Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 7. 3. 2006 20:43

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Solarium?

Holky, prosím vás, chtěla bych se zeptat, zda něco nevíte o "soláriu v těhotenství"?? Je více solárií na kožní problémy, na různé druhy pletí a také mě říkali, že prý to miminku nevadí (prý si člověk nemusí ani zakrývat bradavky a bříško, ale to bych si stejně zakryla) a že prý se dá jen lehké a jiný postup, než u normálního postupního udržování opálené pleti. Tak vás prosím o názory nebo o něco, co o tom víte. Dříve jsem začala chodit kvůli problémům s pletí a na udržování opálení, ale jen tak trochu, neb se mi nelíbí, když je to nějak vidilně znát a není to jako přirozené. Jinak se mě pleť dobře opaluje. Díky moc. Pá

Není tady

 

#2 7. 3. 2006 21:26

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: Solarium?

Já teda chodila na solárko standardně, opaluju se taky dobře a moc se mi to líbilo,ale v těhu jsem si to odpustila. Teď jsem tam byla po 3 měs. po porodu, mám známého majitele solárka a ten mi to nedoporučil ani při kojení. Tak já nevím, ale jestli to není nutné (zdravotně) tak bych tam moc nelezla hmm ale neznám žádné důsledky a důvody proč tam nechodit smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#3 8. 3. 2006 9:28

Souris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2665
Web

Re: Solarium?

Já si tedy osobně myslím, že solárium v těhotenství není zrovna nejlepší nápad. Hlavně kvůli teplotě, určitě tam bude víc jak 38°. Já bych to neriskovala.


http://lb4f.lilypie.com/EPDEp2.png
http://lbyf.lilypie.com/Wabfp2.png

Není tady

 

#4 8. 3. 2006 10:20

Leidea
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1766

Re: Solarium?

Ty bláho Souris, ty už to máš taky za pár.... Hrozně ráda tu čtu zážitky z porodu a už se moc těším na ten tvůj...Jak se cítíš?


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lilypie.com/pic/2010/02/15/nf9k.jpg" width="100" height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" /><img src="http://lb3f.lilypie.com/ubt1p1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#5 8. 3. 2006 10:27

Souris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2665
Web

Re: Solarium?

Já už se na ten svůj zážitek taky těším smilesmilesmile
Připadá mi, že konec těhotenství tak hrozně letí...
Zatím se cítím dobře, mám bezproblémové těhotenství, dokonce i v noci spím, takže opravdu si nemám na co stěžovat...
Doufám, že to všechno bude zakončeno rychlým porodem a zdravým miminkem smile Slohovou práci o tom určitě napíšu! smile


http://lb4f.lilypie.com/EPDEp2.png
http://lbyf.lilypie.com/Wabfp2.png

Není tady

 

#6 8. 3. 2006 17:49

Tiffi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2710
Web

Re: Solarium?

Já taky pravidelně chodim na solárko a už jsem přemýšlela, jak to budu dělat, až budu těhu. Sice chodim na turbo solárko, jen na pár minut, skoro se tam ani nezahřeju, ale i tak si to raději odpustim. Mojí ségře ted ke 30 narozeninám, kupujem domácí solárko, takovej ten jeden panel, to si myslim že by vadit nemuselo, ale radši bych se i tak  zeptala odborníka.

Není tady

 

#7 9. 3. 2006 17:20

Magdalena Mikulandová
Host

Re: Solarium?

Tiffi napsal(a):

Já taky pravidelně chodim na solárko a už jsem přemýšlela, jak to budu dělat, až budu těhu. Sice chodim na turbo solárko, jen na pár minut, skoro se tam ani nezahřeju, ale i tak si to raději odpustim. Mojí ségře ted ke 30 narozeninám, kupujem domácí solárko, takovej ten jeden panel, to si myslim že by vadit nemuselo, ale radši bych se i tak  zeptala odborníka.

Dobrý den,
solárium v těhotenství se opravdu vůbec nedoporučuje.
Jde především o to, že v těhotenství a při kojení se v těle ženy vylučují hormony, které vytváří poměrně dost negativní kožní reakce.
Často dochází k tmavému nepravidelnému zabarvení kůže, které na těle přetrvává měsíce i déle a často ze zkušenosti vím, že úplně nevymyzí vůbec.
OPalování jako takové ve velké míře a solárium obzvlášť opravdu není v těhotenství vhodné.

Pokud jenom trochu můžete, neopalujte se.
Pěkné těhotenství.
Magdalena Mikulandová, soukromá porodní asistentka 
www.studioprozeny.cz

 

#8 9. 3. 2006 20:53

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Solarium?

Moc vám všem děkuji za odpovědi. Raději jsem si to rozmyslela big_smile Díky moc. Pá

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů