Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 7. 2013 15:15

DGabra
♥------
Registrovaný: 21. 11. 2011
Příspěvky: 12

Má dostat šanci????

Chtela bych ve strucnosti popsat muj pribeh a rada bych slysela nazor nestraných lidí za ktery predem dekuji. Brzy to bude sest let co jsem poznala sveho nynejiho manzela, na zacatku jak to vetsinou byva bylo vse krasne, mel spolecne predctavy o zivote, o detech a tak nejak celkove jsme si rozumnely. To ze mi skoro kazdy vecer otvirala a daval si se mnou lahvinku vina mi tehdy prislo strasne romanticke ale az ted s postupem let a casu mi prijde ze uz to jsem mohla brat jako prvni vykricnik do budoucna. Ale jelikoz silne ruzove bryle se mi nechtelo sundavat tak defakto do roka jsem se za nej provdala a par mesicu po svatbe mu porodila prvniho syna. Do narozeni synka se snazil delat nejake melouchy ale s narozenim kluka prestal, podotykam ze je v ID po autonehode, ale zadna omezeni nema fyzicke. Svym pristupem k synovi si ziskal to ze syn z nej nic nema a nebere ho jako autoritu, jelikoz mu vse dovoloval a kdyz neco provedl tak se smal. Ac jsem se snazila byt silna kdyz prvni 3 mesice mel kluk silne koliky a probrecel skoro celou noc tak ani to ho neprinutilo po mych prosbach zustavat vecer se mnou doma a nedavat prednost svym kamaradum v hospode. Zivot sel tak nejak dal a sice hospody neomezil (4dny v tydnu byval pryc), praci si pres veskere me prosby nechtel hledat (vzdy tvrdil ze on uz si za svuj zivot vydelal dost) porad jsem ho vnitrne omlouvala ze za to jaky je nemuze ze vyrustal v rodine kde mu zadnou lasku nikdo nedaval a ze i ta bouracka muze delat sve. Po trech letech jsem mu porodila druheho syna a v den kdy si nas vezl domu jsem se tesila jak budem vecer spolu tak misto toho el do hospody a jako vymluvu mel ze je unaveny jak po moji nepritomnost hlidal starsiho syna.  Nevadilo mu kdyz jsem mu vycitala veci kterou me jako zenu zranovaly: ani za jeden porod mi nerekl dekuji, nebo miluji te nebo mi dal kvetinu, nebylo mu trapny me jako tehotnou vyuzivat jako taxikare kdyz chtel domu z hospody, prilo mu zbytecne kdyz jsem ho na ulici chtela chytit za ruku, polibit, vecer se pritulit a koukat spolecne treba na tv, ani proseni a plac starsiho syna ho nedonutilo zustat doma a nejit do hospody, rad at uz beze ci prede mnou flirtoval s jinyma zenama a divil se ze je mi to neprijemne jelikoz on to vse mysli jen ze srandy, ja pro nej byla tlusta domorodkyne na kterou si udelal co se sexu tyce cas max 2krat do mesice, a to jeste tim stylem ze si lehl a rekl, lasko jsem pripraven.....kdykoliv jsem chtela aby se mnou a s detmi nekam jel tak nikdy nejel jelikoz lenost je velka, s detmi si hral minimalne a to tak ze sedel na gauci jednim okem koukal na tv a druhym na deti a kdyz jsem nekam chtela tak jsem nemohla pokud deti nespaly jelikoz on to neumi.....a je toho jeste mnohem vic ale to bych psala min dva dny. Pak jsme se pohadaly a ja odjela jako kzdy rok s detmi na par tydnu k rodicum. Ani jednou nezavolal, zapomnel na svatek sveho syna, a kdyz uz psal tak jen vulgarni sms ve kterych me napadal ze si to tam urcite uzivam a denne mam dva curaky aj. Jinak musim podotknout ze pokud jsme se hadaly tak slova, pica, krava, debil byly klasika a starsimu synovi pokud ho neposlouchal rikal debil, parchant, krypl, smrad co patri nekam do ustavu......ted je to dva tydny co jsem se i letos vratila od rodicu a on chodi a breci ( vzapeti se pta zad si vazim toho ze pro me breci), najednou ma potrebu hrat si s detmi, hladit me, libat me a je strasne nestastny ze s nim nechci spat jelikoz tim mi chce dokazat jak me moc miluje.....a ja mu to uz proste neverim, chodily jsme i do poradny z me iniciativy ale to mu prislo zbytecne jelikoz az ja budu hodna a chovat se normalne tak on bude taky hodny. Tolikrat jak laskoval s jinyma a parkrat s nejakou zmizel a snazil mi naluvit ze se tam nahodne potkaly se stalo to zr jsem mu prestala duverovat a verit. A proc toto vse pisu??????? Chtela bych znat nazor zda si myslite ze takovy clovek se umi zmenit a ze dne na den mu vse dojit. Tolik sanci mel a tolikrat sliboval a vzdy to vydrzelo jen chvili. I deti maji radeji cizi nez jeho,ted kdyz si s nima hraje tak ho maji radi ale za celou dobu co jsem s nima byla u rodicu si ani jednou neposteskly ani nezeptaly na tatu. Predem dekuji

Není tady

 

#2 9. 7. 2013 16:02

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Má dostat šanci????

To, co jsi popsala, je těžko uvěřitelné.  Pro mě. Pokud toto vše prožíváš, zřejmě víš jen ty, proč stále zůstáváš. Myslím,  že si  dokážeš odpovědět sama ,  působení tvého muže ve vašem manželství  je jako zásah šrapnelu – taky lepší tam, kde nezasáhne.
Pokud má rodina být definována jako jednotka poskytující partnerům vzájemnou citovou, sociální a finanční oporu, pak nelze než konstatovat, že v tomto tvůj muž totálně selhal (znovu – podle toho,  co popisuješ, ale může tady být i tvoje selhání). 
Já bych mazala, jen by se mi za patama prášilo.
Jenže já jsem já a ty jsi ty, takže se ptej sebe. Tady je to jen o nezaujatém názoru. Ale jak říkám – těžko uvěřit, že jsi to vydržela tak dlouho.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#3 9. 7. 2013 16:22

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Má dostat šanci????

Jestli ma dostat sanci nebo ne to musis rozhodnout sama.Ja jsem mela 7 let za manzela alkoholika ,nastesti deti nebyly .Taky mi daval vinu za vse ,ale to delaji slabosi bezne a alkoholici jsou strasni slabosi .Nakonec rikal ,ze pije i kvuli mne ,nebyla to pravda ,chlastal jiz X let predtim .Nezmenil se . Rozvedla jsem se a byla to pro mne jedna z nejlepsich veci ,co jsem mohla udelat .Mimochodem-muj tata byl taky alkoholik a lital po zenskych a taky se nezmenil .Takze ja si moc nemyslim ,ze se zmeni ,mozna na chvilku .K detem si nevytvari vztah  a hleda jenom jak utect do hospody ,to neni vubec dobry priklad pro deti .V klidu si to promysli ,zaposlouchej se do sebe a ujasni si ,co k nemu jeste citis.Aby se zmenil ,musel by chtit jit na leceni a predevsim chtit to sam

Není tady

 

#4 9. 7. 2013 23:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Má dostat šanci????

smile Mne je skôr záhada prečo si neodišla skôr - maximálne po 1. dieati... Človek sa samozrejme môže zmeni, ale väčšinou musí ma silnú motiváciu a tú ten tvoj dáreček nemá: doma všetko funguje +- dobre, pracova nemusí, robí si, čo chce - prečo by sa, kua, vôbec menil?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 10. 7. 2013 7:54

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Má dostat šanci????

Jistě že se člověk může změnit a i to to může dojít "ze dne na den". Ale v těchto případěch je většinou  tím impulzem nějaký silny "šok", silná událost. A tu tady u vás nevidím.
Takže mi to přijde spíš jen jako nějaká hra.
Jinak si také mylsím, žes s ním vydržela dost dlouho na to ,abys poznala, že to není "opravdové" . Měla bys odejít a pak časem by se poznalo, zda je to pravda nebo jen přetvářka. Už i kvůli synům, kteří nemají ted ve vás nějaké dobré zázemí a vhodné příklady pro život. a jistě i kvůli sobě. Nikdo nemá právo se k tobě takto chovat a ty mᚠpovinnost si zajistit, aby to tak bylo.

Není tady

 

#6 10. 7. 2013 8:11

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Má dostat šanci????

Deti budou jednou tohle manzelovo chovani kopirovat .Ja sama jsem byla do svych 30 let stale mezi alkoholikama ,co to udela s psychikou ,to nepreji nikomu.Je to chlap hulvat ,kterej se chodi radit do hospody mezi takovy jako je on sam .Mysli na deti ,taky na sebe .Myslis ,ze si deti zasluhuji takovy zivot a Ty taky,zivot bez lasky?A vazit si ho za to ,ze pro Tebe breci ,nechapu jak na takovou volovinu prisel .Je videt ,ze to vazne nemysli,jinak by ti toto nepredhazoval Silny sok by potreboval ,mozna tim sokem bude,ze Gabra odejde a on se zacne utapet v alkoholu jeste vic.Vidim to na poradneho slabocha,zeny ani deti si nevazi a ani se o ne nestara

Není tady

 

#7 10. 7. 2013 8:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Má dostat šanci????

ze takovy clovek se umi zmenit a ze dne na den mu vse dojit
On se nechce měnit... on chce, aby ses "změnila" ty - "az ja budu hodna a chovat se normalne tak on bude taky hodny" - a protože se od něho nikdy nedozvíš, co znamená bejt "hodna a chovat se normalne", tak bude mít vždycky možnost říkat, že taková nejsi - a proto nemá důvod být "taky hodny".
To je velice fikanej způsob - dělat si co chci a vykládat, že za to může ten druhej... ale taky začarovanej kruh, z kterýho musíš vystoupit jedině ty sama, protože ty jsi ta nespokojená... on ne, jemu to zjevně vyhovuje.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8 10. 7. 2013 9:32

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Má dostat šanci????

Proč s ním žiješ? K čemu ho potřebuješ?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#9 10. 7. 2013 14:17

DGabra
♥------
Registrovaný: 21. 11. 2011
Příspěvky: 12

Re: Má dostat šanci????

Predne moc dekuji za kazdy nazor. Vim ze mozna nekterym prijdu hloupa ale ja jsem proste asi do posledni chvile verila ze se zmeni ze pochopi ze rodina ma byt na prvnim miste, a chovani k ni. Pri poslednim konfliktu mi pred ocima deti rekl : Jsi pica potratova, beztak jsi v hube mela urcite dva curaky a radivalas driv. On je ve vyhode v tom ze jsem se k nemu prestehovala do baraku z mesta na vesnici (250km mam svou rodinu, kamarady) a tim ze mam materskou na 4 roky tak mam strach jak to sama s detmi utahnu a hlavne kam jit. Mam kamarada zname se pet let a ma me a deti moc rad, oni jeho taky a je ochotny mi pomoc ale nevim zda to po nem muzu chtit, az by se to rozkriklo tak budu mit strach ze manzel ci tchan mu ubliži. Ted jsem ve fazi ze manzelovi neverim jeho mile, sladke, laskyplne chovani, koukam po bytech

Není tady

 

#10 10. 7. 2013 14:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Má dostat šanci????

250km mam svou rodinu, kamarady a tim ze mam materskou na 4 roky tak mam strach jak to sama s detmi utahnu a hlavne kam jit
Domů by ses vrátit nemohla? Aspoň na čas, než by ses případně rozvedla, aby ti nikdo nemohl ublížit?
S "kamarádem" bych na tvým místě asi zatím počkala, protože bych se vsadila, že pokud se manžel takhle chová, zcela určitě by to okamžitě použil proti tobě.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#11 10. 7. 2013 14:58

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Má dostat šanci????

DGabra napsal(a):

Predne moc dekuji za kazdy nazor. Vim ze mozna nekterym prijdu hloupa ale ja jsem proste asi do posledni chvile verila ze se zmeni ze pochopi ze rodina ma byt na prvnim miste, a chovani k ni. Pri poslednim konfliktu mi pred ocima deti rekl : Jsi pica potratova, beztak jsi v hube mela urcite dva curaky a radivalas driv. On je ve vyhode v tom ze jsem se k nemu prestehovala do baraku z mesta na vesnici (250km mam svou rodinu, kamarady) a tim ze mam materskou na 4 roky tak mam strach jak to sama s detmi utahnu a hlavne kam jit. Mam kamarada zname se pet let a ma me a deti moc rad, oni jeho taky a je ochotny mi pomoc ale nevim zda to po nem muzu chtit, az by se to rozkriklo tak budu mit strach ze manzel ci tchan mu ubliži. Ted jsem ve fazi ze manzelovi neverim jeho mile, sladke, laskyplne chovani, koukam po bytech

Tohle
..Jsi pica potratova, beztak jsi v hube mela urcite dva c...
je
mile, sladke, laskyplne chovani...
???

Pane jo, mám se co učit.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#12 10. 7. 2013 15:07

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Má dostat šanci????

Strach je tvůj největší problém.
U nás existuje něco jako sociální sí. Není to sice žádná sláva, ale přežiješ v ní a nebudeš se muset nechat urážet a ponižovat takovým slabochem. Věř, že ten je vyděšený víc než ty: že bys mu mohla utéct a on by si neměl na kom leštit ego.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#13 10. 7. 2013 15:25

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Má dostat šanci????

DGabra napsal(a):

Predne moc dekuji za kazdy nazor. Vim ze mozna nekterym prijdu hloupa ale ja jsem proste asi do posledni chvile verila ze se zmeni ze pochopi ze rodina ma byt na prvnim miste, a chovani k ni. Pri poslednim konfliktu mi pred ocima deti rekl : Jsi pica potratova, beztak jsi v hube mela urcite dva curaky a radivalas driv. On je ve vyhode v tom ze jsem se k nemu prestehovala do baraku z mesta na vesnici (250km mam svou rodinu, kamarady) a tim ze mam materskou na 4 roky tak mam strach jak to sama s detmi utahnu a hlavne kam jit. Mam kamarada zname se pet let a ma me a deti moc rad, oni jeho taky a je ochotny mi pomoc ale nevim zda to po nem muzu chtit, az by se to rozkriklo tak budu mit strach ze manzel ci tchan mu ubliži. Ted jsem ve fazi ze manzelovi neverim jeho mile, sladke, laskyplne chovani, koukam po bytech

BINGO! A když už si nestačřila prozřít před svatbou,jaká výmluva následuje při otázce: proč si s ním šla do 2.dítěte? POpravdě je mi to fuk,mě takové naivní hloupé ženské se stále opakujícím se stejným živ.příběhem,naprosto nezajímají a ani mi jich není líto.

Není tady

 

#14 10. 7. 2013 15:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Má dostat šanci????

že bys mu mohla utéct a on by si neměl na kom leštit ego
Nejen, Pan, nejen... lze předpokládat, že má taky navařeno, vypráno, uklizeno... o děti postaráno... nějakej ten sexík asi taky... no dovedeš si představit, že by musel hledat znova?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#15 21. 9. 2013 18:49

Deneb
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2013
Příspěvky: 109

Re: Má dostat šanci????

Jak jsem si to všechno přečetla, myslím že sama víš co chceš udělat, jen najít odvahu co? Mᚠmou plnou podporu i když se vůbec neznáme, ale žádná ženská si nezaslouží, aby se k ní chlap choval tak, jako ten tvůj k tobě. Podle toho co si tady napsala je to šovinistické prase a to jsem ještě hodně slušná. Rozhodni se sama, ale pokud se k tobě takto chová, opravdu bych nečekala, že se změní...Držím palce!!!

Upravil(a) Deneb (21. 9. 2013 18:49)


Never mix, never worry...
Láska znamená být v temnotách věrný tomu, co jsme viděli ve světle.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů