Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 25. 7. 2013 7:54

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Líbí se mi soused...

JJ, věk prostě člověk nepřelstí.
Můj BM si se svou novou manželkou pořídil dítě, když mu bylo skoro 47. Mladá paní to s ním "umí", tam se musí starat víc, než se staral o naše děti. Je na něm vidět, jak je unavenej.
dusičko, ty se na to dívᚠještě jinak, protože mᚠSVOU šestiletou dcerku a jsi o něco mladší. Ale to je něco úplně jiného, než s dětmi již dospělými se najednou ocitnout ve vztahu, kde je malé dítě partnera/partnerky. Teď si můžeš říkat, že ty bys problém neměla. Ale to je jen takové kdyby. Dokud se v takové situaci neocitneš, nevíš, jaké to bude.

Proto bych se onomu muži - sousedovi Berdy - vůbec nedivila, kdyby se do takového vztahu vůbec pouštět nechtěl. Jedna věc je pak zamilovanost a růžové brýle s ní spojené a druhá realita malého dítěte, které má navíc jiného biologického otce a všechny problémy s tímto spojené, co život přináší.

Upravil(a) Eva. (25. 7. 2013 8:06)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#77 25. 7. 2013 9:05

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Líbí se mi soused...

Ivana napsal(a):

Mně přijde legrační, jak tady řešíte výchovu dítěte a jiné podrobnosti, ale vlastně není vůbec jisté, že pán má o Bertu zájem. Třeba má někde nějakou přítelkyni, o které Berta jako pouhá sousedka, nemá ani ponětí. Nebo se mu nelíbí. Přece jenom to, že ona je ženská a on chlap a jsou svobodní ještě neznamená automaticky, že musí skončit spolu.
Jinak já jsem spíš pro, aby Berta dala nenápadně najevo svou vstřícnost, aby se na něho usmívala a snažila se zavést s ním nějaký ten nezávazný hovor, zažertovala a tak. Ale lézt mu do bytu a půjčovat si mouku nebo ho požádat, aby jí opravil kliku u dveří a přitom ho "nenápadně" svádět, to mi teda přijde trapný.

přesně.

Není tady

 

#78 25. 7. 2013 10:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Líbí se mi soused...

Eva. napsal(a):

JJ, věk prostě člověk nepřelstí.
Můj BM si se svou novou manželkou pořídil dítě, když mu bylo skoro 47. Mladá paní to s ním "umí", tam se musí starat víc, než se staral o naše děti. Je na něm vidět, jak je unavenej.
dusičko, ty se na to dívᚠještě jinak, protože mᚠSVOU šestiletou dcerku a jsi o něco mladší. Ale to je něco úplně jiného, než s dětmi již dospělými se najednou ocitnout ve vztahu, kde je malé dítě partnera/partnerky. Teď si můžeš říkat, že ty bys problém neměla. Ale to je jen takové kdyby. Dokud se v takové situaci neocitneš, nevíš, jaké to bude.

Proto bych se onomu muži - sousedovi Berdy - vůbec nedivila, kdyby se do takového vztahu vůbec pouštět nechtěl. Jedna věc je pak zamilovanost a růžové brýle s ní spojené a druhá realita malého dítěte, které má navíc jiného biologického otce a všechny problémy s tímto spojené, co život přináší.

Jo asi jo,kdo ví, člověk se mění, za deset let na tom bude jinak.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#79 25. 7. 2013 14:39

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Líbí se mi soused...

No já nejsem pečovatelský typ, takže mě by partner s dětmi vyděsil v každém věku. Stačily mi ty dvě moje, kdoví, jestli jsem tu moji depresi nedostala z toho neustálého stresu z péče o ně. Malé děti mi jdou hodně na nervy, čím jsem starší, tím je to patrnější. V neděli jsem utekla z přehrady, kde jsem se byla koupat, protože vedle se usídlila rodinky s malými dětmi a ty ječely, chechtaly se a brečely, rvaly se a furt něco brebentily, až jsem měla pocit, že mi pukne hlava. Když si představím, že bych to měla doma, vstávají mi hrůzou vlasy na hlavě.

Není tady

 

#80 25. 7. 2013 15:22

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Líbí se mi soused...

Ivano - řekla bych, že deprese není z toho, že si měla dost dětí. To má každá ženská občas, že jí děti lezou na nervy. Jsou prostě chvíle a pak to zase přijde. Spíš seš přecitlivá právě díky té depresi
Ale jsme tu offtopic
I kdyby ten chlap měl malý děti, tak si ho nemusím hned brát.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#81 25. 7. 2013 18:43

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Líbí se mi soused...

Ivana napsal(a):

No já nejsem pečovatelský typ, takže mě by partner s dětmi vyděsil v každém věku. Stačily mi ty dvě moje, kdoví, jestli jsem tu moji depresi nedostala z toho neustálého stresu z péče o ně. Malé děti mi jdou hodně na nervy, čím jsem starší, tím je to patrnější. V neděli jsem utekla z přehrady, kde jsem se byla koupat, protože vedle se usídlila rodinky s malými dětmi a ty ječely, chechtaly se a brečely, rvaly se a furt něco brebentily, až jsem měla pocit, že mi pukne hlava. Když si představím, že bych to měla doma, vstávají mi hrůzou vlasy na hlavě.

v poslední době to cítím ivo, stejně .  a něco podobného jsem zažila v neděli na přehradě taky, jen jsem měla kliku, že rodina přišla, když já se už pomalinku sbírala k odchodu, přitom to nebyly dětí rozjívené a rozmazlené, jen byly malinko hlučné a byly všude .

Není tady

 

#82 25. 7. 2013 19:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Líbí se mi soused...

Jeden z důvodů, proč jezdit na dovolenou v září... a loni jsme měly dokonce hotel, kam děti do šestnácti let nesměly... ale to byla náhoda - až tak hrozný to zas nemáme...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#83 25. 7. 2013 19:07

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Líbí se mi soused...

helena napsal(a):

Jeden z důvodů, proč jezdit na dovolenou v září... a loni jsme měly dokonce hotel, kam děti do šestnácti let nesměly... ale to byla náhoda - až tak hrozný to zas nemáme...

jeden známý jezdí do jen do míst, kde píšou - nevhodné pro děti :-D

Není tady

 

#84 25. 7. 2013 19:07

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Líbí se mi soused...

aprill napsal(a):

Ivana napsal(a):

No já nejsem pečovatelský typ, takže mě by partner s dětmi vyděsil v každém věku. Stačily mi ty dvě moje, kdoví, jestli jsem tu moji depresi nedostala z toho neustálého stresu z péče o ně. Malé děti mi jdou hodně na nervy, čím jsem starší, tím je to patrnější. V neděli jsem utekla z přehrady, kde jsem se byla koupat, protože vedle se usídlila rodinky s malými dětmi a ty ječely, chechtaly se a brečely, rvaly se a furt něco brebentily, až jsem měla pocit, že mi pukne hlava. Když si představím, že bych to měla doma, vstávají mi hrůzou vlasy na hlavě.

v poslední době to cítím ivo, stejně .  a něco podobného jsem zažila v neděli na přehradě taky, jen jsem měla kliku, že rodina přišla, když já se už pomalinku sbírala k odchodu, přitom to nebyly dětí rozjívené a rozmazlené, jen byly malinko hlučné a byly všude .

Já si vždycky v duchu říkám, vždy jsou to děti, nebudou sedět na zadku a potichu si číst, ale přesto mi jdou neskutečně na nervy. Stačí jedno malé dítě v MHD a jsem na prášky. Dusím to v sobě, ale bojím se, aby ze mě nebyla v 80 nesnášenlivá čarodějnice, která křičí na děti, že hlučí na hřišti. Ach jo, ale nevím, jak to řešit. Děti do cca 8 let a někdy i větší, pokud jsou hlučné, prostě nemusím.

Není tady

 

#85 25. 7. 2013 19:12

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Líbí se mi soused...

Ivana napsal(a):

aprill napsal(a):

Ivana napsal(a):

No já nejsem pečovatelský typ, takže mě by partner s dětmi vyděsil v každém věku. Stačily mi ty dvě moje, kdoví, jestli jsem tu moji depresi nedostala z toho neustálého stresu z péče o ně. Malé děti mi jdou hodně na nervy, čím jsem starší, tím je to patrnější. V neděli jsem utekla z přehrady, kde jsem se byla koupat, protože vedle se usídlila rodinky s malými dětmi a ty ječely, chechtaly se a brečely, rvaly se a furt něco brebentily, až jsem měla pocit, že mi pukne hlava. Když si představím, že bych to měla doma, vstávají mi hrůzou vlasy na hlavě.

v poslední době to cítím ivo, stejně .  a něco podobného jsem zažila v neděli na přehradě taky, jen jsem měla kliku, že rodina přišla, když já se už pomalinku sbírala k odchodu, přitom to nebyly dětí rozjívené a rozmazlené, jen byly malinko hlučné a byly všude .

Já si vždycky v duchu říkám, vždy jsou to děti, nebudou sedět na zadku a potichu si číst, ale přesto mi jdou neskutečně na nervy. Stačí jedno malé dítě v MHD a jsem na prášky. Dusím to v sobě, ale bojím se, aby ze mě nebyla v 80 nesnášenlivá čarodějnice, která křičí na děti, že hlučí na hřišti. Ach jo, ale nevím, jak to řešit. Děti do cca 8 let a někdy i větší, pokud jsou hlučné, prostě nemusím.

v 80 už budeš nahluchlá a neuslyšíš je wink

Upravil(a) aprill (25. 7. 2013 19:17)

Není tady

 

#86 25. 7. 2013 19:30

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Líbí se mi soused...

aprill napsal(a):

Ivana napsal(a):

aprill napsal(a):


v poslední době to cítím ivo, stejně .  a něco podobného jsem zažila v neděli na přehradě taky, jen jsem měla kliku, že rodina přišla, když já se už pomalinku sbírala k odchodu, přitom to nebyly dětí rozjívené a rozmazlené, jen byly malinko hlučné a byly všude .

Já si vždycky v duchu říkám, vždy jsou to děti, nebudou sedět na zadku a potichu si číst, ale přesto mi jdou neskutečně na nervy. Stačí jedno malé dítě v MHD a jsem na prášky. Dusím to v sobě, ale bojím se, aby ze mě nebyla v 80 nesnášenlivá čarodějnice, která křičí na děti, že hlučí na hřišti. Ach jo, ale nevím, jak to řešit. Děti do cca 8 let a někdy i větší, pokud jsou hlučné, prostě nemusím.

v 80 už budeš nahluchlá a neuslyšíš je wink

Tak to mě jediné utěšuje lol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů