Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 11. 5. 2013 16:09

sabina2
♥------

přítel co chce být navzdy se mnou

Ahoj,poznala jsem na netu kluka,kterýmu je ted 28.Poznala jsem ho před 2 lety a pořád jsme si psali a rozuměli.Problém je,že já si hodně střežim soukromí a užívám si nejvíc klid a pohodu.S ním jsem udělala chybu,že jsem mu řekla,kde bydlim.Od té doby mě už dokonce přesvědčil,abych si udělala trvalé bydliště na Slovensku a to by ještě bylo v pohodě,protože to se dá vzdycky změnit.Jenomže se na mě uplně upnul,já chci žít v Cechách,jeho celý život prý závisí na tom,že chce být se mnou,neustále opakuje,že bude se mnou navzdy a chce abych tu s ním byla.Já už se chtěla vrátit několikrát,potřebuji si v Cechách dokončit školu.Když jsem chtěla odejít,tak na mě fyzicky zautočil,to uz dávno nedelá,ale stejně si trvá na svym.Prostě nevim,jak se ho zbavit.Mam v Cechách rodiče,ale hlavně chci být svobodná.Kdyz jsem odjížděla na Slovensko,tak s tím,že se vrátím a budu žít dál svůj životní styl,kterého se nemůžu vzdát-svobody.Je mi teskno,jsem tu oficiálně rok.Muzu jezdit do Cech,ale já se tam chci vrátit navzdy.Co dělat s člověkem,který si umínil,že s vámi bude navzdy,nikdy se vás nevzdá a nic na něj neplatí.Cítím se tu jak vězen,chci si žít svůj život a nemuzu,protože říká,že beze mně nebude a bude v Cechách se mnou.Nemam šanci se s nim rozejít.On si tvrdí svý.Napište mi radu,já si fakt s nim nevim rady,mam pocit zla,protože on nerespektuje co chci já.

Není tady

#2 11. 5. 2013 17:15

Adriana70
♥♥♥♥---

Re: přítel co chce být navzdy se mnou

Dvakrát som to musela prečíta aby som pochopila o čo ide.Mňa napadá viacej vecí,ktoré by si mohla vyskúša:
-ís do čiech a nevrátit sa
-zobra jeho slová vážne a zača spolu ži,ale samozrejme podža tvojho scenára,čo predstavuje:nájs nejaký fest drahý byt najlepšie Bratislavu s tým,že si vezmete hypotéku,a on si bude musie nájs ešte jedno zamestnanie a cez víkendy brigády,do toho zakomponuj tvoju materskú a samozrejmosou bude,že celý majetok bude len teba...Tohto scenára sa drž a myslím,že velmi rýchlo upustí od svojej posadnutosti
Neviem ti inak poradi,nič rozumné ma nenapadá
samozrejme skusi aj organizácie ako biely kruh bezpečia...

Upravil(a) Adriana70 (11. 5. 2013 17:17)

Není tady

#3 11. 5. 2013 18:40

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Já moc nerozumím tomu, proč si jednoduše nezrusis na SK trvalák a neodjedes domu? Přeci k sobě nejste privazany. Chápu správně, ze tam trcis, protože se ho bojis?

Není tady

#4 11. 5. 2013 19:00

Adriana70
♥♥♥♥---

Sandra tiež tomu nerozumiem,preto som napísala len taku odpoveď.Ak je z čiech,tak padám domov,a už po ceste volám rodine,aby mi zabezpečili ochranku./bratia,otec,sused,ktokolvek/

Není tady

#5 11. 5. 2013 19:10

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Taky nechápu, proč prostě neodjedeš do Čech. A také v ČR platí zákon o stalkingu.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#6 11. 5. 2013 19:12

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Adriana70 napsal(a):

Sandra tiež tomu nerozumiem,preto som napísala len taku odpoveď.Ak je z čiech,tak padám domov,a už po ceste volám rodine,aby mi zabezpečili ochranku./bratia,otec,sused,ktokolvek/

Však prave.... Z Blavy do Prahy jsou to 4 hodiny vlakem.

Není tady

#7 11. 5. 2013 19:24

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Nemam šanci se s nim rozejít.On si tvrdí svý.
Co je tohle za nesmysl? Celé tvé psaní je podivné, Sabino, proč se nesbalíš a prostě neodjedeš? Jak nemᚠšanci se s ním rozjít? A on se třeba postaví na hlavu, to je jeho věc, ale ty přeci dělej to, co ty si přeješ a chceš!
Jestli se ho bojíš, tak tím spíš odjeď a utíkej rychle pryč. Držím palce!

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#8 11. 5. 2013 20:38

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Když se někdo chce rozejít, nezabrání mu v tom ani manželství a šest nezletilých dětí. A ty jsi přece svobodná žena. Tak si sval svých pět švestek, sedni na vlak a tradá.

Není tady

#9 13. 5. 2013 19:49

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

LENNNA napsal(a):

Nemam šanci se s nim rozejít.On si tvrdí svý.
Co je tohle za nesmysl? Celé tvé psaní je podivné, Sabino, proč se nesbalíš a prostě neodjedeš? Jak nemᚠšanci se s ním rozjít? A on se třeba postaví na hlavu, to je jeho věc, ale ty přeci dělej to, co ty si přeješ a chceš!
Jestli se ho bojíš, tak tím spíš odjeď a utíkej rychle pryč. Držím palce!

Souhlas. Predevsim je to podivne, coz me taky trklo, ale taky mam dojem ze ten clovek je psychopat.  Tudiz rychle od nej pryc,  pokud dojde k nasili nahlasit na policii.

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#10 17. 5. 2013 19:38

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

A pokud se ho bojíš, zavolej rodičům, a ti s odjezdem pomohou !!

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí