Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 13. 5. 2013 13:56

mydlinkamartínek
♥------

íme někdy o mimčo..injekce na vyvolání menstruace

ahojky všem, s přítelem se snažíme někdy od ledna o mimčo..poslední MS 28.3. kolem půlky dubna mě dost pobolívají prsa, v podbřišku..
předminulý pátek jsem byla u lékařky, udělala mi ultrazvuk, z ranní moče těh. test 2čárky, ta těhotenská dost slabá, ale viditelná..
doktorka naznala, že buď to vidí tak na 3. týden těh., nebo větší cysta, že je vše připraveno na menstruaci a ta cysta tomu asi brání..tak jsem dostala injekci, že za 7 - 10 dní dostanu MS, pokud ne, mám si udělat test znova..ten testík jsem si udělala týden po injekci, (rovnou 3 testy:D ), všechny pozitivní, krásně viditelný..
dnes jsem začala maličko špinit, nic hroznýho, ani na vložku to není, leda když jdu na wc a utřu se..tak nevím, jestli není něco špatně, k doktorce mám jít až za týden

Není tady

#2 13. 5. 2013 14:59

mydlinkamartínek
♥------

Re: íme někdy o mimčo..injekce na vyvolání menstruace

ještě mě tak napadá - nemůže to být tak, že se mi tam ten plůdek uhnizďuje??
pokud jsem těhu, je to po druhé, u syna to bylo úplně jiný..

Není tady

#3 22. 5. 2013 16:42

mydlinkamartínek
♥------

Re: íme někdy o mimčo..injekce na vyvolání menstruace

...takže...velká cysta a tak 6+1 těhu:-)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí