Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 30. 6. 2013 16:00

šestka
♥♥♥----

Chorvatsko 2013

Otvírám nové vlákno pro cestovatele do Chorvatska. Někteří, jako já se tam těší a někteří se už třeba i vrátili. Prosila bych o zkušenosti s cestou, ubytováním a podobně. Já odjíždím vlastní dopravou do apartmánu do Crikvenice. Poslední 2 roky jsem byla na Bašce a mám obavy, zda se mi tam bude  líbit stejně jako na Bašce. Podařilo se mi sehnat apartmán pro 5 osob, ale budeme tam jen dva, za 30 euro na den. To bych v Bašce uprostřed července za tu cenu nesehnala. Jídlo si vezeme,  za cestu dám asi 5 tisíc, za ubytování na týden 210 eur . Takže nás dovolená vyjde levně. Po týdnu v Crikvenici se musíme alespoň na 2 dny zajet vykoupat do Bašky. Kolik mě tam bude stát ubytování nevím, ale pokusím se ho usmlouvat. Spousta apartmánů bývá neobsazených, požadují 60 euro  na noc, radši ho mají prázdný, než by slevili.Tak napište své zkušenosti.

Upravil(a) šestka (30. 6. 2013 16:01)

Není tady

#2 30. 6. 2013 16:15

kostka
♥♥♥♥---

Re: Chorvatsko 2013

Taky vyrážíme do Chorvatska, zatím přemýšlíme právě o Bašce. Nic rezervováno nemáme, ale nemyslím si, že by to byl až takový problém. Pro jistotu bereme stan a spacáky a klidně jednu dvě noci budeme někde kempovat. Ideální představa je apartmán, vařit si budeme sami, blízko pláže, plហs pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti. Tak pokud máte zajímavé tipy, ráda je uvítám.

Není tady

#3 30. 6. 2013 19:11

šestka
♥♥♥----

Bašku znám dobře. Pro děti je ideální, vstup do vody pozvolný, plហz oblázků,dno v moři písečné.Apartmán seženete určitě, cena kolem 60 euro. Většinou mají ap. pro 4, takže i když tam jsou jen 2 osoby, chtějí je zaplatit celý.Jinak stanování v kempu stojí naprosto stejně jako slušný apartmán. Kemp je v Bašce přímo na písčité pláži. Až se tam okoukáte, tak zjistíte, že na každém druhém domě je cedule, že mají volný apartmán. A také na každé druhé ulici jsou turistické agentury. Já si také vařím sama, jestli se vyklepnutí ptáčků ze sklenice na pánev a uvaření  pytlíkové rýže dá nazvat vařením.

Není tady

#4 2. 7. 2013 16:52

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

Ahoj. Taky mám dotaz. Dá se při cestě koupit slovinská dálniční známka běžně na tankovacích stanicích řekněme v okolí Grazu nebo už i dříve? - Nechceme to nechávat až na tu úplně poslední chvíli...

V obráceném směru víme, že to jde, vloni jsme si ji kupovali hned kousek za Zagrebem - a nebyl problém. Tak si říkáme, z Grazu je na slovinskou hranici asi tak stejně daleko jako ze Zagrebu... stolt ... tak snad...

Není tady

#5 22. 7. 2013 9:35

veselka
♥------

Ahoj, my jsme předloni jeli do Chorvatska a směrem tam jsme dřív než ve Slovinsku známku nenašli. sad Ale možná, že už je to letos jinak.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí