Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 4. 2013 13:11

Sára6
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 12. 2006
Příspěvky: 353

Zkušenost s antik.MIRENA???? děkuji.

ahojte, kdo máte zkušenost s mirénou??? jak dlouho jste krvácely? můj gynekolg mi říkal, že nemusím počítat, kdy to mám dostat..... jak jste na tom vy??? děkuji.

Není tady

 

#2 18. 4. 2013 13:35

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Zkušenost s antik.MIRENA???? děkuji.

Mirenu jsem si nechala dát 3 měsíce po porodu, tehdy jsem ještě nemenstruovala, zavádění nebolelo, ale bylo nepříjemné, krvácela jsem tak nějak na střídačku asi 3 týdny, spíše se střídalo slabší a silnější špinění. První rok jsem vždy v době menzes špinila, bylo to na slipovku nebo malý tampon. Od té doby nic, nemenstruju, nešpiním, naprosto bez problému, za mě maximální spokojenost. Jen se teda začínám trochu obávat vytahování za dva roky

Není tady

 

#3 18. 4. 2013 13:48

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Zkušenost s antik.MIRENA???? děkuji.

Ja jsem po zavedeni spinila asi rok casto a nepravidelne, vlastne skoro porad. Zavedeni bylo hodne neprijemne, skoro jsem jim tam omdlela.

Není tady

 

#4 18. 4. 2013 20:19

Kaly
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2008
Příspěvky: 1965

Re: Zkušenost s antik.MIRENA???? děkuji.

Tak u mě zavádění dost bolestivé. Rok jsem měla bolesti břicha. Po roce menzes jednou za rok na tři dny. Rok před vyndáním jsem měla šílené křeče v břiše. Až takové, že jsem se nemohla deset minut hýbat a zvracela jsem. Vyndání bez problému rychlé a nebolestivé.
Takže když to shrnu tak dva roky problémy a tři roky v pohodě.
Já osobně už bych do toho nejspíš nešla.


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-295336d7541c47e580859b35566058e6.png


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-e3854670bf9a70497e74d154d28b6035.png

Není tady

 

#5 22. 4. 2013 8:52

Sára6
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 12. 2006
Příspěvky: 353

Re: Zkušenost s antik.MIRENA???? děkuji.

Kaly napsal(a):

Tak u mě zavádění dost bolestivé. Rok jsem měla bolesti břicha. Po roce menzes jednou za rok na tři dny. Rok před vyndáním jsem měla šílené křeče v břiše. Až takové, že jsem se nemohla deset minut hýbat a zvracela jsem. Vyndání bez problému rychlé a nebolestivé.
Takže když to shrnu tak dva roky problémy a tři roky v pohodě.
Já osobně už bych do toho nejspíš nešla.

Děkuji mnohokrát za Vaše zkušenosti.

Zavádění bylo u mě nepřjíjmné (pak mě pár dní bolelo břicho), ale rychlé, na děloze mám myomy, tak proto ta mirena, pak jsem byla na kontrole a vše o.k., po zavedení jsem při 1. ms dost krvácela a 14 dní, pak každý měsíc jen týden a slabší, mám ji 5 měsíců a ms nikde......je to pro mě zvláštní......

Není tady

 

#6 22. 4. 2013 11:24

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zkušenost s antik.MIRENA???? děkuji.

Má ji kolegyně z práce a je moc spokojená. Nemenstruuje. Ale on měla před tím Danu, takže na tělísko byla zvyklá. Já třeba tělísko nesnesla - museli mi ho vyndat. Nemohla bych mít tedy ani Mirenu.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7 3. 5. 2013 8:58

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: Zkušenost s antik.MIRENA???? děkuji.

Kamarádka s ní strašně přibrala, a tím, že patří od přírody k holkám "krev a mlíko", se to ještě umocnilo. Ale jinak je spokojená. Každému sedne něco jiného, však to znáte..


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů