Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1076 20. 7. 2013 17:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Taky bych zrovna nestála o to, aby mi půlka národa čuměla až do ložnice a děti byly předváděný po způsobu cirkusový atrakce... Ta paní má rozum - tak doufejme, že jí vydrží.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#1077 21. 7. 2013 19:40

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Kdo chce najít info, ten je najde. Poslední byly, že matka kojí a děti přibývají a postupně nepotřebují inkubátor. A tato diskuze je od určité strany užitečnější než zapšklý bulvár.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#1078 23. 7. 2013 10:12

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Název této diskuse mi připomněl z čeho je mě v poslední době "doslova na blití": z jakýchkoliv informací o Ivetě Bartošové. Jednak to moc smutné jak někdo může dopadnout. A pak jakou hodnotu, přínos má se dozvědět všude zda  byl někdo počůraný, opitý apod.....

Není tady

 

#1079 24. 7. 2013 14:49

truhlik
♥♥-----
Registrovaný: 7. 5. 2009
Příspěvky: 35

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

mně je spíše na blití ,když vidím jaká je u nás situace ,kdy není práce a podnikají tady jen asiati ..
kde se člověk podívá  tam je asijskej obchod,žrádelna,stánek ,večerka..
a stále jich přibývá ..
proč stát dovoluje ten příliv.. kolik by bylo práce pro čechy kdyby bylo míň asiatů..
jsou s nimi jen problémy ,které stále ještě omlouváme tím ,že ono jsou takoví pracovití!
proč stát nezamněstná mladé středoškoláky ,vysokoškoláky u celníků ,policie,cizin.pol,čoiky,hygieny ,finančáku..
a nezačne více kontrolovat toto etnikum tyto nespoluočany..určitě by se  státu tyto prostředky vrátili brzy .
češi by měli práci podnikali by platili daně..
jenže asiaté si tady dělají co chtějí ..
jak jsem četl  ve vietnamu se o čr vyprávějí legendy a všichni tady chtějí ..
za těch 20let ném akorát zničli textilnía obuvnický prům..
a to za podpory nečinnosti vlády ,která nezastavila ten příliv laciého zboží neprocleného..
musíme tlačit na stát a začne konat ,protože do budoucna to bude ještě větší problém než je teď s cikány ..

Není tady

 

#1080 24. 7. 2013 14:58

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Ne ne, textilní a obuvnický průmysl nám nezničili Asiaté, ale my sami...
Kdopak kupuje ve stánku boty za dvě kila, ač ví, že stejně nevydrží?
Kdopak kupuje ve stánku oblečení, bytový textil?
Kdyby nebyla poptávka, nebyla by ani nabídka.
Totéž jsou bistra, večerky, občerstvení - kolik Čechů nebude dělat víkendy, svátky, dvanáct hodin denně?
Je pravdou, že Vietnamci s sebou přinesli pěstírny mariány, prodávají tvrdé drogy, vraždí se mezi sebou, nevím, jak to mají s účetnictvím... ano, chtělo by to zaměřit se i na ně, jestli odvádějí, co mají.
Tímto příspěvkem jsem nechtěla Vietnamce svatořečit, ale skutečně si za řadu problémů můžeme sami.
Když jsem se bavila s pár známými, tak mi řekli, že nejsou blázni, aby koupili kvalitní boty třeba za dva tisíce. Že ty ze stánku prostě stačí a příští sezonu si koupí nové, modernější a ty staré zahodí...

Není tady

 

#1081 24. 7. 2013 15:09

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

annie napsal(a):

Ne ne, textilní a obuvnický průmysl nám nezničili Asiaté, ale my sami...
Kdopak kupuje ve stánku boty za dvě kila, ač ví, že stejně nevydrží?
Kdopak kupuje ve stánku oblečení, bytový textil?
Kdyby nebyla poptávka, nebyla by ani nabídka.
Totéž jsou bistra, večerky, občerstvení - kolik Čechů nebude dělat víkendy, svátky, dvanáct hodin denně?
Je pravdou, že Vietnamci s sebou přinesli pěstírny mariány, prodávají tvrdé drogy, vraždí se mezi sebou, nevím, jak to mají s účetnictvím... ano, chtělo by to zaměřit se i na ně, jestli odvádějí, co mají.
Tímto příspěvkem jsem nechtěla Vietnamce svatořečit, ale skutečně si za řadu problémů můžeme sami.
Když jsem se bavila s pár známými, tak mi řekli, že nejsou blázni, aby koupili kvalitní boty třeba za dva tisíce. Že ty ze stánku prostě stačí a příští sezonu si koupí nové, modernější a ty staré zahodí...

dnes to bohužel ani vyšší cena nezaručí , že se ti boty po 14 dnech nerozeberou.
Možná by ses divila, kde nakupuji zboží vietnamci a kde kamenné obchody s vyššíma cenama .....odpověď - ve stejném velkoskladu, popř. nechají si přivest od stejného dodavatele ze zahraničí.

Upravil(a) agewa (24. 7. 2013 15:09)

Není tady

 

#1082 24. 7. 2013 15:36

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

annie napsal(a):

Ne ne, textilní a obuvnický průmysl nám nezničili Asiaté, ale my sami...
Kdopak kupuje ve stánku boty za dvě kila, ač ví, že stejně nevydrží?
Kdopak kupuje ve stánku oblečení, bytový textil?
Kdyby nebyla poptávka, nebyla by ani nabídka.
Totéž jsou bistra, večerky, občerstvení - kolik Čechů nebude dělat víkendy, svátky, dvanáct hodin denně?
Je pravdou, že Vietnamci s sebou přinesli pěstírny mariány, prodávají tvrdé drogy, vraždí se mezi sebou, nevím, jak to mají s účetnictvím... ano, chtělo by to zaměřit se i na ně, jestli odvádějí, co mají.
Tímto příspěvkem jsem nechtěla Vietnamce svatořečit, ale skutečně si za řadu problémů můžeme sami.
Když jsem se bavila s pár známými, tak mi řekli, že nejsou blázni, aby koupili kvalitní boty třeba za dva tisíce. Že ty ze stánku prostě stačí a příští sezonu si koupí nové, modernější a ty staré zahodí...

S tim souhlasim, nektere veci maji pekne a boty mi klidne vydrzeli i dve sezony a vice


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#1083 24. 7. 2013 15:49

truhlik
♥♥-----
Registrovaný: 7. 5. 2009
Příspěvky: 35

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

ano nechodit nakupovat !nedávat peníze někde kde znizí u asijské mafie..
kupovat české zboží od českých prodejců..
a tlačit na stát a ten asijský problém řeší.. jinak nám budou mladí lidé stále utíkat do ciziny bo se tady nedá žít..
a my sami by jsme  měli státu pomoci tím ,že si začnem,  všímat asiatů co vlastně dělají a kde a ským..
a upozorĄňovat příslušné úřady..
a hlavně by se měla sloupnout ta nálepka ,že asiaTI JSOU  takoví pracovití !
a přestat jim vydávat víza a povolení k pobytu a práci ..
nechci si tady  připadat jak v hanoji

Není tady

 

#1084 24. 7. 2013 18:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

kolik by bylo práce pro čechy kdyby bylo míň asiatů
Myslíš, že by Češi chtěli stát 10-12 hodin denně u stánku na tržnici... v zimě v létě? va
za podpory nečinnosti vlády ,která nezastavila ten příliv laciého zboží neprocleného
http://video.novinky.cz/video/krimi/?vi … amp;page=3
http://www.udrzbapodniku.cz/hlavni-menu … zisek-skf/
http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/cesk … 67977.html
nechodit nakupovat !nedávat peníze někde kde znizí u asijské mafie
Hm... jenže ta "asijská mafie" má třeba tady otevřeno od sedmi ráno do deseti večer nonstop, zatímco potraviny za rohem - s odvoláním na dovolený - fungujou od deseti do sedmnácti s půlhodinovou polední přestávkou skurt
my sami by jsme  měli státu pomoci tím ,že si začnem,  všímat asiatů co vlastně dělají a kde a ským
Týhle "funkci" se říkávalo PS VB big_smile
přestat jim vydávat víza a povolení k pobytu a práci
Jojo... jako se "nevydávaly" českým emigrantům... například...

nechci si tady  připadat jak v hanoji
Tak to by ses měla nejdřív pořádně naučit mateřskej jazyk... lollollol

Upravil(a) helena (24. 7. 2013 18:34)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#1085 24. 7. 2013 18:46

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Ne kazdy si muze dovolit koupit boty za 1000 kc treba od Bati ktere vydrzi 6 tydnu a reklamaci neuznaji.Tim skoncilo me nakupovani u Bati.Boty od Vietnamcu me vydrzi kolikrat dyl nez boty s Daichmana.Navic u Vietnamcu jsem nikdy nemela problem s reklamaci.Boty ktere me opravdu vydrzi jsou ze sekace.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#1086 24. 7. 2013 19:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

truhlik napsal(a):

mně je spíše na blití ,když vidím jaká je u nás situace ,kdy není práce a podnikají tady jen asiati ..
kde se člověk podívá  tam je asijskej obchod,žrádelna,stánek ,večerka..
a stále jich přibývá ..
proč stát dovoluje ten příliv.. kolik by bylo práce pro čechy kdyby bylo míň asiatů..
jsou s nimi jen problémy ,které stále ještě omlouváme tím ,že ono jsou takoví pracovití!
proč stát nezamněstná mladé středoškoláky ,vysokoškoláky u celníků ,policie,cizin.pol,čoiky,hygieny ,finančáku..
a nezačne více kontrolovat toto etnikum tyto nespoluočany..určitě by se  státu tyto prostředky vrátili brzy .
češi by měli práci podnikali by platili daně..
jenže asiaté si tady dělají co chtějí ..
jak jsem četl  ve vietnamu se o čr vyprávějí legendy a všichni tady chtějí ..
za těch 20let ném akorát zničli textilnía obuvnický prům..
a to za podpory nečinnosti vlády ,která nezastavila ten příliv laciého zboží neprocleného..
musíme tlačit na stát a začne konat ,protože do budoucna to bude ještě větší problém než je teď s cikány ..

Česi by za tie peniaze non-stop vo večierkach alebo na trhoviskách nepracovali... a TO je podstata problému, nie Aziati.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1087 24. 7. 2013 20:47

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

truhlik napsal(a):

ano nechodit nakupovat !nedávat peníze někde kde znizí u asijské mafie..
kupovat české zboží od českých prodejců..
a tlačit na stát a ten asijský problém řeší.. jinak nám budou mladí lidé stále utíkat do ciziny bo se tady nedá žít..
a my sami by jsme  měli státu pomoci tím ,že si začnem,  všímat asiatů co vlastně dělají a kde a ským..
a upozorĄňovat příslušné úřady..
a hlavně by se měla sloupnout ta nálepka ,že asiaTI JSOU  takoví pracovití !
a přestat jim vydávat víza a povolení k pobytu a práci ..
nechci si tady  připadat jak v hanoji

kde není poptávka není nabídka, to je celé.
Jasně, zakázat, vyhnat, nepovolit:-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů