Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 7. 2013 13:02

michev
♥------
Registrovaný: 5. 7. 2013
Příspěvky: 1

kvalitní oblečení za rozumnou cenu

Ahoj maminky, chci se s vámi podelit o radost z nového obchodu nepovolená reklama, který jsem objevila v OC Letňany a nemusí si už oblečení schánět v zahraničí. Nevím jak vy, ale já raději kupuji dětem méně oblečení, ale zato kvalitnější a držím se hesla - nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné věci. I když značka legowear opravdu nepatří k nejdražším a momentálně mají i slevy...oblečení je opravdu kvalitní, u dětí oblíbené, protože je praktické, hezké, vydrží hromadu praní a určitě se z nej bude radovat i další potomek.

Upravil(a) tina (7. 7. 2013 21:21)

Není tady

 

#2 4. 3. 2014 21:07

andrea.kanakova
♥------
Registrovaný: 4. 3. 2014
Příspěvky: 2

Re: kvalitní oblečení za rozumnou cenu

Dobrý den,
v sobotu 8.března budeme pořádat bazárek dětského jarního oblečení v herně Koala na Praze 10. Líbí se Vám značkové dětské oblečení, ale je mimo Vaše finanční možnosti? Jste zaměstnaná maminka a nemáte čas běhat po obchodech? Na bazárku budeme mít oblečení značek Next, Gap, Disney, George, Cherokee za ty nejnižší možné ceny v ČR. Spojte příjemné s užitečným. Nechte děti pohrát si v herně a vy si mezitím v klidu nakupte oblečení za super výhodné ceny. Trička od 30 Kč, džíny od 60 Kč, mikiny od 50 Kč.
nepovolená reklama

Upravil(a) AndreaP. (4. 3. 2014 22:36)

Není tady

 

#3 3. 6. 2014 22:42

Petra88
♥♥-----
Registrovaný: 22. 5. 2014
Příspěvky: 36

Re: kvalitní oblečení za rozumnou cenu

hned pri nadpise kvalitní oblečení za rozumnu cenu mi napadla znacka mamaja, CaA, FaF, cocdrilo, to su znacky co kupujem synovi ale aj sebe su kvalitne cisto len zo 100% bavlny a nestoja vela

Není tady

 

#4 23. 10. 2014 14:58

MóňaT
♥------
Registrovaný: 23. 10. 2014
Příspěvky: 1

Re: kvalitní oblečení za rozumnou cenu

Ahoj holky. No nevím jak vy, ale já kupuju oblečky ze sekáče. Je pravdou, že jsem dlouho hledala nějaký dobrý, kde by to stálo za to, ale nedávno jsem objevila jeden, kde jsem naprosto spokojená. Koukněte na www.zipik.cz :-) Já tam teď koukám skoro pořád. Věcičky mi přišly krásně zabalené, srovnané, no skoro jen dát do skříně. :-) Na děcka se stejně podle mě nevyplatí kupovat nové věci, protože tak rychle rostou a navíc se hned ušpiní. Tak snad budete spokojený. :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů