Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 25. 8. 2013 21:52

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jaké prostředky na úklid?

Ani Saturn? A jsi si tím jistá?

Aprill, mám mikroutěrku vietnamskou i nóbl značku - a baterie furtundfurt zas.raný jak jetel grater A to ti vydrží? U tý nanopěny totiž píšou, že by to mělo vydržet čistý až půl roku...........to zní jako překrásný sen, co? lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#52 25. 8. 2013 22:03

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jaké prostředky na úklid?

Ani Saturn.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#53 25. 8. 2013 23:17

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jaké prostředky na úklid?

Veriseek napsal(a):

aprill napsal(a):

Veriseek napsal(a):

Já teda úklid také moc v oblibě nemám, ale když už se na to vrhnu, tak vezmu všechno z gruntu a fakt pořádně. Zmíněné prostředky Amway v oblibě nemám  už jen proto, že jsem kdysi na jeden prostředek měla alergickou reakci. Používám na úklid nano pěnu-není moc známá, tak je možné, že některým nic neřekne. Uklízím sní hlavně koupelnu, záchod, zrcadla a okna. Líbí se mi, že uklizené plochy se po pklidu delší dobu lesknou.
Co se týče věcí v myčkách big_smile Taky nedávám prkýnka a keramické nože, jinak vše smile

a je to tu lol

A mohu se zeptat co je tu? Nevšimla jsem si, že bych udělala nějakou reklamu, jen jsem řekla, co používám doma na úklid já.. njn, akorát je to něco jiného, než používáte vy, tak je to hned reklama... Je vidět, že na forech už se člověk opravdu nemůže o ničem normálně bavit... Ale to, že jiné dámy sem dají odkaz na prodej konvice, to je zcela v pořádku big_smile

Keramické nože ndmám v arzenálu tongue

Není tady

 

#54 26. 8. 2013 0:42

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Jaké prostředky na úklid?

Frigo napsal(a):

Er a ty nevíš, že konev na čaj či na kafe a tudíž i hrníčky na tyto nápoje mᚠumývat jen v horké vodě ???????  Nepoužívat žádný chemický prostředek...  va  va

upravím však svůj předchozí příspěvek - jak to krásně vonělo po otevření myčky. smile

To vím, že by se mělo dělat, ale věř mi, že i v mnohých čajovnách umývají konvičky a šálky jarem. Já sama si dělám čaj do většího hrnku, nemám speciálně hrnek pro bílý čaj, další pro zelený, další pro černý atd., jak by to mělo správně být, takže hrnek umývám houbičkou s kapkou jaru. Opláchnutí pouze horkou vodou mi nestačí, mám pořád pocit, že je hrnek špinavý.

Není tady

 

#55 26. 8. 2013 5:19

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jaké prostředky na úklid?

lupina montana napsal(a):

Ani Saturn? A jsi si tím jistá?

Aprill, mám mikroutěrku vietnamskou i nóbl značku - a baterie furtundfurt zas.raný jak jetel grater A to ti vydrží? U tý nanopěny totiž píšou, že by to mělo vydržet čistý až půl roku...........to zní jako překrásný sen, co? lol

jj, vydrží.
četla jsem o dlouhotrvajícím účinku, ale nějak tomu nevěřím vissla , protože co se má zas..t to se za..re

aby nedošlo k omylu, nevydrží mi vypucované baterie půl roku wink

Upravil(a) aprill (26. 8. 2013 5:21)

Není tady

 

#56 26. 8. 2013 7:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jaké prostředky na úklid?

když odněkud přijedeš - vybaluješ hned, nebo až příležitostně?
Chceš to fakt vědět??? lollollol
bohužel, s ascendentem na Panně je to pro mně naprosto nedosažitelný sen
Ale já ho mám taky - kde je chyba? va

Upravil(a) helena (26. 8. 2013 7:42)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#57 26. 8. 2013 19:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jaké prostředky na úklid?

Vilemína napsal(a):

Frigo napsal(a):

Er a ty nevíš, že konev na čaj či na kafe a tudíž i hrníčky na tyto nápoje mᚠumývat jen v horké vodě ???????  Nepoužívat žádný chemický prostředek...  va  va

upravím však svůj předchozí příspěvek - jak to krásně vonělo po otevření myčky. smile

To vím, že by se mělo dělat, ale věř mi, že i v mnohých čajovnách umývají konvičky a šálky jarem. Já sama si dělám čaj do většího hrnku, nemám speciálně hrnek pro bílý čaj, další pro zelený, další pro černý atd., jak by to mělo správně být, takže hrnek umývám houbičkou s kapkou jaru. Opláchnutí pouze horkou vodou mi nestačí, mám pořád pocit, že je hrnek špinavý.

Já jsem odložila porcelán a na čaj používám skleněné konvice - ty várné. Tolik nezacházejí a příjde mi, že sklou moc pachy nepřebírá. I na pití používám taději skleněné hrnky. A v zimě ty normální. Nevím proč.
Ale občas i ty skleněné přejedu kapičkou jaru.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#58 26. 8. 2013 21:23

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jaké prostředky na úklid?

Judyna napsal(a):

Ani Saturn.

Teda milánkové, vy mi děláte v tý astrologii bordel dumbom Ještěže ctím ten Harvardův-Murphyho zákon! lol

Aprill a jak dlouho? Pže mně připadá, že ty moje mají jakousi samozasírací schopnost, nebo co grater


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#59 27. 8. 2013 6:44

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jaké prostředky na úklid?

lupina montana napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ani Saturn.

Teda milánkové, vy mi děláte v tý astrologii bordel dumbom Ještěže ctím ten Harvardův-Murphyho zákon! lol

Aprill a jak dlouho? Pže mně připadá, že ty moje mají jakousi samozasírací schopnost, nebo co grater

přetřu je tak 1-2x týdně. občas na ně vezmu clin na okna.  ale je taky pravda, že doma moc nedržujeme

Není tady

 

#60 27. 8. 2013 14:53

Veriseek
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2013
Příspěvky: 26

Re: Jaké prostředky na úklid?

modrovous napsal(a):

Verisku, mě by ta nano pěna docela zajímala. Dá se to použít třeba i na sprcháč nebo je to jenom na povrchy, které se nenamáčí? Nebo co se s tím dá vůbec čistit a kde to kupuješ? Jsem líná hledat na netu rodna .
Mám dobré zkušenosti s nanostříbrem na plíseň na zdi, tak sonduju. smile

Právě, že ano. Dá se to používat na sprcháč, vanu-prostě celou koupelnu, kuchyně, okna, zrcadla, vlastně na všechny nesavé povrchy. Já nevím, jestli si tady vůbec můžu dovolit dát odkaz, kde nakupuji nano pěnu. Ale první jsem si koupila na jedné promo akci, na kterou jsem náhodně narazila v jednom nákupním centru v Brně. 
lupina montaan: musím se přiznat,  že s nano inpregnací zkušenost nemám, ale asi to už o něčem svědčí, když obojí zvládne s nečistotou udělat takové věci.

Není tady

 

#61 27. 8. 2013 17:14

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jaké prostředky na úklid?

Jojo - na těch botách byla perfektní, vodu to odpuzovalo tak, že dělala kuličky smile

April - to je nápad! Moje oblíbená Nejlepší pistole ve městě tummenupp To zkusím.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#62 28. 8. 2013 18:53

Veriseek
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2013
Příspěvky: 26

Re: Jaké prostředky na úklid?

No, tak to vidíte, třeba by nebylo na škodu vyzkoušet ji i jinde, než jen na botách. Já jsem sní opravdu spokojená, ale ze začátku jsem byla stejně tak skeptická, jako každej, kdo o tom jen slyšel. smile Ale přesně platí to pravidlo, že když člověk nevyzkouší, tak to nezjistí smile

Není tady

 

#63 26. 7. 2015 19:54

Janicka.
♥------
Registrovaný: 26. 7. 2015
Příspěvky: 7

Re: Jaké prostředky na úklid?

Podívej se tady www.katalogdrogerie.cz .

Snad jsem ti pomohla.

Není tady

 

#64 6. 11. 2018 9:02

NoJa86
♥------
Registrovaný: 27. 8. 2018
Příspěvky: 6

Re: Jaké prostředky na úklid?

Doma používám čistící prostředky od nás z práce. Jsou to průmyslové prostředky, které mají mnohem větší koncentraci a fakt hezky voní. https://www.apexsystems.cz/ Pokud máte nějakého známe kdo má přístup k jakýmkoliv takovým prostředkům, tak mohu jen doporučit.

Není tady

 

#65 30. 1. 2019 22:40

javurek
♥------
Registrovaný: 30. 3. 2017
Příspěvky: 23

Re: Jaké prostředky na úklid?

Ahoj smile Já používám více méně všechno z této stránky http://www.obalyat.cz/443-cistici-a-des … a-koupelny cca 2x týdně. A to savo tak jednou za dva týdny. Samozřejmě, že kachličky se pošlapou a vypadají špinavé po jednou dni, ale to většinou jen narychlo setřu hadrou. Jinak plísně atd spolehlivě likviduje to savo. A vydrží to klidně i měsíc.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů