Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 30. 5. 2013 17:56

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

No, z paterčat padne "celej národ" na pr.del, protože to je opravdu fest rarita ta stojí za pozornost. Mněto třeba zajímá.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#52 30. 5. 2013 17:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Mendy, bude fajn, až ti bude doslova na blití z tvých věcí a až si zameteš před vlastním prahem. Co vysíláš, se ti vrátí.

Jo, kdysi jsi tady napsala: kdybych měla být tak jeduplná, jako NĚKTERÉ ty ženské, tak se snad raději odstřelím wink

Tak snad aby sis už dělala zbrojní pas. Nebo se odstřelíš jinak? winkbig_smile

Upravil(a) Eva. (30. 5. 2013 18:04)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#53 30. 5. 2013 18:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Paterčata jsou taková ojedinělá záležitost, že si popularitu určitě zaslouží a pomoc taky. Přeji mamince i miminům, aby se narodila v co nejlepším pořádku. Bude to teda fuška. Rodince nezávidím.
Moc mě ten odkaz od Mendy potěšil - není nic lepšího, než když si lidé takto dovedou pomáhat. Dokonce tam píšou, že se mamince nabízejí i nějaké ženy jako cůvy, jiní chtějí pomáhat finančně....Je to fajn.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#54 30. 5. 2013 18:05

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Ivana napsal(a):

Já nechápu, co na tom Mendy vadí. Ta paní dostala ten byt a příspěvky kvůli paterčatům a ne kvůli tomu, že je Romka. Když se u nás narodila čtyřčata, dostala ta rodina dům a pečovatelku a podniky se mohly přetrhnout, co jim vše dávali. Bylo to za komoušů a pamatuji se, jaká to byla sláva a nevím, že by jim to někdo záviděl. Zas, pravda, nebyl internet, kde by tihle závistivci, nepřejícníci a hulváti mohli ukazovat anonymně svoji ubohost.

Spravne, dik, ze jsi to napsala. Diskuze na internetu je strasna.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#55 30. 5. 2013 18:26

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Mendy napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ted,uz chapu,proc ses takova,mas spoustu dluhu a vam nikdo pomocnou ruku nepodal.Ale dluhy jste si zpusobili vy sami.U tebe je to jen pouha zavist.Ta pani urcite neplanovala 5 deti,ale priroda si to zaridila po svem.

No a co jako? To že mám dluhy znamená že se tady nemůžu k něčemu vyjádřit nebo co? Já si milá zlatá svoje dluhy platím, a je mi z platu měsíčně strháván i nemalý sociální příspěvek, který šel do kapsy i tobě když jsi byla na mateřský. Kromě toho - ty mᚠdluhy taky, pamatuju si doby kdy si tady kvůli tomu fňukala, tak se uklidni..

Zadny dluh od banky nemam.Do toho bych nikdy nesla.Je to dluh bezurocny od rodiny.Kdyby rodina penize nepujcila rozhodne od banky bych si nepujcila a spala bych radci na molitanech.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#56 30. 5. 2013 18:30

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Modroočka napsal(a):

No, pět dětí bych nechtěla ani postupně, natož naráz. Třeba je to mezi cikánama výjimka a nevyrostou z nich nevzdělaní zloději a pobírači sociálních dávek. I když ruku do ohně bych za to nedala,mám s cikánama vesměs dost špatný zkušenosti. Nicméně paterčata se jednak nerodí běžně, takže si zaslouží publicitu a pak, nemyslím si, že by si to ta paní nějak extrémně přála. Že se na miminka těší, to chápu, to je přirozený.
Mendy, já chápu, že tě to štve, že jim stát pomůže a tobě ne. Jenže ono se pro těch pět dětí naráz evidentně nerozhodli dobrovolně, kdežto ty sis dluhy nadělala ze své vlastní vůle. A bohužel nechceš a neumíš zakrýt to,že jim víceméně závidíš, že něco dostanou zadarmo. Ale já bych s nima neměla ani za nic.

Ja bych na jejich miste byt take nechtela ani,kdyby na me udelali velkou sbirku.Neni jim co zavidet.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#57 30. 5. 2013 18:48

Adriana70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 6. 2010
Příspěvky: 350

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Veru nie je im čo závidie.Okolo nich bude humbunk ešte pár mesiacov,a potom sa už len urobí tradičná narodeninová reportáž.To je všetko.Takto to chodí.4asom sa všetci budú zaobera inými vecami,čo prinesie život. A je dost možné že za celý rok o ne nikto nezakopne.Až do dalších narodenín.S piatimi detmi to bude o hubu.
Mendy,toto im skutočne závidíš? Ja nie.
Prajem im čo najviac pomoci,a hlavne čo najdlhšie.

Není tady

 

#58 30. 5. 2013 18:57

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Mendy napsal(a):

No a co jako? To že mám dluhy znamená že se tady nemůžu k něčemu vyjádřit nebo co? Já si milá zlatá svoje dluhy platím, a je mi z platu měsíčně strháván i nemalý sociální příspěvek, který šel do kapsy i tobě když jsi byla na mateřský. Kromě toho - ty mᚠdluhy taky, pamatuju si doby kdy si tady kvůli tomu fňukala, tak se uklidni..

No, Mendy, ona Erem ten sociální "příspěvek" platí taky, že by žila zrovna z toho tvýho, tos mě fakt rozesmála.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#59 30. 5. 2013 19:04

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

sahleb napsal(a):

Mendy napsal(a):

Nějak nemám sílu se k tomu víc vyjadřovat..

Co te rozciluje, z ceho ti je spatne? Ja to nechapu.

Mendy je naštvaná na svět, protože byl hladová , nabrala si půjčky a ted se jí nedaří a je z toho hin.Tak holt stačí záminka, aby si mohla zanadávat .No jo když lidi nemaj rozum a jsou hladoví .

Ty negativní reakce na to, že romská rodina čeká pět dětí je to samý .......lidi jsou nespokojení,mají se čím dál hůř (viz Mendy, která chtěla komfort) A tak potřebujou ventil, místo aby šli a rozbili vládě hubu....... budou řvát na cikány.

Mně se teda dělá zle , když slyším jak bílá paní v Ostravě odnese nemohoucí kamarádku na půdu a nechá jí tam umřít hlady a žízní. Nebo když bílí kluci ukopou z nudy bezdomovce . Ten Duchcov nebyl nic dobrýho, ale bílí se rvou úplně stejně.

Není tady

 

#60 30. 5. 2013 19:07

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Eva. napsal(a):

Mendy, bude fajn, až ti bude doslova na blití z tvých věcí a až si zameteš před vlastním prahem. Co vysíláš, se ti vrátí.

Jo, kdysi jsi tady napsala: kdybych měla být tak jeduplná, jako NĚKTERÉ ty ženské, tak se snad raději odstřelím wink

Tak snad aby sis už dělala zbrojní pas. Nebo se odstřelíš jinak? winkbig_smile

Už se odstřelila, vyřídila sama sebe.........  lol

Není tady

 

#61 30. 5. 2013 19:12

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Ivana napsal(a):

Já nechápu, co na tom Mendy vadí. Ta paní dostala ten byt a příspěvky kvůli paterčatům a ne kvůli tomu, že je Romka. Když se u nás narodila čtyřčata, dostala ta rodina dům a pečovatelku a podniky se mohly přetrhnout, co jim vše dávali. Bylo to za komoušů a pamatuji se, jaká to byla sláva a nevím, že by jim to někdo záviděl. Zas, pravda, nebyl internet, kde by tihle závistivci, nepřejícníci a hulváti mohli ukazovat anonymně svoji ubohost.

Jestli se pamatuješ na Nikolku Drgovou, jak se narodila s neprůchodností jater a potřebovala peníze na transplantaci., jinak by zemřela.
Tehdy celej národ vybral 10 melounů a holce je dnes 16 let a je zdravá .
Pamatuju se, že ti rodiče někde psali , že museli odstěhovat , co lidi v okolí dělali, jak záviděli  .Dneska je taková doba že lidi závidí i nemoc..........dumbom

Není tady

 

#62 30. 5. 2013 19:16

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Závist je opravdu děsná. Ta Nikolka, on si nikdo,kdo to nezažil, neumí představit, jaký to je, mít nemocný dítě, ta holka stejně musí celej život brát imunosupresiva, aby tělo ty játra neodmítlo. Ale to už nikdo nevidí.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#63 30. 5. 2013 19:35

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

algebrana napsal(a):

sahleb napsal(a):

Mendy napsal(a):

Nějak nemám sílu se k tomu víc vyjadřovat..

Co te rozciluje, z ceho ti je spatne? Ja to nechapu.

Mendy je naštvaná na svět, protože byl hladová , nabrala si půjčky a ted se jí nedaří a je z toho hin.Tak holt stačí záminka, aby si mohla zanadávat .No jo když lidi nemaj rozum a jsou hladoví .

Ty negativní reakce na to, že romská rodina čeká pět dětí je to samý .......lidi jsou nespokojení,mají se čím dál hůř (viz Mendy, která chtěla komfort) A tak potřebujou ventil, místo aby šli a rozbili vládě hubu....... budou řvát na cikány.

Mně se teda dělá zle , když slyším jak bílá paní v Ostravě odnese nemohoucí kamarádku na půdu a nechá jí tam umřít hlady a žízní. Nebo když bílí kluci ukopou z nudy bezdomovce . Ten Duchcov nebyl nic dobrýho, ale bílí se rvou úplně stejně.

TADY mas pravdu.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#64 30. 5. 2013 19:46

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Na Nikolu Drgovou si pamatuju, byla jsem malá, ale vím, že se na ní vybíraly peníze. Nedávno jsem ji viděla v jednom bulvárním článku, je to krásná dívka.

Nikolka Drgová a nepochopitelná závist mi připomněla postiženého Filipa - http://zpravy.idnes.cz/skola-musi-zapla … _krimi_mad Jeho rodičům taky mnozí záviděli, přitom jim není co závidět.

Není tady

 

#65 31. 5. 2013 2:44

lchaloupkova
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2013
Příspěvky: 48

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Zase ty nálady stylu „Za všechno můžou cikáni...“ Ani „bílí“ nejsou svatoušci – http://jdem.cz/252q8 . Vemte si prodejce nádobí důchodcům, podvodné půjčky atd. atd.

Upravil(a) lchaloupkova (31. 5. 2013 2:50)

Není tady

 

#66 31. 5. 2013 7:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Celej národ má teď padnout na pr*el protože se někomu mají narodit paterčata?
Mendy, ty někde vidíš národ na (_._) padající? Já ani ne... a tomu, že je paní s rodinou v televizi a novinách se taky příliš nedivím. Když dokážou věnovat X minut nebo stránek jednomu jedinýmu potomkovi pochybnejch "celebritek" tak proč ne něčemu, co je a) přece jen určitá rarita, b) první případ v zemi.
Nebudeme taky muset všichni povinně platit stokorunovou daň pro takovéto rodiny?
No... skoro bych řekla, že paterčata jsou taky svým způsobem "živelná katastrofa" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png... a co teprve, až začnou běhat.
Ale řekla bych, že ausgerechnet ty bys silou mocí hledala způsob, jak se tý stovce vyhnout...

Můj názor je takový, že si troufla Mendy napsat to, co si většina myslí
Ty sis dělala nějakej seriózní průzkum? Protože usuzovat z diskuse pod článkama na názor většiny je poněkud scestný.
Soudím, že většina je schopna uznat, že se jedná o záležitost neovlivnitelnou a ne o další trik menšinových spoluobčanů, jak vodrbat stát.
myslím si, že kdyby tahle paní neměla ty paterčata, dozajisté by měla nejméně 4 děti postupně
Lze předpokládat, že v nejbližších letech nebude mít na další dítě ani pomyšlení http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#67 31. 5. 2013 7:31

Holga
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 193

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

helena napsal(a):

Celej národ má teď padnout na pr*el protože se někomu mají narodit paterčata?
Mendy, ty někde vidíš národ na (_._) padající? Já ani ne... a tomu, že je paní s rodinou v televizi a novinách se taky příliš nedivím. Když dokážou věnovat X minut nebo stránek jednomu jedinýmu potomkovi pochybnejch "celebritek" tak proč ne něčemu, co je a) přece jen určitá rarita, b) první případ v zemi.
Nebudeme taky muset všichni povinně platit stokorunovou daň pro takovéto rodiny?
No... skoro bych řekla, že paterčata jsou taky svým způsobem "živelná katastrofa" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png... a co teprve, až začnou běhat.
Ale řekla bych, že ausgerechnet ty bys silou mocí hledala způsob, jak se tý stovce vyhnout...

Můj názor je takový, že si troufla Mendy napsat to, co si většina myslí
Ty sis dělala nějakej seriózní průzkum? Protože usuzovat z diskuse pod článkama na názor většiny je poněkud scestný.
Soudím, že většina je schopna uznat, že se jedná o záležitost neovlivnitelnou a ne o další trik menšinových spoluobčanů, jak vodrbat stát.
myslím si, že kdyby tahle paní neměla ty paterčata, dozajisté by měla nejméně 4 děti postupně
Lze předpokládat, že v nejbližších letech nebude mít na další dítě ani pomyšlení http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Ne, Heleno. Průzkum jsem skutečně nedělala, ale hodně se o tom teď všude mluví i píše a tak to prostě přehlídnout nebo přeslechnout nejde. A na některých internetových diskuzích je to hodně hustý.


Dobrá zásada je – nevědět.

Není tady

 

#68 31. 5. 2013 7:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

A na některých internetových diskuzích je to hodně hustý.
Ještě jednou - názory na "některých internetových diskuzích" považuješ za názory většiny? va
Nebude to spíš tak, že kýbl splašků pořebujou vylejt jenom určité osoby, které jsou tím "viditelnější"?

Upravil(a) helena (31. 5. 2013 7:41)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#69 31. 5. 2013 8:55

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Holga napsal(a):

Ne, Heleno. Průzkum jsem skutečně nedělala, ale hodně se o tom teď všude mluví i píše a tak to prostě přehlídnout nebo přeslechnout nejde. A na některých internetových diskuzích je to hodně hustý.

No pruzkum jsi nedelala, ale vis, ze je to vetsina naroda, co se vyjadruje rasisticky a primitivne na diskuzich. lol

Ja jsem presvedcena, ze skutecnost je jina.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#70 31. 5. 2013 9:37

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

na diskuze pod článkama na Novinkách chodí stále stejná skupina lidí, která má potřebu se ke všemu vyjadřovat,myslí si, že vše ví nejlíp, ale většinou jde o výplody chorých mozků, protože jak jinak si vysvětlit, že zesměšňují lidské tragédie a naštěstí..A myslet si, že jde o většinový názor celé populace je scestné.

Rodičům paterčet přeji hodně sil, zdravé děti a myslím si, že jim není co závidět, i kdyby dostalik bydlení  hrad. Neumím si ani představit situaci, jako jsou procházky, nákupy, nevejdou se do žádného busu, auta, neprojede s takovým kočárkem žádnými dveřmi.
Myslím, že je prvních pár let, čekají dost perné chvilky, únava a stres.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#71 31. 5. 2013 9:46

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

Soudím, že většina je schopna uznat, že se jedná o záležitost neovlivnitelnou a ne o další trik menšinových spoluobčanů, jak vodrbat stát.
Taky si to myslím. Prostě příroda si nevybírá. Bohužel holka je televizi ve stejný době, kdy teprve 16-letý obviněný Rom (v kauze Duchcov) říká před kamerou, že čeká rodinu... A jak tady někdo psal, teď si maminky a jejích paterčat média všímají, ale na jak dlouho. Ale kdoví, až jim bude víc, jestli by o nějakou mediální pozornost stáli.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#72 31. 5. 2013 10:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

mně je úplně ukradený, že bude mít někdo paterčata. v telce na to mrknu jako na zajímavost, jinak je mi to jedno.
kdo na ně chce přispět, a to udělá, však si každej se svými penězi může dělat co chce.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 31. 5. 2013 10:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

teď si maminky a jejích paterčat média všímají, ale na jak dlouho.
Časem to utichne a budou je "ukazovat" například jen při narozeninách, cestě do školky nebo školy a podobně...  Myslím, že je to tak akorát a taky dobře - mít novináře věčně za zadkem, to asi není ničí sen...
Ale kdoví, až jim bude víc, jestli by o nějakou mediální pozornost stáli.
Spíš o pomoc... a teď to nemyslím v tom špatným slova smyslu. Jen si představuju ten rachot, až budou ve čtyřech letech už bez pečovatelek - to je docela děsivá představa, bejt na pytel blech sama nebo s babičkou... a to nemluvím o dalších potřebnejch věcech.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#74 31. 5. 2013 11:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

helena napsal(a):

Časem to utichne a budou je "ukazovat" například jen při narozeninách, cestě do školky nebo školy a podobně...  Myslím, že je to tak akorát a taky dobře - mít novináře věčně za zadkem, to asi není ničí sen...

no tak v to doufám i já. pokud by je věčně cpali někam, brzo by to lezlo na nervy i mně. všeho moc škodí.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#75 31. 5. 2013 11:37

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Z někerejch věcí je mi doslova na blití

pokud by je věčně cpali někam
Klídek... přednedávnem taky jedna matka byla furt k vidění... gravidita v přímým přenosu... a už to utichlo http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů