|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Grainne napsal(a):
Eva. napsal(a):
Muž není vzorek ani "věc" k pořízení. Muž je živý tvor a ne tvá hračka, Grainne.
Toto je u tebe špatně. Přístup k živým tvorům - lidem.
Říká se, že kdo má rád zvířata, má rád lidi. Já mám spoustu zkušeností, že to tak úplně neplatí... Spíš je to u mnohých lidí naopak. Kdo má rád zvířata, nemá rád lidi.Ja proti lidem nic nemam .... ale ty co umi jen ublizovat samozrejme moc rada nemam .... jineho zastupce opacneho pohlavi jsem zatim nepoznala
Otec, brat, syn....? Nič? Všetko zle, späť na stromy?
Není tady

Grainne napsal(a):
helena napsal(a):
ono k léčení patří i takové to nenávistné období, kdy je člověk citově naprosto chladný
Vůči celýmu světu i sama sobě? Ono se s tímhle nastavením - "no, jasne muzu za to ja .... nebyla jsem holt dostatecne dobra... ty co umi jen ublizovat samozrejme moc rada nemam .... jineho zastupce opacneho pohlavi jsem zatim nepoznala... uz se takhle ponizit nenecham" - sice taky dá žít... ale to je tak všechno.ale vzdyt mi tu jasne pisete , ze za vse muzu ja .... tak k tomu tak pristupuju . Vse co jsem tu kdy napsala , bylo obraceno proti mne , tak to tak bude . Kdyz jsem tak spatna tezko k sobe nekoho najit .
Správna formulácia nie je tá, že za to MOŽEŠ ty, ale že si zodpovedná za väčšinu (ak nie všetko) z toho, čo ti prišlo do života, čo si si doňho pustila, vybrala... A to platí pre nás všetky/všetkých, nielen pre teba. Dospelý človek sa veľmi nemá na koho a na čo vyhovárať, len na seba...
Není tady

Ale, pravda, čo čakať od osoby, ktorá nechce niesť zodpovednosť ani len za plky, ktoré napíše na Bbnet a maže po sebe... 
Upravil(a) Selima (7. 8. 2013 18:35)
Není tady

Grainne napsal(a):
dusička napsal(a):
Grainne napsal(a):
ale vzdyt mi tu jasne pisete , ze za vse muzu ja .... tak k tomu tak pristupuju . Vse co jsem tu kdy napsala , bylo obraceno proti mne , tak to tak bude . Kdyz jsem tak spatna tezko k sobe nekoho najit .Špatně, špatně,špatně. Sypat si popel na hlavu, ano, když si budeš říkat, jak si špatná, nikoho nenajdeš. Ale můžeš na sobě začít makat. A začít se mít ráda , řešit sebe a ne chlapy.
To je furt dokola GraineJa sama ze sebou nepotrebuju nic resit , zadny problem nevidim .
Tak prečo sú tu tvoje otázky pomaly na každom vlákne, vrátane kojenia a politiky? Nič v zlom, ale mám pocit, že proste niečo riešiš, tak si to, kua, priznaj a začni niečo fakt riešiť, robiť, pracovať na sebe. Na začiatok buď úprimná k sebe aj k ostatným.
Není tady
Proč to nezkusíš?
Možná proto, že má strach, aby se nedozvěděla "z úst odborníka", že bez toho, dokud se ona sama nezmění, se nezmění ani svět kolem ní... 
Ono je to vlastně strašně pohodlný... postavit se do pozice "oběti", moci se (nechat) litovat - a přitom nemuset stýblo přeložit. Co kdyby ten chlap nedejbože taky chtěl něco (cokoli) od ní?
Není tady

Ivana napsal(a):
Grainne, ty přece máš problém, který bys měla řešit u odborníka - nevycházejí ti vztahy a nevíš, kde děláš chybu. Už jsem ti to psala jednou a píšu ti to znovu - zajdi si za vztahovým psychologem, třeba do manželské poradny. Tam nemusí chodit jen páry, je to na pojišťovnu, tudíž zdarma a jsou to odborníci právě na vztahy. Proč to nezkusíš?
A on mi řekne , kde dělám chybu , když mi to neřeknou ani ti dotyční ? Musí to být něco strašného ve mně, že raději vezmou roha beze slova .
Není tady

Selima napsal(a):
Grainne napsal(a):
Eva. napsal(a):
Muž není vzorek ani "věc" k pořízení. Muž je živý tvor a ne tvá hračka, Grainne.
Toto je u tebe špatně. Přístup k živým tvorům - lidem.
Říká se, že kdo má rád zvířata, má rád lidi. Já mám spoustu zkušeností, že to tak úplně neplatí... Spíš je to u mnohých lidí naopak. Kdo má rád zvířata, nemá rád lidi.Ja proti lidem nic nemam .... ale ty co umi jen ublizovat samozrejme moc rada nemam .... jineho zastupce opacneho pohlavi jsem zatim nepoznala
Otec, brat, syn....? Nič? Všetko zle, späť na stromy?
oíšu o vztazích , tak proč do toho motat rodinné příslušníky ?
Není tady

Selima napsal(a):
Grainne napsal(a):
dusička napsal(a):
Špatně, špatně,špatně. Sypat si popel na hlavu, ano, když si budeš říkat, jak si špatná, nikoho nenajdeš. Ale můžeš na sobě začít makat. A začít se mít ráda , řešit sebe a ne chlapy.
To je furt dokola GraineJa sama ze sebou nepotrebuju nic resit , zadny problem nevidim .
Tak prečo sú tu tvoje otázky pomaly na každom vlákne, vrátane kojenia a politiky? Nič v zlom, ale mám pocit, že proste niečo riešiš, tak si to, kua, priznaj a začni niečo fakt riešiť, robiť, pracovať na sebe. Na začiatok buď úprimná k sebe aj k ostatným.
tak to víš , že se to snažím řešit , přistoupit k tomu jinak ... tak výsledky zatím nemám
Není tady

helena napsal(a):
Proč to nezkusíš?
Možná proto, že má strach, aby se nedozvěděla "z úst odborníka", že bez toho, dokud se ona sama nezmění, se nezmění ani svět kolem ní... http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
Ono je to vlastně strašně pohodlný... postavit se do pozice "oběti", moci se (nechat) litovat - a přitom nemuset stýblo přeložit. Co kdyby ten chlap nedejbože taky chtěl něco (cokoli) od ní?
nějak mně nenapadá , co by tak mohl chtít , aby to byl nějaký problém ? Dotyčného jsem se snažila podpořit , jak v jeho zdrav.problémech , tak v jiném , ale neměl zájem .
Není tady

tak som si velmi rýchlo počítala,časť som si domyslela a aj obrázky boli pekné
Není tady

[q
Upravil(a) Grainne (2. 9. 2013 22:00)
Není tady
Grainne napsal(a):
Eva. napsal(a):
Muž není vzorek ani "věc" k pořízení. Muž je živý tvor a ne tvá hračka, Grainne.
Toto je u tebe špatně. Přístup k živým tvorům - lidem.
Říká se, že kdo má rád zvířata, má rád lidi. Já mám spoustu zkušeností, že to tak úplně neplatí... Spíš je to u mnohých lidí naopak. Kdo má rád zvířata, nemá rád lidi.stav vzorků k 15.8. ... stabilní
u jednoho z nich se mi přihodilo něco, z čeho mi jde zase hlava kolem
docela mi začíná být těch chlapů líto, když se stebou "zapletou"
Není tady

[q
Upravil(a) Grainne (2. 9. 2013 22:00)
Není tady

[b]
Upravil(a) Grainne (2. 9. 2013 22:00)
Není tady
grainne, ty jsi fakt kouzelná, když po sobě všechno mažeš. má to vůbec smysl sem psát ?
Není tady

PPavlaa napsal(a):
grainne, ty jsi fakt kouzelná, když po sobě všechno mažeš. má to vůbec smysl sem psát ?
to jsem právě zhodnotila , že nemá .... nikdo nereagoval , tak to zřejmě nikoho nezajímalo , tak co to tady zbytečně nechávat
Není tady
nikdo nereagoval , tak to zřejmě nikoho nezajímalo
PPavlaa má pravdu - "ty jsi fakt kouzelná"...
Všichni nemají nic jinýho na práci, než hned reagovat na tvý psaní.
Není tady

helena napsal(a):
nikdo nereagoval , tak to zřejmě nikoho nezajímalo
PPavlaa má pravdu - "ty jsi fakt kouzelná"...
Všichni nemají nic jinýho na práci, než hned reagovat na tvý psaní.
to je v pohodě , stejně si svoje věci musím vyřešit sama. Byl to jen takový nápad, že sem jednou za 14 dní napíšu, jak se vše vyvijí , ale byla to blbost.
Není tady
grainne, ty jsi ale ťunťa 
Není tady

PPavlaa napsal(a):
grainne, ty jsi ale ťunťa
už to tak bude
snad se nějak doťuntuju až do finále
Není tady