Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 7. 2013 0:35

LenkaHr
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2013
Příspěvky: 1

Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Zajímá mne vᚠnázor na tento můj příběh:
Je mi 26 a po vysoké škole jsem začala pracovat v reklamní agentuře, kde jsem byla na stáži ještě na škole.Už v té době jsem si všimla Jirky, který tam pracoval na IT oddělení. Jemu je teď 31. Jako chlap mě ze začátku moc nebral, až postupně jsem mu začala propadat. Má úžasné charisma, inteligentní a s všeobecným přehledem. Když je nějaký průšvich a zavolám jeho, vždycky to nějak vyřeší a jde o počítač, nebo moje nestartující auto o půlnoci na parkovišti 70 km daleko, či podržení vlasů při telefonátu do Austrálie. 
Problém je v tom, že z jeho strany je to prostě standardní výpomoc kamarádovi (to není překlep). Bere mě totiž jako jedno ze svých nejlepších kamarádů a ne jako ženu, která má zájem o vztah s ním. Nějakou dobu jsem ho i podezřívala, že je gay (což by mě mrzelo, ale aspoň by to vysvětlovalo situaci) až do chvíle, kdy přijel z dovolené a pochlubil se (kamarádům-tedy i mě) svým "úlovkem". Kdy tam na týden sbalil nějakou barmanku, zjevně inteligencí příliš neoplývající ale zato na všech fotkách v minisukni pod zadek, koukající podprsenkou a jehlama že v nich stála na špičkách. Že mi z toho nebylo vůbec dobře ani psát nemusím.
Od té doby už jsem si toho začala víc všímat a ověřila jsem si, že ženy a dívky, které nejsou oblečené skoro jak štětky, prostě nevidí/ignoruje a když už s nimi musí jednat, tak se k nim chová jako ke chlapům. Sama myslím nechodím jako šedá myš v teplákách, ale prostě nejsem na podpatky zvyklá a když už, tak nejvyšší mám asi 6 cm a v těch vydržím max. hodinu. Mikrosukně a výstřihy do pasu také nejsou můj šálek kávy.
Jednou jsem tedy zkusila přijít výrazně namalovaná (kamarádka, co mi pomáhala řekla spíš zmalovaná), v půjčených platformách a šatech, že jsem se neodvážila ani podívat do zrcadla. Cítila jsem se hrozně a měla jsem pocit, že každý na ulici si klepal na čelo. Ale jak dorazil Jirka, úplně se zasekl, jen na mě zíral a zbytek dne ze mě nespustil oči a proud komplimentů a lichotek nebral konce. Bohužel až do jeho věty ve smyslu, že až dnes si všimnul, že jsem vlastně žena.To jsem už nevydržela a musela sem utéct (v rámci možností, v platformách sotva zvládám chůzi) a vybrečet se doma.
Druhý den jsem už přišla normálně a pro Jirku jsem zase byla "kamarád", jen neopoměl zmínit, že je škoda že nechodím tak jako včera, vždycky.
Nevím od té doby co vlastně dál. Chápala bych takové chování u puberáka, ale chlap co už si své prožil a měl by zakládat rodinu? Přitom jinak tak inteligentní, galantní a milý ... a na druhou stranu tak hrozně povrchní, že bez šminek a podpatků pro něj žena není skoro viditelná.Má smysl ještě čekat, může v tomhle věku dospět, nebo to mám raději vzdát i když mě to bude moc mrzet?

Není tady

 

#2 13. 7. 2013 5:31

Lesana
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 1. 2008
Příspěvky: 230

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

LenkaHr napsal(a):

Chápala bych takové chování u puberáka, ale chlap co už si své prožil a měl by zakládat rodinu?

Je mu 31, proč o něm mluvíš jako o starci - chlap, co už si své prožil? Vždy on to prožívá právě teď. Celkem pochybuji, že by si (nějaký) mladý chlap řekl, tak, už jsem si své prožil, odteď kašlu na hezký holky a budu koukat jenom po takových, které mě nerajcujou a jakým jsem doteď prakticky nevěnoval jediný pohled a s těmi teď založím rodinu.

Není tady

 

#3 13. 7. 2013 7:28

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Zajímalo by mě, co znamená "podržení vlasů při telefonátu do Austrálie". smile Jinak hezká pohádka.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4 13. 7. 2013 8:00

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Lenko, nepochopila jsem, proč jsi se běžela domů vybrečet, proč jsi to nějak nevyužila.. 
Vždy ty už nejsi také nejmladší. Holt..  buď musíš změnit image nebo hledat chlapa jinde a být ráda, že mᚠalespoň kamaráda.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#5 13. 7. 2013 8:14

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Protože pracuje v reklamce a tam se může odcházet z práce domů, aby se vybrečela, kdykoliv si vzpomene. Tam je i běžná "standardní výpomoc kamarádovi"  podržet vlasy při telefonování do Austrálie. big_smile Drží ti vlasy i při telefonování do jiných zemí, nebo jen do Austrálie? big_smile
Ale já už jsem jí názor na "tento její příběh" napsala. Takový stručný námět pro připravovaný román. Asi četla 50 odstínů šedi či temnoty, nebo obojí. smile

Upravil(a) Eva. (13. 7. 2013 8:18)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6 13. 7. 2013 9:05

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Evo, u mé otázky byla důležitá druhá část věty lol   V reklamce by měl dělat člověk sw nápady, ne ? Takže jsem se jen podivila, proč nevyužila, že se jí všimnul jako ženské..  Na druhou stranu chápu.. namaskovaná se asi tak moc necítila, ale co to zas mělo za smysl se namaskovat a pak utéct domu bulet ?


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#7 13. 7. 2013 9:24

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Eva. napsal(a):

Protože pracuje v reklamce a tam se může odcházet z práce domů, aby se vybrečela, kdykoliv si vzpomene. Tam je i běžná "standardní výpomoc kamarádovi"  podržet vlasy při telefonování do Austrálie. big_smile Drží ti vlasy i při telefonování do jiných zemí, nebo jen do Austrálie? big_smile
Ale já už jsem jí názor na "tento její příběh" napsala. Takový stručný námět pro připravovaný román. Asi četla 50 odstínů šedi či temnoty, nebo obojí. smile

Evo, zatímco tys to asi nečetla, protože kde vidíš podobnost nějakého obyčejného ajáka s multimilionářským šéfíkem? A nemᚠuž tak trochu stihomam? Stále za něčím něco vidět lol


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8 13. 7. 2013 9:29

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Lenko, být tebou, tak ho mám také jen za kamaráda a neslibuji si od toho nic víc, protože on očividně nic víc nechce.
Líbí se mu jiné typy žen, ty taková nejsi a nechceš být, tak není v podstatě co víc řešit.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#9 13. 7. 2013 10:51

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Lenko , i kdyby jsi s nim zacala chodit bylo by to asi utrpeni ,nebot bud by jsi se musela premoci a chodit v podpadcich a zmalovana nebo by jsi trpela tim ,ze se po takovych na ulici otaci a venuje jim obdivne pohledy .Bud sama sebou a najdi si partnera ,ktery Te bude takovou jaka jsi milovat .S tim kolegou by to nikam nevedlo ,ber ho taky jenom jako kamarada

Není tady

 

#10 13. 7. 2013 11:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Mne by asi na chlapovi vadilo, že má evidentne vyvinutejší zrak než sotatné zmysly, poažmo mozog. Skús sa ešte poobzera inde a tohto si ponechaj ako mierne hendikepovaného kamaráta... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#11 13. 7. 2013 11:17

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

každý máme jiný vkus, zkrátka kolega není smrt,aby bral všechno co se mu nabízí wink

ty se necítíš dobře na podpatcích a on se necítí dobře  s někým kdo podle jeho představ  (asi) není "atraktivní"

Upravil(a) aprill (13. 7. 2013 11:24)

Není tady

 

#12 13. 7. 2013 11:43

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Mozna kolega, ac uz smile mu je 31 a mel by se podle Lenky usadit a plodit, to tak neciti. To je v dnesni dobe bezne.
A bohuzel, nikdo se nelibi kazdemu, proto ti, u kterych nema uspech, jeste nemusi byt hendikepovani. Nekdy se na svou smulu clovek zakouka do nekoho, kdo po nem zrovna nesili. To je zivot.

Kazdy ma svuj vkus, jak pise aprill a divka, ktera se zda Lence zmalovana a polosvlecena, jeste takova byt nemusi. Nevidely jsme a i Lenka ma svuj vkus. Jiny.

Predelavat se asi nema smysl. Stejne to kolegovu nehynouci lasku nezaruci, tak proc na sobe pachat nasili. Kdyby  chtel stalejsi slecnu, uz by nejakou podle sveho vkusu nejspis mel. Casem prijde nekdo, komu se Lenka bude libit i bez podpatku a on ji.

Není tady

 

#13 13. 7. 2013 11:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Chápala bych takové chování u puberáka, ale chlap co už si své prožil a měl by zakládat rodinu? Přitom jinak tak inteligentní, galantní a milý ... a na druhou stranu tak hrozně povrchní, že bez šminek a podpatků pro něj žena není skoro viditelná.
Mᚠchlapy, pro které je určitý - a zdaleka nejen "v minisukni pod zadek, koukající podprsenkou a jehlama že v nich stála na špičkách", klidně naopak "těžká intelektuálka" http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png - vzhled ženy podstatný pro to, aby se o ni začali vůbec zajímat. To není "povrchnost", to je prostě jejich, řekněme, podmínka.
Vždy ono to platí i naopak - je málo holek, který už několikrát pohořely na "těžkejch frajerech" (například) a stejně si pořád vybírají další?
Ostatně to, jestli je žena "bez šminek a podpatků" nebo bez nich nejde ani s odpadkama ještě neznamená, že není vhodný s ní "zakládat rodinu" - to fakt není podstatný kritérium.
Jenže se mi zdá, že tebe ze všeho nejvíc štve/mrzí, že Jirka, ač na to má věk a postavení, nechce "zakládat rodinu" ausgerechnet s tebou... a myslím, že by ses s tím měla smířit.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#14 13. 7. 2013 11:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

LENNNA napsal(a):

Lenko, být tebou, tak ho mám také jen za kamaráda a neslibuji si od toho nic víc, protože on očividně nic víc nechce.
Líbí se mu jiné typy žen, ty taková nejsi a nechceš být, tak není v podstatě co víc řešit.

souhlasím s lennnou.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#15 13. 7. 2013 12:30

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

elena007 napsal(a):

Mozna kolega, ac uz smile mu je 31 a mel by se podle Lenky usadit a plodit, to tak neciti. To je v dnesni dobe bezne.
A bohuzel, nikdo se nelibi kazdemu, proto ti, u kterych nema uspech, jeste nemusi byt hendikepovani. Nekdy se na svou smulu clovek zakouka do nekoho, kdo po nem zrovna nesili. To je zivot.

Kazdy ma svuj vkus, jak pise aprill a divka, ktera se zda Lence zmalovana a polosvlecena, jeste takova byt nemusi. Nevidely jsme a i Lenka ma svuj vkus. Jiny.

Predelavat se asi nema smysl. Stejne to kolegovu nehynouci lasku nezaruci, tak proc na sobe pachat nasili. Kdyby  chtel stalejsi slecnu, uz by nejakou podle sveho vkusu nejspis mel. Casem prijde nekdo, komu se Lenka bude libit i bez podpatku a on ji.

Nekdy se na svou smulu clovek zakouka do nekoho, kdo po nem zrovna nesili. To je zivot.

Já bych řekla , že většinou .... oboustranná zakoukanost je snad ta vyjímka , co potvrzuje pravidlo


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#16 13. 7. 2013 12:34

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

PPavlaa napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Lenko, být tebou, tak ho mám také jen za kamaráda a neslibuji si od toho nic víc, protože on očividně nic víc nechce.
Líbí se mu jiné typy žen, ty taková nejsi a nechceš být, tak není v podstatě co víc řešit.

souhlasím s lennnou.

Také souhlasím. Každý má právo, aby se mu líbil jiný typ lidí. Zatím si jen užívá to, co se mu líbí, až bude chtít založit rodinu, třeba se začne poohlížet po jiných holkách. Ale zatím to tak nevypadá.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#17 13. 7. 2013 12:38

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Tulipánka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Lenko, být tebou, tak ho mám také jen za kamaráda a neslibuji si od toho nic víc, protože on očividně nic víc nechce.
Líbí se mu jiné typy žen, ty taková nejsi a nechceš být, tak není v podstatě co víc řešit.

souhlasím s lennnou.

Také souhlasím. Každý má právo, aby se mu líbil jiný typ lidí. Zatím si jen užívá to, co se mu líbí, až bude chtít založit rodinu, třeba se začne poohlížet po jiných holkách. Ale zatím to tak nevypadá.

offtopic  opravdu  si myslíš, že nemalovaná šedá myška je lepší partnerka než "zmalovaná výstřední žena" ?

Upravil(a) aprill (13. 7. 2013 12:41)

Není tady

 

#18 13. 7. 2013 12:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

oboustranná zakoukanost je snad ta vyjímka , co potvrzuje pravidlo
Ale běž... sice je pravda, že ve vztahu je málokdy úplná rovnováha co do "zakoukanosti"... ale na druhou stranu zas oba z páru svým způsobem zakoukaní jsou - proč by jinak spolu byli?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#19 13. 7. 2013 15:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

aprill napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


souhlasím s lennnou.

Také souhlasím. Každý má právo, aby se mu líbil jiný typ lidí. Zatím si jen užívá to, co se mu líbí, až bude chtít založit rodinu, třeba se začne poohlížet po jiných holkách. Ale zatím to tak nevypadá.

offtopic  opravdu  si myslíš, že nemalovaná šedá myška je lepší partnerka než "zmalovaná výstřední žena" ?

tak to určitě ne, ale znám chlapy, co si vzali ženský, který byly úplnej opak těch, se kterými chodili, když o nic moc nešlo.
to se prostě stává. taky jsem chodívala s kluky, u kterých jsem věděla, že budoucnost si s nima teda rozhodně nepředstavuju.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#20 13. 7. 2013 16:38

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

helena napsal(a):

oboustranná zakoukanost je snad ta vyjímka , co potvrzuje pravidlo
Ale běž... sice je pravda, že ve vztahu je málokdy úplná rovnováha co do "zakoukanosti"... ale na druhou stranu zas oba z páru svým způsobem zakoukaní jsou - proč by jinak spolu byli?

no to je otázka ? Jeden je zakoukaný a druhému to třeba vyhovuje z nějakých pragmatických důvodů ? Peníze , péče o jeho osobu , sex zadarmo .... ? Určitě někoho ještě něco napadne


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#21 13. 7. 2013 16:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

grain, tak ten tvůj sex zadarmo, ten mě teda dostal lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#22 13. 7. 2013 17:37

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

oboustranná zakoukanost je snad ta vyjímka , co potvrzuje pravidlo
Ale běž... sice je pravda, že ve vztahu je málokdy úplná rovnováha co do "zakoukanosti"... ale na druhou stranu zas oba z páru svým způsobem zakoukaní jsou - proč by jinak spolu byli?

no to je otázka ? Jeden je zakoukaný a druhému to třeba vyhovuje z nějakých pragmatických důvodů ? Peníze , péče o jeho osobu , sex zadarmo .... ? Určitě někoho ještě něco napadne

neni potreba I toho druheho taky alespon nejake sympatie ? Zakoukanost ?

Není tady

 

#23 13. 7. 2013 18:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

aprill napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


souhlasím s lennnou.

Také souhlasím. Každý má právo, aby se mu líbil jiný typ lidí. Zatím si jen užívá to, co se mu líbí, až bude chtít založit rodinu, třeba se začne poohlížet po jiných holkách. Ale zatím to tak nevypadá.

offtopic  opravdu  si myslíš, že nemalovaná šedá myška je lepší partnerka než "zmalovaná výstřední žena" ?

Pre niekoho určite áno... ale nie pre každého. Nakoniec aj p.or.n.o hviezdy zakladajú rodiny a niekedy úspešne...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#24 13. 7. 2013 19:12

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

PPavlaa napsal(a):

grain, tak ten tvůj sex zadarmo, ten mě teda dostal lol

myslíš , že nejsou takoví, kteří jsou líní pořád někoho balit, tak když najdou vyhovující , tak jim to stačí , ikdyž to není úplně to ono a třeba s ní do budoucnosti nijak nepočítají


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#25 13. 7. 2013 19:14

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Opravdu jsou chlapi tak povrchní?

agewa napsal(a):

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

oboustranná zakoukanost je snad ta vyjímka , co potvrzuje pravidlo
Ale běž... sice je pravda, že ve vztahu je málokdy úplná rovnováha co do "zakoukanosti"... ale na druhou stranu zas oba z páru svým způsobem zakoukaní jsou - proč by jinak spolu byli?

no to je otázka ? Jeden je zakoukaný a druhému to třeba vyhovuje z nějakých pragmatických důvodů ? Peníze , péče o jeho osobu , sex zadarmo .... ? Určitě někoho ještě něco napadne

neni potreba I toho druheho taky alespon nejake sympatie ? Zakoukanost ?

Alespon nějaká sympatie ano .... ale to bylo k tématu, že málokdy jsou oba stejně zakoukaní


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů