Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 4. 2013 21:15

brussinka
♥------
Registrovaný: 24. 4. 2013
Příspěvky: 1

vibrátor vs sex

Ahoj potřebuju se hlavně někomu svěřit, protože se stydím o tom mluvit i s kámoškou. Jsem s přítelem 3 roky a je fakt, že já potřebuju víckrát sex než on. Jemu by klidně stačilo tak jednou za dva týdny, a já bych si klidně dala říct i obden...Jsem mladší než on, je mi 28 a jemu je 36. Teď už máme spolu 1,5roční holčičku, takže mám záhul, ale po osmé večer mám většinou padla a problém je ten, že přítel to hned zapíchne u televize. Vstátá v 5 ráno, takže to chápu, na druhou stranu mám pocit, že i tak moc zájem nemá, že to tolik nepotřebuje. Ale abych se dostala k mýmu hlavnímu problému. Už jsem to nevydržela a před měsícem, když jsem měla narozky, jsem si řekla, že si udělám radost a koupila jsem si vibrátor. Většinou jsem nemívala předtím problém dosáhnout orgasmu při sexu, ale od té doby, když se s přítelem miluju, tak nic, orgasmus nikde.On mi totiž vibrátor výslovně neschválil, už jsem s ním na to téma mluvila mockrát. A já jsem si ho pořídila tajně, prostě o tom neví. Jenomže se neumím u sexu přetvařovat..Taky jsem až teď se kdesi dočetla, že jakmile si žena zvykne na vibrátor, tak už jí to nemusí při normálním sexu s partnerem jít. Pořídila jsem si vibrátor vagin. i klirot. zároveň a musím taky říct, že takový výbuch jsem v posteli s chlapem nezažila, ikdyž prostě ten chlap mi u toho chybí. Je tedy možný, že už nebudu schopná při sexu dosahovat orgasmu jako předtím, pokud budu i nadále používat svýho "umělýho miláčka"???Máte s tím některá zkušenost??

Není tady

 

#2 5. 7. 2013 13:45

Háňa*
♥♥-----
Místo: Velvary
Registrovaný: 3. 11. 2012
Příspěvky: 75

Re: vibrátor vs sex

Ano, je to možné - ty "strojové" prožitky jsou hodně intenzuvní, že můžeš jakoby "znecitlivět" ... samozřejmě, že je nad fyzické možnosti muže to, co umí vibrátor. Zkus ho používat bez vibrací - jen jako ....... jako cokoli jiného, co bys použila, kdybys vibrátor neměla vissla. A jestli ti to schvaluje nebo ne, na to se vyprdni - je to tvoje intmní věc a tvoje hračka.wink - taky mu nekecᚠdo toho, na jaký se má dívat v televizi program wink

Upravil(a) Háňa* (5. 7. 2013 13:47)

Není tady

 

#3 9. 8. 2013 8:30

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: vibrátor vs sex

brussinka napsal(a):

Ahoj potřebuju se hlavně někomu svěřit, protože se stydím o tom mluvit i s kámoškou. Jsem s přítelem 3 roky a je fakt, že já potřebuju víckrát sex než on. Jemu by klidně stačilo tak jednou za dva týdny, a já bych si klidně dala říct i obden...Jsem mladší než on, je mi 28 a jemu je 36. Teď už máme spolu 1,5roční holčičku, takže mám záhul, ale po osmé večer mám většinou padla a problém je ten, že přítel to hned zapíchne u televize. Vstátá v 5 ráno, takže to chápu, na druhou stranu mám pocit, že i tak moc zájem nemá, že to tolik nepotřebuje. Ale abych se dostala k mýmu hlavnímu problému. Už jsem to nevydržela a před měsícem, když jsem měla narozky, jsem si řekla, že si udělám radost a koupila jsem si vibrátor. Většinou jsem nemívala předtím problém dosáhnout orgasmu při sexu, ale od té doby, když se s přítelem miluju, tak nic, orgasmus nikde.On mi totiž vibrátor výslovně neschválil, už jsem s ním na to téma mluvila mockrát. A já jsem si ho pořídila tajně, prostě o tom neví. Jenomže se neumím u sexu přetvařovat..Taky jsem až teď se kdesi dočetla, že jakmile si žena zvykne na vibrátor, tak už jí to nemusí při normálním sexu s partnerem jít. Pořídila jsem si vibrátor vagin. i klirot. zároveň a musím taky říct, že takový výbuch jsem v posteli s chlapem nezažila, ikdyž prostě ten chlap mi u toho chybí. Je tedy možný, že už nebudu schopná při sexu dosahovat orgasmu jako předtím, pokud budu i nadále používat svýho "umělýho miláčka"???Máte s tím některá zkušenost??

Zkušeností s vibrátory mám celkem dost a zejména v době kdy jsem neměla přítele. Teď ho sice mám, ale masturbuju pořád, protože přítel často není doma (pracuje na směny). Nic mu nevyčítám, když přijde domů unavený, vím, že toho má dost. Já si stejně jako ty dokážu pomoct sama. Od té doby co jsem si koupila svůj první vibrátor, jsem jich už několik vystřídala. Partner o vibrátorech ví, protože je někdy používáme při předehře, ale to, že si to dělám sama taky tajím. Myslím si, že nejsem sama, která si kromě sexu s partnerem pomáhá příležitostně i masturbací. Já bych na tvojem místě zkusila přesvědčit přítele o používání vibrátoru při sexu. Když mu ho pujčíš, aby ti to dělal, uvidíš, že nebude proti a snad se mu to i zalíbí.  Určitě neměj strach, že bys dávala přednost umělému miláčkovi před partnerem. :-)

Není tady

 

#4 9. 8. 2013 9:03

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: vibrátor vs sex

Kamča, proč mu tajíš, že si to dělᚠsama?
Když už jsi to zmínila, tak mě to zajímá.
Můj partner to ví.

Co se týká dotazu autorky vlákna, pro mě to není lepší, než s partnerem. Potřebuji živého muže a takového, kterého miluji a on mě. Vibrátor je pro mě jenom slabá náhražka, když tady partner není a já to potřebuju.

Upravil(a) Eva. (9. 8. 2013 9:06)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 9. 8. 2013 9:39

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: vibrátor vs sex

Eva. napsal(a):

Kamča, proč mu tajíš, že si to dělᚠsama?
Když už jsi to zmínila, tak mě to zajímá.
Můj partner to ví.

Co se týká dotazu autorky vlákna, pro mě to není lepší, než s partnerem. Potřebuji živého muže a takového, kterého miluji a on mě. Vibrátor je pro mě jenom slabá náhražka, když tady partner není a já to potřebuju.

Ono to tajíš, je asi nadnesené, prostě se s ním o tom nebavím. To, že mám robertky v nočním stolku ví, ale abych mu vyprávěla, když přijde z práce, jak jsem se dneska dvakrát udělala, to mi nepřijde nejvhodnější. Před ním, jsem si to dělala, ale to bych řekla "v rámci předehry". Ty se Evi s partnerem bavíš o svojí masturbaci?

Není tady

 

#6 9. 8. 2013 9:52

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: vibrátor vs sex

Nebavím se nijak podrobně, jen ví, že dělám. Kdysi se zeptal.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#7 9. 8. 2013 10:34

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: vibrátor vs sex

Tak to já jsem dokonce už dva vibrátory od přítele dostala. On ví, že jsem na sex víc než on a asi je mu milejší, když si to budu dělat sama, než abych si hledala někoho navíc :-)

Není tady

 

#8 9. 8. 2013 19:44

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: vibrátor vs sex

Doporučuji používat vibrátor při sexu s partnerem. Nebojte se toho, skvěle to funguje.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#9 9. 8. 2013 20:18

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: vibrátor vs sex

Bigben61 napsal(a):

Doporučuji používat vibrátor při sexu s partnerem. Nebojte se toho, skvěle to funguje.

ale houby , vibrátor je jen náhražka , když normální sex není možný


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#10 10. 8. 2013 1:33

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: vibrátor vs sex

Grainne napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Doporučuji používat vibrátor při sexu s partnerem. Nebojte se toho, skvěle to funguje.

ale houby , vibrátor je jen náhražka , když normální sex není možný

Není pravdou Graine, může to být skvělá hračka přínosná pro oba.
Já se přiznám, vibrátor nepoužívám, vadí mi to vrčení. Možná že už jsou ted modernější , ale dřív jsem ho kvůli tomu zahodila. Lepšejší je autoerotika.
Ale já nějak nemám potřebu sexu, asi jsem divná. Jen když přijede manžel a jak se vzájemně dotýkáme, tak vzniká u mě až tam ta potřebu milování a aktu.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#11 10. 8. 2013 8:32

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: vibrátor vs sex

dusička napsal(a):

Grainne napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Doporučuji používat vibrátor při sexu s partnerem. Nebojte se toho, skvěle to funguje.

ale houby , vibrátor je jen náhražka , když normální sex není možný

Není pravdou Graine, může to být skvělá hračka přínosná pro oba.
Já se přiznám, vibrátor nepoužívám, vadí mi to vrčení. Možná že už jsou ted modernější , ale dřív jsem ho kvůli tomu zahodila. Lepšejší je autoerotika.
Ale já nějak nemám potřebu sexu, asi jsem divná. Jen když přijede manžel a jak se vzájemně dotýkáme, tak vzniká u mě až tam ta potřebu milování a aktu.

Ale ano , spousta lidí na to trpí ... já jsem prostě na klasiku bez hračiček , her a jiných výmyslů.
Autoerotika bez pomůcky mi nic neříka , vibrátor je jistota , ale je to jen uspokojení potřeby . Normální sex je o něčem jiném .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#12 10. 8. 2013 9:48

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: vibrátor vs sex

Určitě souhlasím, že je něco jiného sex s chlapem, než s umělou náhražkou. Pokud ale mᚠs přítelem rozdílné chutě na milování, asi ti nic jiného nezbyde, než si to udělat sama - a je jedno jestli rukou nebo vibrátorem. Já se bez masturbování neobejdu, je mi 26 a musím to mít 2 x denně. Teď mám sice přítele, který mi v tomto směru vyhovuje, ale přeci jenom ,není pořád doma a já chu prostě mám.tongue

Upravil(a) Kamča87 (10. 8. 2013 9:49)

Není tady

 

#13 10. 8. 2013 11:36

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: vibrátor vs sex

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):

Grainne napsal(a):

ale houby , vibrátor je jen náhražka , když normální sex není možný

Není pravdou Graine, může to být skvělá hračka přínosná pro oba.
Já se přiznám, vibrátor nepoužívám, vadí mi to vrčení. Možná že už jsou ted modernější , ale dřív jsem ho kvůli tomu zahodila. Lepšejší je autoerotika.
Ale já nějak nemám potřebu sexu, asi jsem divná. Jen když přijede manžel a jak se vzájemně dotýkáme, tak vzniká u mě až tam ta potřebu milování a aktu.

Ale ano , spousta lidí na to trpí ... já jsem prostě na klasiku bez hračiček , her a jiných výmyslů.
Autoerotika bez pomůcky mi nic neříka , vibrátor je jistota , ale je to jen uspokojení potřeby . Normální sex je o něčem jiném .

že ty to tak Graine máš,neznamená že druhý to maj jako ty.
Beru to jako hračku, ne jako náhradu

Upravil(a) dusička (10. 8. 2013 13:19)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#14 10. 8. 2013 12:50

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: vibrátor vs sex

dusička napsal(a):

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):


Není pravdou Graine, může to být skvělá hračka přínosná pro oba.
Já se přiznám, vibrátor nepoužívám, vadí mi to vrčení. Možná že už jsou ted modernější , ale dřív jsem ho kvůli tomu zahodila. Lepšejší je autoerotika.
Ale já nějak nemám potřebu sexu, asi jsem divná. Jen když přijede manžel a jak se vzájemně dotýkáme, tak vzniká u mě až tam ta potřebu milování a aktu.

Ale ano , spousta lidí na to trpí ... já jsem prostě na klasiku bez hračiček , her a jiných výmyslů.
Autoerotika bez pomůcky mi nic neříka , vibrátor je jistota , ale je to jen uspokojení potřeby . Normální sex je o něčem jiném .

že ty to tak Graine máš,neznamená že druhý to maj jako ty

Každá to máme jiné, ale Dusi, ty si někdy zajdi do sexshopu a uvidíš, že teď je to s těma vibrátorama už jiné než dřív. Žádné vrčení a hlavně ten výběr je opravdu takový, že si každá žena vybere.

Není tady

 

#15 10. 8. 2013 12:53

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: vibrátor vs sex

Fakt ? žádné vrčení? Já bych radši objednala na netu. vissla uvidím, nechám si to projít hlavou.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#16 10. 8. 2013 13:23

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: vibrátor vs sex

dusička napsal(a):

Fakt ? žádné vrčení? Já bych radši objednala na netu. vissla uvidím, nechám si to projít hlavou.

Na netu je to sice víc anonymní, ale lepší je si to nejdřív prohlédnout a vzít do ruky. Pak předejdeš tomu, že ti přijde něco co se ti nebude líbit nebo ti nebude vyhovovat. Ta nabídka je opravdu pestrá.gloria

Není tady

 

#17 10. 8. 2013 20:23

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: vibrátor vs sex

dusička napsal(a):

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):


Není pravdou Graine, může to být skvělá hračka přínosná pro oba.
Já se přiznám, vibrátor nepoužívám, vadí mi to vrčení. Možná že už jsou ted modernější , ale dřív jsem ho kvůli tomu zahodila. Lepšejší je autoerotika.
Ale já nějak nemám potřebu sexu, asi jsem divná. Jen když přijede manžel a jak se vzájemně dotýkáme, tak vzniká u mě až tam ta potřebu milování a aktu.

Ale ano , spousta lidí na to trpí ... já jsem prostě na klasiku bez hračiček , her a jiných výmyslů.
Autoerotika bez pomůcky mi nic neříka , vibrátor je jistota , ale je to jen uspokojení potřeby . Normální sex je o něčem jiném .

že ty to tak Graine máš,neznamená že druhý to maj jako ty.
Beru to jako hračku, ne jako náhradu

souhlasím, napsala jsem jen svůj názor a chápu, že to vidíš jinak . Jednu úžasnou pomůcku , ale beru , ale ta se používá při sexu nikoli místo něj


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#18 10. 8. 2013 21:06

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: vibrátor vs sex

Graine - vibrátor se taky může používat při sexu a ne místo něj smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#19 10. 8. 2013 21:14

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: vibrátor vs sex

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):

Grainne napsal(a):


Ale ano , spousta lidí na to trpí ... já jsem prostě na klasiku bez hračiček , her a jiných výmyslů.
Autoerotika bez pomůcky mi nic neříka , vibrátor je jistota , ale je to jen uspokojení potřeby . Normální sex je o něčem jiném .

že ty to tak Graine máš,neznamená že druhý to maj jako ty.
Beru to jako hračku, ne jako náhradu

souhlasím, napsala jsem jen svůj názor a chápu, že to vidíš jinak . Jednu úžasnou pomůcku , ale beru , ale ta se používá při sexu nikoli místo něj

A co to je?

Není tady

 

#20 10. 8. 2013 21:15

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: vibrátor vs sex

dusička napsal(a):

Graine - vibrátor se taky může používat při sexu a ne místo něj smile

proti gustu smile vím, že se to hodně lidem líbí .... já jsem holt na tu klasiku


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#21 11. 8. 2013 0:30

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: vibrátor vs sex

Kamča87 napsal(a):

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):


že ty to tak Graine máš,neznamená že druhý to maj jako ty.
Beru to jako hračku, ne jako náhradu

souhlasím, napsala jsem jen svůj názor a chápu, že to vidíš jinak . Jednu úžasnou pomůcku , ale beru , ale ta se používá při sexu nikoli místo něj

A co to je?

Nevím, ale mám takový pocit, že tu někdy Graine psala něco o vibračním kroužku. Graine je tak? vissla


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#22 11. 8. 2013 9:27

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: vibrátor vs sex

dusička napsal(a):

Kamča87 napsal(a):

Grainne napsal(a):


souhlasím, napsala jsem jen svůj názor a chápu, že to vidíš jinak . Jednu úžasnou pomůcku , ale beru , ale ta se používá při sexu nikoli místo něj

A co to je?

Nevím, ale mám takový pocit, že tu někdy Graine psala něco o vibračním kroužku. Graine je tak? vissla

Ráda bych se poučila a třeba i vyzkoušela. Graine, co to je? Povídej a přeháněj tongue

Není tady

 

#23 11. 8. 2013 12:44

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: vibrátor vs sex

dusička napsal(a):

Kamča87 napsal(a):

Grainne napsal(a):


souhlasím, napsala jsem jen svůj názor a chápu, že to vidíš jinak . Jednu úžasnou pomůcku , ale beru , ale ta se používá při sexu nikoli místo něj

A co to je?

Nevím, ale mám takový pocit, že tu někdy Graine psala něco o vibračním kroužku. Graine je tak? vissla

jj, úžasná věc


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#24 11. 8. 2013 16:53

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: vibrátor vs sex

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):

Kamča87 napsal(a):


A co to je?

Nevím, ale mám takový pocit, že tu někdy Graine psala něco o vibračním kroužku. Graine je tak? vissla

jj, úžasná věc

To jako vibrační kroužek na penis? Tyhle kroužky jsou od toho aby měl partner erekci, ne?

Není tady

 

#25 11. 8. 2013 16:57

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: vibrátor vs sex

dusička napsal(a):

Lepšejší je autoerotika.

Myslíš jako erotika v autě? big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů