Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 3. 2006 18:29

pavla7176
Host

urad prace

Dobrý den!!!Již rok pracuji v nejmenované firmě,která si mě vzala z úřadu práce a pobírá na mě příspěvěk(který schválily na rok a půl)!!!!Takže jsem dostala smlouvu od zaměstnavatele na rok a půl!!!!Z této firmy bych ale chtěla odejít  a tak by mě zajímalo,jestli bych s toho neměla problémi a jestli v případě že hned nenajdu práci tak budu mít nárok na podporu v nezaměstnanosti???Děkuji za odpověd   Pavla

 

#2 7. 3. 2006 18:37

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: urad prace

Ne nárok na podporu určitě mít nebudete, než si seženete něco nového, raději zůstaňte, kde jste a buďte ráda, že máte práci.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#3 7. 3. 2006 19:15

pavla7176
Host

Re: urad prace

Irenka21 napsal(a):

Ne nárok na podporu určitě mít nebudete, než si seženete něco nového, raději zůstaňte, kde jste a buďte ráda, že máte práci.

A co ten příspěvěk který na mě úřad práce posíla mému zaměstnavateli??A ještě bych se chtěla zeptat jestli musím zaměstnavateli uvádět důvod proč chci odejít??A nebo to není ze zákona povinný?????

 

#4 7. 3. 2006 20:06

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: urad prace

Tak to jsem zvědavá na nějakou odbornou odpověď,protože zatím jsem neslyšela,že by Ú.P.platil rok a půl nějakému zaměstnavateli a onen zaměstnanec by ani po roce poctivě odpracovaném neměl nárok na podporu.je to snad něco jako otroctví?

Není tady

 

#5 8. 3. 2006 16:48

:-)
Host

Re: urad prace

Milá Pavlo,
vy z toho mít potíže nebudete. Jediný, kdo by mohl mít případný postih bude zaměstnavatel. Pokud se vám zaměstnání nelíbí, nemusíte tam zůstat. Nárok na podporu máte, pokud máte v posledních třech letech odpracovaných 12 měsíců.  Jestli tedy toto splňujete, s podoporou problém nebude. Pokud jste byla ale na ÚP dlouhodobě a podporu jste si vyčerpala, musíte odpracovat min. půl roku, aby vám nárok vznikl a zase splňovat podmínku odpracovaných 12 měsíců v posledních 3 letech. Pokud jste si podporu vyčerpala jen z části, bude vám vyplacen jen zbytek - budete si tzv. dobírat podporu

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů