Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 11. 7. 2013 11:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Problém komunikace

jsme si na chodbě poprvé za 10 let popovídali
Možná, že ten pes je zakopanej tady... možná mᚠpocit, že nebylo všechno řečeno... že ti chybí "vysvětlení" některejch věcí...
A k tomu, že ti pořád ještě "není lhostejný", ale současně "s ním nechci jít" - zdá se mi (ale je to jen můj názor), že tvoje pocity nechuti a nepohody můžou mít kořen v tom, že bys sice "chtěla vědět", ale současně se bojíš toho, co by ses dozvědět mohla.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#27 11. 7. 2013 19:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Problém komunikace

Hana1 napsal(a):

Nejhorší na tom je, že po posledním soudu jsme si na chodbě poprvé za 10 let popovídali o všem co bylo, kde jsem dělali chyby - od jeho odchodu od rodiny jsme se viděli jen při rozvodu a u soudech o výživném a protože odešel ze dne na den k jiné ženě bez vysvětlení, nedokázali jsem spolu vůbec v minulosti komunikovat, byl jak pomatený.......po rozhovoru u soudu mě zval na kafe a já jsem raději než byl rozsudek odešla, cítila jsem, že s ním nechci jít a nedokážu si říct proč. Cítilo jsem, že je  mi ho líto, že se mu teď moc nedaří, i když po tom, jak se v minulosti choval, vím, že bych od něj mělal utíkat hodně daleko. Našel si  mojí adresu na netu a začal mi psát. Nejprve jsme neodpovídala, jednou jsem odepsala a pak jsme si začali psát a zjistili jsme, že jsme každý už jiný, ty roky nám něco daly ale i vzaly a dokážeme si dnes přiznat svoje chyby. Nevím, proč mi píše když v počátku napsal, že někoho má.......Měla bych mu říct, že už není už co řešit, ale není mi lhostejný, tak se v tom plácám, zda jít či nejít a co tím pozváním sleduje....snad se mi podaří dozrát k nějakému rozhodnutí......vztahy jsou složité a my to máme jako nějakou karmu........

Možno nesleduje nič špeciálne, len chce príjemnejšie uzavrie kapitolu, ktorú aj ty cítiš ako bolestnú... Aby ste obaja mohli konečne presta ma zlé pocity a ís "očistení" ďalej. Aby ste mali neutrálne zdvorilé vzahy dvoch žudí, ktorých budú už navždy spája spoločné deti a kus minulosti, ale nič viac... Hm?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 11. 7. 2013 19:11

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Problém komunikace

Hana1 napsal(a):

Dík holcino za odpověď, možná mám nějakou špatnou povahu nevím...

To rozhodne ne. V zadnem pripade !

Takovy negativni pocit urcite zustava dost dlouho. neni to jednoduche, zadne instantni reseni neexistuje. Vzdyt ma vliv na tvuj soucasny zivot stale.  Ja jsem to taky tak mela. Dlouha leta, postupne se to vytratilo.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#29 12. 7. 2013 13:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Problém komunikace

lupina montana napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ježiš, to mi přijde hrozný takhle něco kouskovat a otrávit si tím celý dny va

Ona si je ale neotráví, paradoxně, když tu (sebe) lítost řízeně přivoláváš, tak se jí chce míň a míň. Samozřejmě, že může pomoct se vysmutnit jakoby najednou, kdy to na tebe padne, ale to funguje, když ti třeba někdo umře, voda zaplaví barák - u tragédií. Když tě přepadá takováhle lítost, o které je tu řeč, tak to fungovat nebude; tam to funguje tak, že čím vív líto, tím víc líto smile Až jseš v tom po uši.....tedy, ne že by to zrovna tobě hrozilo storstark Já jsem si třeba sebelítost musela zakázat, ale to vyžaduje velký nasazení energie, protože mysl ti klade odpor a nechce se toho vzdát. Prostě to urveš silou. Ta kamarádčina metoda je daleko lehčí, hravější a ještě se pěkně stihneš politovat lol Použila jsem ji na nějaký zbytky sebelítosti, když se objevily.

proč sis ji zakázala ? já se třeba čas od času polituju hrozně ráda big_smile nikdo na světě mě tak dobře nepolituje, jako to umím já vissla
já si to porstě neumím představit takhle v reálu, že bych si to takhle jako dopředu plánovala od - do.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#30 12. 7. 2013 16:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Problém komunikace

Protože jsem se v ní  právě topila až po uši. A ono se to strašně obrazí i na těle - sevřený hrudník, mluvíš, jako by ses chtěla rozplakat, prostě nic dobrýho....nechtěla jsem tak žít a tehdy jsem nic jinýho neuměla smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#31 12. 7. 2013 16:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Problém komunikace

aha hmm musím říct, že tebe si tak vůbec neumím představit. vůbec mi to k tobě nepasuje.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů