Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 5. 5. 2013 10:13

janett2727
♥------

Asi stále miluji bývalýho prítele.

Kedy som mala priatela ale rozišla som sa s ním ale stále musím na neho myslie keď premýšlam ako to mám vo vzahu. Stále žutujem že som sa s ním rozišla je mi za ním stále smutno. Po ňom som mala ďalšie vzahy ale ani jeden chlap sa mu nepriblížil. Chodili sme spolu 4 roky po 2,5 roku som zostala tehotná cítila som sa mladá a nechcela som v podstate dieta tak sme sa o tom s ním zhovárali a on tiež nechcel dieta on už jedno mal z prvého manželstva a netváril sa žeby sa chcel ženi a mat dalšie dieta tak som podstúpila interupciu. Po rok som otehotnela zasa ale tentokrát som si myslela že si ma vezme už som si dieta chcela nechat. On povedal že rozhodnutie je na mne ale že on sa ženit nebude. Tak z toho som ostala jak obarená no nechcela som byt slobodná matka tak som podstupila dalšiu interupciu. Boli sme spolu ešte pol roka býval u nás asi pol roka ale o svadbe tvrdil len to že šak sama som povedal že sa nechcem vydávat tak o svadbe reč nie je . Ale ja mu na to že ja sa chcem vydávat. On že dobre tak kedy tak som určila termín ale vedela som že jeho názor je ten že som ho do svadby vlastne donutila. Premýšlala som o tom a po týždni som mu dala kopačky bol odomna o 7 rokov starší rozvedený a ešte mal aj syna. Moha hrdost mi povedala že nebude tá čo ho nutila do svadby žeby si mal vážit to že ma má a žeby si ma mal zobrat bez toho aby som ho ja akoze do toho nutila tak som sa naštvala a povedala mu nech sa odstahuje a že sa s ním rozchádzam a že svadbu ruším. Potom ked som raz šla tak po 2 týždnoch z práce tak som sa omylom previezla autobusom do inej dediny takže návrat by mi trval hodne dlho tak som mu zavolala či ma nepríde zobrat prišiel . Ked som ho zbadala tak bol uplne vyholený na koleno no des. On vždy nosil krátko vlasy ale uplne že sa sa mu blištala lepka tak to nie. Potom sme sa rozprávali a ja mu že aj keby mi doniesol teraz snubný prsten tak aj tak by som si ho nevzala. Inak myslím si že mal to v umysle ale takto som ho odradila pre istotu ja. Ked sme spolu začali tak on to nepokladal ani za chodenie až neskor on ma bral len ako rozptýlenie ale neskor to tak už nebolo ako mi sám povedal. On nikdy nevyjadroval svoje city príliš často len ked mal vypité tak vtedy som to z neho dostala. Bál sa aby ho to neoslabovalo alebo čo. No bál sa že dopadne ako so svojou bývalou. Stála spomýnam ako nám bolo skvele každý výkend sme boli vonku chodili sme plávat alebo na disko alebo do baru aj na dovolenkách pri mori sme boli s partiou no stále sme mali nejaké aktivity. V posteli to tiez bolo super aj ked menší rozmer to občas vadilo ale tie dotyky na to stále nemožem zabudnut a to boskávanie. Odvtedy som také niečo s nikým iným už nezažila. On si našiel nejaku babu s deckom ked s nou chodil tak ju 2 krát so mnou podviedol ale to som s ním spala len preto že som si chcela dokázat že ma stále chce on bol jak divoké zviera i ked ja som som ho pri tom len pozorovala nemala som z toho koniec ale nevadilo mi to bola som rada z toho že ma stále chce, ale chcel ma len na sex lebo som si myslela že tu svoju opusti ale nestalo sa.  Moja najivita. Aj po tom všetkom stále na neho nemožem zabudnut aj po tých dvoch potratoch na to si spomeniem ked nechcem na neho mysliet v dobrom ale ráno alebo večer sa budím s tým že na neho myslím ako skvele nám spolu bolo. Videla som ho na facebooku oženil sa lebo ta jeho čakala decko aj to ma zranuje že mne povedal že mna si nevezme ešte ked som bola 2 krát tehotná a ju si vzal aj ked ju som nou podviedol ked s nou už dlho chodil nechápem jeho logiku. Uvažujem nad tým že mu napísem sms že mi chýba ale viem že on mi neodpíše. Píslala som mu raz na facebooku ale napísal mi že nech neotravujem neskor som sa dozvedela že ta jeho mu tam chodí a že to napísala zjavne ona. Som vydatá už 4 roky a mám 2 ročnu dcéru on je tiež ženatý už asi rok a má 1 dcéru sme od seba asi 10 rokov ale stále musím na neho mysliet neviem či ho mám ešte stále rada alebo mi je luto za tým čo sme splu prežili lebo moj život je od vtedy nudný nezábavný a mojho manžela som si zobrala len preto že som chcela mat dieta a aby som nezostala sama ale moje manželstvo je čistá suchota nikam nechodíme stále trčime doma a on si ked ma volno kliká na PC hraje si hry. No pripadám si ako pochovaná za živa ako babka na dochodku ako keby sa moj život bol čistý stereotyp.  Neviem ako na toho bývalého zabudnut. Minule si pýtal fotky cez moju sestru zo spoločných fotiek lebo dávalo sa to vyvolávat len raz a všetky fotky mám ja takže aj on si chcel dat vyvolat pre seba fotky volala som mu ale som trošku habkla a potom on to okomentoval tým že som nejaká nervozna. Povedal to segere lebo povedal že tie negativy mam nechat u nej ale ja som sa s nim chcela stretnut a predat mu ich sama ale on to nechcel rada by som ho videla ale on sa tomu bráni neviem prečo. Tak som mu nakoniec tie negativy nenechala lebo ked som mu volala tak hovorím že mám tie negativy on len že ,, no dobre tak ich nechaj u segri" to bolo celé ani nepodakoval ani sa neradoval že som ich našla už ma má asi v poriadnej paži.  Som premýšlala že ked pojdem teraz na Slovensko že mu ich aj tak dám aj ked sa chová jak keby som ani nikdy neexistovala. No neviem ako na neho zabudnut a či mu nakoniec tie fotky aj dat alebo no noviem. Svojho muža mám rada ako kamoša nemilujem ho len som proste s ním aby som nebola sama.

Není tady

#2 5. 5. 2013 10:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Asi stále miluji bývalýho prítele.

já bych mu nepsala. svoji nespokojenost v manželství si řeš s partnerem, ne tím, že budeš narušovat vztah někoho jiného.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#3 5. 5. 2013 14:24

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Poslal te dvakrat na potrat se spolecnym ditetem, rozesli ste se, on se ozenil a ty mas rodinu. Je nacase to uzavrit, ty si myslis, ze nejak stale patrite k sobe. Tak to neni. Chytas se cehokoliv, pises mu na FB....jako v puberte. Tim to nikdy nezkonci, ale nebude z toho taky nikdy nic. Jen spatny pocit stale dokola. Az si znicis vlastni rodinu. Tvuj manzel za to nemuze, ze se na nej takhle divas. Nic o tom nevi.
Navrhni a zorganizuj nejakou akci sama. A proved ji. A priste zase. Tedy se svou rodinou.

Upravil(a) sahleb (5. 5. 2013 14:26)

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#4 5. 5. 2013 14:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥

ovedal že mna si nevezme ešte ked som bola 2 krát tehotná...  ja som sa s nim chcela stretnut... ale on to nechcel rada by som ho videla ale on sa tomu bráni - neviem prečo
Opravdu nevíš?

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#5 5. 5. 2013 16:59

ves_el
♥------

Ty se to pořád snažíš udělat tak, aby jste se dostali do kontaktu. Ale proč?...Chápu, že ti chybí, ale kdyby ty jsi chyběla i mu, tak se ti ozve. Uvědom si, řw ty možná v manželství nespokojená jsi, ale on možná ne. Že si tebe nechtěl vzít,  bohužel to nebylo hezké, ale taky to neznamená, že byl snad do toho druhého manželství donucen.
Zlus zapracovat na svém manželství a tím taky odvedeš od muže, který už není v tvém životě.

Není tady

#6 5. 5. 2013 22:57

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

Vdala ses,aby si nebyla sama a stejně sama seš,není to tak?Abychom nebyli sami,tak si spíš pořizujem kvůli tomu např.psy,kočky nebo by třeba stačil nějqký plyšák,ne?

Vypadá to,že tvůj býv.přítel dostal rozum a celkem chápu,že tě už nechce vidět,protože upřímně: ty jsi pohromou pro každý vztah.

Není tady

#7 6. 5. 2013 18:23

agewa
♥♥♥♥♥♥-

rozumim tomu dobre
ty jsi vdana 4 roky , mas 2letou dceru, ale resis, ze tvuj ex si "dovolil" pred rokem ozenit?

Není tady

#8 7. 5. 2013 14:41

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Web

hm, deset let po rozchodu, oba svoje rodiny... asi je to celé jasné... nevím, co na tom ještě řešit

http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí