Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 26. 7. 2013 8:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Milování v bazénu

lollol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#52 26. 7. 2013 8:42

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Milování v bazénu

Bigben61 napsal(a):

Tak milé dámy fantazii stranou a zpět k realitě. Včera jsme se s Evičkou společně koupali lol (každý ve svém bazénu). Moje manželka si četla, Adam ještě nebyl doma, takže žádná čtyřka ani nic podobného. Na zítra nás pozvali na grilování takže možná že ke společnému koupání dojde, ale nevěřím, že by to bylo i s milováním. Jinak k tomu šmírování - při milování jsem nikoho neviděl, byli zavřený v bazénu, ale slyšet byli, to ano a kvůli tomu si přece nebudu strkat špunty do uší. Slušný a vychovaný člověk by možná odešel ale já takový nejsem a za to mě suďte.
No a že jsme se nechali s manželkou - jmenuje se Anička (má dneska svátek), inspirovat, a taky se "odvázali", to taky nepovažuji za nic špatného a jsem přesvědčen, že nás taky museli slyšet. Bydlíme na kraji obce, takže za námi už jsou jenom pole, ale se sousedy si vidíme přímo do talíře a nevádí nám to. Anička i Evička se opalují nahoře bez, někdy i dole a taky chodíme nahatí do bazénu, ale "nešmírujeme se", to by pak člověk ani nemohl na terasu. Nemáme prostě potřebu budovat stěny nebo hráze. Jiná situace je, když přijede nějaká návštěva, to se pak chováme zcela civilizovaně.

To my máme smůlu, sice jsme taky na konci dědiny, ale sousedy máme a všichni máme patrový baráky, takže stačí koukat z okna. Ale že vás to inspirovalo, to docela chápu,


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#53 26. 7. 2013 9:07

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Milování v bazénu

Já nevím, ale vám se ještě nestalo, že by vás něco inspirovalo k sexu. Nemyslím konkrétně partnera, ale nějaký vnější podnět. Manželka nedávno četla "50 odstínů šedi" a to byla tedy silná inspirace. Nejdřív jsem vůbec nevěděl odkud vítr vane , ale manželku to "vzrušovalo" .


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#54 26. 7. 2013 9:14

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Milování v bazénu

Bigben61 napsal(a):

Já nevím, ale vám se ještě nestalo, že by vás něco inspirovalo k sexu. Nemyslím konkrétně partnera, ale nějaký vnější podnět. Manželka nedávno četla "50 odstínů šedi" a to byla tedy silná inspirace. Nejdřív jsem vůbec nevěděl odkud vítr vane , ale manželku to "vzrušovalo" .

Ale stalo wink a mockrát
Zrovna včera, cestou od máti, lízala jsem zmzrlinu, byla móóóóc dobrá a jak jsem ji tak lízala a lízala.................. a až přišel můj muž z práce.....................


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#55 26. 7. 2013 9:22

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Milování v bazénu

.......... a snědl ti oplatku big_smile

Modroočka napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Já nevím, ale vám se ještě nestalo, že by vás něco inspirovalo k sexu. Nemyslím konkrétně partnera, ale nějaký vnější podnět. Manželka nedávno četla "50 odstínů šedi" a to byla tedy silná inspirace. Nejdřív jsem vůbec nevěděl odkud vítr vane , ale manželku to "vzrušovalo" .

Ale stalo wink a mockrát
Zrovna včera, cestou od máti, lízala jsem zmzrlinu, byla móóóóc dobrá a jak jsem ji tak lízala a lízala.................. a až přišel můj muž z práce.....................


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#56 26. 7. 2013 9:28

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Milování v bazénu

Bigben61 napsal(a):

.......... a snědl ti oplatku big_smile

Modroočka napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Já nevím, ale vám se ještě nestalo, že by vás něco inspirovalo k sexu. Nemyslím konkrétně partnera, ale nějaký vnější podnět. Manželka nedávno četla "50 odstínů šedi" a to byla tedy silná inspirace. Nejdřív jsem vůbec nevěděl odkud vítr vane , ale manželku to "vzrušovalo" .

Ale stalo wink a mockrát
Zrovna včera, cestou od máti, lízala jsem zmzrlinu, byla móóóóc dobrá a jak jsem ji tak lízala a lízala.................. a až přišel můj muž z práce.....................

lol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#57 26. 7. 2013 12:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Milování v bazénu

Bigben61 napsal(a):

Já nevím, ale vám se ještě nestalo, že by vás něco inspirovalo k sexu. Nemyslím konkrétně partnera, ale nějaký vnější podnět. Manželka nedávno četla "50 odstínů šedi" a to byla tedy silná inspirace. Nejdřív jsem vůbec nevěděl odkud vítr vane , ale manželku to "vzrušovalo" .

Stalo, ale väčšinou to bývajú jemnejšie a rafinovanejšie podnety... Ale čo nie je, môže by.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#58 26. 7. 2013 14:31

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Milování v bazénu

PPavlaa napsal(a):

laminanonte napsal(a):

mě to taky nepohoršuje..takže klidně piš dál.
Jinak..pokud se sousedé milují v bazénu a nebydlí na samotě, musí počítat s tím, že mohou mít svědky, kteří k tomu přijdou náhodně. Takže bych Bigbenovi nepodsouvala, že někoho šmíruje.

hm, jenže většina lidí, když se k něčemu takovýmu nachomejtne, tak se kouká ztratit .. wink

pokud Bigben seděl na SVÉ terase a sousedi se šli pomilovat do bazénu, museli tušit, že je u toho může někdo slyšet, a možná to byl i jejich záměr. Tak nevím, proč by se měl Bigben vytratit.
Něco jiného by bylo v lese, tam by působilo trapně, kdyby je šmíroval za bukem..


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#59 26. 7. 2013 14:33

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Milování v bazénu

Ivana napsal(a):

A co manželka, nevadí jí, že je v přechodu?

lol godlike  ta sedla


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#60 26. 7. 2013 14:40

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Milování v bazénu

taky jsem tak uvažoval, že přece musí vědět, že je uslyšíme. Taky jsem si myslel, jestli to náhodou nehrajou.  Bazén byl zakrytý a tak jsem neviděl co dělají, ale ono se něco hrát nedá a tohle byla šu.... se vším všudy. A hlavně my se nijak neprovokujeme a nepředvádíme. No a za tím bukem bych určitě nešmíroval. Taky jsem už viděl lidi souložit v autě, myslel jsem si že ho kradou,  ale když jsem zjistil o co jde, tak jsem se rychle pakoval.

laminanonte napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

laminanonte napsal(a):

mě to taky nepohoršuje..takže klidně piš dál.
Jinak..pokud se sousedé milují v bazénu a nebydlí na samotě, musí počítat s tím, že mohou mít svědky, kteří k tomu přijdou náhodně. Takže bych Bigbenovi nepodsouvala, že někoho šmíruje.

hm, jenže většina lidí, když se k něčemu takovýmu nachomejtne, tak se kouká ztratit .. wink

pokud Bigben seděl na SVÉ terase a sousedi se šli pomilovat do bazénu, museli tušit, že je u toho může někdo slyšet, a možná to byl i jejich záměr. Tak nevím, proč by se měl Bigben vytratit.
Něco jiného by bylo v lese, tam by působilo trapně, kdyby je šmíroval za bukem..

Upravil(a) Bigben61 (26. 7. 2013 14:45)


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#61 26. 7. 2013 15:04

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Milování v bazénu

já se ve svém bazénu koupu nahoře bez..sousedů jsem se ptala, jestli jim to nevadí. Soused se zase od dubna až do října, brzy ráno a pozdě večer koupe na Adama..je to už starý pán, takže bych ho okukovat nešla,ale už se mi povedlo vyrazit na zahradu, právě, když tam byl..nedělali jsme z toho vědu ani jeden..smile


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#62 26. 7. 2013 15:08

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Milování v bazénu

No,nad mojí máti bydleli v posledním patře mladí manželé,oba takoví medvídci, ale ti to prý dělali téměř denně,měli u tohootevřený okna a řvali u toho prý oba tak, že se to rozlíhalo po okolí. Máti říkala, že je přejná, ale že neslyšela ani nahlas puštěnou televizi a měla strach,že se jí propadnou do bytu. Tomu nešlo uniknout. Tak jsem jí říkala, že já bych z legrace zvonila, vytrvale a jakmile by otevřeli,řekla bych,že když to musím poslouchat, že se chci i dívat. (_|_) z toho mělo celý okolí lol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#63 26. 7. 2013 15:31

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Milování v bazénu

Modroočka napsal(a):

No,nad mojí máti bydleli v posledním patře mladí manželé,oba takoví medvídci, ale ti to prý dělali téměř denně,měli u tohootevřený okna a řvali u toho prý oba tak, že se to rozlíhalo po okolí. Máti říkala, že je přejná, ale že neslyšela ani nahlas puštěnou televizi a měla strach,že se jí propadnou do bytu. Tomu nešlo uniknout. Tak jsem jí říkala, že já bych z legrace zvonila, vytrvale a jakmile by otevřeli,řekla bych,že když to musím poslouchat, že se chci i dívat. (_|_) z toho mělo celý okolí lol

smile

když jsme bydleli v bytě, nad námi bydleli manželé cca 55 let a to byla taky radost, jak u toho paní řvala. Jednou na to přišla řeč s jiným sousedem a on mi řekl, že si s manželkou mysleli, že to je od nás (byli jsme tehdy nejmladší pár v domě). Když jsem mu řekla, odkud to je, byl dost překvapen smile


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#64 26. 7. 2013 18:18

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Milování v bazénu

Bigben61 napsal(a):

Je to tak, mě je 52, manželce 49 a našim sousedům - Adamovi 38 a Evičce 29.

Bigbene, myslela jsem si, že ti je aspoň 60, ale spíš víc, podle toho, jak tady o sobě píšeš, jak jsi starý. Tvůj věk ani věk tvé manželky není věk starých lidí. V tom případě i chápu, že by se soused s tvou paní pomiloval i rád. Je mi 50 a mému příteli 40. big_smile
Jen nechápu, to se vážně cítíš tak staře, že se vydávᚠza starého a pak napíšeš 52 let? va A že prezentuješ svou paní jako starou a přitom je jí pouze 49? va

Upravil(a) Eva. (26. 7. 2013 18:20)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#65 26. 7. 2013 18:29

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Milování v bazénu

Eva. napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Je to tak, mě je 52, manželce 49 a našim sousedům - Adamovi 38 a Evičce 29.

Bigbene, myslela jsem si, že ti je aspoň 60, ale spíš víc, podle toho, jak tady o sobě píšeš, jak jsi starý. Tvůj věk ani věk tvé manželky není věk starých lidí. V tom případě i chápu, že by se soused s tvou paní pomiloval i rád. Je mi 50 a mému příteli 40. big_smile
Jen nechápu, to se vážně cítíš tak staře, že se vydávᚠza starého a pak napíšeš 52 let? va A že prezentuješ svou paní jako starou a přitom je jí pouze 49? va

no mně je mín, a mladá si teda nepřipadám hmm


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#66 26. 7. 2013 18:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Milování v bazénu

mně je mín, a mladá si teda nepřipadám
Každej je tak starej, jak se cejtí... ale v některých případech by to nemusel prezentovat veřejně http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#67 26. 7. 2013 18:33

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Milování v bazénu

Grainne, není černý nebo bílý. Nejsou jen lidé mladí a staří. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#68 26. 7. 2013 18:35

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Milování v bazénu

helena napsal(a):

mně je mín, a mladá si teda nepřipadám
Každej je tak starej, jak se cejtí... ale v některých případech by to nemusel prezentovat veřejně http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Vážně ?:pussa:tak já se dost často cítím na 20 big_smile Ale ten reálný věk tomu nějak neodpovídá sad

ale v některých případech by to nemusel prezentovat veřejně

jak tohle myslíš ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#69 26. 7. 2013 18:36

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Milování v bazénu

Eva. napsal(a):

Grainne, není černý nebo bílý. Nejsou jen lidé mladí a staří. smile

A jaký ještě ? Blbý a chytrý roll?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#70 26. 7. 2013 18:40

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Milování v bazénu

Třeba lidé středního věku, co říkáš? smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#71 26. 7. 2013 18:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Milování v bazénu

jak tohle myslíš ?
"Zezadu lyceum, zepředu muzeum" - a to samý platí i pro bujný staříky... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#72 26. 7. 2013 18:41

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Milování v bazénu

Eva. napsal(a):

Třeba lidé středního věku, co říkáš? smile

To by asi šlo


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#73 26. 7. 2013 19:29

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Milování v bazénu

Ono to asi o věku není, někdy se člověk cítí líp a někdy hůř. Nemyslím, že jsme nějací stařečkové, ale proti sousedům už jiná generace. My je bereme tak trochu jako "naše děti" . Jsem rád, že se tady trochu rozproudila diskuse na téma hlasitý sex. Kdyby mě někdo rušil tak, že bych neslyšel vlastní tv, tak to by mě asi taky nevzrušovalo. Asi každá žena i muž prožívají sex různě a pokud se nemusí nijak omezovat a nechají vášni volný průběh, tak to může být hodně zajímavé.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#74 26. 7. 2013 20:15

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Milování v bazénu

Pokud Vás to neurazí, chtěl bych se na něco zeptat. Berte to tak, že je to anonymní, já tady nikoho neznám a  pokud nechcete, tak neodpovídejte.  Chtěl  bych vědět jestli je pravda, že některé ženy jsou hlasité při sexu jenom kvůli partnerovi, aby mu daly najevo, že jsou vzrušené a mají orgasmus.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#75 26. 7. 2013 20:26

Kely
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 10. 2012
Příspěvky: 453

Re: Milování v bazénu

Bigben61 napsal(a):

Pokud Vás to neurazí, chtěl bych se na něco zeptat. Berte to tak, že je to anonymní, já tady nikoho neznám a  pokud nechcete, tak neodpovídejte.  Chtěl  bych vědět jestli je pravda, že některé ženy jsou hlasité při sexu jenom kvůli partnerovi, aby mu daly najevo, že jsou vzrušené a mají orgasmus.

Nejsem hlasitá kvůli partnerovi, ale proto, že prožívám svůj orgasmus.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů