Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 7. 2013 19:58

Berda
♥♥-----
Registrovaný: 16. 2. 2007
Příspěvky: 36

Líbí se mi soused...

Ahoj holky,

prosím o radu. Jsem už 3 roky sama a nevím jak na chlapa :-) Bydlím v bytovce a na stejném patře jako já bydlí můj soused. Je mi 30 let, mám šestileté dítko, on je asi o 15 let starší a má dospělé děti...stále víc mi leží v hlavě...zatím si stále vykáme, chodíme okolo sebe, usmíváme se na sebe, oba jsme nezadaní.... ale tak nějak cítím, že vůle je na obou stranách...

Jak vůči němu mám vyslat signál, že se mi líbí, aniž bych mu klepala na dveře? :-) Nebo mám čekat než se rozhoupe (pokud vůbec)? :-)

Omlouvám se všem, kterým přijdou moje věty banální, ti co chápou, co se mi honí hlavou, prosím poraďte mi...

Není tady

 

#2 23. 7. 2013 22:16

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Líbí se mi soused...

no, napadá mě, že je to trochu ošemetné v tom, že pokud by takový vztah nevyšel, budete se pak potkávat na chodbě dál a to nemusí být příjemné.
Držela bych se hesla "co je v domě..."

Pokud se přesto chceš pokusit...nemusíš čekat, dnes už klidně může první krok udělat žena.
Můžeš u něj zaklepat a vypůjčit si mouku na buchty..až ji půjdeš vrátit, vem jich pár s sebou. Můžeš ho požádat o drobnou opravu v bytě, nebo ho prostě rovnou pozvi na kávu. smile

Upravil(a) laminanonte (23. 7. 2013 22:24)


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#3 24. 7. 2013 0:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Líbí se mi soused...

Oprava v byte s následnou kávou sa mi zdá super... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 24. 7. 2013 6:22

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Líbí se mi soused...

Nedělala bych nic. Jestli má zájem a je to skutečný sebevědomý Muž, udělá první krok on. Jinak to nemá cenu.
O jiného, než o Muže, co ví, co chce a není žádná bábovka, zájem nemám. K čemu muž, kterého musí žena do něčeho dotlačit.

Upravil(a) Eva. (24. 7. 2013 6:23)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 24. 7. 2013 7:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Líbí se mi soused...

K čemu muž, kterého musí žena do něčeho dotlačit.
"Dotlačit"? Pod tím bych si představovala, že ho po opravě kapajícího kohoutku a následným kafi znásilní na kuchyňským stole... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
I ten, kterej "ví, co chce a není žádná bábovka" si nemusí bejt jistej tím, že taky "ví, co chce" jeho sousedka - a (jako spousta i nebábovek) nemá rád trapasy - co kdyby si to vyložila jinak?
Možná bych si nevymejšlela hned opravu v bytě - co takhle "něco" s autem, rozsypanej nákup, zlomenej klíček ve schránce... bližší kontakt, ale ve veřejným prostoru, kterej ponechává oběma "možnost úniku".


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 24. 7. 2013 7:34

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Líbí se mi soused...

a co na té chodbě přidat pár vět?

Není tady

 

#7 24. 7. 2013 7:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Líbí se mi soused...

heleno, kdysi bych napsala to, co ty.
Dnes po zkušenostech už ne. Trumbelku nechci a opravdový Muž, když bude mít skutečně o mě zájem, tak udělá první krok sám.  stolt


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8 24. 7. 2013 7:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Líbí se mi soused...

Dnes po zkušenostech už ne.
Já ti přece neodporuju... každá máme jiný zkušenosti, jiný přání a jiný představy o tom, kdo je "opravdový Muž". Už proto nemůžeš napsat to, co já http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png - což přece není nic špatnýho.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 24. 7. 2013 7:54

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Líbí se mi soused...

heleno, však jo, to je jasný smile
Osobně bych v Bertině věku zájem o tak starého muže neměla. Třeba on se nepřimluví proto, že je rád, že má dospělé děti a nemá zájem dělat znovu tatínka malému dítěti. To není lehké. V našem věku je spousta mužů ráda, že mají děti dospělé a spíš hledá partnerku s dětmi také dospělými, kde už si užívají jenom jeden druhého a nemusí řešit soužití se svým způsobem cizími dětmi.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#10 24. 7. 2013 8:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Líbí se mi soused...

proto, že je rád, že má dospělé děti a nemá zájem dělat znovu tatínka malému dítěti
Nebo proto, že si vůči Berdě starý připadá a může si myslet, že by o něj nestála.

(PS http://fora.babinet.cz/img/smilies/offtopic.gif  "on se nepřimluví" = "neprihovorí sa"? V tom případě "neosloví")


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#11 24. 7. 2013 8:06

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Líbí se mi soused...

Díky heleno.

Mě celkem rozesmál nápad laminanonte jít si půjčit mouku lol Žena od chlapa big_smile Že by to bylo hodně průhledné, když v bytovce jistě bydlí i jiné partaje, kde je žena, tudíž je pravděpodobnější, že má daný druh mouky. Chlap někdy ani neví, že jsou různé mouky. Nic ve zlém, jen mě ta představa pobavila. big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#12 24. 7. 2013 8:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Líbí se mi soused...

Mě celkem rozesmál nápad laminanonte jít si půjčit mouku
Jojo... jsou i lepší záminky http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Zazvoní soused u souseda: "Sousede, máte rum?" "Ne, nemáme." "A sakra! Tak to asi neteče v celým baráku..."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 24. 7. 2013 8:30

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Líbí se mi soused...

Eva. napsal(a):

Nedělala bych nic. Jestli má zájem a je to skutečný sebevědomý Muž, udělá první krok on. Jinak to nemá cenu.
O jiného, než o Muže, co ví, co chce a není žádná bábovka, zájem nemám. K čemu muž, kterého musí žena do něčeho dotlačit.

Každý nemusí být seběvědomý , přesto může být fajn. nenachází se zde jen samí seběvědomí jedinci .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#14 24. 7. 2013 8:31

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Líbí se mi soused...

Eva. napsal(a):

Díky heleno.

Mě celkem rozesmál nápad laminanonte jít si půjčit mouku lol Žena od chlapa big_smile Že by to bylo hodně průhledné, když v bytovce jistě bydlí i jiné partaje, kde je žena, tudíž je pravděpodobnější, že má daný druh mouky. Chlap někdy ani neví, že jsou různé mouky. Nic ve zlém, jen mě ta představa pobavila. big_smile

některý chlapi dneska umí vařit líp než ženský


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#15 24. 7. 2013 8:34

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Líbí se mi soused...

Grainne napsal(a):

Každý nemusí být seběvědomý , přesto může být fajn. nenachází se zde jen samí seběvědomí jedinci .

Možná je spíš otázka, co ty si pod tím - sebevědomý - představuješ. A co si představuji já.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#16 24. 7. 2013 8:55

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Líbí se mi soused...

Eva. napsal(a):

Díky heleno.

Mě celkem rozesmál nápad laminanonte jít si půjčit mouku lol Žena od chlapa big_smile Že by to bylo hodně průhledné, když v bytovce jistě bydlí i jiné partaje, kde je žena, tudíž je pravděpodobnější, že má daný druh mouky. Chlap někdy ani neví, že jsou různé mouky. Nic ve zlém, jen mě ta představa pobavila. big_smile

a v čem je problém? alespon by věděla hned, že on ví, že ona ...

Není tady

 

#17 24. 7. 2013 9:02

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Líbí se mi soused...

PRO MĚ je problém v tom, že takoví chlapi, co se sami nerozhoupou ani k prvnímu pozvání, se tak chovají pořád. A já už nechci partnera a vztah, kde budu všechno vyřizovat sama nebo ho ke všemu dokopávat a on se bude jenom vézt. Chci muže podnikavého, který se stará, pečuje o mě, pečuje spolu se mnou o nᚠvztah a není pouze přítěží.
Ale někomu to tak vyhovuje. To je jiná.
Píšu, co bych udělala já. A Berta si z našich názorů vybere. Nebo si udělá ještě jinak podle svého.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#18 24. 7. 2013 9:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Líbí se mi soused...

Začiatky môžu by ažšie - pre oboch - hlavne ak tých zámienok na hodneie reči nie je veža a inak o sebe ni nevedia. Nerobila by som z toho ďalekosiahle závery... Ja len nie som typ na priame oslovenie, asi by som to nechala na náhodu a len sa ďalej usmievala... neviem.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#19 24. 7. 2013 9:15

andy75
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2013
Příspěvky: 174

Re: Líbí se mi soused...

Souhlasím s tím, že starší muži sice mají rádi mladší ženy, ale opravdu se třeba necítí,cítí se staří.
Rozhodně nápady s moukou nebo oprava jsou ideální, chlapi nejraději jsou potřební a potom to buď výjde nebo ne.
Taky bych ale navrhla se stále usmívat hodně a dívat se do očí.
Mám sama teď hodně starostí a tak mi to nejde,štve mě to, protože každý chlap  to má rád a ještě nejlépe říct, že bez něho bys to nezvládla.....

Není tady

 

#20 24. 7. 2013 9:35

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Líbí se mi soused...

Eva. napsal(a):

Díky heleno.

Mě celkem rozesmál nápad laminanonte jít si půjčit mouku lol Žena od chlapa big_smile Že by to bylo hodně průhledné, když v bytovce jistě bydlí i jiné partaje, kde je žena, tudíž je pravděpodobnější, že má daný druh mouky. Chlap někdy ani neví, že jsou různé mouky. Nic ve zlém, jen mě ta představa pobavila. big_smile

nemusí si tam chodit půjčovat zrovna mouku, může se jít zeptat na prasklou žárovku, klíč č.5 na dostažení matky, prostě  cokoliv...s tou moukou mě to taky napadlo, že pokud je v domě víc partají, mohla by jít pro mouku někam, kde bydlí jiná žena, ale zase když píše, že bydlí na jednom patře, tak kam by běhala smile

jinak se mi zdá dobré to s tím klíčkem od schránky, může to být nějaká závada ve sklepě, oprava kola.. smile

Upravil(a) laminanonte (24. 7. 2013 9:50)


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#21 24. 7. 2013 9:35

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Líbí se mi soused...

Souhlasím se Selimou. Třeba soused má nějaký vztah a nechce nic.

Není tady

 

#22 24. 7. 2013 9:40

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Líbí se mi soused...

Nebo se soused na mladou ženu cítí, ale necítí se na to, být "tátou" jejímu malému dítěti.

Když jsem zůstala sama, taky mě zajímalo, jak velké děti má můj potenciální partner. Poctivě jsem si přiznala, že nechci partnera, který by měl děti ve věku, kdy si je budeme brát na víkendy, dovolené, případně střídavou péči a budu mu dělat "maminku" a řešit problémy s jejich maminkou... Na to prostě nemám. Takže pouze partner s velkými dětmi, případně aspoň s dětmi, co už nechodí na základku.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#23 24. 7. 2013 9:47

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Líbí se mi soused...

agewa napsal(a):

Eva. napsal(a):

Díky heleno.

Mě celkem rozesmál nápad laminanonte jít si půjčit mouku lol Žena od chlapa big_smile Že by to bylo hodně průhledné, když v bytovce jistě bydlí i jiné partaje, kde je žena, tudíž je pravděpodobnější, že má daný druh mouky. Chlap někdy ani neví, že jsou různé mouky. Nic ve zlém, jen mě ta představa pobavila. big_smile

a v čem je problém? alespon by věděla hned, že on ví, že ona ...

a to je taky pravda.. je to tak průhledné, že mu to asp. rychleji docvakne a o to jde, ne?


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#24 24. 7. 2013 9:48

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Líbí se mi soused...

helena napsal(a):

Mě celkem rozesmál nápad laminanonte jít si půjčit mouku
Jojo... jsou i lepší záminky http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Zazvoní soused u souseda: "Sousede, máte rum?" "Ne, nemáme." "A sakra! Tak to asi neteče v celým baráku..."

godlike


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#25 24. 7. 2013 11:35

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Líbí se mi soused...

Eva. napsal(a):

Grainne napsal(a):

Každý nemusí být seběvědomý , přesto může být fajn. nenachází se zde jen samí seběvědomí jedinci .

Možná je spíš otázka, co ty si pod tím - sebevědomý - představuješ. A co si představuji já.

Může být


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů