Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 8. 2013 10:56

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

Jak  jsem jiz napsala ,jak  se zbavit techto lidi ,kteri napr. kvuli sve vlastni nespokojenosti ,chteji nejakym zpusobem ublizit a nebo maji potrebu rypat atd,takovych tech jedovatych poznamek atd...

Není tady

 

#2 19. 8. 2013 11:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?
Přestat se s nima stýkat...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#3 19. 8. 2013 11:29

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

JAk píše Helena..

TAky jsem hodně osekala okruh svých "kamarádů" a "známých" Přestala jsem se stýkat s lidmi, se kterýma mi nebylo dobře nebo na mě nějakým způsobem "parazitovali"


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#4 19. 8. 2013 12:13

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

vždycky nejde se s nimi přestat stýkat. na takové lidi můžeš narazit i v práci, třeba.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#5 19. 8. 2013 12:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

na takové lidi můžeš narazit i v práci, třeba
I s takovejma se dá jednat striktně služebně... a pokud možno ne mezi čtyřma očima.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 19. 8. 2013 12:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

helo, to jistě. jen ne vždycky ti to pomůže. proti rýpání, blbým řečem, nebo tomu, že ti ten druhej chce - nebo třeba i nechce, jen to nedomyslí - ublížit, kolikrát není obrany. můžeš se zkusit takovým lidem vyhnout, ale to je tak asi všechno.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#7 19. 8. 2013 12:34

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

helena napsal(a):

Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?
Přestat se s nima stýkat...

Přestat je přitahovat.
Zákon přitažlivosti je přesný a nedá se obejít: co mám uvnitř, to se mi manifestuje i navenek...
Nepřitahovat je znamená sama nebýt taková. Podívat se na sebe upřimně a pravdivě, přijmout sama sebe i s tím, co popírám, pozornost věnovat hlavně tomu, co se mi nelíbí, těm, kteří mě štvou, protože tam je klíč k celé situaci.
Nelhat si.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#8 19. 8. 2013 17:36

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

Mam na mysli treba i takovou urednici ,ktera cloveka sjede jen proto ,ze ma blbou naladu .To si nemyslim ,ze to clovek nejak pritahuje .Proste to potrebuje ze sebe dostat ven  a tak kdyz je clovek v pravou chvilku na pravem miste ,tak si na nem ulevi .Ja toto vetsinou ignoruji  nebo se ohradim a je klid . Samozrejme ve slusnosti

Není tady

 

#9 19. 8. 2013 18:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

já teda ten tvůj první dotaz pochopila jinak, než jak jsi to tady podala teď. mluvila jsi o ublížení a to mi něják nejde dohromady s úřednicí, co má blbou náladu.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#10 19. 8. 2013 18:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

Taky jsem to pochopila jinak.
Je jasné, že pokud v soukromí narazíš na takového člověka, tak se s ním prostě už stýkat nebudeš, na tom není nic těžkého. Horší je to opravdu v zaměstnání. Tam takoví lidé dokážou hodně otrávit a vyhnout se jim vždy nemůžeš. Zvl᚝, pokud jste v jedné místnosti a musíte spolu jednat.
Na úřadech nebo v obchodě nad tím mávnu rukou. Nechci se jich zastávat, ale vím, jak to leckde mají těžké - hodně se snižují stavy, navaluje se práce a to se dlouho s úsměvem vydržet nedá. Za to ti zaměstanci v mnoha případech nemohou.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11 19. 8. 2013 18:36

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

Pandorraa napsal(a):

helena napsal(a):

Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?
Přestat se s nima stýkat...

Přestat je přitahovat.
Zákon přitažlivosti je přesný a nedá se obejít: co mám uvnitř, to se mi manifestuje i navenek...
Nepřitahovat je znamená sama nebýt taková. Podívat se na sebe upřimně a pravdivě, přijmout sama sebe i s tím, co popírám, pozornost věnovat hlavně tomu, co se mi nelíbí, těm, kteří mě štvou, protože tam je klíč k celé situaci.
Nelhat si.

Tyhlety kecy jsou příšerný usch Jak z nějaký přiblblý jehovistický sekty. Hnus usch

Není tady

 

#12 19. 8. 2013 20:23

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

PPavlaa napsal(a):

já teda ten tvůj první dotaz pochopila jinak, než jak jsi to tady podala teď. mluvila jsi o ublížení a to mi něják nejde dohromady s úřednicí, co má blbou náladu.

Pochopila jsi dobre ,myslim cilene ublizeni anebo i takovou banalitku jako s tou urednici ,to totiz byva take casto...a prijemne to neni .

Upravil(a) mikuelini (19. 8. 2013 20:24)

Není tady

 

#13 19. 8. 2013 20:30

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

Mendy napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

helena napsal(a):

Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?
Přestat se s nima stýkat...

Přestat je přitahovat.
Zákon přitažlivosti je přesný a nedá se obejít: co mám uvnitř, to se mi manifestuje i navenek...
Nepřitahovat je znamená sama nebýt taková. Podívat se na sebe upřimně a pravdivě, přijmout sama sebe i s tím, co popírám, pozornost věnovat hlavně tomu, co se mi nelíbí, těm, kteří mě štvou, protože tam je klíč k celé situaci.
Nelhat si.

Tyhlety kecy jsou příšerný usch Jak z nějaký přiblblý jehovistický sekty. Hnus usch

Mendy, klííídek. To nevadí, že to nepobíráš. Dej si čas. Však vono to pude - ty pudy jsou ale sfiňa, viď wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#14 19. 8. 2013 20:37

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

mikuelini napsal(a):

Mam na mysli treba i takovou urednici ,ktera cloveka sjede jen proto ,ze ma blbou naladu .To si nemyslim ,ze to clovek nejak pritahuje .Proste to potrebuje ze sebe dostat ven  a tak kdyz je clovek v pravou chvilku na pravem miste ,tak si na nem ulevi .Ja toto vetsinou ignoruji  nebo se ohradim a je klid . Samozrejme ve slusnosti

Jak víš, že má "blbou náladu"?
Co je to pro tebe "blbá nálada"?
S jakou náladou - očekáváním - rozpoložením ty sama chodíš na úřady?

Proč myslíš, že to úřednice potřebuje "ze sebe dostat" právě když "ty jsi v pravou chvíli na pravém místě"?
Podívej se, co jsi napsala: KDYŽ JE ČLOVĚK V PRAVOU CHVÍLI NA PRAVÉM MÍSTĚ
Jsi tedy V PRAVOU CHVÍLI NA PRAVÉM MÍSTĚ?
A proč ty, proč ne třeba někdo jiný?
Přemýšlela jsi o tom někdy?
Jsi na duchovním foru, takže zkus se na to podívat ne hlavou, ale intuicí. Člověk je celistvý - tedy měl by používat jak levou, tak i pravou mozkovou hemisféru smile

Proč se to tobě děje a někomu jinému ne....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#15 19. 8. 2013 20:48

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

Pandorraa napsal(a):

mikuelini napsal(a):

Mam na mysli treba i takovou urednici ,ktera cloveka sjede jen proto ,ze ma blbou naladu .To si nemyslim ,ze to clovek nejak pritahuje .Proste to potrebuje ze sebe dostat ven  a tak kdyz je clovek v pravou chvilku na pravem miste ,tak si na nem ulevi .Ja toto vetsinou ignoruji  nebo se ohradim a je klid . Samozrejme ve slusnosti

Jak víš, že má "blbou náladu"?
Co je to pro tebe "blbá nálada"?
S jakou náladou - očekáváním - rozpoložením ty sama chodíš na úřady?

Proč myslíš, že to úřednice potřebuje "ze sebe dostat" právě když "ty jsi v pravou chvíli na pravém místě"?
Podívej se, co jsi napsala: KDYŽ JE ČLOVĚK V PRAVOU CHVÍLI NA PRAVÉM MÍSTĚ
Jsi tedy V PRAVOU CHVÍLI NA PRAVÉM MÍSTĚ?
A proč ty, proč ne třeba někdo jiný?
Přemýšlela jsi o tom někdy?
Jsi na duchovním foru, takže zkus se na to podívat ne hlavou, ale intuicí. Člověk je celistvý - tedy měl by používat jak levou, tak i pravou mozkovou hemisféru smile

Proč se to tobě děje a někomu jinému ne....

To byl priklad  ,nekdy se mi to stalo ,ale nastesti ne  casto . Kdyz je clovek v pohode tak ho nerozhazi nic . Blba nalada = stekani na lidi napr.
Na urad jdu ,kdyz chci neco vyridit ,ocekavam ,ze to vyridim a nekdy neocekavam nic ,nelamu si s tim hlavu ,proste jdu a je to

Není tady

 

#16 19. 8. 2013 22:07

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

Miku asi takhle: jdeš dejme tomu na ten úřad a už dopředu jsi malinko dejme tomu nešastná, ublížená.......hlavou ti prolítne cosi jako "jééžiši, já se picnu, co zase už? Nestihnu nakoupit a manžel bude nadávat..." něco takovýho.
No a ta úřednice má něco svýho, už ji ten den čtyřikrát seřval nějakej cholerik a tak je přednas.raná. Uvidí tě a šup - klíč zapadne do zámku. Uvidí totiž někoho, na kom si může ten vztek vylejt.
Nebo stačí, abys začla být otrávená, jak ta fronta pomalu postupuje a zase tě chytly chmury - a je to to samý.
Já mám konkrétně v techto snadných případech (naprdlá úřednice, otrávenej mechanik) úspěšně vyzkoušenou tuhle metodu: jak vidím, že už dopředu blbě čumí, řeknu si V DUCHU -jenom v duchu - "já ti za to nemůžu holka/kluku, tak se koukej přestat šklebit" nebo něco na podobný způsob. Funguje to moc hezky smile Někdy, když vidím, že je ten člověk spíš utahaný a nemá náladu, tak si o něm pomyslím něco pěkného a funguje to stejně.
Třeba jsem takhle kupovala sadbu kedluben a farmářka, co je prodávala, už toho měla evidentně dost - byla taková nerudná a úsečná. Já čekala ve frontě a jak jsem ji tak pozorovala, tak si říkám "holka, řek ti někdy někdo, že jsi krásná přírodní baba? Taková polní čarodějnice jseš." A co myslíš? Se mnou se ti najednou začla vybavovat a švitořit jak hrdlička lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#17 20. 8. 2013 6:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

myslim cilene ublizeni anebo i takovou banalitku jako s tou urednici
Ale to je rozdíl... "cilene ublizeni" budu přece vnímat i řešit jinak, než "takovou banalitku" s paní za nějakým šaltrem nebo pultem... na ty ve většině případů funguje i "obyčejnej" úsměv a slušný slova - no fakt. Ono když takovou paní už "ten den čtyřikrát seřval nějakej cholerik", je to pro ni taková změna, že jí to na moment  v tom "přednas.rání" zarazí... a pokud není úplně daun, tak jí docvakne, že nemá důvod bejt protivná na "nevinnýho" http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
A pokud potřebuju něco, co je sice v její kompetenci, ale nemusí mi například vyhovět hned nebo bude jednání na dlouho, zabírá kytka. Ne reprezentativní hromada zelenýho na siláž, ale docela mrňavej pugýtek - předanej předem s komentářem typu "to není úplatek, jen pozornost, abyste koukala na něco hezkýho.." - to už se pak taky těžko kouká kysele, že... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Cílenýmu ubližování se pak dá čelit více způsoby - od vyhejbání se až po razantnější metody - dle osobního nastavení, druhu vztahu a tak dál.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#18 20. 8. 2013 8:57

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

mikuelini napsal(a):

Kdyz je clovek v pohode tak ho nerozhazi nic .

O tomhle to celé je winktummenupp

Když jsi v pohodě, nerozhodí tě nic stolt
V pohodě jsme tehdy, když jsme především smířeni sami se sebou. Když přijmeme sami sebe se vším všudy - s tím, co na sobě máme rádi i s tím, co na sobě rádi nemáme.
Hlavně když přijmeme i to, co na sobě rádi nemáme, protože tohle lidé kolem nás, na rozdíl od nás samotných, zcela jasně vidí. Nu a pokud nás chtějí rozhodit, vybít si na nás svou vlastní blbou náladu, mindráky ap. tak to proti nám použijí.

Proto je dobré zabývat se hlavně tím, co ti na druhých vadí, protože to mᚠi sama - to, co vidíš na druhých, to je i tvoje  (nejen to špatné, ale i to dobré). Tvůj největší nepřítel je tedy pro tebe ten nejlepší učitel, protože ti odkrývá tvoje vlastní temné stránky.
Pokud jsi si toho vědoma a přijala jsi to, můžeš to měnit, jen TY sama to můžeš měnit, a druzí to pak proti tobě nemohou používat. A nebo mohou, ale není jim to nic platné, protože se umíš efektivně bránit.
Pokud se to ale snažíš schovat před druhými i sama před sebou, dostane tě pak kdejaká blbá poznámka, kterou bys jinak ani nezaregistrovala.
Ten, kdo tenhle algoritmus pochopí, se pak už nepotřebuje zabývat tím, jak se zbavit lidí, kteří chtějí vědomě ublížit, protože ti se kolem něj buď přestanou vyskytovat vůbec a nebo si s nimi lehce poradí smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#19 20. 8. 2013 9:32

Konvalinka 21
♥♥-----
Registrovaný: 6. 5. 2011
Příspěvky: 89

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

No, mně se to stává nejčastěji, právě když opravdu jsem v pohodě. Mám díkybohu práci, která je mým koníčkem a jsem za ni šastná. Ovšem kolegyně tu stejnou práci nesnáší a nejradši by byla s dětmi doma. Takže když si ještě vezmu něco nového na sebe a mám ještě lepší náladu než obvykle, snaží se mi ji aspoň zkazit blbými poznámkami (píšu o tom na vedlejším vlákně "Časté pozitivní sebehodnocení..."), jakože šaty jsou pěkný, ale tobě nesluší, nedělá ti to hezkou postavu, nebo že ta sukně vypadá jako ručník...Docela bych ráda, kdyby mi někdo poradil, jak mám na tyhle poznámky reagovat...

Není tady

 

#20 20. 8. 2013 9:40

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

Konvalinko, jestli jsi opravdu v pohodě, tak tě takové poznámky nerozhodí.

Já bych se zamyslela, jestli (třeba nevědomky) nehodnotím takhle negativně kolegyni a jen se mi vrací, co vysílám. Pokud ne, tak platí, že jsem v pohodě a ty poznámky mě nerozhodí.

Reagovala bych podle aktuální situace, třeba - mně se má sukně líbí. Nebo cítím se v těch šatech dobře. A tím by to pro mě skončilo. Pokud se mi ta sukně opravdu líbí a pokud se opravdu cítím v těch šatech dobře. Pokud bych to, co říkám, pociovala jako "lež" a necítila se dobře, přehodnotím své šaty a svou sukni. smile

Je to pořád o tom, co píše Pandorraa. Pokud jsem se sebou spokojená, nerozhodí mě žádné poznámky. Pokud mě rozhodí, zkoumám, co není u mě OK.

Upravil(a) Eva. (20. 8. 2013 9:41)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#21 20. 8. 2013 9:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

jak mám na tyhle poznámky reagovat
Nejlíp nijak... jako by nic neřekla.
Nebo bez ironie říct "to je dobře, že se ti ty šaty líbí" a další nekomentovat, neomlouvat ani postavu ani materiál sukně... vybrat jen to pozitivní, co ona pochválí a za to poděkovat. Ostatní jako by neexistovalo.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#22 20. 8. 2013 9:50

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

Konvalinka 21 napsal(a):

No, mně se to stává nejčastěji, právě když opravdu jsem v pohodě. Mám díkybohu práci, která je mým koníčkem a jsem za ni šastná. Ovšem kolegyně tu stejnou práci nesnáší a nejradši by byla s dětmi doma. Takže když si ještě vezmu něco nového na sebe a mám ještě lepší náladu než obvykle, snaží se mi ji aspoň zkazit blbými poznámkami (píšu o tom na vedlejším vlákně "Časté pozitivní sebehodnocení..."), jakože šaty jsou pěkný, ale tobě nesluší, nedělá ti to hezkou postavu, nebo že ta sukně vypadá jako ručník...Docela bych ráda, kdyby mi někdo poradil, jak mám na tyhle poznámky reagovat...

Tohle funguje úplně stejně jako ve škole - pokud mᚠpocit, že jsi lekci zvládla, přijde přezkoušení stolt
Nu a pokud ti poznámky kolegyně dělají starosti, je nejspíš potřeba něco ještě "doladit".

Na poznámky tohoto typu já reaguji úsměvem a větou: Myslíš, možná je to tak, ale co TY s tím budeš dělat?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#23 20. 8. 2013 9:54

Konvalinka 21
♥♥-----
Registrovaný: 6. 5. 2011
Příspěvky: 89

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

Evo a Heleno, díky za reakci. Já na ty poznámky nijak nereaguju, nevím totiž ani jak...Dřív mě to od ní dost mrzelo, protože jsem ji považovala za svou dobrou kamarádku (a pokud mi takovými poznámkami chce ublížit, asi to není dobrá kamarádka, že...), ale poslední dobou už se tím nijak nenechávám rozhodit. Přecházím je s úsměvem a myslím si svoje.
A já jí naopak vždycky upřímně pochválím to, co se mi líbí. Pokud se mi to nelíbí, neříkám raději nic. Obzvl᚝ když se mě nikdo na názor neptá.

Není tady

 

#24 20. 8. 2013 9:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

pokud mi takovými poznámkami chce ublížit, asi to není dobrá kamarádka
Od dobrý kamarádky bys totiž podobný poznámky snesla, protože tam by nebyl "jedovatej" oumysl, ale pouhá otázka "co sis to proboha koupila?"
Ale mrzet tě to nemusí - nakonec ty nejsi ta, kdo "může" za to, že ona musí pracovat...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#25 20. 8. 2013 10:00

Konvalinka 21
♥♥-----
Registrovaný: 6. 5. 2011
Příspěvky: 89

Re: Jak se zbavit lidi ,kteri chteji vedome ublizit ?

No, myslím Pandorro...ještě pár lekcí a už to budu umět na jedničku fuckyou A ta reakce se mi líbí, to použiju smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů