Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 28. 7. 2013 14:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nulová reakce na fotky v mailu

lupina montana napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

lupina montana napsal(a):

proti bonbonieře jako takové taky snad nikdo není, zvl᚝, jestli se trefíš....sežratelný dárky.

já dostat nějákou s marcipánem, tak to by mi asi ztuhl úsměv, marcipán nesnáším.

Tak až ji dostaneš, tak přihraj! storstark O višně se teda ale poperem yikes

ale nepoperem, já se ráda o kalorie ze sladkýho podělím wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#127 28. 7. 2013 14:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nulová reakce na fotky v mailu

špatný zprávy člověka doženou ajncvaj, ty bych nepřehlídla
Ano - "jak můžeš bejt tak klidná ?"- "kdyby se něco stalo, dozvěděla bych se to hned"...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#128 28. 7. 2013 14:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nulová reakce na fotky v mailu

Tak to ale velký Ferrero..............co? glorialol
Ještě k tématu: mám letitou kamarádku, která NIKDY nezapomíná, nevošulí, nevykašle se. Teda, nepíše meily, nemajíc počítač lol No a párkrát jsme se musely poprat s nedorozuměním, protože já takovej vzorňouch zdaleka nejsem. Ale nezavrhla mně, samozřejmě - nepředpokládala rovnou, že v tom je nějaký ničemný úmysl, takže já se holt snažím jak to jde a ona se holt zeptá, co se děje, když zapomenu.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#129 28. 7. 2013 14:18

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nulová reakce na fotky v mailu

helena napsal(a):

špatný zprávy člověka doženou ajncvaj, ty bych nepřehlídla
Ano - "jak můžeš bejt tak klidná ?"- "kdyby se něco stalo, dozvěděla bych se to hned"...

lol
Taktak!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#130 28. 7. 2013 14:46

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Nulová reakce na fotky v mailu

PPavlaa napsal(a):

ale jo lupi, v tomhle mᚠpravdu.

erem, já ještě ujíždím na višních v líkéru, v hořký čokoládě, to já taky můžu smile

horkou cokoladu se spoustou orechu - mnam

Není tady

 

#131 28. 7. 2013 15:06

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nulová reakce na fotky v mailu

Take se muze stat,ze meil treba vubec nedosel.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#132 28. 7. 2013 17:06

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Nulová reakce na fotky v mailu

lupina montana napsal(a):

Slušnost, PAvli........zrovna jsem posílala fotky dítěti, který má malý dítě a taky žádná reakce, tak jsem se normálně zeptala, jestli je viděli a už jsme to probírali. Já bych za slušnost zase považovala, že mě hned nebudou podezírat z bůhvíjakých zločinných úmyslů, když zapomenu, nenapadne mně to a podobně. Ona mi Jaku v tomhle připomíná tchýni: "vona mně ani neřekla!"  "a zeptala ses? Třeba zapomněla, nebo neměla čas..." "Já se jí ptát nebudu! To vona mně má říct!"
No a jak ty vztahy pak vypadaly si můžeš domyslet roll při tomhle způsobu uvažování.

Tak na vztahy tohle vliv nemá,nejsem takle malichená,a kdybych byla,to už se nemůžu bavit s nikým,ani s vl.dětma ne.Jen si z toho   m o ž n á   vezmu příklad do budoucna,ale mám obavy,že mi to zase nedá a budu reagovat na jejich maily či něco jinýho hned,jak jsem zvyklá,já si zas ráda pokecám s lidma,se kterýma je o čem.

A bonbošky- višně s likérem supr,tuhle nám slečna od syna donesla La Roshell - 4 druhy pralinek a čokolád,mnam.To akorát tchání nám nosí k narozkám,jak tu někdo napsal "klasiku z benziny",jak jedou kolem.Když jsem byla mladší a naivní,tak jsem ráda vymýšlela dárky pro tchými - jednou robota do kuchyně,podruhé otočné kořenky (vše používá dosud)či napař.žehličku;ale jak šla léta,docvaklo mi to a tyhle prezenty přestaly.Nechávám to zcela na muži a ten se už s tím nepáře:kafe,čaje,bonboniera - s tou si ještě dává práci i s výběrem,narozdíl od nich.

Není tady

 

#133 28. 7. 2013 17:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nulová reakce na fotky v mailu

na vztahy tohle vliv nemá,nejsem takle malichená...
... ale radši si "vezmu příklad do budoucna" - co kdyby zas provedli něco podobně pohoršlivýho wink lol
Když jsem byla mladší a naivní,tak jsem ráda vymýšlela dárky pro tchými...
... a i když nejsem "nejsem takle malichená...docvaklo mi to a tyhle prezenty přestaly vissla

Upravil(a) helena (28. 7. 2013 17:12)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#134 28. 7. 2013 18:01

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nulová reakce na fotky v mailu

Jaku a já bych zrovna řekla, že takhle malicherná jsi. Jinak bys nerozebírala jeden mail a nereakci na něj. Dávno bys to pustila z hlavy.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#135 28. 7. 2013 18:32

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Nulová reakce na fotky v mailu

PPavlaa napsal(a):

lupina montana napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


já dostat nějákou s marcipánem, tak to by mi asi ztuhl úsměv, marcipán nesnáším.

Tak až ji dostaneš, tak přihraj! storstark O višně se teda ale poperem yikes

ale nepoperem, já se ráda o kalorie ze sladkýho podělím wink

Tak ty taky můžu big_smile


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#136 31. 7. 2013 15:22

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Nulová reakce na fotky v mailu

Každý je jiný Jaku. Není to o neslušnosti, ale o tom jak kdo tohle bere a taky hodně o času.

Já pravidelně posílám fotky BM a ex od přítele dětí z dovolených, výletů a pod. Ještě nikdy mi na to ani jeden neodpověděl....a upřímě, já to ani nečekala. To samé platí i po rodině. Když jsou oslavy a já fotím, tak ty fotky pak rozesílám.
A na odpovědi ani nemám čas.
Asi se nudíš, když čekᚠu netu a koukᚠzda ti nepíší "díky", "hezké" a pod. 8)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů