Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 20. 7. 2013 15:11

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Vana nebo sprchový kout?

Kaly napsal(a):

Grainne přijde mi, že sezení ve vaně je zbytečné zabírání času. :-) A na to abych tam seděla půl hodiny čas fakt nemám.

zajímavé .... někdo se nudí smile a někdo je takhle vytíženej ? To se mi nikdy nestalo, abych neměla čas sama na sebe


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#27 20. 7. 2013 16:55

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Vana nebo sprchový kout?

Asi bych volila vanu se zastenou, zvlast na mlada kolena. Decko se prece jen lepe koupe ve vane a ma z toho i vetsi pozitek nez ze sprchy.

Idealni je asi mit oddelene oboji.

Není tady

 

#28 20. 7. 2013 17:17

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Vana nebo sprchový kout?

hodně jsem teď zjiš´tovala co kdo má, jak je spokojen a je zajímavé, že kdo má vanu nedá na ni dopustit (i já) a kdo má obojí tak mi řekl, že vana sice super, ale použije ji párkrát do roka, někdy ani to ne. Tak se utěšuju tím, že budu relaxovat v termálech, kam párkrát do roka stejně jezdíme a doma budu mít sprchu:-)

Není tady

 

#29 20. 7. 2013 18:00

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Vana nebo sprchový kout?

Kvůli spotřebě vody se sprchuji. Ale bez vany si to nedovedu představit. Vanu využiji i na takové věci jako je vymáchání něčeho, zásobník když voda neteče apod. Kdysi jsem bydlela u kamarádky, co měla vanu snad 120 cm dlouhou a přesto se mi hodila a někdy se člověku chce se nechat ve vodě prohřát. Já jsem za VANU SE ZÁSTĚNOU.

Není tady

 

#30 20. 7. 2013 18:03

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Vana nebo sprchový kout?

lepista napsal(a):

Kvůli spotřebě vody se sprchuji. Ale bez vany si to nedovedu představit. Vanu využiji i na takové věci jako je vymáchání něčeho, zásobník když voda neteče apod. Kdysi jsem bydlela u kamarádky, co měla vanu snad 120 cm dlouhou a přesto se mi hodila a někdy se člověku chce se nechat ve vodě prohřát. Já jsem za VANU SE ZÁSTĚNOU.

přesně tak tummenupp .

Není tady

 

#31 20. 7. 2013 18:37

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Vana nebo sprchový kout?

Kaly napsal(a):

Grainne přijde mi, že sezení ve vaně je zbytečné zabírání času. :-) A na to abych tam seděla půl hodiny čas fakt nemám.

Vypit kafe pul hodiny urcite mas tak proc ne se valet ve vane.big_smile


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#32 20. 7. 2013 19:26

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Vana nebo sprchový kout?

eremuruss napsal(a):

Kaly napsal(a):

Grainne přijde mi, že sezení ve vaně je zbytečné zabírání času. :-) A na to abych tam seděla půl hodiny čas fakt nemám.

Vypit kafe pul hodiny urcite mas tak proc ne se valet ve vane.big_smile

Třebas proto, že ji to nebaví. tongue  Nebo si třeba trávení volného času představuje jinak než ležením ve vaně nebo dřepěním u kafe. Holt to má každý jinak.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#33 20. 7. 2013 19:29

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Vana nebo sprchový kout?

modrovous napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Kaly napsal(a):

Grainne přijde mi, že sezení ve vaně je zbytečné zabírání času. :-) A na to abych tam seděla půl hodiny čas fakt nemám.

Vypit kafe pul hodiny urcite mas tak proc ne se valet ve vane.big_smile

Třebas proto, že ji to nebaví. tongue  Nebo si třeba trávení volného času představuje jinak než ležením ve vaně nebo dřepěním u kafe. Holt to má každý jinak.

To mᚠpravdu , každý podle svého gusta smile  já jsem ve vaně , klidně přes hodinu


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#34 20. 7. 2013 20:31

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Vana nebo sprchový kout?

Kaly napsal(a):

Jaku tak nakonec jsme koupili byt 3+1. Tam uvažuji nad sprchovým koutem nebo boxem s toho důvodu, že je tam strašně malá koupelna.

Máme 2+KK a výrobci bytu nám tvrdili, že se tam do koupelny vana nevejde - sháněl jsem rohovou co nejmenší a nakonec to všechno vymyslel a skreslil - a vešla se! (místo sprchového koutu a vedle ní stojí úzká pračka)... Před tím jsem měl (po rozvodu) 2 roky jen sprchový kout v garsonce a po vaně jsem celou dobu strašně toužil...   Tož tak.  stolt tummenupp 
Můžete ležet hodinu ve vaně - ale jen těžko se můžete hodinu sprchovat! ... Vyjde vás to totiž MOC draho!!!

Upravil(a) Vachu (20. 7. 2013 20:33)

Není tady

 

#35 20. 7. 2013 21:19

Korin
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 8. 2008
Příspěvky: 801

Re: Vana nebo sprchový kout?

Hlasuju pro vanu, i kvůli svištěti :-) Jako malá jsem koupání ve vaně milovala, teď se v ní teda převážně jen sprchuju. Když víc zmoknu a je čas, ráda se prohřeju v horké lázni. Dítko koupeme ve vaničce položené ve vaně. Teď na dovolené jsme museli koupat ve sprcháči a když jsme chtěli zmírnit množství vody na podlaze částečným zatažením zástěny, bylo z toho hrozný řev. Kýble taky napouštím ve vaně, nebo umývám větší předměty. Psa jsme v létě koupali na dvoře, v zimě ve vaně.


http://www.eticker.co.za/tickers/umna9bmbqpf3dzax.png

http://www.eticker.co.za/tickers/61zy20bdhqdykt6j.png

Není tady

 

#36 20. 7. 2013 21:36

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Vana nebo sprchový kout?

Jestli máte malé dítě/děti, není co řešit. Vana.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#37 21. 7. 2013 12:32

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Vana nebo sprchový kout?

O dětech řeč nebyla, nabyla jsem dojmu, že se řeší koupelna pro dva dospěláky bez potřeby válení se ve vaně.
Pokud děti máte (malé), tak bych vanu taky uvážila. Pokud je to tak, jak jsem si původně myslela já, šla bych fakt do
toho sprcháče. Když už kvůli ničemu jinému, tak proto, že časem může nastat problém s mobilitou,
a na vlastní kůži jsem zažila, jaký může být problém hygiena i u částečně nemohoucího člověka, třeba následkem operace.
Ve vaně se samozřejmě můžete osprchovat a ve sprcháči se nevykoupete, ale zkuste si vyšplhat do vany třebas
po operaci kyčle nebo kolene. Nebo s bolavou páteří.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#38 21. 7. 2013 12:36

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Vana nebo sprchový kout?

modrovous napsal(a):

O dětech řeč nebyla, nabyla jsem dojmu, že se řeší koupelna pro dva dospěláky bez potřeby válení se ve vaně.
Pokud děti máte (malé), tak bych vanu taky uvážila. Pokud je to tak, jak jsem si původně myslela já, šla bych fakt do
toho sprcháče. Když už kvůli ničemu jinému, tak proto, že časem může nastat problém s mobilitou,
a na vlastní kůži jsem zažila, jaký může být problém hygiena i u částečně nemohoucího člověka, třeba následkem operace.
Ve vaně se samozřejmě můžete osprchovat a ve sprcháči se nevykoupete, ale zkuste si vyšplhat do vany třebas
po operaci kyčle nebo kolene. Nebo s bolavou páteří.

kyčel není problém, otec zvládal vanu i po operaci a rád se vyhříval ve vodě.

Není tady

 

#39 21. 7. 2013 12:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vana nebo sprchový kout?

otec zvládal vanu i po operaci
To mᚠkus od kusu... já ji nezvládla s "obyčejným" hexenšusem.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#40 21. 7. 2013 12:42

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Vana nebo sprchový kout?

aprill napsal(a):

modrovous napsal(a):

O dětech řeč nebyla, nabyla jsem dojmu, že se řeší koupelna pro dva dospěláky bez potřeby válení se ve vaně.
Pokud děti máte (malé), tak bych vanu taky uvážila. Pokud je to tak, jak jsem si původně myslela já, šla bych fakt do
toho sprcháče. Když už kvůli ničemu jinému, tak proto, že časem může nastat problém s mobilitou,
a na vlastní kůži jsem zažila, jaký může být problém hygiena i u částečně nemohoucího člověka, třeba následkem operace.
Ve vaně se samozřejmě můžete osprchovat a ve sprcháči se nevykoupete, ale zkuste si vyšplhat do vany třebas
po operaci kyčle nebo kolene. Nebo s bolavou páteří.

kyčel není problém, otec zvládal vanu i po operaci a rád se vyhříval ve vodě.

Fakt? va Vždy to je hrozně blbej pohyb. A už dávᚠdo vany nejdřív tu bolavou nebo tu zdravou nohu.
Si to vůbec neumím představit. Tím nechci říct, že to nejde, jen že si to vůbec neumím představit.
Kolega po operaci kyčle vůbec nebyl schopen nastoupit do auta a právě říkal, že tyhle pohyby dělat nemohl.

Já mám teda osobní zkušenost s celkově špatně pohyblivým člověkem, u kterého byl problém i ten sprcháč, mít tenkrát vanu, asi bychom hygienu dělali na posteli.
Proto jsem psala, že bych i toto zvážila.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#41 21. 7. 2013 12:44

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Vana nebo sprchový kout?

helena napsal(a):

otec zvládal vanu i po operaci
To mᚠkus od kusu... já ji nezvládla s "obyčejným" hexenšusem.

Nápodobně. smile  Ale je fakt, že s hexnšúsem bylo úplně jedno, v čem se vykoupu, protože jsem se nebyla stejně schopná ani utřít. lol


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#42 21. 7. 2013 12:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vana nebo sprchový kout?

s hexnšúsem bylo úplně jedno, v čem se vykoupu
S hexenšusem, stejně jako například se zánětem trojklannýho nervu, je člověku úplně jedno cokoliv, co s tím nemá souvislost... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#43 21. 7. 2013 12:50

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Vana nebo sprchový kout?

S trojklanným nervem zkušenost nemám (a doufám, že nám to vydrží lol), ale jinak s tebou naprosto souhlasím.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#44 21. 7. 2013 17:51

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Vana nebo sprchový kout?

Jsou i sedátka na vanu. Tam si myslím, že není problém ani s bolavou nohou. Sedátko, zástěna, vysprchuje se líp než ve sprcháči bez sedátka.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#45 21. 7. 2013 17:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Vana nebo sprchový kout?

Koukla jsem do historie, Kaly má malinkaté děátko. V tom případě je nesmysl zůstat bez vany. A budou možná i další dětičky.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#46 21. 7. 2013 18:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vana nebo sprchový kout?

Jsou i sedátka na vanu.
To ano... jenže krom možnosti montáže otočnýho (který stojí skoro čtyři tisíce), jsou všechny až na sezení vevnitř - a do tý vany nějak musíš vlízt = dostat nohy přes okraj.
Jsou i sedátka jako celkem obvyklá výbava sprchovýho koutu... a jsou sprchový kouty s možností výběru výšky vaničky... takže ta vyšší se dá například na koupání dětí použít podobně jako klasická vana.

Upravil(a) helena (21. 7. 2013 18:59)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#47 21. 7. 2013 19:03

Kaly
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2008
Příspěvky: 1965

Re: Vana nebo sprchový kout?

Tak kafe nepiju. Jinak už mám vybráno. Kupujeme sprcháč , který je větší než normální sprcháč, ale ja tam dole jakoby malá vana. Ale dost velká na to aby si tam Matýsek pohrál. Takže je to takové 2v1. Vzhledově to je fakt sprcháč křížený s vanou. :-)


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-295336d7541c47e580859b35566058e6.png


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-e3854670bf9a70497e74d154d28b6035.png

Není tady

 

#48 21. 7. 2013 19:15

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Vana nebo sprchový kout?

helena napsal(a):

Jsou i sedátka na vanu.
To ano... jenže krom možnosti montáže otočnýho (který stojí skoro čtyři tisíce), jsou všechny až na sezení vevnitř - a do tý vany nějak musíš vlízt = dostat nohy přes okraj.Jsou i sedátka jako celkem obvyklá výbava sprchovýho koutu... a jsou sprchový kouty s možností výběru výšky vaničky... takže ta vyšší se dá například na koupání dětí použít podobně jako klasická vana.

nenene, my máme doma sedátko na vaně. do žádné vany nelezeš wink .

Není tady

 

#49 21. 7. 2013 19:41

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Vana nebo sprchový kout?

Kaly napsal(a):

Tak kafe nepiju. Jinak už mám vybráno. Kupujeme sprcháč , který je větší než normální sprcháč, ale ja tam dole jakoby malá vana. Ale dost velká na to aby si tam Matýsek pohrál. Takže je to takové 2v1. Vzhledově to je fakt sprcháč křížený s vanou. :-)

Do malé koupelny ideální řešení. I když někteří to mají prostě jinak. smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#50 30. 7. 2013 10:56

emulinka
♥------
Registrovaný: 30. 7. 2013
Příspěvky: 12

Re: Vana nebo sprchový kout?

Mě se líbí vana se skleněnou stěnou, takže 2v1. http://static.prozeny.cz/images/stories/vana_rosa.jpg
Užívám si spíše sprchu, ale jednou za týden je super se naložit do vany.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů