Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 8. 2013 15:07

Sophien
♥------
Registrovaný: 4. 8. 2013
Příspěvky: 13

Re: Pomuze cas?A kolik?

Taky si říkám jestli má cenu se trápit. Vždy teď bych měla prožívat krásné a šastné období a radovat se z toho, že jsem potkala někoho, kdo je moje krevní skupina. Jenže místo toho se mi častěji derou do očí slzy než úsměv na tvář. Říkám si jestli jsem se až moc nenechala unést. Třeba ten pravý teprve někde čeká. A kdo ví, třeba jsem zrovna toho pravého nedávno odehnala, protože jsem měla a mám plnou hlavu někoho jiného. Znáte ten pocit, když slyšíte jen pár tónů nějaké smutné skladby a je to ... papírové kapesníky a jedu. Jen si nedokážu pořád vysvětlit proč mi říká, že jsem vyjímečná ženská. Že jsem krásná, úžasná.Proč kdyby třeba chtěl jen to jedno zamnou znovu přijel a byl semnou v kontaktu?Ach ta zamilovanost.Ta není opravdu někdy jednoduchá. Potřebuju něco abych vydržela ještě nějakou dobu čekání. Absolutně nevím co, ale stejně to pořád nechci zahodit. Jsem tvrdohlavá, jak mezek :-D :-(

Není tady

 

#27 5. 8. 2013 15:10

Sophien
♥------
Registrovaný: 4. 8. 2013
Příspěvky: 13

Re: Pomuze cas?A kolik?

A já se samozřejmě nezlobím, že neodpověděl. Možná jsem třeba ale čekala, že aspoň něco napíše. Chtěla jsem se ho zeptat kolik času potřebuje, ale připadám si už strašně dotěrná. Nikdy jsem po nikom tak netoužila a nechci aby měl pocit že ho uháním a že mu pořád píšu.

Není tady

 

#28 5. 8. 2013 15:19

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Pomuze cas?A kolik?

Zkus mu vydrzet nepsat tak casto. Pak si bude myslet, ze jsi moc jednoduse k mani :-(  taky uz jsem se setkala s takovym, co mi porad rikal, ze takovou jeste nepotkal, ze jsem vyjimecna a citila jsem se s nim tak, ALE mel me jen na odreagovani :-( bohuzel jsem to zjistila az pozdeji :-( tim te nechci strasit, ale radsi bych trosicku s touto variantou pocitala, jestli nejsi prestupni stanice mezi rozvodem a novym vztahem...... rada bych se mylila. Preju ti kazdopadne, at se prestanes co nejdriv trapit a jsi stastna smile

Není tady

 

#29 5. 8. 2013 15:23

Deneb
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2013
Příspěvky: 109

Re: Pomuze cas?A kolik?

Pravda, chlap to nepochopí, že čekᚠna odpověďsmile On si přečetl - "Nemusíš odpovídat", tečka:)


Never mix, never worry...
Láska znamená být v temnotách věrný tomu, co jsme viděli ve světle.

Není tady

 

#30 5. 8. 2013 15:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pomuze cas?A kolik?

Chtěla jsem se ho zeptat kolik času potřebuje, ale připadám si už strašně dotěrná.
Změň strategii - nepiš "pořád", ale jen jednou... "miláčku, dám ti čas X dnů/týdnů na to, aby ses rozmyslel, jestli se mnou ne/chceš být, abych se podle toho mohla zařídit - do tý doby tě nebudu kontaktovat a ty mě prosím taky ne" - a uvidíš. To není nůž na krku - to je pouhá snaha o to, aby tě neměl "na hraní" do doby, než se vylíže z předchozího vztahu a bude zas "připravenej"...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#31 5. 8. 2013 18:06

Sophien
♥------
Registrovaný: 4. 8. 2013
Příspěvky: 13

Re: Pomuze cas?A kolik?

Nevim,nevim ... Zaráží mě už jen to,že se za dnešek ještě neozval.Měl dnes důležitou schůzku o které mi vyprávěl,tak jsem jen chtěla vědět jak dopadl.Vím,že si to přečetl (chytrá aplikace) :-D a neodpoví.Začíná se ve mě smíchávat smutek,beznaděj a rozčílení.Teď mi to začíná dost ubližovat.

Není tady

 

#32 5. 8. 2013 18:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Pomuze cas?A kolik?

Přemýšlelas nad tím, proč přitahuješ muže s malým dítětem, kterým nevyšel vztah s jejich matkou?
Jsi tak mladá. Teď mᚠpoznávat, hledat, jakého muže vlastně pro život chceš a ne vychovávat jejich děti. Proč ze sebe dělᚠsamaritánku? Proč nejsi sebevědomá mladá klidná žena, která si užívá žití?
A že ti říká, že jsi výjimečná atd.? To dělá většina, když chtějí ženu někam dostat. Některé (většina,občas každá?) rády slyší, že jsou výjimečné. tongue


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#33 5. 8. 2013 19:53

Sophien
♥------
Registrovaný: 4. 8. 2013
Příspěvky: 13

Re: Pomuze cas?A kolik?

Asi mᚠpravdu Evčo. Jenže já nevím jak se od toho teď odpoutat. Dneska mi ještě tak došlo, že když tu byl zamnou naposled, tak jsem zašli do hospůdky tady u nás. Bez problémů mě líbal a choval se ke mě jako když k němu prostě patřím a ne jeden člověk řekl, že nám to sluší a já vím, že až někoho z nich potkám, tak se na něj zeptají. A já budu za idiota, protože nebudu absolutně umět odpovědět a ještě ke všemu mě to bude bolet. Mám teď nutkání mu napsat, že se opravdu cítím jako idiot a že mi aspoň může říct, co se tedy děje, protože já mám ráda když se věci říkaji narovinu a ne tohle. Řekla bych (podle toho jak ho znám) že si řekl, že opravdu cítí, že mě to trápí, tak se raději stáhne a nebude semnou prostě v kontaktu, aůle tímhle mi ubližuje ještě víc.

Není tady

 

#34 5. 8. 2013 19:58

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Pomuze cas?A kolik?

Sophien napsal(a):

Asi mᚠpravdu Evčo. Jenže já nevím jak se od toho teď odpoutat. Dneska mi ještě tak došlo, že když tu byl zamnou naposled, tak jsem zašli do hospůdky tady u nás. Bez problémů mě líbal a choval se ke mě jako když k němu prostě patřím a ne jeden člověk řekl, že nám to sluší a já vím, že až někoho z nich potkám, tak se na něj zeptají. A já budu za idiota, protože nebudu absolutně umět odpovědět a ještě ke všemu mě to bude bolet. Mám teď nutkání mu napsat, že se opravdu cítím jako idiot a že mi aspoň může říct, co se tedy děje, protože já mám ráda když se věci říkaji narovinu a ne tohle. Řekla bych (podle toho jak ho znám) že si řekl, že opravdu cítí, že mě to trápí, tak se raději stáhne a nebude semnou prostě v kontaktu, aůle tímhle mi ubližuje ještě víc.

Tohle tě vážně trápí? Co povídají lidé? Co řekneš lidem? To přece není důležité. Kde to žiješ? va Jen jestli si něco nenamýšlíš. Nejsi středobodem světa. Jsi ještě hodně mladá, neupínej se na žádného muže a užívej života.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#35 5. 8. 2013 21:19

Sophien
♥------
Registrovaný: 4. 8. 2013
Příspěvky: 13

Re: Pomuze cas?A kolik?

Já neřekla,že mě zajímá,co si budou myslet!Ale že ani nebudu vědět,co říct.Navíc se už ozval.

Není tady

 

#36 5. 8. 2013 23:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pomuze cas?A kolik?

Grainne napsal(a):

Selima napsal(a):

Sophien napsal(a):

Já vím,že mi nic jiného nezbyde než čekat a doufat a počkám.On za to stojí,ale vidím ho minimálně díky tomu,že teď je pracovně vytížený.Ale je vidět,že se snaží abychom se viděli,co nejdřív.Já jen nevím jak mám zaplnit tu zvláštní prázdnotu a divný pocit při tom čekání.Několikrát jsem se přistihla,že jen chodím,jak tělo bez duše a nejsem schopná myslet.Je zvláštní jak city dokážou naplno ovládnout lidský rozum a srdce :-)

Nájdi si koníčka, nejaké kamošky, alebo sa tiež vrhni na prácu...

va  to jiste vyresi problem tillfreds

Zmierni a pomôže počka, až sa veci vyjasnia.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#37 5. 8. 2013 23:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pomuze cas?A kolik?

No tak vidíš... yslím, že aj vďaka nezametnanosti s ana to upínaš viac ako ob - čo ešte ale nemusí znamena, že mᚠviac rada... Mᚠlen viac vožného času a vožnej energie na ten vzah. Fakt skús robi niečo, čo ti odvedie trochu pozornosti, lebo ho ňou zadusíš (v dobrom úmysle, samozrejme).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#38 6. 8. 2013 7:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pomuze cas?A kolik?

Měl dnes důležitou schůzku o které mi vyprávěl,tak jsem jen chtěla vědět jak dopadl.
Jestli je "teď je pracovně vytížený", tak nemusí čas zrovna tehdy, kdy ty si vzpomeneš - stihne přečíst, ale už ne odpovědět.
tak se na něj zeptají. A já budu za idiota, protože nebudu absolutně umět odpovědět
Hm... a bylo nutný ho hned brát "hospůdky tady u nás"? Jasně, chtěla ses "pochlubit"... "ukázat" ho celý vsi... jenže to jsi taky mohla počítat s tím, že "se na něj zeptají" a možná se chovat trochu míň "jako když k němu prostě patřím" - takovej kamarád by se místním sudičkám vysvětloval o něco líp... Ale nakonec se vždycky můžeš odvolat na to, že má moc práce... asi ti moc věřit nebudou, ale vejmluva je to přijatelná.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#39 6. 8. 2013 7:37

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Pomuze cas?A kolik?

Sophien napsal(a):

Asi mᚠpravdu Evčo. Jenže já nevím jak se od toho teď odpoutat. Dneska mi ještě tak došlo, že když tu byl zamnou naposled, tak jsem zašli do hospůdky tady u nás. Bez problémů mě líbal a choval se ke mě jako když k němu prostě patřím a ne jeden člověk řekl, že nám to sluší a já vím, že až někoho z nich potkám, tak se na něj zeptají. A já budu za idiota, protože nebudu absolutně umět odpovědět a ještě ke všemu mě to bude bolet. Mám teď nutkání mu napsat, že se opravdu cítím jako idiot a že mi aspoň může říct, co se tedy děje, protože já mám ráda když se věci říkaji narovinu a ne tohle. Řekla bych (podle toho jak ho znám) že si řekl, že opravdu cítí, že mě to trápí, tak se raději stáhne a nebude semnou prostě v kontaktu, aůle tímhle mi ubližuje ještě víc.

připomínᚠmi Grainne tou urputnou snahou mít vše přesně popsané, zapsané, vyřešené.
Pochop, že chlapy neřeší tak moc vztahy jako ženský. Dokážou se zabrat do práce /koníčka/zábavy tak, že jim ani nenapadne se ženě ozývat, nebo nestíhají. Většinou nechávají vztah plynout a řeči typi "tak jak to s náma vypadá" je dokážou dostat do infarktového stavu. no a tomu se raději vyhnou.

Není tady

 

#40 6. 8. 2013 7:50

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Pomuze cas?A kolik?

Taky mi Sophien připomíná chování Grainne. Až na to, že Grainne je o generaci starší, tam už je to na pováženou. Sophien se může změnit, právě proto by teď měla žít, nevrhat se do vztahů (obzvláště ne s muži po krátkém vztahu, ze kterého vzešlo dítě). I to, že přitahuje takové muže, by ji mělo varovat, že v jejím sebevědomí a chování není vše v pořádku. Co vysíláme, to se nám vrací. Až bude vysílat zdravé sebevědomí a nedělat ze sebe chudinku a furt nebude do všeho vrtat, potká i takového partnera.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#41 6. 8. 2013 12:32

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Pomuze cas?A kolik?

offtopic

Upravil(a) Grainne (6. 8. 2013 22:10)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#42 6. 8. 2013 12:36

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Pomuze cas?A kolik?

offtopic

Upravil(a) Grainne (6. 8. 2013 22:11)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#43 6. 8. 2013 12:38

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Pomuze cas?A kolik?

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

Taky mi Sophien připomíná chování Grainne. Až na to, že Grainne je o generaci starší, tam už je to na pováženou. Sophien se může změnit, právě proto by teď měla žít, nevrhat se do vztahů (obzvláště ne s muži po krátkém vztahu, ze kterého vzešlo dítě). I to, že přitahuje takové muže, by ji mělo varovat, že v jejím sebevědomí a chování není vše v pořádku. Co vysíláme, to se nám vrací. Až bude vysílat zdravé sebevědomí a nedělat ze sebe chudinku a furt nebude do všeho vrtat, potká i takového partnera.

a nebo potká úplně jiného a takového už nikdy

Možná jsi mě nepochopila. Měla jsem na mysli, že potká partnera se zdravým sebevědomím.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#44 6. 8. 2013 12:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pomuze cas?A kolik?

když mᚠněco nasazené v hlavě , žádná kamarádka , ani taneček ti od toho nepomůže
To asi není ten nejlepší způsob - obracet to ze všech stran, přemejšlet co by kdyby a nemyslet na nic jinýho. To už by muselo bejt sakra něco, abych nedokázala myslet na nic jinýho... namátkou nemocný dítě, ztráta všech úspor... já nevím. Ale abych si kvůli chlapovi neužila kamarádku nebo jinou zábavu... proč?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#45 6. 8. 2013 12:52

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Pomuze cas?A kolik?

Eva. napsal(a):

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

Taky mi Sophien připomíná chování Grainne. Až na to, že Grainne je o generaci starší, tam už je to na pováženou. Sophien se může změnit, právě proto by teď měla žít, nevrhat se do vztahů (obzvláště ne s muži po krátkém vztahu, ze kterého vzešlo dítě). I to, že přitahuje takové muže, by ji mělo varovat, že v jejím sebevědomí a chování není vše v pořádku. Co vysíláme, to se nám vrací. Až bude vysílat zdravé sebevědomí a nedělat ze sebe chudinku a furt nebude do všeho vrtat, potká i takového partnera.

a nebo potká úplně jiného a takového už nikdy

Možná jsi mě nepochopila. Měla jsem na mysli, že potká partnera se zdravým sebevědomím.

asi ne , nevím co to je partner se zdravým seběvědomím a je otázka , jestli by takovému stačila .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#46 6. 8. 2013 12:53

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Pomuze cas?A kolik?

helena napsal(a):

když mᚠněco nasazené v hlavě , žádná kamarádka , ani taneček ti od toho nepomůže
To asi není ten nejlepší způsob - obracet to ze všech stran, přemejšlet co by kdyby a nemyslet na nic jinýho. To už by muselo bejt sakra něco, abych nedokázala myslet na nic jinýho... namátkou nemocný dítě, ztráta všech úspor... já nevím. Ale abych si kvůli chlapovi neužila kamarádku nebo jinou zábavu... proč?

ty jsi praktik a pragmatik , takže to nemůžeš pochopit


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#47 6. 8. 2013 12:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Pomuze cas?A kolik?

Grainne napsal(a):

asi ne , nevím co to je partner se zdravým seběvědomím a je otázka , jestli by takovému stačila .

Když bude Sophien taková, tak mu samozřejmě bude "stačit". A on jí.
Co vysíláme, to se nám vrací.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#48 6. 8. 2013 12:57

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Pomuze cas?A kolik?

Eva. napsal(a):

Grainne napsal(a):

asi ne , nevím co to je partner se zdravým seběvědomím a je otázka , jestli by takovému stačila .

Když bude Sophien taková, tak mu samozřejmě bude "stačit". A on jí.
Co vysíláme, to se nám vrací.

tak jo, když myslíš smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#49 6. 8. 2013 13:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pomuze cas?A kolik?

ty jsi praktik a pragmatik , takže to nemůžeš pochopit
Ale prd a vořech... to se nevylučuje...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#50 6. 8. 2013 13:27

Janepetr
♥------
Registrovaný: 6. 8. 2013
Příspěvky: 7

Re: Pomuze cas?A kolik?

Upřímně, moje zkušenost je na nikoho plně nespoléhat, milovat sebe, najít si v životě štěstí a rovnováhu a on potom partner přijde, ani nevíš jak.

Vím, že se to snadno říká, ale když bude cítit, že si závislá a že čekᚠna jeho verdikt, může ho to odradit.

Mě osobně by to možná odradilo.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů