Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 8. 2013 21:59

Mmarta
Zablokovaný
Registrovaný: 23. 12. 2012
Příspěvky: 76

Hubnutí

Ahoj, doufám, že mi tu odpoví někdo, kdo má takový podobný problém, jako já. Už od puberty mám hodně kilogramů navíc, ale vůbec mi to nejde shodit a nevím, co mám dělat. Snažím se jíst pravidelně, zdravě a taky cvičím. Už jsem dospěla už do takového stavu, že se snažím hledat nutričního poradce. Bohužel s nimi nemám žádné zkušenosti, tak bych se ráda zeptala, zda jste to někdo zkoušel a jaký to mělo účinek? Ráda bych věděla, jestli to opravdu má cenu, nebo nad tím vůbec nemám přemýšlet.

Děkuji

Není tady

 

#2 26. 8. 2013 13:00

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Hubnutí

Ja si rikam jedno.Jakypak nejde zhubnout v koncentraku nikdo tlustej nebyl.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3 26. 8. 2013 14:45

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Hubnutí

Člověk se nenarodil s dispozicí být tlustej. To je jen životním stylem. Tvar a typ postavy je danej, ale tělesná hmotnost je jen naše práce.
Jen některý nemoci a léky mají vliv na tělesnou váhu.
Ale většina tlustých lidí jsou tlustí jen proto, že se prostě přežírají a nehýbou.
Snažit se je málo, musíš mít vůli a vydržet. Snaha sama o sobě nestačí. Jíst pravidelně a střídmě a pohyb, pohyb, pohyb, nic jinýho nepomůže. Prášky na hubnutí mají vliv na činnost mozku a "kouzelný" preparáty nefungují.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#4 5. 9. 2013 12:06

Lucka7765
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2013
Příspěvky: 19

Re: Hubnutí

Já měla podobný problém a bojovala jsem s tím docela dlouho, ale když se chce, jde všechno. Jo, taky si myslím, že sice geny můžou dělat svoje, ale spíš je to všechno o životním stylu a o tom, co jíš a jak se hýbeš. Takže pokud to sama nezvládáš, tak by ses měla obrátit na někoho zkušenějšího, nebo opravdu na toho poradce, aby tě aspoň nasměroval. Je jich mnoho, kamarádka to zkoušela, takže nějaké doporučení bych měla, pokud bys chtěla.

Není tady

 

#5 5. 9. 2013 12:46

Petii
♥------
Registrovaný: 21. 8. 2013
Příspěvky: 10

Re: Hubnutí

Poradce není třeba, na internetu je mnoho receptů a tréninkových plánů, vše je jen o tom se rozhodnout se sebou něco dělat:)

Není tady

 

#6 6. 9. 2013 11:52

Lucka7765
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2013
Příspěvky: 19

Re: Hubnutí

Ano, poradce sice není vždy potřeba, ale někdy to hold bez něho nejde. Přecejenom ti může změřit určité hodnoty v těle a napsat jídelníček "na míru". Když má někdo opravdu pevnou vůli, může se do toho pustit sám. Když bude poslouchat své tělo, půjde to. Ale znám hodně lidí, co to sami nezvládli, ono to vypadá celkem jednoduše, ale jednduché to není ani trochu. O to víc, když není třeba ani podpora od okolí, tak se to ten člověk snaží vzdát. Poradce poradí, podpoří, vysvětlí... pak to jde líp. Takže sice být nemusí, ale někdy je to lepší. A pokud člověk narazí na dobrého poradce, ne jen na nějakého moulu, tak opravdu zbytečný neni.

Není tady

 

#7 12. 9. 2013 18:33

Mmarta
Zablokovaný
Registrovaný: 23. 12. 2012
Příspěvky: 76

Re: Hubnutí

Holky děkuji za všechny vaše reakce. Jsem ráda, že se mi snažíte pomoct. Ale opravdu jsem dospěla do takového stádia, že je asi potřeba nějakého výživového poradce vyhledat. Už jsou zkoušela i online poradce, ale myslím si, že bude lepší si nechat změřit hodnoty v těle a také můj denní výdej a příjem apod. a podle toho si nechat sestavit jídelníček. Třeba to pak už půjde, stále dělám nějaké chyby a necítím se dobře sad Tak snad tato poslední možnost zabere.

Není tady

 

#8 16. 9. 2013 13:17

Lucka7765
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2013
Příspěvky: 19

Re: Hubnutí

Jasně, když o to stojíš, tak do toho běž, určitě si myslím, že to není zbytečné. Znám jednu stránku, kde je poradenství, výživa atd., tu mi doporučila moje blízká kamarádka kdysi, tak ti tady dávám odkaz a podívej se tam, třeba ti to pomůže: http://www.drstanek.cz/ Měj se krásně a doufám, že ti vše půjde a zhubneš a hlavně, aby jsi se cítila líp, to je totiž to nejdůležitější. Kdyžtak tu pak napiš, jak jsi dopadla, nebo jak to probíhá. Držím pěstičky wink

Není tady

 

#9 17. 9. 2013 13:24

Mmarta
Zablokovaný
Registrovaný: 23. 12. 2012
Příspěvky: 76

Re: Hubnutí

Lucka7765:

Ahoj Lucko, moc děkuji za reakci a za odkaz. Koukala jsem na stránky a vypadá to docela seriózně. Vyzkouším asi online poradnu a nějaké výrobky, na ty jsem taky koukala. Koukala jsem, že mají i ordinaci, tak zkusím popřemýšlet, že bych se tam objednala, protože to asi budou odborníci, ale nerada bych někomu naletěla. Neměla bys ještě nějaké podrobnější informace? Měj se krásně a ještě jednou děkuji.

Není tady

 

#10 5. 10. 2013 19:36

Brrouk
Zablokovaný
Registrovaný: 12. 12. 2012
Příspěvky: 113

Re: Hubnutí

Mmarto, měla jsem podobný problém jako ty… Už od základy jsem byla vždycky silnější a dost mě to štvalo… Vyzkoušela jsem spoustu hubnoucích produktů a diet, ale nic mi dlouhodobě nepomohlo a leda jsem z toho měla zdravotní problémy. Potom jsem už skoro zoufalá jednou hledala na netu a našla jsem odkaz na jednu nutriční poradkyni z Brna a tak jsem si řekla, že to risknu a fakt jsem udělala dobře! Sestavila mi jídelníček přímo na míru podle mého týdenního záznamu (jídla, pití a fyzické aktivity), vyšetřila mě takovým speciálním přístrojem co ti změří rozložení tuků a svalů v těle a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat!  Teď přesně vím, co mám dělat a čeho se držet a když si nevím rady, tak se s ní přímo poradím. Takže já za sebe můžu doporučit slečnu Lucii Fialovou big_smile

Není tady

 

#11 21. 12. 2013 11:17

Lucka7765
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2013
Příspěvky: 19

Re: Hubnutí

Krásný den Marto...

nemᚠvůbec zač, už jsi na to koukala a zkoušela něco? smile Klidně se tam objednej. Klidně ti k tomu řeknu víc, copak bys ráda věděla? Snad ti budu schopná odpovědět.

Měj krásný den.

Není tady

 

#12 24. 12. 2013 14:16

Mmarta
Zablokovaný
Registrovaný: 23. 12. 2012
Příspěvky: 76

Re: Hubnutí

Už jsem se objednala a jdu tam po Novém roce, tak uvidím, na co přijdeme a jaké to bude. Pak dám vědět, jak to dopadlo smile a nějaké ty výrobky jsi teda zkoušela? Je tam toho hodně, ale nevím, co vyzkoušet. Taky to budu objednávat asi až po Novém roce. Asi mě lákají ty koktejly, začala jsem pravidelně cvičit, tak že bych je pila třeba místo svačiny. Mají dokonce i fajn příchutě, takže bych si i vybrala smile Měj pěkné Vánoce..

Není tady

 

#13 27. 12. 2013 18:17

Lucka7765
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2013
Příspěvky: 19

Re: Hubnutí

Ty koktejly jsou fajn a nemám po nich ani hlad, což mě překvapuje, protože jinak mám vždycky hlad, že bych zblajzla všecko, co by mi přišlo pod ruku, když si dám třeba jen jogurt smile Taky měj pěkné svátky a a vše dobře dopadne, pak se ozvi, jak to dopadlo.

Není tady

 

#14 23. 1. 2014 12:15

Lucka7765
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2013
Příspěvky: 19

Re: Hubnutí

Ahoj, tak co, už mᚠnějaké výsledky, nebo vyšetření zasebou? Už mᚠjídelníček? Jak to všecko dopadlo? smile

Není tady

 

#15 29. 4. 2014 9:56

Kajuška
♥------
Registrovaný: 2. 4. 2014
Příspěvky: 10

Re: Hubnutí

Nejlepší rady o cvičení a hubnutí najdete zde
smazáno

Upravil(a) AndreaP. (29. 4. 2014 20:45)

Není tady

 

#16 29. 4. 2014 11:18

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Hubnutí

Já třeba za 4 měsíce zhubla 14 kilo. Ale taky se 90kilové ženě hubne lépe, než 50kilové, která ještě potřebuje 2 kila dostat dolů.

Není tady

 

#17 29. 4. 2014 12:27

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Hubnutí

Kajuška napsal(a):

Nejlepší rady o cvičení a hubnutí najdete zde

Nejlepší rady najdeš odjakživa u mě. Třeba tady je jedna: jdi už s těma debilníma stránkama do p.dele, díftko předrahá! dumbom


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#18 21. 11. 2014 15:02

daysulinek
♥♥-----
Registrovaný: 10. 5. 2014
Příspěvky: 55

Re: Hubnutí

karfice napsal(a):

Já třeba za 4 měsíce zhubla 14 kilo. Ale taky se 90kilové ženě hubne lépe, než 50kilové, která ještě potřebuje 2 kila dostat dolů.

To mᚠurčitě pravdu...ale hlavně jde taky o to, jak se hubne, protože pokud se snažíme hubnout tak, aby to bylo tělu přirozené, aby to vlastně nebylo hubnutí, ale dostávání těla zpět do jeho přirozené fyzické kondice, musí to jít pomalu...čím rychleji to jde, tím hůř, tělo se pak nové váze nedokáže adaptovat...a vznikají jojo efekty..

Není tady

 

#19 22. 12. 2014 11:11

nikol.ambielova
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2014
Příspěvky: 34

Re: Hubnutí

daysulinku - velmi hlubokou myšlenku jsi sem teď napsala a bude to asi pravda..mᚠs tím sama zkušenost? nebo jsi to už postupem času vypozorovala na svém okolí?

Není tady

 

#20 1. 1. 2015 11:15

loriii
♥------
Registrovaný: 1. 1. 2015
Příspěvky: 1

Re: Hubnutí

ahoj, výživový poradci jsou různí, někteří opravdu pomohou, někteří neví o čem mluví. Je to způsobené tím, že získat tu licenci se dá asi za tři dny. Chce to hodně vybírat.

Základ u hubnutí je vždy správný jídelníček, potom trénink - hubnout se dá i bez něj, ale váha jde sice dolů, ale pěkné tvary tím bez tréninku nezískáš. Jako POSLEDNÍ krok ti to může urychlit nějaký dobrý spalovač, reklama Ale nejdřív určitě to chce úpravu jídelníčku a odpovídající trénink. Hodně štěstí.

Není tady

 

#21 11. 1. 2015 17:13

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Hubnutí

Ahojki. Ja byla taky u poradce jednou... a vyklubal se z toho herbalife... a taky to zaclo merenim vody,tuku a svalu v tele a vysvetlovani tuku kolem organu a ucpavani cev a vypadalo to fakt dobre. Rikala jsem si, tak holka tomu asi rozumi, tak snad pomuze... a houby s octem. Zaclo pak pry kolik utracim za snidani, kolik za veceri a nakonec herbalife produkty a uz jela propaganda... Takze bez doporuceni a procteni recenzi bych asi za neoverenym vyzivovym poradcem nesla smile
Nicmene ja bojuju taky. Ja teda potrebuju dat dolu tech proklatych asi 7kg, ale nejde to. Zkousela jsem i krabickovou dietu a nic, ani deko. Takze preju hoooodne stesti, aby te nasmerovali na spravnou cestu a aby se darilo po ni kracet smile

Není tady

 

#22 11. 1. 2015 19:00

klara85
♥------
Registrovaný: 11. 1. 2015
Příspěvky: 5
Web

Re: Hubnutí

jediná účinná metoda na zhubnutí je víc spálit jak přijmout ... čili hodně pohybu a aktivita, diety jsou podle mě na nic

Není tady

 

#23 11. 1. 2015 20:05

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Hubnutí

No kdyby to bylo tak jednoduche, spalit vic nez prijmout, tak jsme vsechny hubene. Ja spaluju vic, ale nehubku (mozna diky stitne zlaze, kterou lecim). Dneska je plny internet kdejakych rad, zkusenosti, novych objevu a zavrhovani starych poznatku. Jezte pravidelne 5x denne, jezte jen 3x, nejezte radsi vubec... Kazde telo je jine, ovlivnuji nas leky, prostredi, prace, geny apod. Ja teda na diety nejsem, nemam na ne vuli, ale jim pravidelne, zadne tucne, smazene, hodne ovoce a zeleniny, sportuju, ale bohuzel... nejde to dolu. Tak jsem rada, ze se udrzuju na stejne vaze.
Ted jsem zacla "Dietu obden", kdy jeden den se ji normalne, druhy den jen 500kcal a tak dokola. Pry funguje, pry je pro telo zdrava, ruzne studie, ruzne nazory smile

Není tady

 

#24 12. 1. 2015 6:59

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Hubnutí

Kazdy clovek to ma jinak co mu pomaha a co ne.....vzdycky se vyriti nejaky hit co pomaha a to ostatni je spatne.Kazdy si musi najit to co mu vyhovuje.Ja jist naposledy v 17 hodin,tak jsem jednou takova.....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#25 28. 1. 2015 11:28

daysulinek
♥♥-----
Registrovaný: 10. 5. 2014
Příspěvky: 55

Re: Hubnutí

Tak jak píše eresmuss, každému pomůže něco jiného a jsou dvě možnosti, buď si rozhodneme, že to budeme zkoušet sami, takže to bude trvat delší dobu, než zjistíme, co platí na to naše tělo a nebo půjdeme za poradcem, tak jak tu už některá z holek psala, nejlépe dát na doporučení, a to není poradenství jen o produktech, ale opravdu o vás a vašem tělu...takový poradce se v tom vyzná více a hlavně by to mělo fungovat tak, že pokud se netrefí, sestaví špatný jídelníček a pohyb a nefunguje to a pokud si i nějaký ten produkt koupíte a nic, tak by měly jít zpět peníze a nebo další alternativy už zdarma...přirovnala bych to ke klasické reklamaci... jo škoda, že to nefunguje tak jednoduše, jak tu psala klara

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů