu píšeš jen samé kecy a problémy.Nic jiného totiž neumíš. Neumíš si užívat života. Píšeš, jak život stojí za h... atd...
A jaké pak kecy, že svítí celé dny. Kdyby nesvítilo - byl by konec světa.
Umíš vůbec na procházce vnímat ve vlasech větřík, pocítit ten jeho závan, tu vůni louky, slunce paprsky . Miluju ,když svítí slunce a já jsem pod stromem a koukám, jak prosvítá listím. To jsou ty maličkosti.
Starosti jsou a budou,ale když se zapomeneš a zaposlechneš se do přírody, zjistíš, že je na světě krásně.
A jestli to bereš jako blbý kecy, tak to nečti a jdi si na svoje vlákno stěžovat.
Omlouvám se za offtopic

1012 - držím pěsti


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#239 12. 6. 2014 22:53

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevím jak dál

dusička napsal(a):

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):


smile svět se skládá z maličkostí

Svítí celé dny ... takže jsme všichni štěstím bez sebe smile kdy už vás ty kecy přestanou bavit

Graine - ty tu píšeš jen samé kecy a problémy.Nic jiného totiž neumíš. Neumíš si užívat života. Píšeš, jak život stojí za h... atd...
A jaké pak kecy, že svítí celé dny. Kdyby nesvítilo - byl by konec světa.
Umíš vůbec na procházce vnímat ve vlasech větřík, pocítit ten jeho závan, tu vůni louky, slunce paprsky . Miluju ,když svítí slunce a já jsem pod stromem a koukám, jak prosvítá listím. To jsou ty maličkosti.
Starosti jsou a budou,ale když se zapomeneš a zaposlechneš se do přírody, zjistíš, že je na světě krásně.
A jestli to bereš jako blbý kecy, tak to nečti a jdi si na svoje vlákno stěžovat.
Omlouvám se za offtopic

1012 - držím pěsti

Omlouvám se za offtopic všem sluníčkovým lidem


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#240 27. 6. 2014 17:35

l1012
♥♥-----
Registrovaný: 30. 4. 2012
Příspěvky: 60

Re: Nevím jak dál

Zdravím, 14 dní pryč, tak zase něco písnu. wink
Největší co se událo je, že anděl odletěl. sad nebudu zde psát důvody, ale je pryč. Rozešli jsme se v dobrém a ona pro mě zůstane navždy člověkem, který mě neskutečně pomohl, když mi bylo nejhůř.
Moc mě to mrzí, ale bohužel jinak to nejde. A musím říct, že jsem to i obrečel. sad
Jsem teda opět sám, ale jsem úplně jinde a zajišuji, že znovu nabytá svoboda, zase není tak špatná. Dokážu si užít života (tím nemyslím se ženami).

Upravil(a) l1012 (27. 6. 2014 17:36)

Není tady

 

#241 27. 6. 2014 18:17

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevím jak dál

l1012 napsal(a):

Zdravím, 14 dní pryč, tak zase něco písnu. wink
Největší co se událo je, že anděl odletěl. sad nebudu zde psát důvody, ale je pryč. Rozešli jsme se v dobrém a ona pro mě zůstane navždy člověkem, který mě neskutečně pomohl, když mi bylo nejhůř.
Moc mě to mrzí, ale bohužel jinak to nejde. A musím říct, že jsem to i obrečel. sad
Jsem teda opět sám, ale jsem úplně jinde a zajišuji, že znovu nabytá svoboda, zase není tak špatná. Dokážu si užít života (tím nemyslím se ženami).

Tak to mně mrzí , moc jsem si přála , aby ti to vyšlo . Hlavně , že tě to nijak nepoložilo a užívᚠsi svobody . Hodně štěstí .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#242 27. 6. 2014 18:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevím jak dál

anděl odletěl
"… jsou andělé učitelé, kteří nám mohou pomoct se naučit něco nového. Ti s námi nezůstávají jako strážní andělé, ale přicházejí a odcházejí." Lorna Byrne


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#243 27. 6. 2014 22:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nevím jak dál

Ahoj, Kluku! To víš, andělé nejsou od toho, aby se nám naprdelkovali do garsonky.....přiletí, pomůžou a letí dál pussa Ale je po nich smutno, o tom žádná.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#244 27. 6. 2014 22:53

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nevím jak dál

Konečně, slovo angelos znamená posel. A takový nebeský pošák se samosebou nemůže zakecat u jedný branky.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#245 28. 6. 2014 7:56

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevím jak dál

l1012, to zase přebolí. Důležité je, že už jsi zase o krůček dál.
A medzi námi, partner/ka, co s námi skutečně ladí, se hledá velmi velmi těžko. Ostatní partneři, které potkáváme, nám pomáhají poznat, koho k sobě skutečně hledáme, s kým doopravdy ladíme. Abychom to snadno poznali, až ho potkáme. A když ne teď, tak v příštím životě. A v tomto se můžeme zabavit zase jinak, nᚠživot nestojí na existenci partnera.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#246 28. 6. 2014 10:14

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Nevím jak dál

lupina montana napsal(a):

Konečně, slovo angelos znamená posel. A takový nebeský pošák se samosebou nemůže zakecat u jedný branky.....

to jsou perly......



Můj anděl a byl to Anděl..........mi neskutečně pomohl........s orientací v životě
Ale já byla neskutečně "hloupá"........a potřebovala jsem dostat na pr... a to pořádně
No a chce to ten čas........odstup......jiný úhel pohledu a tak...a bude ještě líp

Není tady

 

#247 28. 6. 2014 13:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nevím jak dál

l1012 napsal(a):

Zdravím, 14 dní pryč, tak zase něco písnu. wink
Největší co se událo je, že anděl odletěl. sad nebudu zde psát důvody, ale je pryč. Rozešli jsme se v dobrém a ona pro mě zůstane navždy člověkem, který mě neskutečně pomohl, když mi bylo nejhůř.
Moc mě to mrzí, ale bohužel jinak to nejde. A musím říct, že jsem to i obrečel. sad
Jsem teda opět sám, ale jsem úplně jinde a zajišuji, že znovu nabytá svoboda, zase není tak špatná. Dokážu si užít života (tím nemyslím se ženami).

tyhle první vztahy po většinou nevydrží. bývají to jen takové berličky, aby se člověk odpíchnul od toho, co bylo.
zase bude dobře wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#248 28. 6. 2014 13:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nevím jak dál

Eva. napsal(a):

l1012, to zase přebolí. Důležité je, že už jsi zase o krůček dál.
A medzi námi, partner/ka, co s námi skutečně ladí, se hledá velmi velmi těžko. Ostatní partneři, které potkáváme, nám pomáhají poznat, koho k sobě skutečně hledáme, s kým doopravdy ladíme. Abychom to snadno poznali, až ho potkáme. A když ne teď, tak v příštím životě. A v tomto se můžeme zabavit zase jinak, nᚠživot nestojí na existenci partnera.

co ty to mᚠpořád s tím ladí neladí ? mám pocit, že za tu chvilku tady, už to čtu od tebe poněkolikátý.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#249 29. 6. 2014 23:05

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nevím jak dál

Anděl Ti pomohl jak nejvíc to šlo. Víš, budu se opakovat, ale já si opravdu myslím, že na plnohodnotný vztah je ještě brzo. Je třeba se pořádně vyrovnat s tím, co se stalo, aby další vztah za něco stál.
Prostě se tak nějak zklidnit a naladit - k čemuž ti anděl určitě přispěl.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#250 30. 6. 2014 14:35

l1012
♥♥-----
Registrovaný: 30. 4. 2012
Příspěvky: 60

Re: Nevím jak dál

Něco o těch andělích wink

Muž se po smrti ohlíží za svým životem. Anděl strážný mu říká: „Vidíš ty dvoje stopy, které jdou všude vedle sebe? Jedny jsou Tvé, jedny mé. Po celou dobu jsem Tě doprovázel a chránil.“

V tom muž vyletí: „A kde jsi byl tady, když mi bylo nejhůř? Tady vidím jen jedny stopy.“

Anděl se usměje: „Tam, kde jsou jen jedny stopy, jsem Tě nesl na zádech, když už jsi neměl sílu jít dál.“

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů