Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 7. 2013 14:16

kreativna
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2011
Příspěvky: 10

Jak mu to mám vysvětlit?

Ahoj, chci vás požádat o radu, nevíte někdo o nějakých dobrých návodech na tvoření? Mně se do ruky pořád dostávají nějaké celkem složité a někdy mám opravdu problém to vysvětlit dětem. Díky.

Není tady

 

#2 1. 8. 2013 15:10

tyrly
♥------
Registrovaný: 14. 4. 2011
Příspěvky: 2

Re: Jak mu to mám vysvětlit?

Ahoj, myslím, že na netu je plno návodů a docela jednoduchých, chce to jen hledat. Nepíšu konkrétně co, protože nevím, co rádi děláte.

Není tady

 

#3 1. 8. 2013 20:54

hodina
♥------
Registrovaný: 1. 4. 2011
Příspěvky: 6

Re: Jak mu to mám vysvětlit?

Čus, asi vím, o čem mluvíš, protože nedávno jsme se pokoušely s dětmi sestavit takové vozítko na hraní, no upřímně, připadala sem si jak blbec...návod byl jen kreslený, hrůza! Ale vysvětluj jim, a počkají na tatínka, když to nutně potřebují hned teď...:-))))

Není tady

 

#4 2. 8. 2013 15:39

kreativna
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2011
Příspěvky: 10

Re: Jak mu to mám vysvětlit?

hodina napsal(a):

Čus, asi vím, o čem mluvíš, protože nedávno jsme se pokoušely s dětmi sestavit takové vozítko na hraní, no upřímně, připadala sem si jak blbec...návod byl jen kreslený, hrůza! Ale vysvětluj jim, a počkají na tatínka, když to nutně potřebují hned teď...:-))))

a jak to dopadlo, podařilo se vám to sestavit? Ano, o tom mluvím, chci něco jednoduchého, co bude bavit děti, ale i mě!

Není tady

 

#5 2. 8. 2013 15:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak mu to mám vysvětlit?

co bude bavit děti, ale i mě
Zadej si "DIY pro děti" a vybírej.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 3. 8. 2013 16:25

hodina
♥------
Registrovaný: 1. 4. 2011
Příspěvky: 6

Re: Jak mu to mám vysvětlit?

No dopadlo to, letělo to do kouta! :-DD ale pak jsme to teda nakonec sestavili. Ale takhle je to skoro se všema plánkama...

Není tady

 

#7 4. 8. 2013 17:04

kisss
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2011
Příspěvky: 1

Re: Jak mu to mám vysvětlit?

Zdravím dámy, tak abyste si přestaly stěžovat a naříkat, tak tady vám hážui jeden odkaz. Jsem dost často mimo domov a manželka je docela hodně kreativní, přesto chtěla něco, co nezabere moc času na vysvětlování. Od známé jsme dostali instruktážní DVD a šlo to jako po másle! :-* Zde je odkaz: www.golden-secret.com Tak směle do toho!

Není tady

 

#8 5. 8. 2013 22:27

kreativna
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2011
Příspěvky: 10

Re: Jak mu to mám vysvětlit?

kisss napsal(a):

Zdravím dámy, tak abyste si přestaly stěžovat a naříkat, tak tady vám hážui jeden odkaz. Jsem dost často mimo domov a manželka je docela hodně kreativní, přesto chtěla něco, co nezabere moc času na vysvětlování. Od známé jsme dostali instruktážní DVD a šlo to jako po másle! :-* Zde je odkaz: www.golden-secret.com Tak směle do toho!

Čau kisss, děkujeme! Na stránky jsem se dívala a vypadá to zajímavě. Výhoda obrovská – hned vidíš, jak to mᚠdělat!

Není tady

 

#9 7. 8. 2013 17:29

tyrly
♥------
Registrovaný: 14. 4. 2011
Příspěvky: 2

Re: Jak mu to mám vysvětlit?

No tak přesně tohle jsem třeba myslela :-D Říkám, na netu se toho dá najít mraky.

Není tady

 

#10 28. 2. 2015 12:29

AnetaS
♥------
Registrovaný: 28. 2. 2015
Příspěvky: 5

Re: Jak mu to mám vysvětlit?

Ahoj, dobré nápady mají například Šikulové http://www.ceskatelevize.cz/porady/1012 … e-s-nami/. Děti to bavilo a šlo jim to :-)

----------------
Aneta Srbová
www.lentilkydetem.cz

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů