Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 25. 7. 2013 14:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Milování v bazénu

Kdo má bujnou fantazii, tak si určitě dovede představit
Myslím, že "si určitě dovede představit" i přísně racionální člověk bez špetky představivosti http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#27 25. 7. 2013 15:03

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Milování v bazénu

Myslel jsem, že mᚠfantazii. Pamatuješ si na kuchaře Svatopluka? Jsou dvě cesty a tak si vyber tongue

helena napsal(a):

Kdo má bujnou fantazii, tak si určitě dovede představit
Myslím, že "si určitě dovede představit" i přísně racionální člověk bez špetky představivosti http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#28 25. 7. 2013 15:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Milování v bazénu

Myslel jsem, že mᚠfantazii.
Dvacetiletý se vzrušuje představou, čtyřicetiletý dotykem těla. Kóbó Abe http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#29 25. 7. 2013 15:17

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Milování v bazénu

No a padesátiletý musí zvládnou obojí. 

helena napsal(a):

Myslel jsem, že mᚠfantazii.
Dvacetiletý se vzrušuje představou, čtyřicetiletý dotykem těla. Kóbó Abe http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#30 25. 7. 2013 15:25

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Milování v bazénu

Grainne napsal(a):

šestka napsal(a):

A je to pravdivé nebo vymyšlené je jedno, ráda bych četla pokračování.

ja taky smile

Souhlasím, spíše to je napsané jako příběh, není to na rozebírání.
Někoho vzrušuje tohle, někoho něco jiného.
Já mám ráda soukromí a kdybych někoho slyšela,viděla,je mi trapný to poslouchat a odejdu. Není to pro mě vzrušující. Ani nijak pobuřující.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#31 25. 7. 2013 15:29

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Milování v bazénu

Bigben61 napsal(a):

Kdo má bujnou fantazii, tak si určitě dovede představit, jak to bude dál probíhat, ale já tomu nechám volný průběh.
Pokud to bude zajímavé a nebudete mě tady odsuzovat, tak něco napíšu.

Grainne napsal(a):

šestka napsal(a):

A je to pravdivé nebo vymyšlené je jedno, ráda bych četla pokračování.

ja taky smile

Ja si to rada prectu, nenech se odradit


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#32 25. 7. 2013 21:18

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Milování v bazénu

Bigbene, už zase? :-) koukám, že vy nemít bazén a sousedy tak jste bez sexu

Není tady

 

#33 25. 7. 2013 21:33

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Milování v bazénu

mě to taky nepohoršuje..takže klidně piš dál.
Jinak..pokud se sousedé milují v bazénu a nebydlí na samotě, musí počítat s tím, že mohou mít svědky, kteří k tomu přijdou náhodně. Takže bych Bigbenovi nepodsouvala, že někoho šmíruje.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#34 25. 7. 2013 21:42

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Milování v bazénu

Mě to taky nepohoršuje, jen že téměř totéž psal před rokem.-)

Není tady

 

#35 25. 7. 2013 21:50

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Milování v bazénu

Jsou věci, které se čas od času opakují, takže mám stejné sousedy a taky po roce stejný zážitek. Věděl jsem, že jsem to tady už psal, ale netušil jsem, že máte takovou dobrou pamě.  Nepopisuji ale vzpomínku na loňské léto, ale čerstvý zážitek ze včerejška.

holcina napsal(a):

Mě to taky nepohoršuje, jen že téměř totéž psal před rokem.-)

Upravil(a) Bigben61 (25. 7. 2013 21:52)


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#36 25. 7. 2013 22:40

ves_el
♥------
Registrovaný: 25. 9. 2012
Příspěvky: 20

Re: Milování v bazénu

Eva. napsal(a):

Normální člověk si takové věci nechá pro sebe, když už se mu (si) něco takového přihodí.

On tady jen prezentuje jeden sexuální zážitek, naprosto anonymní. Většina z vás (např. Eva, Ivana, Helena a jiné) tady prezentují, pravidelně, svůj soukromý život. To je jako normální???

Příhoda zajímavá, každé zpestření je zajímavé smile

Není tady

 

#37 26. 7. 2013 7:00

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Milování v bazénu

Zážitek je to pěknej, ale mně by asi vadilo, kdyby mě pozorovali sousedi u milování. I když, kdoví, kdy nás kdo a kde viděl a kde si o tom povídá wink to je fakt. Milování v bazénu, tam bych spíš měla strach z nějaké vaginální infekce, jinak proč ne. Ale do čtyřky bych nešla, to je riziko, co kdyby to bylo se sousedem lepší wink a průšvih je na světě


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#38 26. 7. 2013 7:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Milování v bazénu

To je jako normální???
Cítíš se být povolána rozhodovat o tom, co je "normální" http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#39 26. 7. 2013 7:20

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Milování v bazénu

Co milování paní se sousedem. Ale BigBen s Evičkoku, jak jí tak důvěrně říká. smile) Na začátku příspěvku je to Eva a na konci už Evička. To věřím, že by se mu s mladou paní Evičkou líbilo... big_smile A když tak se prostě jen prohodí mezi barákama. BigBen se přestěhuje za Evičkou a ... big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#40 26. 7. 2013 8:01

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Milování v bazénu

Ale jsem teda proti šmírování, když už to uvidím nebo uslyším, tak tam nebudu koukat a poslouchat.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#41 26. 7. 2013 8:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Milování v bazénu

Bigben61 napsal(a):

:)Krásný den přeji všem. Slunečné počasí mi přináší spostu krásných zážitků. Bydlím na vesnici v rodinném domku se zahradou a bazénem a tak si užívám koupání téměř nepřetržitě. Nejradši chodím ještě před spaním a tak jsem si šel zaplavat i včera. Bylo krásně, měsíček svítil a v bazénu 28 st. Manželka už byla v ložnici a všude kolem ticho. U sousedů se kterými nás dělí jenom drátěný plot ještě svítili. Už jsem chtěl vylézt z vody, když v tom se otevřely dveře na terase u sousedů a oba mladí, jak příznačné - Adam a Eva se vydali také koupat. Máme bazény asi tak 20 metrů od sebe, oba jsou kryté, takže na sebe přímo nevidíme. Počkal jsem tedy až zalezou a já budu moct nerušeně přeběhnout do domu (byl jsem taky na Adama). Tak ještě pár temp a najednou jsem zaslechl takové tiché zasténání. Nebylo by to poprvé, kdy se šli pomilovat do vody. Trochu jsem tedy  zbystřil a to už dost zřetelně jsem slyšel Evičku, jak pravidelně vzdychá. Bylo to dost vzrušující a tak jsem si to nemohl přece nechat pro sebe. Vylezl jsem z vody a šel jsem do ložnice k manželce. Nemusel jsem jí moc dlouho přemlouvat aby se šla vykoupat. Za chvíli jsme  už byli spolu v bazénu. Adam s Evou si stále užívali a k nám krásně a zřetelně doléhalo rytmické pleskání vody smíšené se zvuky rozkoše při milování. Moc dlouho netrvalo a milovali jsme se i my. Dva bazény, dva páry a smíšené výkřiky a sténání ukončené dvojitým vyvrcholením několik minut po půlnoci. I když jsme o jednu generaci starší než naši sousedi, myslím, že jsme s nimi v ničem nezůstali pozadu. Když jsme vylézali z bazénu tak Adam s Evičkou ještě seděli na terase a tak jsme si nimi ještě chvilku povídali. Bylo moc vzrušující vidět se s nimi, když jsme se předtím dost zřetelně slyšeli. Když jsme odcházeli domů, tak se Evička ještě na okraj zeptala, jestli se budeme zase zítra večer koupat. Jestli prý nechceme přijít vyzkoušet jejich bazén a vykoupat se s nima. Co mě překvapilo bylo, že manželka Evičce společné koupání slíbila, my s Adamem jsme se na sebe jenom podívali a usmáli se. Tak uvidíme co bude, ale už se těším !!!!

bigbene, aspoň trochu námahy do toho dej, tuhle story jsi tady už psal, když jsi sem přišel. teď jsi k tomu dodal jen závěr. je to to už nudný a nezáživný, koukej vymylset něco lepšího roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#42 26. 7. 2013 8:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Milování v bazénu

Modroočka napsal(a):

No,tak jste si užili krásný milování, zároveň se sousedama, teď to zkusíte všichni společně v jednom bazénu, zřejmě si i vyměníte partnerky, což může být zajímavá změna, ale pozor, aby se vám to nevymklo z rukou. Jo a v bazénu hrozí vaginální infekce.
Jinak jo,proč ne, proti gustu.....

bigben už je starší pán, jeho žena už taky není nejmladší. jestli jsem dobře četla, sousedi jsou mladí .. to byla teda byla pro sousedy výměna uschtongue


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#43 26. 7. 2013 8:17

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Milování v bazénu

Tak milé dámy fantazii stranou a zpět k realitě. Včera jsme se s Evičkou společně koupali lol (každý ve svém bazénu). Moje manželka si četla, Adam ještě nebyl doma, takže žádná čtyřka ani nic podobného. Na zítra nás pozvali na grilování takže možná že ke společnému koupání dojde, ale nevěřím, že by to bylo i s milováním. Jinak k tomu šmírování - při milování jsem nikoho neviděl, byli zavřený v bazénu, ale slyšet byli, to ano a kvůli tomu si přece nebudu strkat špunty do uší. Slušný a vychovaný člověk by možná odešel ale já takový nejsem a za to mě suďte.
No a že jsme se nechali s manželkou - jmenuje se Anička (má dneska svátek), inspirovat, a taky se "odvázali", to taky nepovažuji za nic špatného a jsem přesvědčen, že nás taky museli slyšet. Bydlíme na kraji obce, takže za námi už jsou jenom pole, ale se sousedy si vidíme přímo do talíře a nevádí nám to. Anička i Evička se opalují nahoře bez, někdy i dole a taky chodíme nahatí do bazénu, ale "nešmírujeme se", to by pak člověk ani nemohl na terasu. Nemáme prostě potřebu budovat stěny nebo hráze. Jiná situace je, když přijede nějaká návštěva, to se pak chováme zcela civilizovaně.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#44 26. 7. 2013 8:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Milování v bazénu

laminanonte napsal(a):

mě to taky nepohoršuje..takže klidně piš dál.
Jinak..pokud se sousedé milují v bazénu a nebydlí na samotě, musí počítat s tím, že mohou mít svědky, kteří k tomu přijdou náhodně. Takže bych Bigbenovi nepodsouvala, že někoho šmíruje.

hm, jenže většina lidí, když se k něčemu takovýmu nachomejtne, tak se kouká ztratit .. wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#45 26. 7. 2013 8:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Milování v bazénu

Jojo... není nad dobrý sousedský vztahy... jako jedna rodina... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#46 26. 7. 2013 8:22

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Milování v bazénu

Je to tak, mě je 52, manželce 49 a našim sousedům - Adamovi 38 a Evičce 29.

PPavlaa napsal(a):

Modroočka napsal(a):

No,tak jste si užili krásný milování, zároveň se sousedama, teď to zkusíte všichni společně v jednom bazénu, zřejmě si i vyměníte partnerky, což může být zajímavá změna, ale pozor, aby se vám to nevymklo z rukou. Jo a v bazénu hrozí vaginální infekce.
Jinak jo,proč ne, proti gustu.....

bigben už je starší pán, jeho žena už taky není nejmladší. jestli jsem dobře četla, sousedi jsou mladí .. to byla teda byla pro sousedy výměna uschtongue


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#47 26. 7. 2013 8:22

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Milování v bazénu

Modroočka napsal(a):

Zážitek je to pěknej, ale mně by asi vadilo, kdyby mě pozorovali sousedi u milování. I když, kdoví, kdy nás kdo a kde viděl a kde si o tom povídá wink to je fakt. Milování v bazénu, tam bych spíš měla strach z nějaké vaginální infekce, jinak proč ne. Ale do čtyřky bych nešla, to je riziko, co kdyby to bylo se sousedem lepší wink a průšvih je na světě

jojo, nebo kdyby ten tvůj zjistil, že je to lepší se sousedkou, co vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#48 26. 7. 2013 8:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Milování v bazénu

Bigben61 napsal(a):

Je to tak, mě je 52, manželce 49 a našim sousedům - Adamovi 38 a Evičce 29.

PPavlaa napsal(a):

Modroočka napsal(a):

No,tak jste si užili krásný milování, zároveň se sousedama, teď to zkusíte všichni společně v jednom bazénu, zřejmě si i vyměníte partnerky, což může být zajímavá změna, ale pozor, aby se vám to nevymklo z rukou. Jo a v bazénu hrozí vaginální infekce.
Jinak jo,proč ne, proti gustu.....

bigben už je starší pán, jeho žena už taky není nejmladší. jestli jsem dobře četla, sousedi jsou mladí .. to byla teda byla pro sousedy výměna uschtongue

jooo, tak to věřím, že vám by ta výměna vyhovovala, hlavně tobě lol ale naopak už to není žádná výhra wink

Upravil(a) PPavlaa (26. 7. 2013 8:30)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#49 26. 7. 2013 8:29

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Milování v bazénu

PPavlaa napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Zážitek je to pěknej, ale mně by asi vadilo, kdyby mě pozorovali sousedi u milování. I když, kdoví, kdy nás kdo a kde viděl a kde si o tom povídá wink to je fakt. Milování v bazénu, tam bych spíš měla strach z nějaké vaginální infekce, jinak proč ne. Ale do čtyřky bych nešla, to je riziko, co kdyby to bylo se sousedem lepší wink a průšvih je na světě

jojo, nebo kdyby ten tvůj zjistil, že je to lepší se sousedkou, co vissla

No, nebo lol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#50 26. 7. 2013 8:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Milování v bazénu

ale naopak už to není žádný výhra
Ze starý slepice je nejlepší polívka... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů