Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 5. 2013 14:29

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Stříhání a úprava psů

Zdravím všechny, chtěla bych se naučit stříhat pejsky, máme ročního boloňáka a byli jsme na stříhání. Celkem mě to zaujalo, uvažuju, že se přihlásím do nějakého kurzu, ale mám obavy, jestli se to může naučit každý, jestli pro to není potřeba talent....
poraďte, napište svůj názor, díky

Není tady

 

#2 7. 8. 2013 9:53

Zuzík
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 27

Re: Stříhání a úprava psů

Ahoj, určitě se to může naučit každý, chce to jen si koupit dobrý strojek. Není nejlevnější, ale po čase se zaplatí. Možná by stálo za to se dívat, když pejska stříhají, ale já jsem žádné školení neabsolvovala a psa si stříhám už druhého zásadně sama. Možná jsou i nějaká videa na YouTube. Nic to není, opravdu, jen se do toho pustit.tummenupp


Važte si člověka, zvláště, jste-li jím.

Není tady

 

#3 7. 8. 2013 9:58

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Stříhání a úprava psů

Já si stříhám psa také sama. Někdy to proložím návštěvou salonu. Chce to takovou základní šikovnost. Stroječek mám ten nejlevnější z Lidlu za 300 Kč, nejdříve se mi zdálo, že se rychle ztupil, ale to jsem spíš byla tupá já, dělala jsem to špatně. Některé triky si člověk vychytá časem, něco jsem okoukala v salonu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů